9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Co jsem udělal špatně?

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Asi pře 5 lety jsem poznal vdanou bezdětnou ženu. Moc jsme spolu kamarádili a trávili spoustu času. Psali si básničky, povídali, 1000sms měsíčně apod. Já se zamiloval a cítil jsem, že i z její strany je to podobné. Měl jsem strach, abych jí neublížil. Její manžel je bohatý, mají peníze a já nic.Vztah jsem se moc neptal. Jen se mnou trávila moc času. Chodili jsme po praze, přírody apod. První rok byl nekrásnější mého života. Měl jsem strach, že řekne že jsem v životě špatný chlap. Říkala to máma tátovi. Kočička brečela, že mě ztratí, že si najdu lásku. Já jinou nechtěl. Věděl jsem, že chce dítě.Měli jsme spolu orální sex a hodně jsme se líbali a hladili. Já jí do sexu netlačil. Psala mi, jak mi to sluší a moc. Moc jsem se zamiloval. Jezdili jsme spolu vlakem. Pak si koupili s manželem dům. Míň se scházela. Když jsem byl v místě, kde bylo hodně žen a mohl nikoho potkat. Psala mi moře krásných sms a já měl srdce jen pro ní. Pak už na mě zapomínala a byla vzláštní. Pořád jsem se cítil , že jsem zlý. Nikdy jsem vybuchl a byl zlý, ale pak se omluvil a řekl jak mě to mrzí a moc. Mrzelo mě, když jsem byl zlí. Nechci takový být. Chci se vždy domluvit.Cítil jsem, že hledá důvody naštvání. Potom jsem dělal i já naštvanýho. Řekl jsem, že jí dělám vola. Před Vánoci se mnou skončila a pak mi napsala sms blahopřaní k svátku. Na její svátek jsem nenapsal. Cítil jsem se divně. Mrzí mě to.Ted se jí narodilo miminko. Napsal jsem jí několik sms a na mail. Chci být kamarád? Měli jsme čísla Oskara vedle sebe. Změnila si ho. Zavolal jsem jí na pevnou. Řeklas ježiš.. nenechala mě mluvit, řekla, nechci tě nikdy slyšet a popložila. Nikdy jsem jí neubližoval. Psala mi medvídku, jak jsi hodný a hezký kluk. Ted nevím, jestli jsem jí ničím neublížil. Chci být jen kamarád a přeji jí vždy to nejlepší a ona to ví. Byl jsem první kluk, který o ní stál. Neměla nikdy dobrý vztah. Většinou ty tvrdáci na všem vidělají. Nejsem ošklivý. Ted je mi 32 a jí 34. Nelituji potkání, jen hledám, co jsem udělal špatně. Ted jsem byl vážně nemocen a začal si psát s kamarádkou, která před 10 lety se ke mě chovala hezky. Pak to dopadlo, jako s touhle láskou. Ted jsem jí asi dobrý, má špatný vztah. Taky o penězích. Nechci jí dělat přítele na telefonu, i když jí mám moc rád.
22. Srpen 2007 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
najdi si hlavně svobodnou nebo rozvedenou ženu a ne kočku na hraní!
23. Srpen 2007 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mila (anonym)
Myslim, že když má dítě, přestala myslet na sebe. Chce zřejmě to nejlepší jen pro něho. Asi ti nechce ubližovat, ale ví, že když na tebe bude hnusná, snáž zapomeneš a budeš si tím pádem moct najít někoho jiného perspektivního a nebudeš se pořád plácat v nepodařeném vztahu k ní. Nemyslim si, žes udělal něco špatně.
23. Srpen 2007 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Druhá šance (anonym)
včerejší večerní film na Cinema. Tak je to u nás tedy kromě toho že u nás i po více než 30 letech manželství není absence společného sexu. Manžel věčně nasratý na všechno a všechny všichni jsu debilové včetně mě, ačkoliv mám o dost vyšší vzdělání než on. Je to pohlcovač mojí energie mého optimizmu. On nedává nic on jen bere. Buď je v práci nebo čučí na veškerý sport. Jeho milenka ho prokoukla chytrá ženská a poslala ho do řiti. Já tohle neudělám. Teď už ne. Svoji šanci poslat ho do prčic jsem promarnila. Máte to některá doma také tak? Trojnásobná babča ale snad ještě ženská k světu.
23. Březen 2014 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Celá situace se mi jeví tak, že tě prostě postupně přestala milovat. Nechce odejít od zajištěného manžela, zejména když s ním má dítě. Nevím, co všechno jsi ve vztahu dělal, nebo nedělal, takže ani nevím, jestli jsi něco neudělal špatně, ale spíš bych to odhadl, že ne. Prostě ona se jednostranně odmilovala, to je ta nejběžnější věc na světě.
23. Březen 2014 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
možná (anonym)
se odmilovala, možná úplně ne. Jen jí asi tak nějak došlo, že to nemá budouctnost a nechci sobě ani tobě dál ubližovat tím, že se budete scházet.
23. Březen 2014 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro zakladatel (anonym)
Takhle se nakonec chovají VŠECHNY. Bez lásky se dá žít, bez peněz ne. Veškerá činnost ženy je nasměřována na zabezpečení a vychovávání dítěte (s tím koho bude ona považovat za pro ni nejvhodnějšího partnera). Nic víc, nic míň. (Kdyby měl zakladatel dům, a byl bohatší než manžel, pak by s ním MOŽNÁ zůstala)
23. Březen 2014 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
divil (anonym)
Takhle se nakonec chovají...by ses, ale jsou lidé, pro které je láska na prvním místě. Nepřekvapí mě, když to nepochopíš.
23. Březen 2014 - 21:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama