102295 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Mně ty kurvo, nedonutíš k rekonverzi. Na to zapomeň!
20. Leden 2020 - 20:14
Jirka (anonym)
Odpověď na Náboženství, křesťanství je
To si myslí svědkové Jehovovi taky, že za starých časů lidé mohli přijmout Ducha svatého a že dnes už to Bůh z nějakého důvodu nedělá. Asi budeš obdobného názorového ražení.
20. Leden 2020 - 20:15
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mstivost, výhrůžky a zlo, za
Slovo "zodpovědnost" používá bývalý narkoman a alkoholik, který se profetoval k invalidnímu důchodu a píše to člověku, který žije řádně a žil vždycky zodpovědně. To je úplně neuvěřitelné...
20. Leden 2020 - 20:16
Jirka (anonym)
Odpověď na Mně ty kurvo, nedonutíš k
To poslední, co chci, někoho nutit. A hlavně zde nepíšu jen pro jednu osobu. Stránka je to veřejná a může jí číst kdokoli. Pokud se někdo cítí poškozen vyhrožováním z mé strany, má též možnost využít zákonných postupů a opatření.
20. Leden 2020 - 20:17
Rakato (anonym)
Odpověď na Jsem sice asi "alternativec"
A na co vlastně reaguješ, všeználku, který si ani neumí vymyslet nick? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Historii píše vítěz." Už jsi to někdy slyšel? No tak tady naivně nevykládej, že historie Ruska je zfalšovaná a nesouhlasí s věcnými nálezy. No jistěže je zfalšovaná. A co jsi čekal, jelimane? Stejně tak falšuje svou historii každý národ - jeden více, jiný méně. Např. Turci dodnes popirají arménskou genocidu a považují Kurdy za horské Turky. -------------------------------------------------------------------------------------------------- Se svou znalostí historie bys ovšem měl jít do páté třídy a rychle se doučit aspoň základy, abys tady nevypadal jako vyoraná myš. Např. tvrdíš, že v Maďaři nemají v genofondu geny příchozích kmenů. Nevím, kde jsi vyhrabal ty Ungry, ale svou hunskou krev Maďaři dokáží těžko, i když od nich odvozují svůj původ. Nicméně v obsazené Panonii se s ugrofinskými Maďary smísili kočovní Kumáni a Jasové. Podle Wiki je to s maďarskou krví takto: Mongoloidní (tj. východoeuroasijské) genetické znaky tvoří u dnešních Maďarů jen 5 %[20] resp. 1,7 %[21], přičemž zbylá procenta jsou shodná s ostatním evropským obyvatelstvem. Blíže viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Ma%C4%8Fa%C5%99i ------------------------ (To je asi důvod, proč v Hungárii možno někdy potkat křivonohého podsaditého týpka s trochu šikmými očima. Ale to je drobnost, každý národ má něco. Vy Slováci budete mít zase něco židovské krve, protože Židů u vás bylo před válkou neúrekom. Než jste je poslali do plynu.) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Svou historii s chutí falšují i Slováci, takže s oblibou vykládají něco o tom, že Velkomoravská říše byla říší starých Slováků (i když v té době žádní Slováci ještě neexistovali), a že Tiso nebyl válečný zločinec. Také se rádi zabývají tím, jak jim Češi sestřelili Štefánika.
20. Leden 2020 - 20:24
kolemjdoucí (anonym)
Potrefená husa tady zase kejha.
20. Leden 2020 - 20:27
:-) (anonym)
Středoškolák, bývalý narkoman, alkoholik, gambler, žijící ze sociálních dávek, tu píše člověku, který na rozdíl od něj měl vůli a inteligenci vystudovat VŠ, pracovat, tvořit hodnoty, nikdy nespadl do drog, ani alkoholu o odpovědnosti. Tahle fraška je možná fakt jen na netu...
20. Leden 2020 - 20:30
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Potrefená husa tady zase
Nejsi žádný kolemjdoucí. Jsi pobožná kurva, schovaná v anonymitě. Co mi chceš, pobožná kurvo?
20. Leden 2020 - 20:31
Jirka (anonym)
Já neříkám, že jsem si jistý, že u posledního soudu budu mít úspěch, třeba mohu být z nějakého důvodu zatracen. Ale aspoň nemůžu říct, že jsem nikoho před posledním soudem nevaroval. Naskýtá se totiž otázka, aspoň z mé mlhavé perspektivy, co je více trestuhodné: - jestli varovat před peklem (jazykem bezbožníků vyžívat se ve vyhrožování) - nebo mlčet o pekle. Takže nemám říkat pravdu, které věřím, aby to mohlo pohnout s nějakou tou duší, ale mám být za pokryteckého sluníčkáře jenom abych se těšil oblibě u nevěrců....aby mi říkali, ty jsi dobrý křesťan, jsi tak hodný, říkáš nám samé pěkné věci, to se nám líbí...o tom, že to mohou být lži, už přemýšlet nechceme. Mně je to ale jedno, co si myslí nějaké nevěřící lidi, ty mě soudit nebudou. Bude to Bůh, kdo mě bude soudit. A já věřím, byť se mohu mýlit, že Mu sloužím i takto.
20. Leden 2020 - 20:47
Návštěvník (anonym)
Žiješ ze sociálních dávek, které vytvořila sekulární, převážně ateistická společnost. Jestli tu má někdo někoho varovat, tak by se měli varovat lidi před takovými pobožnými pošahanci. Na co si to furt, hraješ, lůzře a trosko?
20. Leden 2020 - 20:51
Návštěvník (anonym)
Peklo jsi ty, pobožný. Ty jsi peklo. Žádné jiné peklo kromě tebe neexistuje.
20. Leden 2020 - 20:54
Návštěvník (anonym)
Peklo je číst tvé pobožné sračky. Peklo je, že máš přístup na net. Jaké hodnoty tvoříš, pobožný parazite, když nechodíš do práce, i když jsi ve středním věku?
20. Leden 2020 - 20:56
! (anonym)
cituji: "aby mi říkali, ty jsi dobrý křesťan, jsi tak hodný, říkáš nám samé pěkné věci, to se nám líbí.." ---- co to zase meleš za sračky? Neznám ani jednoho ateistu, kterého by zajímalo, v jaké pobožné nesmysly věříš. Zda nějaké soft nebo hard. To jsou vaše interní věci. Tady jde o něco úplně jiného. O to, že by ti měli sebrat dávky. Když jsi schopen psát pobožné sračky na net, nejsi na tom tak špatně a měl bys mazat do práce!
20. Leden 2020 - 20:59
Návštěvník (anonym)
Nějakou práci bez zodpovědnosti bys zvládl. Třeba navlékat korále v chráněné dílně. Samozřejmě bys nemohl řídit autobus. Ještě by ti ruplo v bedně, zase bys viděl Krista, jak přichází a napálil bys to s lidma ze srázu... Co, vy pobožní cvoci, tak zvládnete dělat? Nebo máte všichni invalidní důchody na hlavu?
20. Leden 2020 - 21:04
Rakato (anonym)
Slušný člověk se tady na tom vlákně pomalu bude bát.
20. Leden 2020 - 21:11
Jirka (anonym)
Odpověď na Slušný člověk se tady na tom
To nemůžeme vědět, to zjistí sám, až sem nějaký zabloudí.
20. Leden 2020 - 21:49
Jirka (anonym)
V Lidlu mají v akci pomeranče, za 16,90 kč, akorát nevím, jestli jsou tyto akce celorepublikové pro všechny pobočky. Koupil jsem si jich hned jedenáct, jsou měcí, bez pecek a jdou dobře loupat.
20. Leden 2020 - 21:55
Rakato (anonym)
Nejlepší způsob, jak efektivně změnit téma, je mluvit o slevě.
20. Leden 2020 - 22:08
Jirka (anonym)
Odpověď na Nejlepší způsob, jak
Těch 11ks vyšlo na krásných 37 korun. Jsou sice menší, ale velice dobří. Jestli je máš rád, skoč si taky. Akce byla ode dneška a možná to bude platit i jinde. Já jsem v Plzni.
20. Leden 2020 - 22:44
Rakato (anonym)
“Každé štěstí je falešné, jen utrpení je pravdivé.” (začínající guru Jéňa Kadlečík)
21. Leden 2020 - 1:01
Rakato (anonym)
“Pojďte s námi vyvolat satana!” (reklama kanceláře pro zážitkovou turistiku)
21. Leden 2020 - 1:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Slušný člověk se tady na tom
Jeden se už bojí. Hvězdoun,Mulit a Nepřihlášený jsou jedno a totéž. Občanským jménem Jiří Mák.
21. Leden 2020 - 16:44
Návštěvník (anonym)
Sračky, výmysly, stejné jako s těmi údajnými zjevenými anděly. Co tam máš dál?
21. Leden 2020 - 17:19
Návštěvník (anonym)
S jakými anděly?
21. Leden 2020 - 17:34
Návštěvník (anonym)
"Muži zanechali přirozeného styku s ženami a vzplanuli žádostí jeden k druhému, muži s muži provádějí hanebnosti, a tak sami na sobě dostávají zaslouženou odplatu za svou scestnost. Protože si nedovedli vážit pravého poznání Boha, dal je Bůh na pospas jejich zvrácené mysli, aby dělali co se nesluší. Jsou plni nepravosti, podlosti, lakoty, špatnosti, jsou samá závist, svár, lest, zlomyslnost, pomlouvači, zpupní, nadutí, chlubiví. Vymýšlejí zlé věci, nemají rozum, nedovedou se s nikým snést, neznají lásku ani slitování. Vědí o spravedlivém rozhodnutí Božím, že ti, kteří tak jednají, jsou hodni smrti; a přece nejenže sami tak jednají, ale také jiným takové jednání schvalují." Bible
21. Leden 2020 - 19:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na S jakými anděly?
S těmi, co jim ulámali ty křídla, co byli z toho rozmlácenýho kostela.
21. Leden 2020 - 19:50
Návštěvník (anonym)
Bůh označuje homosexualitu vždy za zkaženost, zvrácenost a ohavnost. V Bibli nenajdeme ani jediné místo, kde by homosexualita byla oslavovaná, jak se tomu často děje v dnešní době. Jakákoliv sexuální nemorálnost, ať už se jedná o homosexualitu, incest, zoofilii, atd. je v Božích očích ohavností. V Judovi 7 nám Bůh předkládá Sodomu a Gomoru jako jasný příklad soudu, který čeká všechny zvrácené lidi.
21. Leden 2020 - 19:55
T. (anonym)
Odpověď na S těmi, co jim ulámali ty
:)
21. Leden 2020 - 19:59
Bible (anonym)
"Soud pak je v tom, že světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo, protože jejich skutky byly zlé. Neboť každý, kdo dělá něco špatného, nenávidí světlo a nepřichází k světlu, aby jeho skutky nevyšly najevo. Kdo však činí pravdu, přichází k světlu, aby se ukázalo, že jeho skutky jsou vykonány v Bohu.“
21. Leden 2020 - 20:01
Návštěvník (anonym)
Jestli jsi pobožný a máš problém s homosexualitou, tak to nedělej, prcku. Nevypisuj tu romány, to ti moc nepomůže, ale prostě to nedělej. Však kvér ti nikdo u hlavy nedrží, ne?
21. Leden 2020 - 20:11

Stránky

Přidat komentář