0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jezdectví

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Milovník koní (anonym)
Máte někdo rád koně nebo jezdíte na nich?'
4. Únor 2007 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Olga (anonym)
Milovala jsem je od malička, jezdila jsem, teď už moc ne, není čas, což mě mrzí. Když nejezdím pravidelně, jsem pak pěkně rozlámaná. Je to fajn relaxace, zvláště když mi mladý ošetřovatel zvedá zadeček do sedla ;-)))'
4. Únor 2007 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Miska (anonym)
Od operace kolene jsem na konich nebyla,ale predtim jsem od malinka jezdila,kone miluju... uz je to od operace dost dlouho,takze bych mohla zase zacit.. Proto bych chtela sehnat par kontaktu na nekoho v Brne, jezdecky kluby,jizdarny,proste neco,kde se da na hodinku zajezdit..vyjizdky do prirody atd.. Diky
26. Duben 2008 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Terezka (anonym)
Ahoja, může mi někdo poradit, kde se můžu v Praze či v okolí Prahy naučit jezdit na koni? Moc děkuji'
13. Červen 2008 - 9:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Terezka (anonym)
Ahoja, může mi někdo poradit, kde se můžu v Praze či v okolí Prahy naučit jezdit na koni? Moc děkuji'
13. Červen 2008 - 9:30
Obrázek uživatele Návštěvník
doporučení (anonym)
ahoj, zkus jezdecký oddíl ve Ctěnicích, www.jsctenice.cz, byla jsem moc spokojená.'
22. Červen 2008 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
kolemjdoucí (anonym)
Nebo JK Praha v Tuchoměřicích -praha západ, nebo stáj Preláta pí.Kožíšková - přední kopanina praha 6(Z toho regionu nedoporučuji Holubice a pana Němce a školu paní V. Kadlecové na Přední kopanině)'
30. Srpen 2008 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Miska (anonym)
Mate nekdo kontakt na nekoho v Brne? Klub,jizdarna,... dik
4. Leden 2009 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Podívej se na odkaz kalendář subjektů na www.equichannel.cz. To je nejnavštěvovanější koňský server. Tam si najdeš jezdecké kluby a jízdárny. Jinak já na koni jezdím pravidelně, mám totiž vlastního :-)'
5. Leden 2009 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivet (anonym)
Mohli byste mi prosím vyplnit dotazník. Souvisí s turistikou na koni. Děkuji http://cestovni-ruch-v-jihoceskem-kraji-ceskokrumlovsko.vyplnto.cz/
26. Únor 2010 - 7:30
Obrázek uživatele Návštěvník
hanka (anonym)
ahoj, zkus jezdecký oddíl...ve Ctenicich je to pekne drahe to uz se vyplati koupit si kone
25. Červen 2011 - 19:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahoja, může mi někdo...Když už budeš hledat klub, ať tě ani nenapadne jít do JK Harfy. Práce ke koním sice patří, ale děti zde kydají 40 boxů denně, protože každý stájník ze stáje už dávno utekl, kvůli nevhodnému chování majitelky. Děti téměř nechodí jezdit a o oddílové koně také není stoprocentně postaráno, protože na ně není čas. Koně vypadají na první pohled dobře a spokojeně, ale každý soukromý kůň odjíždí z této stáje pořádně začervený, protože po odčervení v této stáji se nevyváží celé boxy, jen se kydá a vykydaný hnůj se koním navozí do výběhu (jak logické). Pokud se tam přece jen vydáš, bude se ti tam určitě líbit, protože každý člen i majitel koní se bude usmívat a přivítají tě. Je to fraška, pouze se tě snaží dotáhnout do klubu, aby měli dalšího na práci, protože sami to nezvládají. A ta tisícovka měsíčně jim taky trošku pomůže. Tak držim palce ať to nedopadne špatně. Hledej stáje, kde je klid a pohoda. Ne stáje, kam se půjdeš sedřít a každou chvíly na tebe bude "někdo" řvát.
12. Červen 2012 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Když už budeš hledat klub,...Když jsem byla dítě, koně jsem také měla moc ráda. Chodívala jsem do jezdeckého oddílu v Ratibořských Horách. Za celou dobu jsem seděla na koni jenom asi 4x, ani mě nenaučili jezdit, zkrátka jsem měla sednout na koni a nějaký mladík mě párkrát povodil dokola. Zato jsme museli vyčistit koně, vykydat boxy...dospěla jsem k názoru, že je to tak asi všude. Poněvadž když to tam pak zrušili, ať jsem vlezla, kam jsem vlezla, všude to bylo stejné. Ale co bych tenkrát pro koníky neudělala, byla jsem do nich blázen! Naučit jezdit jsem se naučila jinde a až v dospělosti. Ale už to nadšení není, co dřív, tak jsem zase skončila.
12. Červen 2012 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Když jsem byla dítě, koně...Ano, tak to bohůžel někde u koní chodí, ale podle mého by nemělo. Rodiče do těchto klubů děti hlásí a platí jim to jen proto, aby se děti naučily jezdit a pochopily co to je zodpovědnost. Je škoda, že děti často doma mlčí (stejně jako vy kdysi) proto, že ty koně opravdu milují a nechtějí o ně přijít. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je každý klub poměrně drahý, tak většinou není kam jinam dítě umístit. Já osobně bych svému dítěti raději zaplatila výcvikové hodiny a nebo ho přihlásila do klubu, kde se o koně bude starat, ale nebude denně kydat X boxů, jako nějakej stájník, bude mít pravidelný výcvik a o koně bude opravdu pokaždé postaráno. to je jen můj subjektivní názor. A dle mého i vhodný.
12. Červen 2012 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
ahoj Terezo, zkus jezdeckou stáj Trojan, Já už tak jezdím asi 2 roky a moc se mi tam líbí. Je to kousek autobusem od metra trasy " C-stanice Opatov. A dále autobusem č. 165 do zastávky -V LADECH. zkus se podívat na netu. www.stajtrojan.cz. Držím ti palce. Ahoj Martin.
6. Červenec 2014 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Zkuste i jezdeckou společnost v Praze na Císařském Ostrově. Jsou tam tedy tři, ale asi nejlepší bude ta v té kryté hale. Jsou tam instruktoři s licencí a člověku se dost věnují. Ale hlavně vás něco naučí. Cena za hodinu výcviku je sice trochu vyšší, než jinde, ale zase máte jistotu, že tam nebudete jen kydat hnůj. Jinak je to společnost In Expo Group.
6. Červenec 2014 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
anonym (anonym)
Když už budeš hledat klub,...Dobrý den, máte pravdu! mám tam ustájeného svého koně,na kterém sem nebyla jezdit už dva týdny protože mi není 18 a musím jezdit pouze pod majitelkou stáje nebo pod trenérem p.Kadlecem.Kydám tam každý den celou maštal sama a sama si vyvážím,nepřijde mi hezké že je hnůj ve výběhu pro koně.Odpracování je prý za tréninky,ale já tam i s ostatníma makáme jak šroub,ale že by jsme si sedli do sedla a jezdily,to asi nehrozí,všichni si tam dělají srandu že jsme už jak stájníci. Přístup ke koním tam moc hezký není! ale to není ani k lidem! v sedlovně je už 3týdny starý výkal od psa,které není majitelka schopna uklidit,takže to tam smrdí a nedá se tam ani jít.věci v sedlovně plesniví a to nemluvím o ložnicích.
22. Červenec 2014 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
magdalenas (anonym)
Dobrý den, zaujala mě tato diskuze. Vidím, že mezi stájemi jsou velké rozdíly. Jsem laik a ráda bych aby moje dcera (10 let) začala jezdit (Brno a okolí). Chtěla bych se zeptat, jak vybrat kvalitní stáj pro výuku dcery, tak aby se moha časem dopracovat ke sportovní úrovni? Jaká je to asi finanční a časová investice? Líbil by se mi trénink, co by vypadal třeba nějako takto: https://www.youtube.com/watch?v=G1_GfM-zXTY A Ještě poslední otázka- jaká bezpečnostní vesta je nejlepší? Třeba z těchto: http://www.heapco.cz/jezdecke-potreby/bezpecnostni-vesty-a-pateraky/.
18. Srpen 2014 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ich (anonym)
Dobrý den, zaujala mě tato...Já jsem před 10 lety chodívala do Uherčic. Časově se mi vždycky přizpůsobili, koně jsem očistila a pak se šlo hned jezdit. byla jsem asi 10x, vzhledem k tomu, že jsem měla tenkrát malé dítě, pak jsem už nedocházela, což m,ne dost mrzí. Za tu krátkou dobu jsem se naučila jezdit v kroku i klusu. Paní, co to vedla, byla fajn. Vysvětlila, co je třeba- no, je fakt, že jsem již nějakou průpravu měla z dětství, tak se mnou neměla moc práce- jako dítě jsem krátkou dobu také chodila do jezdeckého oddílu v Ratibořských Horách- už jsem sem přispívala před časem - takže péči o koně jsem zvládala, protože v tom klubu tenkrát jsme jenom létali kolem koní, ale nejezdili. Ale k tomu uherčickému klubu- poradí i jakou výbavu a kde nakoupit. Tenkrát jsem jako dospělá platila 100,- Kč na hodinu a chodívala jsem 1x týdně. Kdo ale chtěl, mohl chodit třeba každý den. děti mají navíc možná slevy. Domluvte se, bohužel jméno paní si již nepamatuji a ani nevím, zda ten klub ještě funguje. Zkuste zagooglit, byla jsem tam spokojená.
18. Srpen 2014 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
magdalenas (anonym)
Já jsem před 10 lety...Děkuji za tip. Našla jsem je, ale podle ceníku na stránkách už trochu podražili. Určitě se tam pojedeme s dcerou podívat a uvidíme, jak se jí tam bude líbit.
21. Srpen 2014 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Ich (anonym)
Děkuji za tip. Našla jsem...Aha, tak to jsem nevěděla, holt časy se mění. Nebo jedině se podívat ještě jinde, ale kde, to nevím. nepocházím odtamtud a už tam nežiji, tak nemám přehled. Třeba zkusit kouknout ještě na internetu po něčem jiném a najít si hodnocení klientů.
21. Srpen 2014 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Větnam (anonym)
Dobrý den, máte pravdu!...Dobrý den pokud hledáte ustájení v okolí Prahy tak se obloukem vyhněte JK Harfa!!!Na začátku vás majitelka uvítá jako budoucího žokeje i Váňu strčíte do kapsy...hned mezi dveřmi pozná jaký máte talent a vše je super. Po nějaké době je to tak do pul roku místo ježdění a přípravy na licenci začnete jen makat a poslouchat řev majitelky,sprostá slova nejde ani napsat, že se nestíhá tak se nebude ani jezdit,to slyšíte celé dny a na koně sednete tak jednou do týdne!! To musí majitelka mít dobrou náladu.Takto se chová i k majitelům koní.Není to postřeh jen jednoho člověka,ale dokonce i lidí z Ohrobce a všech co vkročili na tuto farmu.Pokud chcete zažít co zažívají vojáci při tvrdém výcviku tak směle na tuto farmu. Citlivějším lidem to nedoporučuji.Okolí stájí je také super, všude skládka. Není to jen sut, ale i staré elektro a pod. je z čeho vybírat.Z pokojíčku nad stájemi vás bude opravdu přecházet zrak , postel a peřiny by nevzal do křoví ani bezdomovec,v koupelně je umytí jen pro otrlé, bonus jsou vši.Pokojíky údajně nejsou ani zkolaudované a je zakázáno v nich bydlet.Za vše se samozřejmě platí, ale na ruku majitelce a číslo účtu je tak tajné , že se dříve dozvíte telefon na prezidenta.Na závěr chci jen říci, že dokud si necháte obrazně srát na hlavu a budete tupě poslouchat majitelku tak vše bude O.K. Jinak poznáte co je psycho.
25. Září 2014 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Ich (anonym)
Děkuji za tip. Našla jsem...Tak jak jste pochodili? Našli jste něco a jak se tam dcerce líbí?
25. Září 2014 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Kacja (anonym)
Dobrý den pokud hledáte...to teda není pravda náhodou je velmi hodna a její stáj ma zaměřeni na para drezuru ,cross country,parkur a drezuru. Takže kdo to napsal tak nevím co si mám myslet
10. Září 2015 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
to teda není pravda náhodou... njá nevím, co si myslet o tvém příspěvku, že by majitelka osobně?!
11. Září 2015 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzana (anonym)
mohu velmi ráda doporučit tuto jezdeckou školu v Praze http://www.jezdeckaskola-praha7.com/
29. Březen 2016 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Dobrý den pokud hledáte...Ahoj, Pred casem jsem hledala staj, ve ktere bych zakotvila a kde bych rada travila volny cas. Cetla jsem tuto referenci, ale nenechala se odradit a jela se presvedcit a udelat si nazor sama. JK Harfu mohu po me osobni zkusenosti s klidnym srdcem doporucit. Kone jsou spokojeni, je o ne dobre postarano. S pani majitelkou se da na vsem dohodnout, vzdy mi vysla vstric a poradila. A holky z oddilu si myslim zajezdi dost a tvori fajn partu. Chtela bych timto vyjadrit nesouhlas s vyse uvednou negativni a dle meho nazoru zaujatou recenzi, ktera by nemela odradit budouci zajemce. Zdravi Hanka
23. Prosinec 2016 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Ahoj, Pred casem jsem...Samoreklama tu jen kvete, inu pro prachy, proč ne. Je s podivem, že majitelka ani neumí vystoupit osobně a vyjádřit se na rovinu a musí se skrývat za nicky a identity smyšlených lidí. Takže už z principu, v žádném případě ne.
23. Prosinec 2016 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Samoreklama tu jen kvete, inu...Muzu Vam poslat svou fotku pokud neverite
13. Leden 2017 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
:-( (anonym)
Také nevěřím, moje dcera tam chodila, ze začátku byla nadšená, pak jsem si ale všimla, že je holka nějaká skleslá, zamlklá, smutná, když měla jet do klubu, pořád odbíhala na záchod, tohle když se stalo párkrát za sebou, začalo mi svítat. Pak jsem na ni tedy uhodila, dalo docela práci to z ní vytáhnout, ale povedlo se. V tu chvíli jsem měla sto chutí na paní majiteku naběhnout, ale asi by to nedopadlo dobře, tak jsme to vyřešili tím, že tam dcera přestala jezdit a našla si oddíl jiný (tam je už 3 roky a naprostá spokojenost), prý se to nedá srovnat. Mimochodem, na soutěže také jezdí a umísťuje se na předních místech. Za mně, pokud máte možnost, vyberte si jiný klub než JK Harfa. Hlavně tu apeluji na rodiče, ať si předem hodně důkladně zjistí, komu děcko svěřují. My dali na radu dceřiny kamarádky, která tam tenkrát nastoupila o něco dříve a byla spokojená, žel po pár měsících ale také utíkala poté, co se --- vybarvila. Nevím sice, jak je to tam teď, ale dříve to bylo na podání trestního oznámení. nebudu rozebírat, kdo ví, ví, hodně toho se dá najít i na internetu.
14. Leden 2017 - 10:28

Stránky

Přidat komentář