134 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jsem nešťastně zamilovaný do kolegyně

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
fed (anonym)
Ahoj,jsem ženatý,je mi 32 let a manželku mám pořád hodně rád.Problém je,že jsem kromě ní nikdy neměl jinou ženu a do 25 let jsem byl panic.Byl jsem totiž vždy strašně nesmělý a nevěřil jsem si,i když si na druhé straně myslím,že nejsem pro ženy úplně neatraktivní.Manželka se mi i jako žena pořád líbí,ale bohužel cítím,že musím vyzkoušet jiné ženy nebo se z toho zblázním.Teď jsem se hrozně zamiloval do kolegyně z práce,se kterou navíc sedím v jedné kanceláři.Je neskutečně přitažlivá a sexy a já nedokážu myslet na cokoliv jiného než na ni.Ona bohužel odmítla mé pozvání na rande a i když se ke mně chová pořád přátelsky a předtím se mnou dokonce docela i flirtovala,tak to vypadá naprosto beznadějně.Je trochu mrcha a o to víc ji chci.Mám z toho všeho docela velké psychické problémy,kvůli kterým jsem mimo jiné musel začít brát antidepresiva.Ani to mi ale moc nepomáhá.Ona už teď ví jak moc ji chci a o to menší zájem o mě má.Navíc asi před 2 roky jsem téměř totéž cítil vůči jiné kolegyni a dopadlo to stejně špatně.Ty neúspěchy mě šíleně drtí a podrývají ještě víc moje křehké sebevědomí.Tak proto nyní začínám randit s dívkou,o kterou ani moc nestojím jen proto,abych si sebedůvěru trochu zvýšil.Vůbec nevím jak to dopadne,ale v prvé řadě toužím po své kolegyni,se kterou trávím v práci každý den.Máte někdo podobný problém?Asi mi nikdo nemůže poradit jak kolegyni získat,ale přece jenom - nenapadá vás nějaký tip?Dokud jsem se vůči ní takhle neprojevil a neotevřel vypadalo to,že to mezi námi docela jiskří.Vím,že to všechno působí z mé strany jako slabošství a sobectví,ale nepište tu prosím odsudky vy,kteří nevíte jaké to je být v mé kůži.Za jakékoliv jiné rady a vzkazy předem moc děkuji.
5. Duben 2010 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
taky blbec (anonym)
No,tak snad se rozveď a pak si sváděj koho chceš,ne?
7. Duben 2010 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Máš (anonym)
No,tak snad se rozveď a pak...dvě možnosti. Budeš-li chtít být nevěrný - dodáš si sebevědomí, ale časem vše praskne a co pak? Jsi připravený na to, že se do Tebe Tvoje milenka zamiluje a bude chtít, aby ses rozvedl? Opustíš svoji současnou rodinu? Máš na to sílu? Přidáš si antidepresiva? A co Tvoje žena? Druhou možností je, že nevěrný nebudeš, ale vztah k Tvoj ženě ochladne. Budeš jí časem vnímat jako zdroj Tvých depresí, nastanou problémy v öbyčejných provozních věcech rodiny, v sexu atd. To je cesta, která vede také k rozvodu. Pokud chceš zachovat manželství a vztah mezi Vámi je zatím o.k.,promluv se svoují ženou. Možná, že Tvůj sexuální život v něčěm strádá a to může bát zdroj Tvých možných záletů. BTW - kolik je v Tvojí kanceláři ještě kolegyň?
7. Duben 2010 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Ta kolegyně ho evidentně dráždí, hraje si s ním a dělá jí to dobře. Sám pisatel psal, že je to potvora. Je tu reálná šance, že tomu chlapovi z toho hrábne, ostatně sám píše, že již užívá antidepresiva. Okamžitě si najít jinou práci. Okamžitě.
7. Duben 2010 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
myslím, (anonym)
Ta kolegyně ho evidentně...že je to supr nápad. Jinou práci, to je ono!!!
7. Duben 2010 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
A v té jiné práci nebudou kolegyně? A nezačne se do nich zase sériově zamilovávat? Není nakonec pisatel nevyzrálou osobností? A není celkově tak nějak labilní, když musí užívat kvůlitakové věci antidepresiva? Neplynou jeho problémy nakonec z jeho osobnostnách psychických dispozic? Nepotřebuje nakonec spíš než jinou práci klinického psychologa nebo možná psychaitra? I když toho už vlastně má, protože nikdo jiný mu antidepresiva předepsat nemůže. Takový jedinec jistě nemá jednoduchý život. Ale je horší pokud ten život kvůli němu nemá jednoduchý ještě i další okruh osob.
30. Duben 2010 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Mission (anonym)
Ale pozor. Nelze vylouřit, že ta kolegyně je tak trochu mrcha a možná třeba i potvora.
30. Duben 2010 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
x (anonym)
Fede - všechny jsou stejný, nic nezkoušej pokud nechceš zničit manželství Kolegyně si s tebou zahrává, to je jediné, o co jí s tebou jde - troška flirtu na pracovišti, nic víc. Když jsi vyložil karty, tak couvla, protože se nechce zaplést. Jestli chceš zkusit jinou, bude to zpočátku bezva, pak na to přijde manželka, kopne tě do prdele a milenka tě přestane bavit. Možná né hned, ale časem zjistíš, že jsou všechny stejný. Je to pořád dokola, stejně si každej musí nabít hubu, než na to přijde, tak do toho!
30. Duben 2010 - 15:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
Ahoj,jsem ženatý,je mi 32...To se stalo aspoň jednou v životě každýmu chlapovi, že se zamiloval do kolegyně. Nebo - řekněme si to na rovinu - třeba ani nezamiloval, ale hrozně moc si s ní chtěl zašukat. A třeba zrovna z toho důvodu, jak píšeš - aby poznal, jaký to je s jinou. Poradit moc neumím, jen tě chci varovat, že začít si něco s kolegyní je téměř vždycky cesta do pekel (tedy do těžkýho maléru).
30. Duben 2010 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Nevím, nevím, pokud někoho opravdu mám rád, miluju, pak mu nechci ubližovat a myslím na něj, jak by se asi cítil. Jinak to není láska, ale nějaká podivná sobecká závislost. Fed na mě působí jako podivín, takhle se nechová dospělý vyzrálý člověk. Chlapovi může hrábnout, nejsme ryze monogamní tvorové, ale ne takovýmto způsobem.
30. Duben 2010 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Leo (anonym)
Nevím, nevím, pokud někoho...Bára má pravdu. Jen si představ, že tvá manželka má v práci také sympaťáka kolegu, který by si to s ní rározdal. Moc si toho zatím také neužila. Vydejchal bys zjištění, že přijde domů s kolegovým semenem v pochvě ? Docela hnusná představa což ?
30. Duben 2010 - 17:54
Obrázek uživatele Návštěvník
notyvole (anonym)
TO JE VUL!!! Pry jsem kvuli tomu zacal brat i antidepresiva, tak to je sila!!!!!!!:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
30. Duben 2010 - 18:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Básník (anonym)
A jak k tomu přijde ta, co o ni ani moc nestojíš a jen si posiluješ sebedůvěru?
30. Duben 2010 - 19:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Já myslím, že je to od tebe silně neférové. Doma máš manželku, v práci to zkoušíš na jinou, poté co tě ještě někdo odmítl a pak chodíš s jinou, kterou máš jen kvůli tomu, aby jsi se cítil lépe? Pro tohle nemám moc pochopení. A myslím, že za vším je větší problém. K těm antidepresivům zkus občas i konzultaci s odorníkem. Sám se z toho nedostaneš a akorát svým jednáním budeš kolem sebe dělat větší bordel než už máš. A to že jsi nesmělý a nemáš dost zkušeností s ženami tak to tě v žádném případě neopravňuje k tomu, aby jsi dělal další lidi nešťastnými
30. Duben 2010 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
ax (anonym)
Já tu vidím dva problémy: 1) Opravdu máš asi nějakou psychickou poruchu, když jeden pokus o nevěru řešíš druhým pokusem o nevěru - a to jen na truc... 2) Vzal sis první ženskou, se kterou jsi vlezl do postele a teď máš pocit, že jsi o hodně přišel a chceš to dohánět. Jenomže si musíš uvědomit, že už nemůžeš myslet jen sám na sebe, ale taky na manželku, které jsi manželským slibem něco slíbil. Nechci tu moralizovat, taky nejsem svatá, ale měl by ses vážně zamyslet nad svým chováním a nad tím, čeho chceš dosáhnout. Pokud ti na tvém manželství záleží, budeš muset oba paralelní vztahy ukončit a věnovat se jen své manželce. Pokud si chceš užívat s jinými ženami, rozveď se. Rozvodem bys sice manželce ublížil, ale s odstupem času by ještě byla šťastná, že jsi odešel a netahal ji za nos.
1. Květen 2010 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
fed (anonym)
Díky všem za příspěvky, které mají nějaký smysl. Co se týče toho, že jsem vůl, protože beru antidepresiva, tak samozřejmě jsem je nebral jen kvůli tomu, mám je předepsané od lékaře a trpím opravdu celkem slušnými depresemi zaviněnými zejména těžkým dětstvím s despotickým otcem a dalšími problémy. Máte samozřejmě pravdu vy, kteří píšete, že nejednám férově apod., ALE - nechci opravdu nikomu ublížit, ovšem koho kdy zajímaly moje pocity? Mám doplácet na to, že jsem nikdy neuměl a pořádně dodnes neumím ty balicí hry? Vždy jsem to, že se mi nějaká žena líbí dával najevo až moc - prostě ještě předtím než jsem našel odvahu a někam ji třeba pozval, tak na mě bylo vidět, že bych se pro ni rozkrájel - ať už to byly spolužačky, kolegyně atd. Třeba té předchozí zmiňované kolegyni jsem pořád pomáhal s prací a udělal bych pro ni cokoliv, ovšem nakonec ji sbalil kolega, který na ni víceméně se vším vždy kašlal, ještě jí svou práci přidal a měl samozřejmě taky doma přítelkyni. Já jsem tímto svým chováním prostě pro ni nebyl atraktivní. A stejné je to s tou současnou - nakonec mi řekla, že jsem pro ni skvělý kolega do kanceláře, ale vyznělo to tak, že tím jak hodný na ni jsem pro ni prakticky nejsem chlap. A koho z těchto lidí zajímá jak se po tomhle cítím já? Prostě neumím být jiný a když jsem zamilovaný neumím hrát toho chlapáka, který má nadhled a tím je přitažlivý. Jinak u mě není nic moc nového, situace pořád stejná a samozřejmě se budu snažit neuškodit manželce ani nikomu jinému, ale je to těžké a ten, kdo neměl v životě tyto potíže a má za sebou dost partnerů to asi nemůže pochopit.
7. Květen 2010 - 9:39
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Díky všem za příspěvky,...aha takže, protože jsi neměl dobré dětství a ženy tě berou jako kamaráda a ne chlapa a ty to cítíš jako ublížení. Bezohlednost k tvým citům tak to samé uděláš své ženě?? Jakoby se pomstíš a uvblížíš jedinému člověku, který tě miluje a bere tě jako chlapa?? Jsi sobec...lituji tvoji ženu. Já jsem vždy věřila a věřím,že chlap, kterej nikdy nikdy neměl moc zkušeností se ženami a pouze jednu partnerku není pro život, protože jednou mu rupne v bedně a bude to chtít dohánět. Mluvíš tu akorát jen o sobě a na city své ženy neereš ohled na jediného člověka, ketrý ti neublížil...Chtělo by to vyhledat odbornou pomoc a zapomenout na těžké dětství...to je už pryč a už na něm nic nezměníš ale už se ani nevrátí..nemá cenu žít minulostí.
7. Květen 2010 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
fed (anonym)
Lenko, Tvé názory chápu, protože sytý hladovému prostě nikdy porozumět nemůže a ani nechce. Odbornou pomoc jsem vyhledal už dávno a až na dílčí úspěchy to k ničemu podstatnému nevede a vést nemůže - psychologie a psychiatrie přes opačné proklamace má poměrně omezené možnosti. Své ženě jsem zatím nijak neublížil, protože pořád přes určité podezření o ničem neví a ať to zní jak chce platí, že co oči nevidí... Bohužel nebo bohudík se nikdy nedozvíme, jak bys v těchhle věcech na tom byla dnes Ty nebo kdokoliv jiný z Vás moralistů kdybyste vyrůstali v takové rodině jako já a jak byste na to dokázali zapomenout. Jinak pěkný den:)
20. Červenec 2010 - 4:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Desperately in (anonym)
Lenko, Tvé názory chápu,...Já ti naopak velmi dobře rozumím. Sám mám totiž naprosto totožný problém (samozřejmě kulisy jsou jiné, nejedná se o kolegyni, ale o učitelku/lektorku), jsem podobného věku jako ty, rovněž s téměř žádnými předchozími zkušenostmi se ženami, doktyčná, do které jsem zamilován, je rovněž tak trochu mrcha, a užívá si toho, jak mě má v moci. Než jsem dal najevo, jak moc o ni stojím, také se mnou docela flirtovala. Já také neumím klamat tělem a skrývat mé pocity. Natruc jsem si také nakrátko našel další ženskou, o kterou jsem vlastně ani nestál. Také já si myslím, že jsem celkem atraktivní, pravidelně sportuji, mám svaly, vysokou školu atd. Jediná naše šance je "ubrat plyn", i když to bude skoro na ty prášky. Rozumím ale i Lence, jsme v podstatě sobci, a ubližujeme manželkám, což je možná hlavně tím, že naše předchozí zkušenosti se ženami byly nevalné. Pokud chceš, můžeme komunikovat po mailu. Ten můj je loving76@seznam.cz.
31. Srpen 2010 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
ally (anonym)
chlapi, vy potřebujete balicí trenažér a nějakou rouru, kam ho budete strkat... mít něco takového doma, jdu se raději zahrabat
31. Srpen 2010 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Aha (anonym)
Díky všem za příspěvky,...a teĎ JAKO CHCEŠ DOHÁNĚT, CO JSI TAK ZVANĚ ZAMEŠKAL? cHUDÁK TVOJE ŽENA, NA TAMTU Z PRÁCE KAŠLI A ROZUM DO HRSTI.
1. Září 2010 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
hihihi (anonym)
Vy chlapi totiž často přemýšlíte víc čur**** než hlavou!
1. Září 2010 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Laura (anonym)
Nebuďte hulváti. Zamilování není trestné. Když je vám 15 až 25 a nejste zadaní a s rodinou, tak je to i nutné trochu prostřídat a pozant co a jak, ale člověk vyzrává a tak se divím, že se pasujete do role submisivní, nevyzrálé ovce. Jestli vám jde o sex a ustojíte to, tak to chápu, ale zamilovávat se kvůli tomu pocitu, to vede k neuróze.
1. Září 2010 - 12:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Třetí blbec do (anonym)
Až na malé výjimky mám tytéž problémy. Napište jak to dopadlo.
9. Prosinec 2011 - 14:37
Obrázek uživatele Návštěvník
čtvrtý blbec do (anonym)
Měl jsem podobný problém, trvalo to dlouho, flirtování a výlety, ale nic víc, samo že tamtamy vše vyzradili a i něco přihodily, rozvedl jsem se, oškubala mě dokonale a od té doby žiji sám, změnil jsem práci, ale na kolegyni z kanclu už nikdy nezapomněl, je to už 6 let, člověk si něčím projde, vždycky ho to někam posune, kdybych věděl jak všechno to dopadne, zcela určitě bych se raději díval do stropu než na svoji kolegyni..... říkám tomu moje strastiplná cesta k chudobě :-)
13. Květen 2012 - 7:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Když víš , že je to potvora , tak zapomeň na ču..... a začni myslet hlavou . Stejně bys poznal , že každá díra je černá , když zhasneš !!!
17. Červen 2012 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Naprosto přiblb (anonym)
No,tak snad se rozveď a pak...Podívej, mám něco podobného a mohu ti poradit asi jediné. Zoškliv si ji. Musí se projevit jako kráva, nech se nějak urazit, už fakt sám o sobě, že o tebe nestojí je ponižující, takže co si o sobě vůbec ta pinda myslí ? Není pro tebe dost dobrá, pohrdej jí, ale buĎ v pohodě, musí vidět, že jsi spokojený.
28. Srpen 2013 - 22:09
Obrázek uživatele Návštěvník
manželka (anonym)
Podívej, mám něco...manžel citově přilnul ke kolegyni, kterou prý doma její muž týral. Dozvěděla jsem se to nedávno, když už zase ho nějaká žena "dostala" na cituplné rozhovory na internetovém chatu, pak skype, icq, mobil. Ani s jednou mě asi skutečně fyzicky nepodvedl, ale shodilo mě to ke dnu a z mé strany vztah k němu je ochladlý. Říká se,že nejsou muži nastaveni na monogamii, ale v tom případě by si asi neměli zakládat rodinu a slibovat "v dobrém i ve zlém".
28. Srpen 2013 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
4 kokot do part (anonym)
Když víš , že je to...Asi jsem taky vůl, ale stalo se mi to taky. Taky je to mrcha, která se mnou jenom flirtovala a prvokovala a potom se mi vysmála a samozřejmě se to taky rozkřiklo. V tomhle případě je problém to, že když se ti to stane, tak se do toho člověka ještě víc zamiluješ, ikdyž víš jaká je to mrcha a štětka a je strašně těžké ji každý den potkávat a spolupracovat s ní. Od té doby si dávám strašněj pozor v práci, držím 100 mílovej odstup a řídím se heslem co je v domě...
6. Květen 2014 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
manžel citově přilnul ke...Manželko, voni si chlapi nezakládaj rodinu sami, protože to jaksi nejde. Většinou si rodinu založej se ženskou. A většinou jenom tehdy, když to po nich ta ženská chce... Řešení samozřejmě existuje: Jednoduše stačí, když ženský nebudou chtít rodinu.
6. Květen 2014 - 23:04

Stránky

Přidat komentář