9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Ještě větší blbec...

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Jde o název filmu ,který se mě stále častěji vybaví když narazím na oficiálně prezentované zprávy. Uvedu dva příklady : 1) Slevy 80% a pod. To znamená, že zboží, které stálo 1000Kč se nyní koupí za 200 Kč. Zákazníkovi se tím oznamuje za jakého blbce ho obchoďák má, když mu před tím zboží, které nakoupil za cca 150 Kč prodával za 1000 Kč. ) Vyhoštění 35 rusů, neboť rozhodující měrou ovlivnily, koho si 300 mil. amíků vybere jako prezidenta. Tuhle jsem v tramvaji slyše ruštinu, byli tam tudíž alespoň dva rusové, pokud tady vydrží do voleb, tak na rozdíl od Ameriky , kde byli jeden na cca 10 M, tady budou dokonce dva, no to bude mela.
2. Leden 2017 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda č.1 (anonym)
Jde o název filmu ,který se...Jo není jednoho dne, abych nečetl o ruském nebezpečí, které však reálně nikde v Evropě nevidím, kromě toho, že zde dost Rusů žije stejně jako třeba i Amíků či Slováků. Nevidím, že by nikde v Evropě vznikaly masivně nějaké ruské organizace, kde by nás vyučovali nějakou ruskou ideologii. Co vidím je, že všude vznikají mešity, kde se vyučuje radikální islám. Co hlásá islám vím, tak bych si též rád dočetl, co nebezpečného hlásá Rusko, protože to mi nějak zatím uniká, i když o tom čtu mnohem více než o nebezpečí islámu.
3. Leden 2017 - 16:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Demokrat (anonym)
Jo není jednoho dne, abych...Putin je diktator, ktery zabral uzemi Gruzie a Ukrajiny. Pokud jde o nebezpeci, ktere vyplyva z ruske mensiny, ktere prispecha Putin "na pomoc" a la Hitler v roce 1938 u nas, tak to tady nehrozi protoze zde zije Rusu malo. Ruska pata kolona je ovsem velmi pocetna v baltickych republikach a nebyt jejich clenstvi v Natu, uz by je Putin prisel davno "chranit".
3. Leden 2017 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda č. 1 (anonym)
Putin je diktator, ktery...No tak to mi neodpovědělo na to, proč zrovna my furt nebezpečí Ruska řešíme. Na druhou stranu říkám, že nikdo přesně nemůže vědět, jak to cítí ti Rusové, kteří dlouhodobě žijí v pobalstských zemích nebo žili na Krimu - jsme odkázáni na propagandistické informace z jedné či druhé strany. Já jen vím, že třeba Maďaři na jižním Slovensku též stále remcají proti Slovákům - na Slovensku se kdysi ocitli asi ne úplně svou vůlí a též se jim nelíbí určité věci ohledně školství, kdy se jim zdá, že je potlačována maďarština, maďarskákultura atd. Je to asi vždy problém, když nějaký národ žije v nějakém cizím státě.
3. Leden 2017 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
Jde o název filmu ,který se...Ty věříš, že ty ceny uvedené jako původní, jsou opravdu původní? Kolikrát to je jen jako že je původní, plesknou tam nějakou střeštěnost, jako že to stálo 2500 a teď najednou třeba 300. Přitom to za těch 300 bylo často i před tím.
3. Leden 2017 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Xui Ki (anonym)
Blbec k večeři se skvělým zesnulým komikem a bohužel i alkoholikem z četníků jménem jacques villeret.Blbce lze zahrát,ale chytrého ne.
3. Leden 2017 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
To, co se tady řeší, jsou zástupné problémy pro odpoutání pozornosti lidí od problémů skutečných.
4. Leden 2017 - 8:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda č. 1 (anonym)
To, co se tady řeší, jsou...Tak pojmenuj největší problémy - mne napadá přelidněnost, ničení přírody, bohatství země v rukou pár vyvolených rodin...
4. Leden 2017 - 9:29

Přidat komentář

Reklama

Reklama