0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jsem nic,nezajímavý,nudný a trapný

10. Září 2018 - 0:23

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Jsem nic,nezajímavý,nudný a trapný
13. Říjen 2013 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Toto jsem napsal jednomu známému,je to moc dobrý člověk ! :)) Dobrý den,chci o tom mluvit zrovna s vámi,protože vim,že mi vždycky pomůžete... ,asi jste jediněj člověk kterej to pochopí...,poslední dobou si připadám hrozně nicotně,nevýrazně,nezajímavě,netalentovaně,nesympaticky a mnohem dalších ne...,jakoby bych neměl chuť něco dělat,přijdu domů a nic se mi nechce,na tělocviku ve škole jsem mimo zábavu,vím jak jste mluvil že jsem složitější člověk,když mě to prostě štve.Máme ve třídě kluka,honzu šoltyse,ten je vždycky středem zábavy,je to asi třídní lídr,dokáže být pohotově vtipnej,i paní učitelky dokáže rozesmát,a není trapnej,když je parta kluků,tak mu hned věnujou pozornost,jakmile on je rozjetej tak ostatní taky,je talentovanej,prostě asi má charisma.I s holkama si rozumí,každou rozesměje,přitom ho třída bere jako inteligentního a jiní kluci ho respektujou.Já se nezajímavej,obyčejnej,suchej,netalentovanej,.Chci aby lidi říkali,jo s lukášem je sranda,je v pohodě,dokáže nás povzbudit,rozesmát,nechci být za debila,ale vždycky když už se začnu cítit v pohodě tak udělám kravinu,nebo něco neudělám a někdo to vymete za mě,řekne něco vtipnýho,a já si vyčítám že bych to tak neudělal,že by to bylo nudný.Taky mě štve,že když jedu s kamarádem v buse,proste prohodíme pár slov,čumíme oba z okna,ale jakmile je tam ten kámoš s jinym kámošem tak se bavěj,smějou maj zábavu,a já žárlim.Žárlim vlastně strašně už od května když jsme byli na alternativce,tam sem se zamiloval do jedný holky,už vim jaký to je,ona mě ale nemilovala a já na tý alternativce přímo viděl jak se baví s jinym,jak se spolu smějou,měl sem pocit že jí ztrácim,byla mi z toho zima...,před alternativkou jsme spolu(s tou holkou)byli skvělí kamarádi,normálně jsme se bavili,psali si dobrou noc atd atd,když jsme se odtamtud vrátili,tak jsme chvíli kamarádi byli,pak zase ne,nejde to být kamarád s někým koho máte rád, pokuďkdyž říká,jak se s támhletim a tamhletim smála celej den,a zvlášť,když je dotyčná osoba charismatic
13. Říjen 2013 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Toto jsem napsal jednomu...Chtěl bych(přál bych si),umět lidi zaujmout,aby semnou byli šťastni.Mít takový ten nevinný humor,třeba jako Johny Depp.Všichni o něm říkají že je kouzelný,že má prostě charisma.Člověk který s nim mluví se cítí šťastně.Já plácám hovadiny,snažim se být vtipný,i když už z jiných diskuzí na internetu vím,že to nemá smysl,že bych se měl chovat takový jaký jsem.jenže já nechci být takový jaký jsem,nezajímavý,asi se špatnym humorem,nejsem typ do kterého by se žena zamilovala.Nerozumím si tolik s holkama,cítim se před nima,jako pitomeček,ubožák,.Děkuji za všechny možný odpovědi,i ty vtipně negativní.Nejspíš si půjdu koupit rovnou devítku :)
13. Říjen 2013 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
Hlavně buď sám sebou a pokud na sobě chceš pracovat není to nic špatnýho. Humor záleží jaký typ chceš být? Jestli ten co nabízí ironický humor, ten co je šašek (umí si udělat legraci sám ze sebe) nebo různými hláškami? Musíš vědět jaký typ humoru to je základ. Pro začátek pokud ti to nejde bych zkusila se naučit vtipy, zapisovat si hlášky z různých filmů a seriálů a odkoukat nějakou charakteristiku od herců. A pak ta nejsložitější věc použít to v praxi a tak aby to bylo v tu chvíli na místě ta hláška.
14. Říjen 2013 - 12:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
A vzhled je 70 - 80% úspěšnosti. Takže bych okoukla, co bych doladila. Třeba více stylů a zjistit, co ke mně sedí a co se mi líbí. Trochu zapracovat na vizáži vlasy a tak nechat si poradit od holiče, co se zrovna nosí. Začít alespoň doma posilovat sportovat, ikdyž tě to nebaví tak pak když se vidíš v zrcadle. Cítíš se líp a tím pádem vypadáš líp. Stoupá ti sebevědomí.
14. Říjen 2013 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Hlavně buď sám sebou a...Dobrý den(Ahoj) Scandy,V tom nemám problém,používat hlášky,dělat ironie,nebo být šašek(i když to moc často né,protože se potom cítím jak mentál :D ).Ale nemá to jakýsi potenciál,jsou to takový kraviny,nebo něco co tolik lidí nepochopí.Spíš bych chtěl ovládat takový ten nevinný humor,kdy vypravěč nebo ten co to prostě říká se ani netlemí,jenom usměje,ale publikum je uchváceno,naslouchá,a není to ani nijak urážející.Mám pocit že tady se zase naráží na charisma,na čistotu duše,tu vnitřní krásu.Já strašně žárlim a závidim.Jaktože někdo umí přijít k neznámýmu člověku a ihned ho rozesmát a okouzlit.Proč já nemám přátelé kteří,mě respektujou,jako bezvadnýho člověka.Mám jich spoustou,smějeme se,vyprávíme si, ale nikdo není takový,aby mě k životu potřeboval,abych ho naplňoval a měl se mě dobrý pocit
14. Říjen 2013 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
přece charismatičtí jsou úžasní,vnímavý,talentovaní,se smyslem pro humor,,,já se potom taky snažim být taky takovej,výjměčnější,nejde mi to,protože to nejsem.Jinak děkuji za odpověji :))
14. Říjen 2013 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
ouha (anonym)
To, jak se vidíš, ještě neznamená, že tě tak vidí ostatní. Přestaň se pozorovat a buď přirozený
14. Říjen 2013 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Lukine jen se prosím nepřetvařuj a pokud ti něco nejde, tak to nehrň na sílu. Většina lidí přetvářku pozná a pak by jsi byl za opruz. Nejsme všichni obdarovaní talentem, a tak není nejlepší jen se opičit. Jak už bylo psáno buď svůj.
14. Říjen 2013 - 15:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Být svůj znamená být obyčejný.Chci si užívat párty,být zábavný na párty...,Mám známého,z vesnice,a vždycky když mám špatnou náladu,nebo nad něčim přemýšlim,a promluvím s ním nebo se jenom připletu v hospodě s ním ke stolu tak na mě přenese to pohodářství,chvilkoví pocit radost,sakra jak to děla ? je to to charisma ?(Ouha a R.,děkuji za odpovědi :) )
14. Říjen 2013 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
Když to tak čtu budeš na to muset přijít sám. Buď zabojuješ a něco s tím uděláš (sám musíš zjistit jak) a nebo to vzdáš. A to nechceš. Každý z nás by chtěl určitou vlastnost a někdy to prostě nejde. Taky na sobě pracuju zatím neúspěšně v jiný oblasti.
14. Říjen 2013 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Luki proč být svůj by znamenalo být obyčejný? To, co popisuješ u kamaráda, tomu já říkám talent od boha a věř, že on se to nijak neučí a nehraje to. Klidně se ho zeptej... Scandy to píše dobře. Já taky chci být vtipný, příjemný, ale když řeknu cokoli, vyzní to plytce, nezábavně, někdy jako výsměch a kolega v zaměstnání řekne "dobrý den" a všichni se mohou potrhat smíchy. Je to opravdu jakési charisma, i když to zní, jako klišé.
14. Říjen 2013 - 18:15
Obrázek uživatele Návštěvník
O. (anonym)
Lide, uvedomte si, ze osobitost je to co se ceni. Znam par lidi, co jsou na prvni pohled nezajimavi a neatraktivni, ani zvlaste nehyri vtipem. Pak ale reknou nebo udelaji neco co je jim prirozene a ostatni se bud vali smichy nebo je napodobuji. Bill Gates taky neni nejakej velkej charizmatik a kam to az dotahl. Spolecnost potrebuje lidi vseho druhu a jen lide s omezenym chapanim si mysli, ze jediny a nejlepsi zpusob zivota je byt v centru deni. Takze Lukasi, zustan svuj a nenapodobuj.
14. Říjen 2013 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Absolutně nevim,jak na to mám přijít,charisma se prý nedá naučit.Když mě to štve,já přijdu domů a sednu si na gauč a přemýšlim,jak to tamtem dělá,že přijde a oni mu věnujou pozornost,jak dokáže zaujmout,že dokáže nad všemi vyzrát,jak dělá to nadšení co vyvolá.Lidé ho zbožnují, aniž by se nějak snažil.Vypadá silně aniž by byl zastrašujíci.Zároveň ale dostane to co chce,protože lidé se snaží mu instinktivně pomoci......,co řešíš ty Scandy ?
14. Říjen 2013 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
No to by bylo složitější. Řekněme že bych chtěla být aspoň trochu středem pozornosti, abych dobře zapadla do kolektivu. Prostě nechápu lidi, jak jednají citově. Jsem pohledná, dobře oblečená, zajímám se o všechno. Ale mám problém navázat s lidmi kontakt, nedokážu se s nimi bavit dlouho aniž by nenastalo trapné ticho. Právě že přijde někdo jako třeba můj přítel a z jeho poznámek jsou všichni u vytržení smějí se a každý s ním chce kamarádit. A já zůstávám v pozadí jako módní doplněk. A to nejsem nějaká nanynka, která by se zajímala jen o svou vizáž. Takže je to vlastně podobnej problém. Někdo to má a někdo ne? Někdy si řekneš tak to bylo trapný a nevhodný ta jeho poznámka a ostatní jsou z toho na větvi a smějou se a zase je to borec.
14. Říjen 2013 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
O. (anonym)
vite v cem je tajemstvi? Tihle lide necekaji na obdiv. Je jim to jedno. Tesi je to, ale nejsou v kreci z toho jak zapusobi na ostatni. A v tom je ta prirozenost. Mit to na haku a byt prijemny.
14. Říjen 2013 - 19:01
Obrázek uživatele Návštěvník
R. (anonym)
Scandy tak to vidíš. A jsi si opravdu jistá, že se lidi smějí "ze srdce", anebo z povinnosti? Třeba pokud je člověk chytrý, sečtělý, tak při rozhovoru ve společnosti může působit na výši, nebo taky jako machr, který poučuje. Apod. Zkrátka Lukáši, naložil sis na sebe velké břímě a já ti fandím a jsem zvědav, jestli pochodíš, nebo pohoříš. Hodně zdaru!
14. Říjen 2013 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
No to by bylo složitější....Áno :),nějak tak to cítim i já...,aspoň že máme ty skvělé přátelé(kterým občas i závidím),Stává se mi,že kvůli tomu mám i komplexy,hledám chyby na druhých,abych si mohl říct,že jsem lepší,to je ale strašně sobecký a jsme u dalšího kroku že jsem možná špatný člověk,který žárlí, ,nebo nejsem dostatečně talentovaný,nebo mám špatné úmysli(spíš nemám žádný),
14. Říjen 2013 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
Záleží jakými lidmi se obklopuješ. Když se na to podívám jinak. Tak přítel je mladší nemá zodpovědnost žádnou a chová se opravdu dětsky. Jeho kamarádi si nedokážou najít přítelkyni, veškeré své peníze propijí v hospodě a chovají se stejně dětinsky. Takže já nemám šanci jakkoliv a jakýmkoliv svým tématem zaujmout. Protože pak jsem ta divná co se chová důležitě. A přátelé nemám, všichni ty lidi patří k příteli. Do společnosti moc nechodím, takže není šance.
14. Říjen 2013 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Já,jakožto naprostá nicotnost a bezvýznamnost bych něměl radit ,ale jsi prostě chytřejší člověk,jsi složitější.Nedegraduj na jejich úroveň :)
14. Říjen 2013 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
To je sice hezký, ale pořád být sama doma nechci. A chci se normálně bavit a zapadnout mezi lidi. Chci trochu pozornosti. Jediný čim tam přitahuji pozornost mezi nimi je vzhledem, ale to já nechci. Jediný čim se mi kdy podařilo být vtipná je ironií a tím že jsem si z někoho dělala srandu. A to se mi taky nelíbí.
14. Říjen 2013 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
To je sice hezký, ale...To já taky ne,a když už sem někde na zábavě tak jenom poslouchám.Nic neříkám,protože by to byla hloupost...,Když nemám charisma,ale sem vtipnej,k čemu mi je být vtipnej,když to k ničemu není ??
14. Říjen 2013 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
Takže to pomalu zní, že by jsme měli vyměnit své okolí, kterým se obklopujeme. Jinde by se třeba zadařilo.
14. Říjen 2013 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Áno,nový lidé,nové obzory,nové možnosti.Šance být někým :) to je krásná představa,jenže já sem teprve v 9.třídě !
14. Říjen 2013 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
Aha, tak to je složitější. Tak to máš ještě času hromadu. Navíc toho ještě zažiješ co tě změní charakterově. To já na tom budu muset zapracovat jsem o nějakých pár let starší.
14. Říjen 2013 - 21:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jsem nic,nezají (anonym)
Hele, tak ono je nás víc?
14. Říjen 2013 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Xavone (anonym)
Klidni to!
15. Říjen 2013 - 0:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Wanda (anonym)
Mne je pres 40 a vidim to tedy z jineho uhlu. Vestina mych sebevedomych srandovnich spoluzaku a spoluzacek z drivejska dneska nejsou to co byvali. Nerikam vsichni, ale vetsina rozkydli, bud strasne na zabavu takze alkoholem a mejdany "opotrebovani" radoby svetaznalci, anebo zatrpkli otravenci, bez zajmu a obdivu. Zato ti kteri byli ticho, a jaksi sami pro sebe. se zmenili v zajimave lidi, zdrave a hezky vypadajici, odusevnele jedince. Tim chci rici, ze opravdu to co je zajimave v 15ti, ve 20ti, nekdy upadne po 20ti letech, a opacne! Vim, ze to mozna je malou utechou tem co tu prispivate, ale verte, ze nekdy neni na zavadu byt clovekem, ktery premysli, je tichy a navenek nevynika a neni ukecany... Ono je to o meritku: mozna jste na sebe vy kteri si stezujete, moc prisni. proc byste vlastne meli nekoho porad bavit? Zacnete tim, ze budete bavit sami sebe. delejte si to co bavi vas. Kdyz sedite v autobuse, misto abyste se prirovnavali k tzv. cool people, otevrete si knizku a ctete si. Nemusite prece nikoho privest ke spravne nalade, privedte si svoji naladu sami sobe, a tim se stanete pro okoli zajimavymi. Pokud nemate co rict k danemu tematu, najdete si svoje konicky, zajmky a okolo je urcite par lidi, ktere bavi to same, a tim si budete mit co rict. Ze? Zacnete s posilovanim, behanim, ja nevim s cyklistikou, malovanim, pocitaci, psanim atd. napriklad film o zakladateli facebooku, copak on byl nejaky vystredni superman? ne. A ted je k roztrhani... Tim vlastne pisu i o sobe, nikdy jsem nebyla ta holka ktera byla mezi spoustou kamaradek, na roztrhani... A ted, kdyz potkam spoluzacky, vidim jak uz nejsou to co byvaly, a ja se strasne zmenila, ale driv jsem jen sedavala v koutku a cetla si svoje knizky a malovala, dnes jsem da se rict uspesna, vysportovana, a rekla bych zadana osubka. kazdy mame neco, pro co si sami sebe musime vazit, ne se jen prirovnavat k ostatnim. Hodne stesti :-)
15. Říjen 2013 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Scandy (anonym)
Tak to bylo hezky řečeno :-)
15. Říjen 2013 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš Jadviščok (anonym)
Ano,výborně řečeno ! :),Jen prostě,já vim že to omílám dokola a dokola,ale lidí,kteří něčím někoho přitahujou,jsou v poho tak jsou lepší, když můj kámoš zjistí že někdo jiný je lepší než já,že se snim třeba pořád směje,a zároveň ho respektuje ,a on mě pak tak nebere jako jeho.Už jsem psal o jednom známém,je to vzhledově normální pán,nijak extravagantní,akorát je to ředitel stavební firmy :D a člověk když s nim mluví a odejde od něj,tak se cítí šŤastný,jakoby všechno bylo v poho (ono to za chvíli hned přejde),nebo když on sedí u stolu,není to ani hlavní mluvčí jen prohodí komentáře,ale když odejde,jakoby tam něco chybělo...(charisma,charisma,charisma)
15. Říjen 2013 - 18:16

Přidat komentář

Reklama

Reklama