13075 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele dv
dv
Odpověď na nejde o to, byl "drzý". To je
Jasně. Já nevím, co přesně tam ten Juice WRLD se svými kamarády dělal, ale nedělám si o tom žádné iluze. Dovedu si snadno představit, že posádka letadla měla dobrý důvod ty pasažéry udat letovým dispečerům, a ti policii. Škoda, že Juice WRLD nebyl po přistání letadla s to čelit jako muž důsledkům svého jednání a případným deliktům, kterých se dopustil. I tak je mi ho ale líto nejen jako mladého kluka, ale i jako talentovaného umělce, který čelil ve svém krátkém životě jistě větší než nepatrné nepřízni osudu.
6. Leden 2020 - 8:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Touha (anonym)
Odpověď na Jasně. Já nevím, co přesně
Ty jsi D ve svý podstatě strašně dobrej člověk. Ale to vím už dávno
6. Leden 2020 - 8:10
Rakato (anonym)
Odpověď na Každý člověk umírá jen jednou
Připouštět korelaci mezi inteligencí a stářím je směšné. To je totiž jasné jako facka, a to už z jednoduché úvahy, že chytří lidé dělají méně chyb než ti hloupí a více dbají na životosprávu.
6. Leden 2020 - 12:23
Rakato (anonym)
Odpověď na Tvůj přístup ke způsobům
Jen pliveš jedovatou slinou na mou skvělou dedukci, na kterou jsem hrdý, že Ježíš prožil svůj smutný konec kvůli toxoplazmóze. A jako člověk omezený duševně ignoruješ, že jsem dokázal nejen to, že Ježíš se mohl nakazit (měl rád kočky), ale i to, že jeho chování se velmi podobalo někomu, nakaženému prvokem Toxoplasma gondii. ---------------------------------------- Jinak řečeno - kdybys necítil tak silnou potřebu mě kritizovat, tak by sis nejprve o toxoplazmóze něco přečetl, než se tady zesměšňovat bezargumentačními bláboly. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Nicméně chápu tvou situaci - zjevně nemáš na to argumentovat věcně, adresně k důkazům, které jsem předložil. Ale z toho si nic nedělej, tvůj nekonkrétné feminní přístup k věci mi prozrazuje, že mám více estrogenu než testosteronu, za to ovšem nemůžeš. Bohužel tím pádem také prsa a vysoký hlas, a protivnou konfliktní povahu. Možná, že ti budu říkat Máňo, ještě nevím.
6. Leden 2020 - 12:36
Rakato (anonym)
Odpověď na nejde o to, byl "drzý". To je
Nechtěl bych být na místě toho pilota a letušky - mít za zády bandu hloupých ozbrojených feťáků. Asi byli rádi, že let přežili.
6. Leden 2020 - 12:38
Rakato (anonym)
Odpověď na Ty jsi D ve svý podstatě
Touho, moc si toho "D" neidealizuj, viz jak mě sprostě napadl ohledně Ježíše.
6. Leden 2020 - 12:41
T. (anonym)
Děkuji
6. Leden 2020 - 14:45
Obrázek uživatele dv
dv
Odpověď na Touho, moc si toho "D"
No připojuju se, Touho. Tvá chvála mi sice lichotí, ale s Tebou bych šel na oběd rozhodně raději než se svým pandánem. Ale oběd s Rakatem by asi byl zhruba tak na úrovni oběda s prezidentem a premiérem. Ne náhodou má Rakato vůči nim ostatně i afinitu. Vymýšlí stupidní příčiny smrti i pro nikdy reálně neexistující mýtické postavy , aby v naději, že sám zemře méně stupidně, mohl dokonce i vůči těmto chimérám prožívat pocity narcistické nadřazenosti!
6. Leden 2020 - 21:29
Návštěvník (anonym)
Jo jo, Rakato si jede ten svůj kolovrátek, ty svoje sebepřesvědčovací mantry.
6. Leden 2020 - 21:34
Touha (anonym)
Odpověď na Touho, moc si toho "D"
:)))) myslím, že vy dva si nemáte co vyčítat
6. Leden 2020 - 21:35
Obrázek uživatele dv
dv
Odpověď na Jen pliveš jedovatou slinou
Jinak za to, že máš více estrogenů než testosteronu, já opravdu nemohu. Ale dovolíš-li si mě proti mé vůli oslovovat feminimem, budu muset hledat třebas i disproporční odpověď.
6. Leden 2020 - 21:36
Rakato (anonym)
Odpověď na Jinak za to, že máš více
No povyšuj se nade mne kvůli jednomu mému překlepu (mám x máš). Chápu, že využíváš i tak malou šanci, jak si dodat sebevědomí. Přeladil jsi na smířlivou notu, která se mi k tobě vůbec nehodí a mám strach z tvé disproporční odvety, takže odkládám oslovení "Máňo" na neurčito. -------------------------------------- Brzo mě ale to bezobsažné kočkování s tebou přestane bavit, protože více méně nevím, o co ti jde. Argumenty proti mým výstižným dedukcím žádné nepředkládáš, další fakta neuvádíš, takže sice znáš několik cizích slov, ale to nestačí, abys nevypadal jako marný. ------------------------------------ Nasměruj proto svou povrchní vzdělanost na nějaké zajímavé téma, např. jak vidíš slavnostní funerální pochod neworleánské černošské kapely, jinak si tě dám pod M jako Máňa. Připojuji odkaz na zmíněné, abys věděl, o co jde (kvůli tvému omezenému hudebnímu rozhledu): https://www.youtube.com/watch?v=-ZPZWZDlkaY
6. Leden 2020 - 22:09
Obrázek uživatele dv
dv
Odpověď na No povyšuj se nade mne kvůli
Naprosto omračující. A jak bondovsky mužné! Jestli je tohle tvůj šálek pití, pak bych asi ve tvé přítomnosti fakt změnil nejen hormonální obraz, ale snad i skupenství :-O
6. Leden 2020 - 22:24
Rakato (anonym)
Odpověď na Naprosto omračující. A jak
Svěřil jsem se ti se svým oblíbeným hudebním žánrem a ty se mi posmíváš? Jak jsi zlý! No nevadí, ani tys neoslnil s debílkem Juicem.
6. Leden 2020 - 22:38
Obrázek uživatele dv
dv
Odpověď na Svěřil jsem se ti se svým
Ale jistěže ne - to byl výraz hlubokého respektu. Asi jako když jeden filmový kritik napsal o sparťanských bojovnících od Thermopyl z filmu "300", že by se mu, být v jejich přítomnosti, v těle nejspíš vyvinula ovária.
7. Leden 2020 - 7:57
Tony (anonym)
.. Jdi, poutníče, a zvěstuj Lakedaimonským: že my tu zpiti ležíme, jak zákony kázaly nám.
7. Leden 2020 - 8:14
Rakato (anonym)
Hodně lidí říká, že Ježíš to vzal za špatný konec. Já si to myslím také. ---------------------- Lidé jsou různí, někteří pochybuji o existenci Ježíše, a někteří dokonce o existenci Václava Klause. Jiní zase jsou obětí spiknutí, které nikdo jiní než oni nevidí. A pak jdou lidé rozumní, ale mluví úmyslně nesrozumitelně a záhadně, aby tě zmátli.
7. Leden 2020 - 13:51
Obrázek uživatele dv
dv
Jsou dnešní rappeři supermoderně urbánními Jezáji (nebo chcete-li, "Ježíši") naší doby?
7. Leden 2020 - 21:50
Tony (anonym)
Co nadělat s individuem, které si soustavně plete Ježíše s Izaiášem.
7. Leden 2020 - 21:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hodně lidí říká, že Ježíš to
Moudrý myslí, hloupý řeční.
7. Leden 2020 - 23:03
Rakato (anonym)
Odpověď na Jsou dnešní rappeři
Rappeři jsou dnes pro společnost stejně potřební, jako byl dříve u krále zapotřebí šašek a za Franze Josefa Pepek Vyskoč. Tento primitivní lid smolí angličtinou o pouhých tisíci slovech několikaslabičné texty o svých stupidních problémech a pak je skřehotá pro pobavení mládeže, která se chce cítit odlišně. Rapp je jen způsob, který vymysleli kudrnáči, jak se dostat k penězům. Uměleckou hodnotu má stejnou, jako umaštěné noviny od svačiny.
8. Leden 2020 - 0:11
Rakato (anonym)
Odpověď na Co nadělat s individuem,
Můžeš nějak dokázat, že ten neznámý Jezája je Izaiáš? Protože ten byl dobrý borec.
8. Leden 2020 - 0:13
Tony (anonym)
Docvaklo mi to až v Hamburku v kostele. Starozákonní čtení bylo z Izaiáše a jasně jsem slyšel, Lesung aus dem Buch Jesaja. Jenže Déčku to žel nevymluvím.
8. Leden 2020 - 0:18
Obrázek uživatele dv
dv
Odpověď na Docvaklo mi to až v Hamburku
To je zajímavé. Teď jsem si ověřil, že Izaiáše označoval slovem "Jesaja" už i Luther ve své německé bibli z roku 1545. Nemám teď po ránu čas na srovnávací jazykozpyt hebrejských kořenů jmen ישעיה a ג'ושוע, nicméně možná by i to bylo hodné času nějakého penzisty. Buď jak buď, my ateističtí vzdělanci dobře víme, že knihu Izaiáš jako celek, a zejména její kapitoly 40-55, označují někteří pámbíčkáři za tzv. "starozákonní evangelium". To mocně sugeruje její svým způsobem jezájovský (nebo, chcete-li, "ježíšovský") charakter.
8. Leden 2020 - 8:14
Obrázek uživatele dv
dv
K posouzení možných podobností mezi Jezájou a dnešními rappery zde nabízím free style video s nedávno zesnulým Juice WRLD: https://youtu.be/fSoT13msPe4
8. Leden 2020 - 8:22
Rakato (anonym)
Odpověď na Docvaklo mi to až v Hamburku
Pěkně jsi to vysvětlil. Potvrzuji. Německy je řekne Izaiáš jako "Isaiah", a když to vyslovíš, máš toho Jezáju.
8. Leden 2020 - 13:24
Rakato (anonym)
Odpověď na To je zajímavé. Teď jsem si
Jak jsem před chvílí s Tonym dokázal, o Ježíši=Jezájovi jen hloupě plkáš. Styď se. Nás ale nespleteš, čertovo lejno!
8. Leden 2020 - 13:26
Rakato (anonym)
Odpověď na K posouzení možných
Tato kudrnatá smažka připomíná Ježíše jen tím, že má také dvě ruce, dvě nohy a jednu hlavu.
8. Leden 2020 - 13:29
Obrázek uživatele dv
dv
Odpověď na Tato kudrnatá smažka
A nějaký following...
8. Leden 2020 - 21:14
Obrázek uživatele dv
dv
Podobně jako podle některých náboženských delirií byl Jan Křtitel reinkarnací proroka Eliáše, lze si dost dobře představit i analogická deliria, podle kterých Jezája (neboli Ježíš) a prorok Izaiáš jsou také jen odlišnými formami té samé substance.
8. Leden 2020 - 21:19

Stránky

Přidat komentář