6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jsem úchylná?

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý den, nevím jak začít. Jsem studentka a je mi 25 roků. Potřebovala bych od Vás poradit nebo spíše uklidnit. Pořád na sobě hledám různé nemoci a bojím se, že jsem nějaká úchylná. Když jsem byla malá (přibližně v pěti až osmi letech), mazlila jsem se se svou stejně starou (5tiletou) sestřenicí a s holkami ve školce jsme si pusinkovali přirození. Nikdy jsem do holky ale zamilovaná nebyla. Když mi bylo 9 roků, narodila se mi sestra, kterou má matka zbožňovala a mě přitom stříhala vlasy na krátko a strojila jako kluka. Pokaždé když přebalovala moji sestru jsem si zpomněla na to co jsem prováděla a každou chvíli jsem se matce svěřila a vždycky jsem potřebovala uklidnit, že nejsem lesba nebo nějaká divná. Každou chvíli jsem měla ve škole pocity, že musím koukat na nějakou holku a pak jsem se lekla, že jsem divná. Přitom jsem byla normálně zamilovaná do kluka. Teď se mi narodila nevlastní sestra, kterou má otec se stejně starou holkou jako jsem já. A najednou si každou chvíli když vidím malou holku vzpomenu co jsem dělala jako malá a mám pocit jako kdybych byla trochu vzrušená a hned si říkám - Pane Bože, doufám že nejsem pedofilní. Pořád na to myslím a bojím se toho. Přitom vím, že jsem jen na chlapi.Můžete mi poradit? Klidně za Vaši radu zaplatím.Moje psychiatrička mi řekla že mým problémem je autosugesce.
31. Říjen 2009 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
ahoj (anonym)
jsou to jen pro tebe hezké vzpomínky z mládí když si byla malinká holka a ted jen na to moc ráda vzpomínáš, protože opravdu krásných chvilek z mládí zažijež málo, ale tím že na to furt myslíš a vzpomínáš nas to si sama sobě namlouváš až vsugerováváš že jsi něco co nejsi....rozhedně se neboj kdyby si byla pedofilní pocítila bys to, ...tebe vzrušuje jen vzpomínka na to co si zažila jako malá a to je ůplně něco jiného....je to jako tady na doktorce vyprávěla paní že se jí zdál sen osvém sinovi a že se spolu myslím mylovali v tom snu a jí to prý od tý doby vzrušuje že prý občas když masturbuje jako každá normální ženská tak si na to vzpomene, ale nikdy nikdy by jí nenapadlo spát ve skutečnosti se svým sinem to rozhodně né....prostě ber to tak...chci tím říct že na to na co vzpomínáš na co myslíš a že tě to vzruší, neznamená že to hned chceš ....mě vzruší pocit že sem chlap a miluju se a chlapem :-) ale taky hned nechci být muž, jsem pěkná ženská a sem jí ráda.... aspon tak to vidím já ...souhlasím s tím že si to moc bereš a v sugerováváš ....
1. Listopad 2009 - 19:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Dobrý den, nevím jak začít....Zdravím. přečetl jsem si váš příspěvek a mám pocit,že jsem to prožíval stejně.Dnes se cítím ženou a postupuji vše pro následnou změnu pohlaví.Takže si myslím ,že nejste úchylná. Jirka
1. Listopad 2009 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Martino, možná má tvoje psychiatrička pravdu, možná ne, to laici zde na diskusi asi těžko posoudí. Měla bys podle mého názoru navštívit odborníka, který je tomuto oboru blíž a to je sexuolog. Ten ti řekne, jak je to s tvou orientací a ať je jaká je, tak poradí co dělat dál, jak se se situací, ve které jsi, vyrovnat. Hlavně se s tím nepotýkej sama.
1. Listopad 2009 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Justýna (anonym)
Martina si dělá srandu,já jsem do svých skoro 17 ani nevěděla, že nějaká homosexualita mezi ženami může být. Ve 5 letech se mnou sice skoro stejně staří sousedovi kluci, chtěli hrát na doktory, ale ani do toho sem nešla. Největší můj" sexuální zážitek" do 10 byl, když si 8 letý spolužák vlezl pod lavici a díval se mi pod sukýnku :-),mimochodem měla silně neprůhledné punčocháčky. Tak šel o lavice dál:-)) Martina je možná hypersexuální jedinec mužského pohlaví, ale i ti, si myslím, jsou zdrženlivější než Marťas píše.
2. Listopad 2009 - 16:38

Přidat komentář

Reklama

Reklama