8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jídlo mezi zubama

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
sharon (anonym)
Poraďte mi prosím. Před týdnem jsem se seznámila s celkem fajn milým a hezkým klukem. Problém je, že pokaždé, kdy jsme se viděli, měl zbytky jídla mezi zuby... jak na počátku vztahu druhého upozornit a přitom neurazit? Díky za názory. Že jsem praštěná nepište, to už vím :)
8. Leden 2009 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kytka (anonym)
Praštěná nejsi, mě by to taky vadilo. Divím se, že si na to sám nedává pozor, obzvlášť když jde někam se slečnou. Jednoduše ho na to upozorni, jinou radu nemám:)
8. Leden 2009 - 17:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Ada (anonym)
Hm, tak ja má podobnej problém. Můj přítel má zase takovou tu bílou hmotu v koutkách pusy. Dělá se mu ato až po delší době, když jsme spolu. Na rande s tím nepříjde. Taky je mi blbý ho na to upozorňovat, příjde mi, že bych ho tím ponížila. Prostě, že by se cítil trapně. Stát se to může každýmu, ale téměř pokaždý...?
9. Leden 2009 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
já bych mu to řekla. tchýně měla na nose holuba, tak jsem jí to taktně řekla. A ještě mi poděkovala,že jsem jí upozornila.
9. Leden 2009 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Xena (anonym)
Ja myslim,ze je taky lepsi dotycneho taktne upozornit. Prece kdyz clovek normalne rekne: mas neco mezi zubama nebo utri si usta,neni to nic spatnyho.ja pritele vzdy upozornim a nikdy jsem se ho tim nedotkla. Samozrejme,musi se to rict mile. Je taky mozny rict tady neco mas, a pusu mu sama nezne otrit kapesnickem.ty zaschly sliny v koutcich,to je vazne dost fuj. Ja sama se porad hlidam,zuby,koutky,ospalky. Ale nekteri na to nemysli,tak proc jim to nepripomenout?
9. Leden 2009 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
sharon (anonym)
Díky moc všem! Ono kamarádům to samozřejmě řeknu, ale takhle na začátku možného vztahu... prostě pořádně nevím, jak nejelegantněji mu to sdělit. Tím, že ho neznám, netuším, co se ho může dotknout, na druhou stranu je asi opravdu lepší mu taktně říct, že má cosi mezi zubama, než to přejít a pak celou schůzku být v křeči. Ještě jednou děkuju.
9. Leden 2009 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
jo, já se taky pořád hlídám , abych právě nikoho neuvedla do rozpaků tím, že by mi musel říkat, že někde něco mám! protože totiž mám taky problémy s tím, jak na to upozornit. lidi by se měli víc hlídat a ne se vysmrkat a hotovo. a myslí, že dobré a ono ne. fuj.
9. Leden 2009 - 12:56

Přidat komentář

Reklama

Reklama