0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jsem plochá a připadám si krásná...

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Nevim, jestli se svět nezbláznil. Jakto že mě netrápí, že jsem plochá a nemám prsa? Jakto že neřeším, jakym drahym přípravkem si je zvětšit? Jakto že vážně neuvažuju o silikonech? Jsem spokojená se svým tělem, i když moje prsa jsou velikosti 70/A. No a co? I tak si přijdu krásná (a to nejsem uplně vychrtlá modelka). Prostě jen mi přijde, že se svět zbláznil. Copak dneska je normální být ve stresu ze své plochosti? Jsem já nenormální, že jsem spokojená i s malýma prsama? Neměla bych začít šílet? Jasně, okolo nás se ve společnosti objevujou jen krásné a bujné dívky, ale podívejte se okolo sebe... Život neni to, co je v časopisech, na plakátech a nebo v kině... Chápete? Já jsem ten skutečný život. A jsem s ním smířená, spokojená a hlavně ŠŤASTNÁ!!!!A to nic nefetuju:o) Holky, chce to hlavně klid...
7. Březen 2006 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
No, to ti chválím, ale na druhou stranu, kdybys byla opravdu spokojená a šťastná, tak by tě ani nenapadlo stvořit tenhle příspěvek. :))
8. Březen 2006 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Protě bys byla spokojená a neměla potřebu sem psát :) Asi chceš obdiv, nebo ne? :)
8. Březen 2006 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
Linda je rozladěná z toho, co okolo sebe vidí - jak sebou stádo oblbnutých oveček nechá manipulovat. Chápu. Být spokojená s vlastním tělem, to je dnes nedostupný duševní luxus. A ten není zadarmo. Odolávat neustále těm tlakům, které vytváří společnost, umělým, nepřirozeným a skutečně vykastrovaným vzorům, neustálému vytváření iluzí o tom, jak by měl člověk vypadat, jak by měl žít, co by měl chtít, co cítit...to je opravdu mnohdy nad lidské síly. Oč jednodušší je vypláznout "trochu" peněz za nějakou tu plastiku a umělá spokojenost je na světě...Cha! Lindo,ty černá ovce, ty na sebe klidně přivoláváš hněv matrixu tím, že jsi spokojená s malýma prsama?! I ty jedna!:-)
8. Březen 2006 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
ba ne.. stačí něco vědět o psychologii a bude jasné, že nejsem daleko od pravdy :)
8. Březen 2006 - 11:33
Obrázek uživatele Návštěvník
lkj (anonym)
No, nevím jak to obhájíš u běžného chlapa (ale i ženy!).
8. Březen 2006 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
šarik (anonym)
Prsa nejsou všechno. Stačí když umíš vařit.
8. Březen 2006 - 15:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ellie (anonym)
Já taky nemám zrovna obrovský prsa (80A - na užším hrudníku by to možná byla béčka) a jsem ráda. Stačí mi občas si zazávidět nad nějakou prsatou modelkou a jinak mi to nevadí, protože to má jednu obrovskou výhodu - nemusím nosit podprsenku! Nemusím se do ničeho kšírovat a jsem volná jako pták. A nemusím se ani bát, že někde něco poklesne, protože nemá co :D
9. Březen 2006 - 15:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
To víš, Lindo, že přece jen nejsem uplně spokojená. I když teda s tělem zrovna jo! To se opravdu pleteš... A na to si nepřijdou ani základní poznatky psychologie. Problém samozřejmě mam, proto jsem sem taky napsala, že? A ten problém jsem i popsala... Prostě mi přijde dnešní svět ujetej a já si v něm přijdu dost divná! A to právě tím, že s postavou jsem spokojená, i když má podle jiných takový nedostatky! Prostě mě trápí dnešní společnost a to je ten problém, to co není u mě v pořádku, to co mě trápí, to, proč píšu SEM. Liv: Vím, vím, jaká já jsem ostuda, že se nestydím chodit do společnosti:)) A dodatek (pro Ellie?): Jasně, že si taky nad holkou, která má v Maximu (:o) ) trojky řeknu "to je pěkná ženská", ale to neznamená, že se nelíbím sama sobě. Když přijdu před zrcadlo, tak si taky říkám "ty si ale pěkná" Takže tak to je!
9. Březen 2006 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
A když to vemu kolem a kolem, mé kamarádky jsou na tom polovina stejně jako já, ale nosej vycpávky, hodně plný podprsenky a tak. Kdybych nebyla spokojená, tak to dělám taky. Jenže -musim se přiznat- já se uplně vyžívám v tom, že žádnou podprsenku nenosim! A ty mé kamarádky jsou mi taky tím problémem, pořád řešej, jak jsou plochý, ale já se o tomhle bavit nepotřebuju, nevidím to jako problém, kterej bych měla schovávat. A tyhle lidi jsou pro mě tím problémem, proč se schovávat za umělou krásu? Tím si připadám tak divná. Jestli je normální, že jsem v tomhle přirozená...
9. Březen 2006 - 17:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Pro Ikj: Jasně, to možná neni jednoduchý, ale já se sobě líbím, mám přitele, kterýmu se taky líbím, takže co... A znám spousta kluků, kterým se líběj i obyčejný holky, hlavně když jsou v pohodě. Na oko je možná pěkná vyvinutá hezčí, ale co když to potom už neni tak skvělý při pokecu? Může být, ale jen tím chci říct, že velikost prsou neni nejdůležitější
9. Březen 2006 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
Lindo, víš jak se tomuhle říká? Narcismus !!! Jseš zamilovaná sama do sebe. Taky nemám ideální postavu, prsa tedy mám, to jo, naštěstí, ale vylepšovat by se dalo. Ale že bych byla se sebou takhle spokojená jako je Linda a takhle se vychvalovala, to tedy ne. Nechápu, proč sem tedy píše.
9. Březen 2006 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
:-))) to není narcismus, Zuzko. To je postoj člověka, který je normálně spokojený sám se sebou, i přesto, že společnost do něj horem dolem hustí všechno možné, jen ne pravdu. Např. ideál krásy. Já vlastně taky nevím, jak má vypadat krásná žena. Je vysoká nebo menší? Má velký prsa nebo malý? Je štíhlá nebo kulatější? Trápí se se svým zjevem nebo ne? Jo, jo, měla by se trápit - tvrdí producenti všech možných zlepšováků ženské krásy, kdo by si taky jinak kupoval jejich produkty,že. A tak normálně spokojenou ženskou vlastně nenajdeš, protože každá ja nahlodaná pochybnostma. A v těch pochybnostech tráví život. V padesáti nebo šedesáti letech se ohlídne do minulosti a zjistí, že spoustu krásných let strávila usilovnou snahou se někomu líbit...a že díky tomu vůbec nebyla šťastnější,neprožila hezčí lásky...a taky, že nebyla sama sebou. Je to škoda. Co ti brání být se sebou taky spokojená? Reklamy a módní časopisy? Jakoby kdosi z Kafkova Zámku měl patent na to, jak má vypadat přitažlivá žena či dokonalý muž...A ti, kdož nejsou ve spojení s vlastním nitrem, na to skočí a začnou bláznit okolo diet, vycpávek a plast. operací. A ten, kdo se polapit nedá, je těm ostatním najednou jaksi podezřelý. Ptáš se, proč sem ta Linda píše - já myslím, že proto, aby ty ostatní zamindrákované holky trochu povzbudila. Proč by sem měli psát jen ti, kteří mají problém? Linda:já jsem tě varovala, a ty nedáš pokoj a nedáš. Tvůj dobrý úmysl byl pochopen jako provokace a dobře ti tak. Ale jinak - přeju všechno dobré a hodně odvahy. Vybrala sis nelehkou cestu...:-)
9. Březen 2006 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Zuzka: Zuzko, panebože!!! :))) Na to se nedá nic víc říct... Liv: Já potvora hrozná tady píšu a vychvaluju se, to je jasný, že tim si řikám o pěknou kupu narážek:))) Pro všechny: Tohle fakt neni o vychvalování. Taky si rozhodně neřikám, že jsem hezčí a lepší než někdo jinej. Podle mě je opravdu každej člověk krásnej! A to neni jen bezduché heslo... Prostě jsem přijala sama sebe takovou jaká jsem a jsem spokojená. A to, že jsem tohle téma otevřela mělo opravdu jeden jednoduchý význam. Chtěla jsem nahlodat holky, aby se zamyslely, jestli třeba by taky neměly bejt spokojený. Vždyť co jim chybí? Pokud jsou zdravé a maj někoho, kdo je má rád, tak co víc si přát? Mít rád sám sebe je taky hodně důležitý. I když mam zase strach, že mi tu někdo začne nadávat do egoistů (a to je ten nejjemnější termín:)) Jen dál, házejte na mě těžký věty, abych si uvědomila, že vůbec nemam právo se mít ráda, jaká jsem (ano, přesně tak to zní!) Přitom spíš ty, co se sebou spokojený nejsou, ten problém... A to si nechtěj připustit. Aspoň že tu je ta Liv:)) I když, ta mi to pořádně vytmavila a já se teď hodně stydíííím:))
9. Březen 2006 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
:-))) Lindo, já jsem tady proto, že mi ta zkur...á zima nedovoluje odjet a zprovoznit chaloupku, a tak namísto u teplých kamen a v chlapské náruči,bez mobilu a internetu, trávím večery u té pitomé klábosnice... Tak ještě jednou - tvůj záměr byl perfektní, provedení však se minulo účinkem. Tady naplnění svého úmyslu asi nedojdeš, navíc plýtváš energií a časem. Víš co,tady se na to vykašli, raději si užívej mládí, lásky a pohodlí bez podprdy, jdi si někam zatancovat a ten téměř beznadějný boj s větrnými mlýny přenech ostřílenějším (no, snad mne zde za tu samolibost neukamenují) starším ježibabám:-)Čeká tě mnoho bitev a ne vždy se najde nějaká Liv, která ti bude krýt záda. Ne vždy můžeš od svého okolí čekat potvrzení svého správného postoje. Nespoléhej se na to. Nevím, nerada bych nosila dříví do lesa,možná už o tom víš, existuje vynikající práce jedné tobě podobné neposluchy (Clarissa Estés), jmenuje se to Ženy, které běhaly s vlky. Budiž ti dobrou společností v dobách osamění a pocitu házení hrachu na stěnu:-)
9. Březen 2006 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ehm.. Spokojený člověk sem nemá důvod psát. Já jsem sama se sebou taky spokojená, ale beru to jako samozřejmost, nepotřebuju pochvalu a ujištění :)) A že chce ostatní povzbudit? :)) Myslíš, že až si to nějaká zamindrákovaná holka přečte, tak najednou přestane být zamindráková? Těžko :)) To je to samé, jako když se tu prsaté, blonďaté, brunety, s velkými či malými pysky atd. přijdou ujišťovat a chtějí slyšet, že vlastně ony jsou ty nej :)))
10. Březen 2006 - 7:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ale jinak musím samozřejmě s jejím příspěvkem souhlasit, ale připadá mi to.. no úplně mimo a zbytečné :))) Já si taky připadám krásná a nedělám z toho pupek světa :))
10. Březen 2006 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Ještě jste mě pořád nepochopily, neva Jano, to bude v pohodě... Já totiž za celou dobu nechtěla od nikoho pochválit, jestli to tak bereš, tak to - z psychologického hlediska (s tím si přišla ty)- vypadá, jako že mi snad závidíš? Já totiž říkám, že se líbím SAMA SOBĚ. To neznamená, že se líbím lidem OKOLO! Ha? Dochází? Tady se nechlubím, naopak, spousta lidí, by mi mohlo říct, že jsem hrozná, když jsem plochá. Já jsem projevila trochu odvahy a nechala to na vás, klidně mi tu můžete řikát, že jsem uplně mimo. Ještě ani jednou větou sem nikomu tady nedokazovala, že jsem krásnější. NAOPAK! Já jsem hezká sama pro sebe, pro ostatní mám mnoho chyb, ale to je taky to, proč sem píšu. Přijde mi, že dneska se holky berou opravdu už jen jako bytosti, které jsou ošklivé, nedokonalé... Proč se ale neberou krásné takové jaké jsou? Chjo, chjo... Asi je těžké přijmout člověka, kterej je se sebou spokojenej. A uplně zbytečné to neni. Už se tu ozvalo pár dívek, které i s nedostatkama si přijdou krásné. A to je oč tu běží! Chci tu zavést taky trochu optimismu, protože jinak se tu kolem dokola řeší jen to, že mám bradavici nad pravým obočím, je to hrozné... Mám prsa jen dvojky, je to hrozné... Mám hnědou anální dírku, je to strašné... PANEBOŽE!!! Škoda že dneska už nežijou pohodový lidi. Jasně, že nikdo nepřestane po přečtení bejt zamindrákovanej, ale pochopí, že jsou lidi se stejnejma problémama a přesto jsou s těma problémama šťasntný. Aspo? na chvilku se zastavěj a řeknou si, proč by taky nemohly bejt? A to je aspoň začátek... I když to nedotáhnou do konce. A Jano, jsem ráda, že se mnou souhlasíš, ačkoliv je to mimo (docela si teda protiřečíš, jen co je pravda:)) Ale ještě si nepochopila, že tu ze sebe nikdo nedělá pupek světa. Nebo mi můžeš ukázat pár vět, kde jsem to o sobě řekla? Liv: Ty jsi měla pravdu! Jsem zrozená pro peklo:)))
10. Březen 2006 - 13:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ale já to pochopila. Já si taky připadám krásná, sama se sobě líbím, ale připadá mi na hlavu to sem psát :)) Takový dlouhý příspěvek jen o tom, že jsi sama se sebou spokojená mi přijde trochu na hlavu, nic ví :)) A zavádět "optimismus" na stránkách, na kterých lidé píší, co je trápí, mi připadá taky na hlavu :)) To, že tu občas (!!) lidé řeší blbosti je zase na jinou diskuzi.
10. Březen 2006 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Mám jen tři zuby a vůbec mi to nevadí. Připadám si krásný. Připadejte si taky krásní, ať se vám hezky žije. Slunce v duši.
10. Březen 2006 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
I já jsem krásná, líbím se sama sobě!!! Lindo alisas Liv, přeju ti, abys nikdy nebyla zamindrákovaná, aby ti ten optimismus vydržel napořád! Hlavně abys neonemocněla schizofrenií:-((.
10. Březen 2006 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Svět je opravdu naruby. Jeden se podivuje nad tím, že je někdo spokojený a oznámí to světu. Je to jako ve zprávách. Nikoho nezajímá, kolik projelo projelo po dálnici aut bez nehody, ale zajímá je kolik havárek se stalo...A tak je to se vším...Trochu optimismu, ne?
10. Březen 2006 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Zuzko, asi tě zklamu. Tvé alias (které jsi napsala jako alisas, ale mi ti rozumíme...) je psané trochu mimo. Já rozhodně nejsem Liv a taky to rovnou můžu dokázat. Liv má daleko lepší vyjadřovací schopnosti, nejpší bude taky o něco starší a hlavně chytřejší! (Pro Liv: Tim tě nechci nějak extra chválit:)) No a jinak teda promiňte, že jsem optimista. V dnešním světě bych si měla asi jen a jen stěžovat... Dobře, vzhůru ku stěžování! Holky, pomozte, já jsem tak plochá, je to hrozný, taky mam křivý zuby a vlasy, no a vůbec jsem nějaká ošklivá, mám jít na plastiku? :))) Škoda, že tu je tolik zamindrákovanejch lidí, kteří závidí, že je člověk spokojenej. Jarka to vystihla přesně... Všechny zajímájí jen ty katastrofy, není to pravdu tak trochu svět naruby?
10. Březen 2006 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Liv (anonym)
Jsi na dobré cestě, Zuzko. Tvůj postřeh - Linda alias Liv - není až tak od věci a dokazuje, že jsi velmi správně vyhodnotila, že v tomto ohledu zastávám stejný názor jako ona. Pokud bys byla při čtení našich příspěvků pozornější, pustilo by tě to ještě kousek dál:-) Na podporu těchto řádků by pro mne nebylo nic jednoduššího, než změnit nick a hrát si na nezávislého pozorovatele, nemám to však zapotřebí, jako Liv si stojím za vším, co jsem napsala. Lindu jsem několikrát upozornila na to, že by měla tohle téma opustit, narozdíl od ní mně bylo jasné, jak to dopadne. Nečekám, že ji to hned tak pustí, stejně jako nečekám, že Zuzka uzná svůj omyl. K tématu už nemám co dodat a tak jen čekám, až mě počasí pustí k bohulibější činnosti, než je tlachání na pavlači. Pak už tu bude na odstřel asi jenom Linda. Možná, že mě před tím stihne ještě náležitě pochválit:-)))
11. Březen 2006 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
Ztráta času, tahle diskuze. Lindo, buď dál spokojená se svou plochou hrudí, ale nemysli, že ti každý závidí tu tvoji spokojenost. Jenom mi nešlo na rozum, proč sem vlastně píšeš. Já jsem dneska taky se sebou nadmíru spokojená, prožila jsem vášnivou noc s manželem, venku je krásně, čeká mě výlet do přírody, líbím se sama sobě, co MI chybí ke štěstí? Nic! Ale jsou dny, kdy mi není nejlíp a myslím, že tak je na tom většina z nás. Takže nejsi žádná vyjímka, jak sis možná myslela. Třeba za pár dní budeš jinak přemýšlet, něco se přihodí a tvůj optimismus nebude už takový. Ale to je běžný život, čus.
11. Březen 2006 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Lindo, Liv - Zuzky (alias Zuzy) si nevšímejte. Dělá chytrou nejchytřejší na hodně diskuzích. Všude dělá jen peklo, s ničím nesouhlasí a jen její názor je jediný dobrý. A manžela nemá je rozvedená.
11. Březen 2006 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
Petro, manžela mám, mám dvě děti, nejsem ZUZA!!! Chytrou nikde nedělám, nemusím, já totiž chytrá jsem:-)). Ale Zuzka je celkem běžné jméno, určitě je nás tady na diskuzích víc. Psala jsem nedávno pouze do diskuze Kandaulismum, zaujalo mě tam něco a proto jsem se na čas zapojila. Ještě jsem přispívala někam ohledně HA, tento problém mě sem vlastně přivedl, takže se mýlíš.
11. Březen 2006 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Zuzo tvůj rukopis nelze nepoznat.
11. Březen 2006 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzka (anonym)
V tom případě Petro trpíš stihomamem :-((((.
11. Březen 2006 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Kristinka (anonym)
Tak já se taky přidám :-) Je jedině dobře, když holka, která je plochá se sama sobě líbí, zřejmě se od puberty nepotýká s tím, že se jí vysmívají spolužáci, rodiče i sourozenci, je jasné, že pokud v ní rodiče vybudovali pocit, že může být sama se sebou spokojená, protože je krásná, nebude mít potřebu to řešit. Zakladatelce diskuze tedy blahopřeji. Na druhou stranu jsou ale dívky, které takové štěstí neměly, mají trauma z toho, že si nepřipadají jako ženy a pak se to promítá i do jejich nálady, sexuálního života, stydí se za sebe, závidí všem ženským prsa a to pak po zhodnocení pro a proti opravdu není od věci přemýšlet o plastice. Samozřejmě je nejlepší, když je žena spokojená sama se sebou i s tím, co ostatní pokládají za nedostatek, ale myslím že i muži budou radši když zamindrákovaná žena bude problém řešit a nejen fňukat jak je ošklivá. V tomto případě se nejedná ani tak o změnu na hrudníku ale změnu v hlavě, o sebevědomí. Vím o čem mluvím, mám 5 týdnů po operaci a mnohem radši bych měla svůj plochý hrudník a byla spokojená se sebou ale než být celý život zamindrákovaná a stydět se za sebe, tak jsem to zkusila vyřešit. Nejsem obdivovatelkou umělé krásy, tohle je jen otázka psychiky.
11. Březen 2006 - 11:20

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama