14740 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
to nezakecáš (anonym)
A teď nám Steve bude tvrdit, že není Steve, když prohrává debatu, nikdo nemůže mít stejný název, muselo by tam být něco jiného jako Tonda_Vlas nebo tak, ale Steve je jen jeden :)
1. Červenec 2020 - 1:28
Apoštol (anonym)
Za co se tady za mně vydáváš, zmetku?... Na konci času přijdou lžimesiášové, lžiproproci, a všechny lidi svedou. Svedli by i věřící, kokud by to bylo možné. Já Vám však říkám, nechoďte za nimi! Také já řílám, že i tady jsou falešní apoštolové, kteří se za mne vydávají. Tak se zde vyskytují i falešní Stevové. Steve, který se zde ozval, je pravý Steve, co hrajena koncertech. Já bych jen malou poznámku. Jen bych sem nepsal v noci. Steve, nenech se v noci vytáčet nějakými blbečky, pak z toho nemůžeš spát. Ale ve dne bych jim tu pořádně vynadal! Za mne tady taky začínají psát zvěrstva, pod mým nickem. Jsou to primitivové a zmetci!
1. Červenec 2020 - 9:51
Apoštol (anonym)
Já jsem primitiv a zmetek. Nedokážu diskutovat čestně. A když mi někdo dá ochutnat medicínu, kterou ordinuji jiným, tak najednou vyvádím jako hysterka... Z toho je vidět, jaký jsem pokrytec. Když jsem pokrytec v tomto, je velmi pravděpodobné, že jsem pokrytec i v tom dalším, včetně sexuality...
1. Červenec 2020 - 9:57
Apoštol (anonym)
KDO SI MĚ TADY POŘÁD BERE DO HUBY?! Pošlu na něho Boží trest a kletbu za nactiutrhání! NEBUDOU POŽEHNÁNI.
1. Červenec 2020 - 10:02
Apoštol (anonym)
Takže teď jsem se právě přiznal, že jsem sem psal ty texty o proklínání. Psal jsem je z jiného nicku. Vidíte, jaký jsem křivák?
1. Červenec 2020 - 10:44
Apoštol (anonym)
A ještě si myslím, že bůh je něco jako jukebox. Že bůh a jeho magie funguje, jak já budu pískat. Myslím si, že mám boha ochočeného a vycvičeného na povel. V co to vlastně věřím?
1. Červenec 2020 - 10:46
Abdull (anonym)
Další co tvrdí, že něco nepsal. Jirka se aspoŇ přiznal, že to s atraktivními vražedkyněmi psal, ale vy jste větší srabové! Já se vašich kleteb nebojím, na muslima křesťanské kletby nepůsobí!
1. Červenec 2020 - 10:48
Obrázek uživatele Steνe
Steνe
Proklínání nebo vyhrožování proklínáním je i na mě moc. To tady nedělal ani Tony.
1. Červenec 2020 - 11:10
Obrázek uživatele Steνe
Steνe
Ale možná ty texty o proklínání nepsal Apoštol. Pokud ano, tak se musel zbláznit.
1. Červenec 2020 - 11:13
Apoštol (anonym)
Steve, já jsem ty texty o proklínání určitě nepsal! Někdo tady zneužívá můj nick a píše sem hovadiny!!! Stejně tyk se tady někdo vydává pod tvým nickem a zesměšńuje tě! Rozčiluje mě to!
1. Červenec 2020 - 11:35
Apoštol (anonym)
oprava.tak
1. Červenec 2020 - 11:37
papežský nuncius (anonym)
to proklínání je stejně na hovno, jestli funguje něco tak jen že tomu blbečkovi se dělá větší díra v mozku, ať to psal Apoštol nebo jiná kráva/ kokot! jsou to duševní zvratky
1. Červenec 2020 - 11:39
Pravda (anonym)
je taková, že proklínat může leda tak blázen!
1. Červenec 2020 - 12:00
ANO. (anonym)
Souhlas!
1. Červenec 2020 - 12:44
Návštěvník (anonym)
koncentrované zlo sem vlezlo, ničí ty nejzranitelnější,
1. Červenec 2020 - 12:55
Návštěvník (anonym)
karma ho dožene
1. Červenec 2020 - 12:55
Janek Ledecký (anonym)
Prázdnej byt je jako past, kde růže uvadnou. Potisící čtu Tvůj dopis na rozloučenou. Píšeš, že odcházíš, když den se s nocí střídá, Vodu z vína udělá, kdo dobře nehlídá. Proklínám, ty Tvoje ústa proklínám, Tvoje oči ledový, v srdci jen sníh. Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš, Na ústa mříž, oči oslepnou, ať do smrti seš sám. Tvoje oči jsou jak stín a tvář den když se stmívá, Stromy rostou čím dál výš a pak je čeká pád. Sám s hlavou skloněnou, všechny lásky budou zdání. Potisící čtu Tvůj dopis na rozloučenou. Proklínám, ty Tvoje ústa proklínám, Tvoje oči ledový, v srdci jen sníh. Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš, Na ústa mříž, oči oslepnou, ať do smrti seš sám. Proklínám, ty Tvoje ústa proklínám, Tvoje oči ledový, v srdci jen sníh. Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš, Na ústa mříž, oči oslepnou, zůstaneš sám. Sám a sám, ať nikdy úsvit nespatříš, Na ústa mříž, oči oslepnou, ať do smrti seš sám.
1. Červenec 2020 - 13:33
Apoštol (anonym)
Modlete se jedni za druhé a nikoho neproklínejte, lidi! Napomínejte jedni druhé žalmy, a má-li kdo něco proti někomu, navzájem si odpouštějte! Ještě dnes můžeš přijmout Ježíše Krista, jako svého Pána a Spasitele!
1. Červenec 2020 - 14:03
Apoštol (anonym)
Nebo Bůh tak miloval svět, že dal Svého Jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v Něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Amen.
1. Červenec 2020 - 14:16
Obrázek uživatele Steve
Steve
Ty 2 příspěvky nade mnou taky nesem já ... někdo zneužil můj nick a zaregistroval si stejnou přezdívku. Někdo se trapně baví ... bohužel, asi z nudy.
1. Červenec 2020 - 18:13
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na A teď nám Steve bude tvrdit,
Ne, opravdu jsem to nepsal já ... Jako důkaz si můžeš ověřit dle doby kdy tu existuju zaregistrovaný. Tento druhý falešný se zde objevil teprve nyní ... To je asi jediná identita která se zfalšovat nedá. (doba od registrace - není-li stejná)
1. Červenec 2020 - 18:16
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Proklínání nebo vyhrožování
Žádám Tě slušně, aby sis změnil pro naše dobro (obou) nick, nebo to budu muset řešit přes správce webových stránek že tu vytváříš duplikát a píšeš zde za mne (vydáváš se za mne) ... Děkuji. PS: Zdejší čtenáři jsou mi svědky.
1. Červenec 2020 - 18:22
Obrázek uživatele Steνe
Steνe
Tak jsem napsal správci webových stránek stížnost a on mi odpověděl, cituji doslova: "Můžete si za to sám, asi jste se nevhodně choval." ... jako co tím myslí? Jako že mě šmíruje u mně doma přes kameru nebo jak? Nebo myslel tady na doktorce? Na další dotazy už nereaguje.
1. Červenec 2020 - 19:05
Apoštol (anonym)
Všechny vás proklínám! Počkejte až si pro vás přijde Ježíš s kulometem! To se budete ještě modlit. Vzpomenete si na otčenáš, vy parchanti!
1. Červenec 2020 - 20:04
Jirka (anonym)
Odpověď na Žádám Tě slušně, aby sis
Tak vidíš vidíš, a to sis pořád naivně myslel, že "řádně registrován" jsi úplně krytý. Teď se neví, co píšeš a můžou si o tobě lidé myslet ledacos. Ostatně příspěvky přece byly od řádně registrovaného Steva. Tak jak tě mohl někdo napodobit???
1. Červenec 2020 - 20:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Žádám Tě slušně, aby sis
Steve, to že si budeš stěžovat to ti je hovno! Tvůj nick není žádné tvé jméno a kdyby bylo tak takových lidí stejného jména může být hodně. Správci je do toho kulový. je zajímá především navštěvnost, příjem z raklamy a jestli nějaký borec je Steve je nedojímá. To už bys měl vědět. Nakonec kdysi dávno tu už nějaký Steve byl a psal jako blbec, do všho rejpal, ale to e nakonec stejně jedno. Tady to tak chodí, vulgarity, urážky, výmysly, fantasmagorie o sexu, nejlépe kdybys ubral a věnoval se něčemu jinému. Znám už tyto stránky přes deset let, trávím tu čas jen někdy, nejlépe tak 20 min, maximálně tři až pět příspěvků a to každé pod jiným nickem. Pak jdu dělat něco rozumného. čau
1. Červenec 2020 - 20:10
Apoštol (anonym)
Ať si tady nikdo nebere můj nick! Takový blbosti bych sem nikdy nepsal! Zřejmě se s tím nějaký pitomec baví! Tohle může psát jedině šílenec!
1. Červenec 2020 - 20:32
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Tak jsem napsal správci
Nepiš tady za mne laskavě ...
1. Červenec 2020 - 21:36
Obrázek uživatele Steνe
Steνe
Odpověď na Nepiš tady za mne laskavě ...
Nepiš tady za mne laskavě ...
1. Červenec 2020 - 23:09
Obrázek uživatele Steve
Steve
Dělej si blázny laskavě z někoho jiného, jo?
1. Červenec 2020 - 23:31

Stránky

Přidat komentář