128 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

jsem baculka-no a co?

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lenkaa13 (anonym)
Mám neodbytný pocit, že nás, baculaté lidi, kdekdo diskriminuje. Jsme snad méněcenní kvůli své postavě? Někdo jí pořád a nepřibere,jiný koukne na kus chleba a přibere. Není to nespravedlivé? Když si jdu koupit oblečení,nabízejí mi,,pohřební barvy."Copak jsem řečnice z krematoria? Určitě nejsem sama se svým problémem.
31. Březen 2005 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tina (anonym)
No ono je to to tm, jak se sama přijmeš a taky o celkové proporci těla, někdo je baculka a vypadá moc dobře, zvláště, když je tělo trochu pevnější.
1. Duben 2005 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Janna (anonym)
Ale nediskriminuje, to si jen namlouváš. Jsi baculka, no a? Vadí Ti to, když máš touho zakládat na to diskuzi?Tmavá zeštíhluje a třeba si myslí, že Ti bude víc slušet. Já kašlu na to, co mi nabízejí a vybírám si podle svého vkusu.
1. Duben 2005 - 11:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Já jsem zase hubená jako lund a nejde mi přibrat, každej mi říká jak jsem hubená, sakra no a co? Se neposeru!
1. Duben 2005 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Janna (anonym)
No jasně :-) Mně zase každej cpal a cpe, že jsem nějaká moc malá..Ať si trhnou levou zadní :-)))
1. Duben 2005 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj, jsem ročník 74. Dělám programátora a scháním chytrou a hodnou baculku při těle nejlépe z Prahy a okolí. Zde je trochu více:http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=userinfo&user=1084Napište, odpovím všem. Mějte se krásně. Jirka
4. Září 2005 - 9:55
Obrázek uživatele Návštěvník
taky baculka (anonym)
Tenhle problém už dávno neřeším. Jsem přesvědčená, že mám zase jiné kvality, než vychrtlíci a komu se to nelíbí, ať si trhne nohou. Nezávidím těm chudinkám, které jsou na salátkách a myslí si, že jedí"zdravě". Mám dvě příbuzné, které prakticky od 18 let nedaly do huby nic jiného, než zeleninu a ovoce, dneska, když je jim kolem 40 se začínají hlásit nemoci z této "zdravé výživy". Dneska je fakt ta doba tak hnusná, že na silnějšího člověka je pohlíženo jako na někoho méněcenného, čemuž se vždycky musím zasmát a říct si" blahoslavení chudí duchem". Jsem v pohodě.
4. Září 2005 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Beauty (anonym)
Nic proti Vam holky, pokud Vas chlapi chteji... ale nejste nespokojeny nahodou proto, ze Vas nechteji? Mne tlusty holky fakt nevadi, ale muzum dost casto ano... Takze pojmenujte veci spravnymi slovy... sere Vas, ze nejste atraktivnejsi a tim mate mene sanci a presto nezhubnete.
4. Září 2005 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Ono taky hodně záleží jaká baculka. Pokud má někdo nadváhu do 10ti kg, tak dobrá, důležité je aby byl pevný. Ale po návštěvě Ameriky se mi tlusťoši fakt příčí. Když mladá holka doslova valí svých 130 kg, tak to je otřes. A i u nás znám pár rozežraných, které si neodpustí ani drobek a pak se cítí opuštěné, nikým nechtěné a nepřitažlivé. Kor problém je to v období dospívání a hledání partnera. V Americe se skoro každá takováhle mašina vdá, protože tam holt muži nemají na výběr nebo jsou sami tlustí. Ale u nás holt o ně kluci zájem nemají, protože je dost i těch štíhlích.
4. Září 2005 - 16:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili (anonym)
No, to je ono. Nikdy mě nenapadlo se vysmívat, nebo dokonce nadávat někomu tlustčímu. Ale do mě se celý život někdo naváží, jak jsem hubená. Měla bys víc žrát, vypadáš hrozně atd. A tady zase čtu "ty vychrtliny, ty chudinky..." Tak já do sebe jenom salát rozhodně necpu, jím možná víc než ostatní, ale prostě nemůžu přibrat, je to asi stejná porucha, jako když někdo přibere 3kg po jednom dortu.Já myslím, že je to hlavně o sebevědomí toho člověka, co z něj vyzařuje. Nedavno jsem potkala silnější (více silnější:-)holku, v barevně pruhovaném svetru, krásně opálenou, s decentními šperky a hlavně milým usměvem. Tak po takové se chlapi otáčejí. Samozřejmě si nemyslím, že je dobré, když se někdo nehodlá přežírání vzdát a nehodlá cvičit a chce mít vše zadarmo. Holka, která o sebe pečuje, má pak i lepší náladu a nemá zapotřebí nadávat těm hubeným.
5. Září 2005 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Sissi (anonym)
Lili to napsala naprosto ale naprosto přesně! Taky jsem od přírody hubená a neustále slyším nějaké narážky, je to hrozně nespravedlivé... :(
5. Září 2005 - 16:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Tyčinka (anonym)
A nenapadlo vás, že zrovna takhle můžou být odsuzovány holky, které jedí hodně a přitom vypadají pořád hubeně jak z koncentráku? Já jsem už z toho nešťastná, když za sebou slyším poznámky typu-to je jen kostra. Úplně to nenávidím, přitom jím dost a dokonce i dvě večeře a ráno se probudím a je mi hlady špatně. Když si chci zacvičit pro radost, okamžitě zhubnu. Z jídla se mi toho na těle mnoho neusadí, to je fakt nespravedlivé. :-(
6. Září 2005 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Já to vím, mám takovou kamarádku, ze které si takhle utahují. Jsou hnusní. Řekla bych, že jí závidí :-)
7. Září 2005 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Tyčinka (anonym)
Holky, ta která má nějaké to kg navíc a vadí jí to, tak bych si hned nějaké vzala, určitě bych vypadala hned o něco lépe. :-) Docela vám tak trochu závidím, asi každý nemůže mít všechno.
7. Září 2005 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Johanka (anonym)
Hm, nelibi se Ti, kdyz se nekdo navazi do baculek, ale do hubenejch holek je to v poradku, jo? A ze nekdo ji zeleninu a ovoce, tak to je jen jeho vec. Kdyz se clovek bude cpat zase buckem, tak to taky neni echt zdravi... Takze kazdemu nechme, co jeho jest.
27. Září 2005 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
dan (anonym)
ja miluju hubeny holky
4. Březen 2006 - 2:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Nina (anonym)
Ahoj, moc bych chtěla být hubená, ale zase ne moc. Měřím 166 cm a vážím 58 kg. Kolik bych měla zhubnout? Poradíte? Alespoň přibližně? Moc děkuji.
4. Březen 2006 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Kolik zhubnout? Ani MILIGRAM!!!:):):). O zhubnutí bys měla uvažovat, pokud bys při své výšce vážila cca přes 90kg. Méně je plně v normálu.
4. Březen 2006 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
vendulka (anonym)
až ti tlustí budou hubení tak ti hubení budou už studení každý dostal do vínku něco ja silnou postavu ale aspon jsem zdravá a když se někomu nelíbím at se na mě medívá
5. Březen 2006 - 18:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Správně, Vendulko. Moje žena má taky přes 80kg a to je celkem malá. Taky je zdravá, máme spolu dvě děti a jsme spolu přes 10 let. A ten sex....:):):).
5. Březen 2006 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
vendula (anonym)
měřím162 vážím78.5 mám 2 odrostlé děti vdaná jsem 27let a pavlíku ten sex... perfektní zatím si nestěžujem aspon je zač chytnout jak říká ten muj živočich přeji ti mooooc štěstíčka
6. Březen 2006 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
carrie (anonym)
já jsem taky baculatá a můj přítel to miluje...dokonce by se mu líbily ještě kypřejší tvary...no co říct, snad jen...díky na něj:)
19. Leden 2007 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
no, já jsem přímo tlustá, ne baculka, mám ten problém a je to opravdu problém, že jsem jinak moc hezká, všichni to říkají, každej akorát, taková krásná holka a takhle tlustá, chlapi si mě ani nevšimnou, je to prostě tak, že chlapům se nelíbí hubený, ale maj rádi holky, co maj normální postavy, my tlustý se s tím prostě musíme smířit. Nejhorší je, že já už jsem i poznala jaký to je bejt hubená a krásná, bylo to fakt super, ale pak přišly děti a jsem ted odporná tlustoška, jinak se nemůžu nazvat, je mi to líto
19. Leden 2007 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Také mám za sebou, to co ty a jsem nyní tlustá, přitom s tím nejde nic udělat, je to dáno mým zdravím, ale vypadám mladší a muži se mnou často vyhledávají diskusi kdekoliv. Když s tím nedokážeš nic udělat, tak se musíš naučit se svojí postavou žít, najít vhodný šatník a hlavně sebevědomí, jak řekla Helenka Ružičková - " i tloušťka se musí umět nosit".
20. Leden 2007 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Jak furt můžete psát nejde s tím nic dělat?? Jde jen chtít, ale vy jste už předem smířený. Nezajímá mě, že jste zkusily všechny diety světa bez výsledku, apíš by mě zajímalo, jestli jste zkusily jíst 5-6krát denně, pomálu, bez tuků, a k tomu hodinku cvičit. Výsledek se je zaručen u každého, já hubla týdně 0,5-1kg, ale stačilo a vydržela jsem. To jsou ty řeči týden nejíst, nebo nějakou hloupou dietu, pak 1kg dole, pak se nažeru a 2kg navrchu, a pak mě nejde fakt shodit. Běž se poradit k dietoložce, starej se , a nebo nestarej ale nenaříkej, i ty co to svádí na št. žlázy atd, dovedou určitou část shodit. Ale jen chtít.
20. Leden 2007 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
bibi (anonym)
no Jájo a kolik si teda shodila?
20. Leden 2007 - 13:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Mohu potvrdit, co tu píše Jája, je to o tom, nejen držet dietu, ale jíst nekalorická jídla, omezit tuky a cukry a hlavně pohyb. A se štítnou žlázou, to je fakt, mám taky potíže se štítnou žlázou a taky jsem nabral kila, myslel jse si, že je to od štítky, aspoň se o tom štítkaři zmiňují. Ale celé je to někde jinde. Byl jsem loni na jaře v lázních, když jsem tam jel, měl jsem 70kg při výšce 160cm, tam jsem nastartoval hubnutí. V první řadě jsem přestal jíst ve velkém oplatky a brambůrky, více méně jsem to úplně omezil, jídla tam bylo dost a dobré. Ale co jsem změnil, bylo to, že jsem začal pít a hodně jen čistou vodu z tamních pramenů a chodil jsem hodně na tůry, kde jsem se pěkně zapotil. To vše při zachování normálního jídla, jen bez pamlsků, jsem pomalu začal shazovat kila. Za tři měsíce, bez diety a při asi pěti dávek jídla denně, jsem shodil pět kilo dolů. Opravdu, co si všímám lidí, kteří jsou silnější, tak je to, že oni se strašně pomalu pohybují, váží každý krok, třeba v metru je nikdy nevidím, že by šli po jezdících schodech nahoru, pěkně se nechají vyvézt nahoru a pak zase hned zasednou na sedadlo v tramvaji či metru. Já jsem pořád v pohybu a po schodech chodím za jízdy nahoru i dolů, je to moc důležité, aby se vložené kalorie mohli spálit, tak potřebují pohyby a pohyb. Uměrně přísunu kalorií také úměrný výdej a to musí být v rovnováze, ale jen za předpokladu, že už máme svou správnou váhu. Pokud už je váha nahoře, tak je potřeba výdej energie mnohem více zvýšit, aby se už nahromaděné tuky, mohli spálit a to bude rozhodně trvat mnohem déle a asi málo kdo z obézních lidí je ochoten toto podstoupit. Tak, že ten kdo tvrdí, že to nejde, nemá pravdu, chce to jen jíst správně a pokud už mám nadváhu, tak rozhodně snížit přísun kalorií a cvičit, jak říká Jája, aspoň hodinku, nebo běhat, pokud to jde.
20. Leden 2007 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro Jáju (anonym)
Jsem jedna z těch, co to podle tebe "svádí" na štítnou žlázu. Za poslední tři roky jsem přibrala cca 20 kilo. Jím denně cca 1000 - 1200 kalorií, hýbu se, nejím sladké, ani tučné, léčím se, u dietoložky jsem též byla. Váha se nehne, alespoň dolu ne. Není mi jedno jak vypadám a že na sebe nic neseženu. K tomu jsem příšerně unavená, nemám sílu na všechny povinnosti ani na své koníčky, padají mi vlasy atd. Ale nejvíc mě vytočí, když se od nějaké slepice, která houby ví, jaké to je, když jsou tyto problémy, dočtu něco o naříkání a svádění na štítnou žlázu. Každému takhle děsně chytrému bych přála pár týdnů v mé kůži a potom buď chytrá a raď, že stačí jen chtít.
20. Leden 2007 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
taky jsem zkusila, co tady píšeš,jíst 6x denně, malé porce, vydržela jsem to asi týden, protože to neustálé přemýšlení, kdy, co, kolik a v kolik jíst mě málem přivedlo do blázince. Navíc péče o malé mimino mě dost zaměstnávala a radši jsem s ní byla venku na procházce, než abych hlídala doma hodiny, kdy se můžu zase najíst. Nemocná nejsem to ne a nefnukám tady, já prostě jenom přispěla do diskuze, vím že je to z nějvětší části moje vina, že jsem svoji postavu nechala takhle zkazit, rozhodně to nesvádím na hormony atd. Nemám ani problém s přejídáním, ale jím hrozně špatně, ráno vstanu, kopnu do sebe kafe, v poledne možná něco a večer se normální najím a pak vypadám, jak vypadám, ale prostě baculky to maj v životě těžší, ono nejde snad o to se pořád někomu líbit, důležité je líbit se hlavně sama sobě, jenže mě třeba nejvíc trápí oblečení, mám hodně zúženej výběr, ráda bych nosila, to co se mi líbí a hlavně to běžně prodávaj v obchodech
20. Leden 2007 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jája (anonym)
Já mám také malé dítě, a rozhodně hodiny nehlídám, prostě se nasnídám , nasvačím, oběd, sváča a večeřím, žádný kalorie nehlídám. Ale vím co jím, a jste to co jíte, jako v tom pořadu, a ten pořad mě jen utvrzuje v tom, že když by se chtělo tak i ti tzv. "nemocní", dokážou shodit aspon trochu. 1000 - 1200cal je ,álo, máš zpomalenej metabolismus, a tvý tělo doáže spálit jen toto malé množství, takže bys musela ubrat, a pak se moc nenajíš. Takže začni jíst normálně 6x denně, aby tělo vědělo, že bude pořád přísun, a hlavně zdravě. Ted chodím do práce, takže ted vůbec nemám čas cvičit doma hodinu na stroji, ale když jsem byla na mateřské, tak jsem každé ráno hned ušlapala 25km. Určitě celý den s kočárkem venku nejseš abys neměla čas. Až budeš v práci, tak teprv čas nebude. Možná to píšu drsně, a vím co , a vidím to kolem sebe, jsem přestěhovabá na vesnici, a každý den se tu potkávám s holkama v teplákách a s 15kg navíc, a každá se mě jen ptá jak jsi to dokázala shodit,?? Mě to nejde, skoro nejím atdd,, Jo shodím když chci ale musím chtít.A vy to také dokážete. Pěkně si vytisknout tabulku s GI, a nakupovat podle toho, nic na tom není, nehlídám hodiny ani jídlo vážit nemusíte. Jo a žádné tuky, to je snad jasné.
20. Leden 2007 - 18:16

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama