12249 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
.
8. Květen 2019 - 21:04
Jirkovi (anonym)
Odpověď na Ale ty asi moc nebudeš,
Haile Selassie I., narozený jako Lidž Tafari Makonnen, byl etiopský císař v letech 1930–1974 Haile Selassie v amharštině znamená „Moc svaté Trojice. Je spasitel. (více na wiki)
8. Květen 2019 - 21:26
Jirka (anonym)
Odpověď na Haile Selassie I., narozený
S tím nemohu souhlasit.
8. Květen 2019 - 21:57
Touha (anonym)
Odpověď na Haile Selassie I., narozený
Fakt zajímavé
8. Květen 2019 - 22:09
D (anonym)
Nicméně Haile Selassie byl vyznavačem Etiopské pravoslavné církve Tewahedo, a v jejím rámci fakt, že nějaký císař dostal jméno "Moc Svaté trojice", zase tak moc neznamenalo. V Etiopii to jistě byla podobná formalita, jako třeba styly oslovení či tituly našeho Franze Josefa jako kupříkladu "Jeho apoštolské veličenstvo" nebo "Lev judský".
8. Květen 2019 - 23:24
Rakato (anonym)
Odpověď na .
Máš hodně příspěvků, a všechny vymazané. Musel jsi hodně zlobit. Cenzura na postupu. Brzo nám dají noty, podle kterých budeme zpívat, něco jako rudou knížku. A kdo se odchýlí, toho vymažou (ze světa).
8. Květen 2019 - 23:28
Rakato (anonym)
Odpověď na Máš hodně příspěvků, a
To bylo o osmi Návštěvníkových vymazaných příspěvcích.
8. Květen 2019 - 23:29
Návštěvník (anonym)
Je tady někdo normální, kdo má rodinu, manželku, děti?
9. Květen 2019 - 7:35
Dotaz (anonym)
Odpověď na S tím nemohu souhlasit.
Proč s tím nemůžeš souhlasit, že svatá africká trojice nosí dredy, které mají připomínat lva - to je stejné jako pejzy u židů nebo nevěříš, že jsou to potomci Šalamouna a královny ze Sáby
9. Květen 2019 - 11:45
Dotaz (anonym)
Odpověď na Už dávno je po Haile
Haile Selassiemu? Proč tedy češi dali státní vyznamenání Řád Bílého lva Mengistu Haile Mariamovi, vůdci marxistické části dergu, který císaře svrhl.
9. Květen 2019 - 11:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Máš hodně příspěvků, a
Že sis všiml, nebyly to tvoje příspěvky?
9. Květen 2019 - 12:00
Rakato (anonym)
Odpověď na Je tady někdo normální, kdo
Normální není nikdo na světě. Zde je to vidět nejlépe.
9. Květen 2019 - 12:08
D (anonym)
Odpověď na Haile Selassiemu?
Komunisti se chovali jako děvky. Napřed lezli do zadku Hailemu Selassiemu, pak tomu dalšímu Hailemu. Asi si mysleli, že jeden nebo druhý Haile od nich něco koupí - třeba bouchačky a tak.
9. Květen 2019 - 16:20
Touha (anonym)
Každopádně by nebylo marné se na Jamaicu podívat....celá ta muzika vzniklá z víry....hmmm...a přímé pokolení od Šalamouna i Sábice….hmmm...to se asi mnohým nelíbí už když se o tom píše....
9. Květen 2019 - 16:27
Obrázek uživatele Steve
Steve
Tady jsou asi opravdu jen zoufalci ... to se nedá často ani číst.
9. Květen 2019 - 16:38
Rakato (anonym)
Odpověď na Každopádně by nebylo marné se
Černoši mají spoustu volného času, a tak tančí a zpívají. No a vznikl jazz a regee. Kdyby všichni měli práci, tak bychom hráli pořád dechovku.
9. Květen 2019 - 18:00
Anežka (anonym)
Odpověď na Komunisti se chovali jako
myslím, že se mýlíš když tvrdíš , že komunisté lezli do zadku Hailemu Selassiemu. Co se týče důstojníka Haile lezl spíš on do zadku komunistům - co tak zhruba vím, když na ně útočili Somálci na moc se nezmohli.
9. Květen 2019 - 20:20
Anežka (anonym)
Odpověď na Tady jsou asi opravdu jen
Co se ti nelíbí? Mám dojem, že nemáš rád islám. Máš být rád, že válčili se Somálskem - Islámský stát. Já je vlastně taky moc nemusím , náš podnik tam něco stavěl. Kouření Kay (marihuany), s jejíž pomocí rastafariáni mohou komunikovat s Jahem (Jahvem)
9. Květen 2019 - 20:31
Anežka (anonym)
Odpověď na Každopádně by nebylo marné se
Tfuj. Četla jsem, že se zápalem diskutují o problémech ve světě a nepřetržitě hulí marihuanu a nepracují , prý jsou bohatí , protože jim bílé ženy platí za sex . Když je vidím je mně špatně. Myslím, že kecají - spíš věřím zprávám, že pašují kolumbijský kokain. Od takových raději dál.
9. Květen 2019 - 20:48
Rakato (anonym)
Odpověď na Co se ti nelíbí? Mám dojem,
Já jsem spíše pro tanec jako komunikační prostředek s bohem. Takoví tančící děrviši, když to v sukních roztočí, tak jsou v rauši za chvíli, a zdravěji než rastafariáni. Naši narkomani by se od nich mohli učit. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Až ze u nás zlegalizuje marihuana, bude s bohem komunikovat celý národ.
9. Květen 2019 - 21:20
Rakato (anonym)
„Na kříži přitlučený Ježíš dostal houby s octem, a poté omráčený „umírá“. Když je konečně sejmut z kříže, stále ještě žije.“ (Laurence Gardner) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Vím, že jsem potomek Ježíše. Pro mne jako pro buddhistu to ale není až tak důležité.“ (Japonec Junichiro Sawaguchi) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Hlavní důvod, proč byl Ježíš Kristus tak pronásledován, byl ten, že měl tolik žen. Byla zde Elizabeth a Marie a mnoho dalších.“ (mormon Samuel Horn)
11. Květen 2019 - 18:42
Obrázek uživatele Steve
Steve
:-DD ach jo.
11. Květen 2019 - 21:04
Rakato (anonym)
Ježíši Kriste! Tady je mrtvo! Lidé zjevně dostali rozum a mýtický Ježíš je už nezajímá. A dobře tak, už bylo přeježíšováno.
15. Květen 2019 - 23:34
Rakato (anonym)
Ježíš zde zemřel podruhé, protože na něho lidé zapomněli. Jeho kung-fu, chci říct učení, bylo slabé.
16. Květen 2019 - 17:56
Touha (anonym)
Odpověď na Tfuj. Četla jsem, že se
No tak platit za sex bychom jím nemusely, Anežko, ale brko bychom si s nimi dát mohli :))
16. Květen 2019 - 18:48
Abrahám a Izák (anonym)
Otec bodl Davídka (†7) v postýlce: „Nebyla jiná cesta,“ poslal mrazivý vzkaz. Otec zavražděného Davídka (†7) Vladimír (40) se policistům přiznal, že to byl on, kdo na chlapce zaútočil. Na soud, u kterého mu hrozí výjimečný trest, si počká ve vazbě. Vzhledem k věku oběti policisté případ nechtějí příliš komentovat. Přesto na povrch postupně vyplouvají šokující detaily nepochopitelného skutku. Vladimír měl být v době svého strašlivého činu zdrogovaný a svému synkovi podle nepotvrzených informací nedal nejmenší šanci na útěk. Zpráva o hrůzné vraždě prvňáka Davídka (†7) z Pardubic v pondělí šokovala celou republiku. Případ je ještě děsivější tím, že hrůzný čin spáchal chlapcův otec Vladimír (40). Když se ve středu rozhodovalo o uvalení vazby, muž před soudem působil neuvěřitelně klidně a vyrovnaně, jako by se snad ani ničeho špatného nedopustil. Jenže, jak sám potvrdil policii, opak je pravdou. Pardubičtí záchranáři jeli v noci z neděle na pondělí do dvougeneračního domku ve čtvrti Studánka na pomoc 40letému muži. Po příjezdu je čekal šok. Na místě našli bezvládné tělo malého chlapce. Hocha se ani přes resuscitaci nepodařilo zachránit. Policisté na místě činu okamžitě poznali, že dítě zemřelo násilnou smrtí, a zadrželi jeho 40letého otce. Podle informací Blesku měl být muž v době spáchání činu pod vlivem drog. Zhruba hodinu po půlnoci vešel Vladimír do synova pokoje s nožem v ruce a… „Příčinou úmrtí dítěte bylo bodné zranění,“ sdělila policejní mluvčí Markéta Janovská. Televize Nova informovala, že otec Davídka pravděpodobně bodl ve spánku. Tuto teorii podporuje i tvrzení deníku Právo. Podle listu chlapec ležel v posteli, když ho z dosud nezjištěných příčin 40letý Vladimír bodl do hrudníku. Zbabělé vraždě měl být podle televize Prima přítomný Davídkův 14letý bratr. Tomu se naštěstí z domu povedlo utéct. Motiv činu hodlá prý obviněný muž vysvětlit u soudu. Sdělil to ve středu novinářům při čekání na líčení, během kterého se rozhodovalo o uvalení vazby. Před soudem Vladimír sice nepromluvil, předtím byl ale poměrně sdílný. A svými slovy všechny přítomné pořádně šokoval! „Nebyla jiná cesta, než tohle udělat,“ řekl na dotaz, jestli svého syna musel zabít. Svou vyrovnaností přítomné vyváděl z míry. „Nikdy jsem nebyl tak klidný,“ nehnul brvou obviněný. Vladimír se kriminalistům při výslechu k činu doznal, soud ho vzal ve středu do vazby. Podle informací Blesku v tragické události svou roli sehrály drogy a partnerské neshody. Za vraždu hrozí muži až výjimečný trest.
16. Květen 2019 - 20:16
Rakato (anonym)
Odpověď na Otec bodl Davídka (†7) v
Bylo to bez náboženství, takže žádná oběť. Pro mě z toho plyne, že magorů kolem nás, a dobře maskovaných, je stále více. Dnes pustí z blázince kdejakého psychouše, protože má právo na svobodu, ježto jeho diagnóza neukazuje na nebezpečnost. Také sem přilézá stále více muslimáků, a mezi nimi je mnoho náboženských fanatiků. A pak jsou tady lidé, kteří svou normalitu předstírají a k psychiatrovi nikdy nezašli, i když vidí démony a slyší hlasy. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Problém je, že na ulici tyto lidi většinou neodhalí ani zkušený psychiatr, natož laik, který ani není ve střehu. A pak nečekaně skončí s nožem v ledvinách, jako ta paní v samošce, nebo zastřelený, když šílený psychopat vystřílel půlku hospody. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Drogy byly podle mě jen spouštěč, ten chlap musel být cvok už hodně dlouho.
16. Květen 2019 - 23:23
Anežka (anonym)
Odpověď na No tak platit za sex bychom
Víš Touho (nic ve zlém) já ani to ne. (tedy jestli tím myslíš trávu). Mně to moc smrdí. Někteří to nějak nahřívají a jímají do petky a pak to nějak dýchají. Já když ucítím tak nemůžu. Za pár z nich jsou magoři.
17. Květen 2019 - 15:09
Touha (anonym)
Odpověď na Víš Touho (nic ve zlém) já
To byl pochopitelně pokus o vtip, Anežko :).
17. Květen 2019 - 15:15
Anežka (anonym)
Odpověď na To byl pochopitelně pokus o
Přesně tak jsem si to myslela. :)
17. Květen 2019 - 16:27

Stránky

Přidat komentář