94367 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
A ten zbytek to akorát tají, homoušové mají úzké brady jak píše Jarda a navíc jsou nemocní psychicky. Výzkumy to ukazují.
11. Červenec 2019 - 13:53
Návštěvník (anonym)
Úzkosti - ty jsi chodící úzkost a deprese. Schizofrenici často končí sebevraždou. Jsi marný a trapný.
11. Červenec 2019 - 13:54
Návštěvník (anonym)
Takové schizofreniky by měli chovat v klecových lůžkách. A taky by z tebe měl nějaký exorcista vyhnat démony, co tě ovládají.
11. Červenec 2019 - 13:56
Karel (anonym)
Gayové mají deprese podle výzkumů, zatímco já schizofrenii nemam :)
11. Červenec 2019 - 13:56
Karel (anonym)
To ty jsi chodil k exorcistům se nechat léčit :) ty vědo :)
11. Červenec 2019 - 13:57
Návštěvník (anonym)
nepíše tu žádný jarda, ani karel, ale pořád ten stejný magor, co je posedlý buzíky a bradami
Jarda (anonym)
To víte, že Hvězdouna mají za psychopata nejen ateisté, ale i Wollek a další na Granosalis?
Jarda (anonym)
Granosalis : "Vložil: Myslivec v Sobota, 06. leden 2018 @ 20:38:32 CET (O uživateli | Poslat zprávu) ) Máš to těžký, ty vlastně nevíš čí jsi. Odevšad tě vyhazují. Vyhazují tě z ateistických webů, vyhazují tě z křesťanských webů, vyhazují tě homosexuálové, vyhazují tě heterosexuálové. Vyhledej již konečně odbornou lékařskou pomoc, neboť dle tvého vyjadřování jsi jasný psychopat a paranoik, a kdo ví co ještě. Považuji tě za duševně nemocného člověka, a proto se s tebou o diskusi nesnažím, je to marnost. Takže pro tvé dobro, zajdi si na psychiatrické vyšetření. Udělej to pro sebe, nám zde o tom ve svým sebezpovědích psát nemusíš." http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2470716&mode=nested&order=0&thold=0
11. Červenec 2019 - 13:58
Návštěvník (anonym)
Wolleka jsi chtěl sbalit na osacr i na granosalis jsi mu lez do zadku. Ty jsi buzík a ještě k tomu slizký. Zalez buzíku na to tvoje forum.
11. Červenec 2019 - 13:59
Karel (anonym)
No jo, to vážně psal Myslivec Nepřeihlášenému, tedy našemu Jiříkovi Hvězdounovi! To je hustý! Ale navíc mu to psal i Wollek. Hezky Jardo :)))
11. Červenec 2019 - 13:59
Návštěvník (anonym)
Ale Wolek ti dal košem a odhalil tvůj plagiát. Jsi prostě nula.
11. Červenec 2019 - 14:00
Karel (anonym)
Jo jo, i Wollek psal o Hvězdounovi, že je psychopat. Ale i toli z OSACR.cz psal Hvězdounovi, že je psychopat a BEZMOZEK. Tam chodil Hvězdoun jako mulit :)
11. Červenec 2019 - 14:00
Návštěvník (anonym)
Máš v hlavě fakt nasráno.
11. Červenec 2019 - 14:01
Rakato (anonym)
Odpověď na Mimochodem v kostelích se
Když tě obsadí homosexuální démon, tak se prostě musíš chovat jako buzna, protože tě řídí.
11. Červenec 2019 - 14:02
Návštěvník (anonym)
Jsi nula, co proseděla celý život v místnosti u počítače. A vypadnou z tebe jenom sračky.
11. Červenec 2019 - 14:03
Rakato (anonym)
Odpověď na nepíše tu žádný jarda, ani
Takový cirkus tu už dlouho nebyl. Hlavně klid.
11. Červenec 2019 - 14:06
Návštěvník (anonym)
jarda = karel = všecko další = jeden a ten samý, snad už to pochopila Touha. Další komentáře nečtu. Užijte si to tu s multinickem Bela Buzoši, Jeronýmek, Azazel atd. Pěkné koupání ve sračkách magora, který vysadil prášky. Baj baj.
11. Červenec 2019 - 14:11
Touha (anonym)
Odpověď na Tady píše proti homosexuálům
Jo takhle. Mně totiž to, že je někdo homouš, na něm vadí ze všeho nejmíň. měla jsem jich hodně v týmu a musím říct, že to, co ostatním zaměstnancům nejvíc vadilo bylo to, jak jsou k sobě loajální a jak vzhledem ke spoustě volného času bez rodiny a dětí, podávají nadstandardní pracovní výkony
11. Červenec 2019 - 14:19
Touha (anonym)
Odpověď na Homosexuální hudba, to je
Jo tak to bych ti přála poznat ohledně té změkčilosti jednoho mého homo pracovního kolegu. Už tehdy se projevoval jako arogantní zmetek a dnes je z něj zmetek soudce
11. Červenec 2019 - 14:22
Tony (anonym)
Hvězdoun alias Kešumandle, Jirka nebo mulit nebo pozorovatelník nebo Neprihlaseny, měl svou manželku, mladého boučka. Jestli si ho platil nebo neplatil nevíme. Každopádně mě pomlouvat na Granosalis a já tam nemohl reagovat, vyzval jsem vlastníky webu, aby to smazali, ale nic se nestalo. O Hvězdounovi píše místní multinick z OsAcr pravdu, je to psychopat. A píší to o něm toli, já, multinick i lidé na granosalis.
11. Červenec 2019 - 15:08
Tony (anonym)
Někdo tu zase něco napsal pod mým jménem. Je to sice pravdivé ale není to ode mne.
11. Červenec 2019 - 15:48
Tony (anonym)
Odpověď na Jo tak to bych ti přála
Takže buzerant v původním smyslu slova.
11. Červenec 2019 - 15:49
Rakato (anonym)
Odpověď na Jo takhle. Mně totiž to, že
Tos byla ve styku s hodně konzervativnímu gayi. Dnes každý pár vyřvává, že mu musí dát do osvojení dítě, takže taková dvojka je na tom s časem stejně, jako normální mamka s taťkou.
11. Červenec 2019 - 17:45
Tony (anonym)
Ahoj, jsem alkoholik s natrženou ledvinou, kdysi jsem volal Hvězdounovi a prosil ho o svou pozornost, vyjel jsem po něm. Ale on mě odmítl. Od té doby nemam rád homosexuály. Trpím nadváhou a nedokáži se ovládat. Stojím daňové poplatníky statisíce korun ročně. Jsem nemehlo a všichni v mém okolí to vědí. Váš Tonda Vlas.
11. Červenec 2019 - 18:09
Obrázek uživatele Steve
Steve
Hele Tony, jak si vlastně představuje Katolická víra příchod Krista ... Je to jak jsem říkal, nebo nikoliv? Má představa co znám z nábožka je, to co říkám já = uvidí jej všichni - tzn. živí i mrtví. Zda bude kristus v těle z masa a kostí či jiném (osvíceném) je už snad bezpředmětné.
12. Červenec 2019 - 13:48
luci (anonym)
Odpověď na Hele Tony, jak si vlastně
Co očekáváš , na pohádku ti zase odpoví pohádkou.
12. Červenec 2019 - 16:59
Rakato (anonym)
Odpověď na Co očekáváš , na pohádku ti
Někdy i pohádka potěší. Po Smolíčkovi Pacholíčkovi mám jako druhou nejraději tu o Ježíšově výměně vody za víno.
12. Červenec 2019 - 17:39
pablo (anonym)
Odpověď na Někdy i pohádka potěší. Po
Rakato ty nemůžeš vědět jestli to tak bylo, protože jsi u toho nebyl. Nemusíš tomu věřit. Já u toho taky nebyl a přesto tomu věřím. ------ Všechno to je o tom, kdo spoluvytvářel fyzikální zákony na této zemi, tak je může ovládat. My lidé hodnotíme jen to co jsme svými znalostmi schopni v jakékoli době pochopit. A kdo říká něco jiného, tak je za to odsuzován a někdy i pronásledován. Kdo by řekl před 200 lety, že budou lidé např. jezdit v autech, lítat v letadlech. Byli by ho za to upálili. Takže když já něco nedokážu, tak nemůžu tvrdit, že to nikdo jiný nedokáže. Všechno se mění i poznání a uplatnění fyzikálních zákonů námi lidmi, které někdo vymyslel a my je jen využíváme.-------- ------ "Cokoliv si lidská mysl vymyslí je ve vesmíru uskutečnitelné a mnohem více než my lidé si jsme dnešní fantazií schopni vymyslet". Tento citát prohlásil jeden astronom a fyzik.------ Např. Bible hovoří o naší zemi že visí v prázdném prostoru. Job 26:7  Roztahuje sever nad prázdnem, zavěšuje zemi na ničem.-------- Newton vlastně vyjádřil názor, že Země a všechna ostatní tělesa visí v prázdném prostoru, takže z lidského pohledu jsou skutečně ‚zavěšena na ničem‘.
12. Červenec 2019 - 19:05
Pedro (anonym)
PPPPP pedrooo, je mi je mi je mi VVVVV vedrooo! Co to sem k svatému Pedrovi chodí za psychopaty???? :o :o :o
12. Červenec 2019 - 20:05
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato ty nemůžeš vědět
Píšeš: "Takže když já něco nedokážu, tak nemůžu tvrdit, že to nikdo jiný nedokáže." Tak ovšem můžeš vymyslet jakoukoliv pitomost, a negovat její kritiku. Ale tak jednoduché to není. Auta nemáme proto, že technici si něco vymysleli, ale protože si vymysleli něco proveditelného, co dokázali sestrojit. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bible obsahuje tolik nesmyslů, že ty kompromitují i tu její racionální a historickou část. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Píšeš: "Rakato ty nemůžeš vědět jestli to tak bylo, protože jsi u toho nebyl." Ale ani ty to nemůžeš vědět, protože jsi tam také nebyl. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tvůj problém je, že se na bibli díváš jednostranně - znáš jenom ji a hledáš jen argumenty na její obhajobu. Ale u soudu musí být vždy dva - nejen obhájce, ale i protistrana. Z tohoto důvodu jsi logický jelimánek, prosťáček, který chodí jen tam, kde slyší, co chce slyšet.
12. Červenec 2019 - 21:30

Stránky

Přidat komentář