93782 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
šlofíka (anonym)
Kniha ve které je vše důležité, ostatní knihy se klidně mohou spálit
16. Květen 2019 - 9:17
šlofíka (anonym)
Proč číst jiné knihy, když už existuje Bible?
16. Květen 2019 - 9:19
Hvězdounův bratr (anonym)
Hvězdounův bratr: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pedofil-rozhovor-roman-liberec-masturbace-mail-nezletila-xchat.A190514_113344_domaci_jadv Padesátiletý Roman z Liberce, který si domluvil schůzku s třináctiletou dívkou-figurantkou a MF DNES jej přistihla, příliš nezapíral. S reportéry hovořil ochotně a ani nebyl příliš nervózní. Přesto pro něj konfrontace s realitou nebyla příjemná. Sám má desetiletého syna a tvrdí, že stát se toto jemu, byl by jako otec „hodně zlej“. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pedofil-rozhovor-roman-liberec-masturbace-mail-nezletila-xchat.A190514_113344_domaci_jadv
16. Květen 2019 - 9:39
Rakato (anonym)
Odpověď na Bible je terapeutická kniha!
Někdo měl jako dítě pohádky a zůstalo mu to i v dospělosti. Rozumná část pohádkářů se dala na sci-fi a jsou v pohodě, zbytek sešel z rozumné cesty a čte bibli, což má za následek, že se propadá stále hlouběji do iracionality a křesťanských nechutností. ( Mimochodem, už jsi byl na hřbitově vyhrabat mrtvolu nějakého "svědce" a zpeněžil jeho kosti? )
16. Květen 2019 - 14:46
Rakato (anonym)
Odpověď na Hvězdounův bratr: https://www
My s Housem v tom máme jasno: On říká: 'Všichni lžou.", a já dodávám: "Nikdo není duševně zdravý, a pokud tak vypadá, přetvařuje se." ------------------------------------------------------- Z různých úchylek je ta o obtěžování třináctiletých málo podstatná, nicméně trestní zákoník na ní má sazbu jako na zabití. Kdo ve světě hledá rozum, bývá stále častěji zklamán. Feministky se chovají jako utržené z řetězu.
16. Květen 2019 - 14:53
Matrix. (anonym)
No masturbovat před dítětem, to je snad jen tvá ateistická záliba, Rakato, jinak bible není o nic iracionálnější než scifi nebo vědecké knihy, vše je jen víra. Okolí může být matrix. Pravděpodobnost nevíme.
16. Květen 2019 - 16:37
Tony (anonym)
@Hvězdoun Toto jsem teď napsal na OSACR: Legrace to vůbec není. To, čeho se tam Hvězdoun vůči mé osobě dopustil, je trestný čin POMLUVA NA INTERNETU podle §184. Klidně na něho mohu podat trestní oznámení a zároveň i na Grano Salis jako na spoluchatele. Nemohu se tam dostat a tak se proti jeho nehoráznostem vůči mé osobě nemohu bránit. Kdysi ale to už je pomalu deset let jsem tam byl registrován, napsal jsem tam maximálně tři příspěvky, tehdy jsem byl ještě horlivým římským katolíkem a tak zcela jednostranné protestantské fórum mě vůbec nebavilo, že už jsem tam nechodil. Tehdy jsem byl zcela zaneprázdněn na třech jiných fórech, která jsou už zaniklá. Jenže jsem za tu dlouhou dobu zapomněl heslo a nejde mi to tam obnovit. Ani nově zaregistrovat mi tam nejde, nepřišel mi registrační email. Tak potřebuju, aby to tam někdo na Grano Salis vyřídil. Pokud tam takto nehorázně pomlouvačný příspěvek na mou osobu penechají a nedají možnost mi se tam bránit, že je zažaluju společně i s tím Hvězdounem.
16. Květen 2019 - 16:54
Rakato (anonym)
Odpověď na No masturbovat před dítětem,
Já myslím, že s tebou všichni souhlasí (v tvém blázinci), že např. auto je iracionální fixní idea. Prosme pána, aby nás jí zbavil! Ohavné vědecké a technické vynálezy jsou od ďábla, a Ježíš je proklíná, protože nejsou zmíněny v bibli. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Svým mimosmyslovým matrixovým rentgenovým zrakem jsem zjistil, že tvoje aura sice stojí za h.vno, ale v jediné věci máš s tou vírou pravdu. Měna stojí a padá s vírou v kontinuitu ekonomiky a likviditě banka. Jakmile lidé tuto víru ztratí a začnou vybírat své vklady, nastane celosvětová finanční krize a kolaps ekonomiky. (Ale netěš se, nebude to armaggedon, jen dočasný stav. Až přijdeme o své úspory, obnoví se předchozí pořádek.)
16. Květen 2019 - 17:52
Rakato (anonym)
Odpověď na @Hvězdoun
Bezpochyby je to boží trest, co se ti stalo. A proto u boha hledej i pomoc. Proste pána!
16. Květen 2019 - 17:53
Tony (anonym)
Odpověď na Bezpochyby je to boží trest,
Že má někdo, kdo se chlubí, že měl státnice za 1.1, 2, 2 a při tom má menší IQ než diplodokus, to žádný Boží trest není. Já jenom nevím, jak ho zarazit. Nemohu se bránit jeho nehorázným pomluvám mé osoby tam, kde nemám přístup.
16. Květen 2019 - 18:43
Rakato (anonym)
Odpověď na Že má někdo, kdo se chlubí,
Nech to být. Bránit se můžeš jen tak, že napíšeš něco o sobě (nebo ten, kdo ti pomůže a má přístup), a to bych nedoporučoval. Stejně jsou to jen slova. Ty je nevyvrátíš, on je nedokáže.
16. Květen 2019 - 23:10
D (anonym)
Odpověď na Že má někdo, kdo se chlubí,
Zase už nějaké nehorázné pomluvy tvé osoby? Co by sis jenom chlape počal, kdyby tě vůbec nikdo nehorázně nepomlouval...
16. Květen 2019 - 23:14
Tony (anonym)
Teď otevřeli na OSACRu zcela nové téma ohledně sexuálního zneužívání kněžími. Tak tu okopčím, co jsem tam k tomu před chviličkou načmáral: Tonda Vlas 17.05. 2019 Ceterum autem censeo, grano salis esse delendam. Vůbec se tam nemohu jakkoliv přihlásit a bránit svou osobu proti zvrhlému napadení od úchylného Hvězdouna. Pro mne je momentálně evangelikální grano salis větší svinstvo, než všichni úchylní římskokatoliští kněží dohromady!!! Kdo za tím stojí? Za ŘKC stojí viditelné figury. I za tímto OSACRem stojí momentálně Petr Tomek nebo Honza Werner. I na šarlatánce lze lavírovat. Po dnešní zkušenosti stojím pouze za jedním, za modifikovaným výrokem Catona staršího. Ceterum autem censeo, Carthaginem esse delendam ( Ostatně se tedy domnívám, že Kartágo musí být zničeno) Pro mne je celé Grano Salis mnohem horší než šarlatánka.
17. Květen 2019 - 1:13
Tony (anonym)
a další: Tonda Vlas 17.05. 2019 Promiňte mi za ten výle vůči Hvězdounovi a Grano Salis a, Tomkův článek je poměrně zajímavý, ale stojí za hlubší rozbor. Mnohé věci jsou složitější. Bylo to v roce 1989, když jsem kvůli velmi neutěšeným poměrům v rodině jako osmnáctiletý kluk musel vypadnout z domova, rok předtím jsem prokoukl nesmyslnou komunistickou ideologii, která se mně totálně zprotivila a zůstal jsem nějak sám, a musel jsem se starat sám o sebe. A tak, jsem v nouzi začal vymetat různé církve, kde na mě byli hodní, až jsem tomu zcela postupem času propadl. A nakonec tak, že jsem skončil až v kněžském semináři, vlezl jsem tam těsně před převratem, z kterého mě po dvou jako rozvratný element letech vyhodili, jenže teologickou fakultu mě nechali milostivě dostudovat. Co je horší? Ututlané sexuální zneužití určitým knězem (mě se to stát nemohlo, protože práh kostela jsem poprvé překročil až ve svých sedmnácti letech a kdyby si toto vůči mně jakýkoliv kněz při mé tehdy 185 cm vysoké a atletické postavě, tak by se s velice zlou potázal a v kostele by mne už nikdo nikdy v životě neviděl) než fanatický farář, v tomto zcela čistý, jemuž se ale podařilo zcela vymýt můj mozek. Měl aureolu mučedníka, protože sedm let seděl ve vězení, ne jako kněz, ale jako vesnický synek, jehož rodině komunisté velmi ublížili a připravili ji o statek. On začal teologii studovat až tajně po návratu z vězení a těsně před rokem 1968 byl tajně v NDR biskupem Gerhardem Schaffranem vysvěcen na kněze. V roce 1968 bylo jeho kněžství legalizováno. Byl hodně přesvědčivý a i za komunistické normalizace, v tom maloměstě, kde veřejně působil, byl autoritou. I kriminálníky si získal, brali to tak, že i přesto, že je to farář, tak byl sedm roků v base, takže je jeden z nich. Takže, co je horší? To, že nějaký úchylný kněz mladíka sexuálně zneužije, nebo to druhé, když mladíkovi v sociální nouzi fanatický kněz, po této stránce čistý, když zneužije jeho sociální nouze, mu zcela nehorázně nábožensky vymyje mozek, jako se to stalo tehdy mně. Jsem přesvědčen, že horší je to druhé.
17. Květen 2019 - 1:15
Toli (anonym)
Medea měla pravdu,chlast Tonymu zlikvidoval nejen ledviny ale i mozek,a když se k tomu připočte ještě pošahanost Kristem tak je to jasné a nejen pro mne zde.
17. Květen 2019 - 5:06
D (anonym)
Odpověď na a další:
Nevím, co je horší, ale každopádně je z toho jasné, že jsi hrozná oběť :p
17. Květen 2019 - 10:19
Návštěvník (anonym)
No, jestli to pravdu psal Tony, nevím. Ale člověk, který se nechá zmanipulovat napřed komunistickou ideologií, má prostě větší předpoklad nechat se po "prozření" nechat zmanipulovat i jakoukoli jinou ideologií. Nějak mi v tom příspěvku chybí rodina, kamarádi atd. pak zbývá jen nějaká autorita, ke které se dotyčný upne
17. Květen 2019 - 10:52
Touha (anonym)
Odpověď na No, jestli to pravdu psal
zapomněla jsem vložit nick
17. Květen 2019 - 10:52
Tony (anonym)
Odpověď na Zase už nějaké nehorázné
Hvězdouna mám plné zuby, protože to je lež na lži. Hlavně mě štve, že se na to Grano nemůžu zaregistrovat a tam mu to vytmavit. On se pak chvástá, že tam nejdu, protože se ho tam bojím. Houby, nemůžu se tam dostat. Jinak, ty dva dlouhé příspěvky jsou ode mě.
17. Květen 2019 - 12:27
Tony (anonym)
Odpověď na Medea měla pravdu,chlast
Jestli se tu za toliho nevydává tamní multinick.
17. Květen 2019 - 12:29
Rakato (anonym)
Odpověď na Kniha ve které je vše
Koniáš to také říkal. Ale nakonec se ukázalo, že za ním stála tiskařská mafie, která vydělávala na nahrazování knih, které úplatný Koniáš pálil. Katolíci - promiňte mylné nařčení.
17. Květen 2019 - 13:01
toli = Hvězdoun? (anonym)
toli = Hvězdoun?
17. Květen 2019 - 16:14
Tony (anonym)
Toli není Hvězdoun, i když mě to zpočátku napadlo taky. On totiž Hvězdoun od Toliho vobšlehl některé názory. Toli je bývalý katolík, kdežto Hvězdoun byl letničářem. Toli je psycholog, kdežto Hvězdoun je učitelem tělocviku na prvním stupni. Toli má normální ženu a rodinu, kdyžto Hvězdoun má zvláštní mladou manželku - boučka.
17. Květen 2019 - 16:29
Já myslel místního toliho, že to nemusí být toli. Ale může . Nevím. Toli tě také nemá rád?
17. Květen 2019 - 16:56
Oni ty buzeranti drží pospolu, někdy. Také jsem ale viděl drsné hádky mezi tolim a Hvězdounem na osacru
17. Květen 2019 - 16:57
Tony (anonym)
Odpověď na Já myslel místního toliho, že
Bodejď by mě měl rád, když jsem napsal, že je pokrytec toho největšího kalibru a pokud dělá psychologické posudky pro soud ohledně handrkování se rozvádějících se rodičů o děti, že udělali kozla zahradníkem,
17. Květen 2019 - 17:15
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Bibli můžete číst denně až
"Bibli můžete číst denně až 20hodin a nic se vám nestane." Stejně tak ji číst nemusíme a rovněž se nám nic nestane. :-) Může, nemusí ... Úplně jedno zda čteš či nečteš.
17. Květen 2019 - 17:22
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Proč nejste na mši svaté
"Proč nejste na mši svaté raději?" Proč, a na jaký mši? Není neděle!
17. Květen 2019 - 17:24
Rakato (anonym)
Odpověď na "Bibli můžete číst denně až
Přiznejme, že na tom konstatování, že bibli můžeš číst dvacet hodin, a nestane se ti nic zlého, jen dobré věci, něco je. Nevím, kolik utratíš denně v hospodě a jinými nákupy, kolik nebezpečí tě čeká na ulici, ale toho všeho se vyvaruješ, když sedíš dvacet hodin denně v bibli.
17. Květen 2019 - 17:31
Obrázek uživatele Steve
Steve
Jen zabiješ nesmyslně čas ... nic víc!
17. Květen 2019 - 17:33

Stránky

Přidat komentář