103532 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Temnota pána Zla se vrací na naší Zemi, je třeba urychleně zavést křesťanské zákony a křesťankou ústavu. Bezbožné potraty a bezbožné zákony nás povedou jen ke smrti, k vítězství pána Zla a muslimů na této Zemi. Pak přijde soudný den, který tuto špínu smete z povrchu planety. ON nás osvobodí, Ježíš Kristus a jeho družina.
8. Prosinec 2019 - 12:38
Jirka (anonym)
Odpověď na Temnota pána Zla se vrací na
Hvězdoune, křesťan psát za mě. Nebo se aspoň odlišuj tím ypsilonem po J.
8. Prosinec 2019 - 13:07
Jirka (anonym)
*přesťaň psát za mě
8. Prosinec 2019 - 13:07
Jirka (anonym)
Odpověď na Temnota pána Zla se vrací na
Já Hvězdoslave nehlásâm prosperity tohoto světa, ale Evangelium skutečné, které se netýká světa tohoto a života tohoto, ale života věčného v Božím království.
8. Prosinec 2019 - 13:10
Promiň (anonym)
Jsem jiný Jirka než ty a Hvzdoun. Neviděl jsem to, že tu píše jiný jirka, jsem Jiří Krumholz z Plzně. Jsem ze Svaté církve předposledního dne.
8. Prosinec 2019 - 13:20
Obrázek uživatele Skutečný Hvězdoslav
Skutečný Hvězdoslav
Pobožný Jyrka píše: "Hvězdoune, křesťan psát za mě. Nebo se aspoň odlišuj tím ypsilonem po J."---------- Ale ty, fetko, dobře víš, že já tady píšu z tohoto registrovaného nicku. Dobře víš, že jsem se ukázal na kameru a nejsem anonym, na rozdíl od tebe, sráči. Ty jsi anonymní zbabělec, ne já. Jen mě trollíš. Dobře víš, že tu parodii, ironii píše multinick z osacr. A dělá to dobře. Ale vy jste tak tupí, že to nepochopíte. Znovu říkám, že nepíšu nic než z registrovaného nicku a jestli tu je admin, tak vidí IP adresy!
8. Prosinec 2019 - 13:54
Jirka (anonym)
Podle mě je to zase fejk nějaké nudicí se osoby. Já jsem taky z Plzně a žádnou takovou denominaci neznám, a ani na internetu jsem nic podobného nenašel.
8. Prosinec 2019 - 13:58
Skutečný Hvězdoslav
Pro nick Milan. Hele, mně je jedno, zda je Jyrka pobožný nebo ne. Na můj život to nemá vliv. Je mi jedno, zda fetuje nebo fetoval. Já mu nemám co odpouštět. Já s ním nemám nic společného. Je to anonymní nick stejně jako ty. Tvoje pokusy o vysvětlování příčin jeho excesů mě nezajímají. Stejně jako tvoji víru v satany a ježíšky. To jsou vaše problémy. Mě do toho netahejte. Já jsem jenom napsal, že Jyrka tu machruje o nějakém znovuzrození, což nedokázal a chce tu hodnotit lidi, jako by snad měl nějakou kompetenci, oprávnění. Ale to ta smažka nemá žádné. Nemá oprávnění. To je vše. Ať se ta smažka stará o svůj život a vyřeší si svoje problémy. Má jich dost. To samé ten další mimoň Vlas. Nevím, proč si nehledí svého. Já tady nechci psát. Ale ti dva šmejdi mě pořád zatahují do diskuse a stále si o mně vymýšlejí story. Když mě nebudou vzpomínat a nechají mě být, nebudu jim nic vracet. Nemám zájem si spát s alkoholikem nebo smažkou. Nikdy jsem se s takovými lidmi nestýkal v reálu, nevím, proč bych to měl dělat na netu. Věnujte se pobožní sami sobě a svým problémům. A když vás paroduje multinick, nastavuje vám zrcadlo nebo vám sděluje abyste se nad něčím zamysleli. Ale na to asi nemáte mozkovou kapacitu. Já vás pobožné neparoduji. Mohl bych, taky bych to uměl, možná ještě líp než multinick, ale nedělám to. Nudíte mě.
8. Prosinec 2019 - 14:06
Jirka Krumholz (anonym)
No protože naše církev je jen pro vyvolené, je tajná, dostane se do ní jen ten, koho doopravdy oslovil Kristus Pán. Existuje třeba Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů, jenže my jsme předposledních dnů. My bojujeme ještě o to, aby se soudný den oddálil o několik dnů a bylo zachráněno víc duší.
8. Prosinec 2019 - 14:09
Skutečný Hvězdoslav
"jsem Jiří Krumholz z Plzně. Jsem ze Svaté církve předposledního dne." ----- Náhodou to je dobrý fór a ten debil mu napíše, že takovou církev nemůže najít. Je vidět, že má taky vypitý mozek. Stejně jako ta bachyně Vlas.
8. Prosinec 2019 - 14:12
Tony (anonym)
Ty si tu o mně můžeš čmárat co chceš. To jak tu ze sebe chrlíš ty chlísty je stejně kontraproduktivní.
8. Prosinec 2019 - 14:26
Jirka (anonym)
Odpověď na No protože naše církev je jen
Prostě zase další sekta. Tamto jsou Mormoni. Ale jinak multiniku, jsi dost průhlednej. Zajímalo by mě, jestli máš jinou zábavu než trolit v diskuzích. Podle mého názoru si kompenzuješ nedostatek odvahy jednat s lidmi osobně a narovinu.
8. Prosinec 2019 - 14:35
Rakato (anonym)
Odpověď na Mima napsala: "A s tím
Pokud bych se měl zde rozhodovat podle členů, do jaké církve vstoupit, tak snad jedině do té od Touhy nebo Mimy. Jinak jsou zde jen sebestřední egoisté, kteří jsou své církvi jen na přítěž nebo do počtu, protože jsou konfliktní nebo jen gramofony bez vlastního rozumu. ----------------------------- Na druhou stranu, tys tady hodně rozhrabat dosavadní nirvánu a když už se člověk nepoučí, tak se aspoň pobaví.
8. Prosinec 2019 - 14:37
Jirka Krumholz (anonym)
To není zábava, to je vážná věc. Oddálit soudný den o pár dnů může znamenat záchranu milionů duší :(
8. Prosinec 2019 - 14:45
Jirka (anonym)
Multinik má sice dost primitivní způsob napodobování druhých, ale pořád mu to jde lépe, než být sám sebou. Ani bych se nedivil, kdyby vzhledem k dostatku volného času, si procházel historii vlákna a střádal o lidech osobní informace, aby je pak mohl napodobit.
8. Prosinec 2019 - 14:45
Rakato (anonym)
Odpověď na Pobožný Jyrka píše:
Existuje mormonská "Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů", ale žádná církev předposledního dne. Dobrá recese, mormone.
8. Prosinec 2019 - 14:46
Jirka Krumholz (anonym)
Zajímavé, Tonda buď píše zase z neověřeného nicku nebo si na něj někdo hraje. Já za něj nepsal.
8. Prosinec 2019 - 14:46
Jirka Krumholz (anonym)
Nejspíš Jirka, snaží se to hodit na mě. A ověřuje si staré příspěvky a hází to na mě, který si také občas ověřuje staré příspěvky, ale ne tak moc. A co se týče času, mam práci, ve které se nudím, no a? :)
8. Prosinec 2019 - 14:48
Jirka Krumholz (anonym)
Takže drahý JIrko (nemyslím Hvězdouna JIrku, ale Jyrku), nesnaž se na mě házet svou špínu.
8. Prosinec 2019 - 14:49
Jirka (anonym)
Odpověď na Pokud bych se měl zde
Chápu, že se cítíš pravdou uražen a ponížen, ale píšeš tady otřesné hlouposti. A Touha žádnou církev nemá.
8. Prosinec 2019 - 14:50
Touha (anonym)
Odpověď na Pokud bych se měl zde
Ještě ty začínej, že jsem v nějaké církvi. Dovedeš si mě představit, že bych se dobrovolně stala členem nějaké manipulující organizace. Jiní ano, já jim to nevyčítám, pro mě je svoboda max. Ae ten předposlední je dobrej, ten tu chyběl
8. Prosinec 2019 - 14:50
Tony (anonym)
Odpověď na Zajímavé, Tonda buď píše zase
Zatím jsem se nepřihlásil.
8. Prosinec 2019 - 14:53
Jirka (anonym)
Odpověď na Nejspíš Jirka, snaží se to
Možná ti chybí jenom sebevědomí být sám sebou a přestat neustále něco předstírat. Pán Ježíš tě může ze všeho dostat, byl bys uzdravený.
8. Prosinec 2019 - 14:55
Touha (anonym)
Odpověď na Ještě ty začínej, že jsem v
Jen upřesním, pokřtěná samozřejmě jsem
8. Prosinec 2019 - 15:19
Jirka Krumholz (anonym)
Okej, tak to byl asi pravý Tonda.
8. Prosinec 2019 - 15:31
mima (anonym)
Odpověď na Mima napsala: "A s tím
Pravý Hvězdoune, nikde jsem nepsala, že jsi sestavil životopis Jirky, pochopila jsem, že jsi ho tady okopíroval. A víš co mě napadlo, při tvém kopírování Jirkoveho příspěvků, že tady ztrácíš čas, mohl bys do politiky. Udavačství, kopírování, plagiátorství..... to tam teď frčí. Jinák ses u Jirky pověsil na vlastním provaze. Protože co mu vyčítas, pěstování drog, kšeftoval....tak to dělal jako nevěřící, takže díky Bohů, že je dnes věřící a jako věřící toto nedělá. A že náš stát má o jednoho poctivého člověka navíc. Což bys měl zaznamenat teď ten rozdíl mezi věřícím Jirkou a nevěřícím Jirkou. Co se týče Tonyho, tak věřím že platí poctivě nemocenské pojištění, takže jeho léčba nebyla nikdy placená z daní všech lidí. Ale ošetřili ho na základě jeho zdravotní průkazky a zdravotního pojištění. Byť se mu to stalo pod vlivem alkoholu, takové jsou u nás zákony, pravidla a tak to funguje u všech osob. Myslím, že on nebyl první ani poslední, který pod vlivem alkoholu si způsobil újmu na zdraví. A z jeho příspěvků jsem vyctila, že je mu to líto a věřím, že už si teď dává pozor....Nechci tady zasahovat do tvého svědomí, ale určitě za svůj život máš na svém kontě něco co druhý by mohl zneužít o mohl by tě zkompromitovat. Ale řekni mi, co by tím získal? Jedině to, pokud je ten člověk napadány, šikanovaný, že ho může přivést ke zhroucení a někteří si dokonce vezmou i život. ( Teď píšu globálně, nemám na myslí Jirku, či Tonyho ) A proto mě překvapuje, že tak inteligentní člověk ( tak se tu prezentujes ) se uchyluje k takovému jednání. A co se týče mě a Milana, jsme na tom stejně jak fanoušci fotbalu, hokeje či nějakého sportů. Fandíme Bibli, Ježíši, Bohů, je to náš oblíbený tým. Každý zápas o duši provází emoce jak radostné tak i smutné. Tož tak.
8. Prosinec 2019 - 15:33
Jirka (anonym)
Se mi líbí jak se v diskuzi krásně potvrzuje, jak vrána k vráně sedne. Tady v tom případě hvězdoslav a multiník jsou teď nějak velcí kamarádi a Touha s Rakatem rovněž. Možná je dobře, že to je takhle nahromadě, aspoň je v tom pořádek.
8. Prosinec 2019 - 15:34
Jirka (anonym)
Odpověď na Pravý Hvězdoune, nikde jsem
Mimo, děkuju za zastání, nemuselas, já ti taky nepsal v rukavicích. Co o mně píšou nevěřící mi moc nevadí, ale reaguju hlavně proto, že za poctivého člověka se nepovažuju považovat (to je krásné slovní spojení), a i po tom zážitku jsem udělal nějaké vylomeniny, ale protože jsem neznal Bibli a nevěděl pořádně co je a není hřích. Jediné, co jsem bez Bible mohl znát a čeho měl hojnost byla láska k lidem. Až časem, pod Božím vedením jsem si mohl uvědomit, co je špatné a co ne, že mohu vše, ale ne vše prospívá. Takže tato výchova znamenala určitý proces vývoje, růstu, nešlo o jednorázovou záležitost, jako v případě toho osvícení, narození. Měl jsem dilema, zda na tvůj komentář reagovat nebo být ticho, protože chci všechno pro Pána, ne pro mě, ale poté jsem si uvědomil, že Pán by mě neradil lhát. A asi takto, já klidně ať jsem zdiskreditován jakkoli, ale nechť se má újma nijak nedotkne Pána.
8. Prosinec 2019 - 16:31
Jirka (anonym)
* neopovažuju považovat
8. Prosinec 2019 - 16:32
Jirka (anonym)
Odpověď na Mimo, děkuju za zastání,
Abych nedělal Pánu hanbu, tak jsem to myslel. Když jsem byl postaven před dilemata - mlčet nebo být otevřený. Lhát nebo udělat ostudu.
8. Prosinec 2019 - 16:39

Stránky

Přidat komentář