12435 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na No jo, zase Jakub a Zkoumal.
Jakub se už nechodí, protože ho to tu na doktorce otrávilo. Měl jsem tendenci z něho udělat svého žáka. Ve 12 letech unikl zbytečné úplné obřízce jenom o vlásek, jenže to byl slabý kus, který to tu vzdal. --------------Nebo měl více rozumu než my všichni tady dohromady?
11. Září 2019 - 15:05
Obrázek uživatele Steve
Steve
No a co my s tím ... Je zbaven svéprávnosti nebo co?
11. Září 2019 - 15:09
Tony (anonym)
Odpověď na No a co my s tím ... Je
To určitě ne. Sice mi tu chybí ale takový už je život.
11. Září 2019 - 15:29
? (anonym)
Tony, ty jsi dostal na ty prochlastané ledviny invalidní důchod?
11. Září 2019 - 17:37
Tony (anonym)
Odpověď na Tony, ty jsi dostal na ty
Ledví mám zdravé.
11. Září 2019 - 17:40
Ty (anonym)
Odpověď na Jakub se už nechodí, protože
jsi nezastavitelnej a trapnej čím dál víc. Nechceš to tady přestat zaplevelovat . Celá Doktorka je ž o tvém problému podrobně a opakovaně informovaná. A ten kluk má virtuální z ostudy kabát. Dej mu už pokoj
11. Září 2019 - 17:50
Tony (anonym)
Odpověď na jsi nezastavitelnej a trapnej
Já vůbec žádný problém nemá a u něho stejně nikdo vůbec neví o koho jde, jeho identita se tu neprovalila. Jenom tu Libor voblboval, že je v Polšči, v Kroščenku nad Dunajcem, protože tam má 3,5 roku starou dcerku, ke které přišel na Oravské přehradě. Jenže jsem odhalil, že tu Libor píše báchorky.
11. Září 2019 - 18:19
Jirka (anonym)
Odpověď na Ti ovíječi sežerou nějaká
Nemusím mít všechno, bohatě mi stačí mletý Standard.
11. Září 2019 - 19:25
Rakato (anonym)
Odpověď na Naštěstí nás kočka domácí
Tvoje námitky proti vlivu toxoplazmózy jsou iracionální. Když jednou T. máš, působí na tebe a je zcela jedno, že se dokáže pohlavně rozmnožovat jedině v kočkách. A u člověka jde o oslabování pudu sebezáchovy obecně, ne jen o potlačení strachu z koček (který ostatné normální člověk ani nemá). Viz text: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ "Tak například infikované myši a krysy ztrácejí vrozený strach z pachu kočky, a naopak tento pach vyhledávají. Vykazují vyšší aktivitu a přitom reagují pomaleji na náhlé podněty. Většina z těchto změn, a také některé další, byla pozorována i u nakažených lidí." Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/veda/parazit-toxoplazmoza-meni-tvar-vaseho-obliceje.A140319_142803_veda_kuz ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kromě toho popíráš sám sebe, když uvádíš, že třetina lidí je nakažena.
11. Září 2019 - 21:25
ale (anonym)
Odpověď na Já vůbec žádný problém nemá a
to víš že máš problém. a velikej. nepřestáváš myslet na dospívajícího kluka ani po letech a pořád s tím zapleveluješ diskuze jako bys ho hledal. to ti nestačí?
11. Září 2019 - 21:54
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Znamenal pro mě hodně ale ne po sexuální stránce. Jeho příspěvky mě vytrhávaly z depek, kterými jsem tehdy trpěl.
11. Září 2019 - 22:19
Rakato (anonym)
Odpověď na Znamenal pro mě hodně ale ne
Tvoje přítulnost nikoho nezajímá.
12. Září 2019 - 0:20
Tonda Vlas
Odpověď na Tvoje přítulnost nikoho
Někoho jo, protože do mě jedovatě ryje. Rád bych věděl, jak je tomu vlastně na těch čůralkách.
12. Září 2019 - 0:27
D (anonym)
Pokud však byl nějaký potulný kazatel jezájovského typu s toxoplazmózou umučen na Dřevě, byla to samozřejmě veliká tragédie nejen pro něj samotného, nýbrž i pro toho prvoka Toxoplasma gondii, jehož mezihostitelem podobný Jezája byl. Ten prvok se tolik snažil, aby toho Jezáju sežrala nějaká velká kočka, a on aby se do životodárného vnitřního prostředí té kočky dostal i s tím Jezájou. A místo toho ten Jezája dodýchal na dřevě, a jeho tělo pak pohltili nějací červi či supi. Dovede si vůbec někdo představit to zoufalství toho prvoka, když se dostal někam, kam se dostat vůbec nechtěl, do zcela nehostinných útrob nejen nekoček, ale dokonce i nesavců?
12. Září 2019 - 21:40
Rakato (anonym)
Odpověď na Pokud však byl nějaký potulný
Dobrý postřeh. Neštěstí nechodí po horách a ne jen po lidech, ale i po prvocích. Já to říkám už dávno, že Ježíš nesplnil svůj účel.
12. Září 2019 - 21:49
Tonda Vlas
Milé Déčko, Rakata znám déle než tebe, ale odjinud na rozdíl od tebe nepíše z ústavní wifiny ke které máš přístup v rámci humanizace psychiatrické péče většinou se vydávaje za dlouhodobého občana Spojeného království, Rakato si tu teď s tebou notuje, ale začni psát své bláboly znovu na politiku, na Cinkali by jste znovu klíčema, a pak si s tebou v rázu notovat přestane.
12. Září 2019 - 23:02
D (anonym)
Odpověď na Milé Déčko, Rakata znám déle
"Dlouhodobého občana Spojeného království"? Tvé občanství snad soustavně alternuje či osciluje? Nebo tě zas jednou chytla - ještě vedle té tvé toxoplazmózy - i nějaká paranoidně halucinatorní schíza?
12. Září 2019 - 23:48
Tonda Vlas
Odpověď na "Dlouhodobého občana
Na rozdíl od tebe si tu v diskuzích dokážu dělat srandu sám ze sebe a rád tak provokuju, že o sobě někdy provokačně napíšu nesmysl. Ale to ty, jako chovanec ústavu, nejsi schopen pochopit.
13. Září 2019 - 0:01
Rakato (anonym)
Nerad to říkám, ale nikdo nejsme úplně normální. (Takové jsou výsledky vědeckých výzkumů.) Jen to někdo potlačuje. Z toho jsou pak ta nešťastná manželství a rozvody. A nejhorší jsou pyromani.
13. Září 2019 - 0:11
Tonda Vlas
To vím dávno
13. Září 2019 - 0:17
D (anonym)
Odpověď na Na rozdíl od tebe si tu v
Že by? Jak směšné!
13. Září 2019 - 15:25
D (anonym)
Ale zpět k Ježíši, respektive Jezájovi, a jezájovské problematice. Pokud jde o toho prvoka Toxoplasma gondii, původce toxoplazmózy, v těle potulného kazatele jezájovského typu, nelze neopomenout ani tu drsnou skutečnost, že všechna individua zmíněného prvoka v těle podobného Jezáji by zdaleka neměla vyhráno, dokonce i kdyby se prvočí cíl zdařil, a Jezáju usmrtila nějaká velká kočka. Někteří konkrétní exemplářové Toxoplasma gondii v požíraném Jezájově těle by totiž v takové situaci mohli utrpět smrtelný úraz od zubů té velké kočky v průběhu procesu jejího kousání a žvýkání Jezájova masa.
13. Září 2019 - 15:32
Tonda Vlas
Odpověď na Že by? Jak směšné!
Je to vidět na tvých výplodech, i když se tu našly i komety, které tě obdivovaly.
13. Září 2019 - 15:45
Ha!!!!!! (anonym)
Mám tady kocourka a je z vás pěkně znechucenej. Nechte toho sakra
13. Září 2019 - 15:47
Rakato (anonym)
Odpověď na Ale zpět k Ježíši, respektive
Podotýkám, že prvoci Toxoplasma byli v rukách Piláta - kdyby totiž nechal Ježíše předhodit lvům v aréně (jak se to později s křesťany houfně dělalo), měli by prvoci šanci na další život. Ale ten kříž je odsoudil spolu s Ježíšem k záhubě.
13. Září 2019 - 17:10
Rakato (anonym)
Odpověď na Mám tady kocourka a je z vás
Nejprve se přesvěč, zda tvůj kocourek není nositelem toxoplazmózy. Nejlacinější je kocourka utratit, ale humanističtí páníčkové často jdou na léčení i s kocourem. Často jeden z nich přežije.
13. Září 2019 - 17:12
Tonda Vlas
Jeho kocour dobře pokousal Zkoumala do zadele. Má mé sympatie. Pak u nich Zkoumal na to dostal flastr a na uklidnění kafe, panáka a štrůdl.
13. Září 2019 - 17:21
Návštěvník (anonym)
Ježíš může být jen legenda. Jedna paní povídala, že viděla někoho vousatého chodit po vodě. Jiná paní povídala, že v té vodě viděla i Lochneskou ještěrku. Další paní povídala, že viděla sněžného muže.
13. Září 2019 - 18:58
D (anonym)
Měl jsem v posledních týdnech nějaké ortopedické bolesti po zvlášť vydatném houserovi. Tyto bolesti u mě typicky trvají několik týdnů, a bývají jak vleklé, tak protivné. A jelikož jsem i poměrně vzdělaný člověk, mým ortopedickým problémům odpovídají i specificky propracované "ortopedické" sny.¶ Zrovna v noci na včerejšek se mi zdálo o jednom velikém, bytelném kostele v jakémsi okresním městě. Ten kostel měl být postaven na přelomu 14. a 15. století, a měl mít strašlivou historii.¶ V tom kostele se měl někdy v pozdním středověku konat jakýsi synod, a součástí toho synodu měl být i přechodný trestní tribunál, který zasedal přímo v daném kostele, a jehož rozsudky se také přímo v tom kostele vykonávaly. Jednalo se vesměs o kvalifikované tresty smrti.¶ K některým podobným kvalifikovaným trestům smrti mělo patřit například trhání údů s pomocí velmi těžkých závaží, zavěšovaných na kruhy, upínané těsně nad kotníky odsouzenců, kteří byli sami zavěšeni na nástropní tyče zakončené daleko větším kruhem, který odsouzencům obepínal páteř a břicho na úrovni mezi pánví a žeberním košem. Jiným, rovněž výrazně mutilačním, a vesměs proto též absolutním, trestem bylo například lámání končetin jak v kolenních nebo loketních kloubech, tak i uprostřed jednotlivých dlouhých kostí. K těmto lámáním byly používány dřevěné páky s velmi dlouhými rameny, jimiž byl aplikován silný distorzní rotační moment právě v místech zamýšlené kostní fraktury.¶ Při výkonu této zvláštní formy justice se odsuzovaní příliš nebránili a pramálo se snažili utéct z řečeného trestního kostela či města, ve kterém se daný kostel nacházel. Tak veliká byla autorita daného církevního tribunálu, jenž ve vzpomenutém kostele zasedal v sobě již zmíněného synodu.¶ Je evidentní, že můj výše zběžně charakterizovaný sen byl inspirován nejen mými ortopedickými bolestmi, ale i ikonicko-archetypickým motivem trestního Jezájova kříže, na němž visí řečený Jezája přibitý hřeby, jež byly podle tradice vedeny tak, aby prorazily skrze některé Jezájovy kosti na všech čtyřech jeho končetinách, O hrudi, údajně později proražené kopím, samozřejmě již vůbec nemluvě.
13. Září 2019 - 19:09
Jirka (anonym)
Odpověď na Měl jsem v posledních týdnech
Ježíšovi kopím propíchli bok. Ale možná byl v tom kostele pěknej průvan a to je na záda nejhorší, hexenšus, houser, ischias. Jakmile nastydne kříž, je člověk ze hry na nějakou dobu, dobře to znám. Chránit si záď a pozor na průvany a ohýbat se do dřepu, pokud slouží kolena. Ale pořád kolena lepší než ploténky.
13. Září 2019 - 20:00

Stránky

Přidat komentář