23 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

da se jeste zamilovat po umrti manzela

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Nestastna
Nestastna
mate nekdo zkusenost s timto tematem,muze se clovek jeste zamilovat, kdyz prisel o milovanou osobu ve svem zivote nejdrassi,je jeste nejaka sance najit zase cloveka, do ktereho se zase zamiluju.a nebudu se vracet myslenkama na zesnuleho manzela.
15. Leden 2009 - 20:56
Obrázek uživatele Návštěvník
honzis (anonym)
Dá.neboj se,čas vše spraví-jen ten je lékař.Mé kamarádce(velmi blízké)zahynul manžele neštastnou a dost hloupou náhodou necelý měsíc po svatbě.Už za rok měla vztah,ale ještě to nebylo ono-ale bylo jí mnohem lépe a už dovedla být v cizí mužské náruči.A ted-je léta štastná-moc štastná s dalším chlapíkem.Ríká,že si na manžela vzpomene velmi často-asi nemine den,ale je to už jen milá vzpomínka-nebolí.zamiluješ se,lidská psychika to umí zařídit,aby člověk uměl jít dál. Ríká se do roka a do dne že je vše o mnoho lepší.Před dvěma lety jsem měl v nejbližším okolí dokonce úmrtí dítěte:-(( a za rok na tom také byli o moc lépe.ze začátku jsem si říkal:ti to nepřežijí,ale přežili a dnes dokonce prožívá jejich vztah takové druhé romantické období:-)Vše bude dobré.Nemůže pršet věčně.
15. Leden 2009 - 22:46
Obrázek uživatele Návštěvník
sida (anonym)
Souhlas, určitě to tak bude.V životě se nedějí jen smutné věci, ale také ty hezké.Někdy je třeba nechat všemu čas,věřit že zase bude dobře a ono bude.Jinak to ani v životě nás lidí nejde.Projdi si smutkem,ono se pak vyjasní.Až se vyjasní, začnou se objevovat příležitosti.Určitě se objeví někdo, koho budeš zase milovat a on tebe.Neboj..:-)A pokud se budeš vracet myšlenkama,budou to jen klidné, hezké vděčné vzpomínky.Ta bolest jednou zmizí..
16. Leden 2009 - 1:36
Obrázek uživatele Nestastna
Nestastna
bohuzel je to jeste pro me dost cerstve, je to dva mesice,co me a deti opustil.A deti jsou jeste fakt male.A porad se ptaji na tatu.Chci aby uz ta bolest byla opravdu jen ta krasna vzpominka,ale jeste na to brzo.Dekuji za podporu.Snad to bude, jak rikate.
17. Leden 2009 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Taky blbec (anonym)
Podle toho,co píšeš,tipoval bych tak na 2 roky a ne 2 měsíce.To musela být láska jak hrom,když už sháníš nového.
17. Leden 2009 - 20:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Jo, jo, čas letí jako splašený.
17. Leden 2009 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
Dobrý den chtěka jsem se zeptat.byla jsem s manželem pět let vdaná,přestalo nám to klapat a požádala jsem o rozvod a našla jsem si mezi tím nového přítele.jenže rozvod nepzoběhl a v té době manžel umřel.a já jsem zjistila že jsem těhotná s přítelem a ten dítě nechce a myslí si že to je mého zemřelého manžela a né jeho.teď nevim když si mimčo nechám tak mi známa řekla že ho automaticky přičtou k manželovi,že jsem v ochrané lhůtě.prosím jak to je
21. Srpen 2014 - 23:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kolik ti je? (anonym)
Dobrý den chtěka jsem se...Že neznáš testy otcovství? Dej je udělat a budeš mít jasno.
22. Srpen 2014 - 7:32
Obrázek uživatele Návštěvník
advokát (anonym)
Dobrý den chtěka jsem se...Ano, jsi v ochranné lhůtě, tak to přičtou manželovi. Ale v takových případech je jedno řešení a to soud o přiřčení otcovství, kdy když ty i přítel prohlásíte, že je dítě vaše a ne manželovo, soud přiřkne dítě přítelovi. Ty bys byla žalobce a žalovaný tvůj mrtvý muž a dítě (neděs se těch výrazů)a žalobu musíš podat do půl roku od narození dítěte. Vzhledem k tomu, že je tvůj muž ale mrtvý, bych ti poradil obrátit se např. na odbor péče o dítě, tam ti poradí, jak přesně postupovat a měli by ti dát i vzor, jak by měla žaloba vypadat.
22. Srpen 2014 - 8:14
Obrázek uživatele Návštěvník
advokát (anonym)
Že neznáš testy...Testy otcovství lze provést až po narození dítěte, dříve otec určit nejde. A nemají nic společného s tím, jaký otec bude uveden v rodném listě. Pokud je Lenka v ochranné lhůtě, bude tam uveden automaticky její muž.
22. Srpen 2014 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Jak jsi na tom teď po...Možná taky ne. Manžel mi zemřel před 17 lety a pořád se s tím nemohu srovnat.
23. Srpen 2014 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
baba jaga (anonym)
Zakladatelky diskuse, ty jsi...Zakladatelka diskuse sem evidentně nechodí. A ta paní nad tebou sem jenom přidala svou zkušenost, tak se do ní neser. Psát, jak to která měla po smrti manžela sem může každá. K tématu- kamarádce zemřel snoubenec, měli 3 dny před svatbou. Dostávala se z toho tenkrát několik let. Zamilovat se po úmrtí manžela člověk samozřejmě může, ale napřed musí přebolet ta ztráta. U každého je to jinak, když je člověk s tím druhým kus života a nebo jsou na sebe hodně citově vázáni, trvá to určitě dlouho.
23. Srpen 2014 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Mandy (anonym)
Zakladatelka diskuse sem...Přesně tak, je to individuální, někdo se oklepe a lehce si najde nového partnera, někomu to trvá léta a někdo se nevzpamatuje nikdy. Záleží také na tom, jestli má splněný reprodukční program. V případě, že ne, jde nové zamilování trochu lehčeji. Hůř jsou na tom ženy nad 60 let, které přijdou o partnera, ty musejí mít veliké štěstí, aby ještě někoho našly,
23. Srpen 2014 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
jarmila (anonym)
Podle toho,co...to je pravda me umrel manzel pred mesicem a nemam pomysleni na jineho muze,miluji ho stale
9. Říjen 2014 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Přesně tak, je to...znám člověka, který byl ženat velmi dlouho, pak ve věku přes 75 let ovdověl. S ženou žil od nějakých 25 let. Nicméně za 3 měsíce po jejím úmrtí se znovu oženil. Přijde mi to rozumné. Mnozí čekají, jen kvůli tomu, co by řekli druzí. To snad neznamená, že by ta tu ženu neměl vzpomínku. Člověk ale nesmí být sentimentální.
10. Říjen 2014 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanz74 (anonym)
Odpověď na mate nekdo skusenost s timto
Zajímalo by mne, jak na tom je tazatelka nyní, když minulo 10 let ? Mě zemřela žena před 2 lety a 4 měsíci a jsem stále v pr...
4. Listopad 2019 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Ve svém okolí znám tři, čtyři případy, kdy manželé spolu strávili prakticky celý život. Vídával jsem je na procházkách, žili jen pro sebe a vnoučata. Po smrti manželů, za vcelku krátkou dobu jsem ony ženy naprosto nepoznával. Byly plné života, zájmů, našly si kamarádky či nové známosti. Musím dodat, že se jednalo o ženy ve věku od zhruba 50 až 70 let. Mám za to, že úmrtí manželů jim přineslo určité osvobození. Mnohdy se o ně již musely starat apod. Samozřejmě že každý z těch případů byl trochu jiný. Ale bylo zřejmé, že tyto ženy začaly i ve vyšším věku opět žít.
4. Listopad 2019 - 9:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Je to skoro tři roky a nejsem schopná se otevřít srdce někomu jinému.
8. Listopad 2019 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Dá dokonce i před smrtí manžela...
8. Listopad 2019 - 9:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Odpověď na Dá dokonce i před smrtí
Hm, tvé morální a lidské hodnoty jsou totálně v minusu, ženské hovado !Lůza co přemýšlí rozkrokem a touhou po majetku cizího.
8. Listopad 2019 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Odpověď na Hm, tvé morální a lidské
Bohužel to tak platí i u opačného pohlaví. Viz. jeden náš bývalý prezident.
8. Listopad 2019 - 11:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Bohužel to byla státní ostuda. Ale o ženských si myslím to samé co napsala překvapivě žena ženě v předchozím příspěvku, paní Radka. Takové zlatokopky jsou spodina společnosti bez lidských hodnot a myslí si,že na svou postavu a koketnost mohou oblbovat každého. Přitom jsou to větší podvodnoce nez kurvy, které to alespoň oficiálně přiznají, že pracují účelově svým tělem.
8. Listopad 2019 - 19:36

Přidat komentář