0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Je ještě Praha hlavním městem ČR??

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Dnes jsem měla celý den pracovní běhání po Praze. Všude, kde jsem se pohybovala, jsem slyšela ruštinu (metro, autobusy, obchodní centra,pizzerie,...).Je ještě vůbec Praha hlavním městem ČR?? A co na své nové spoluobčany říká ""česká menšina""?? Mně to vadí stále víc.'
9. Červen 2008 - 20:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Megan (anonym)
Nebud rasista a nacista! Jsme holt cleny v EU a svet je multikulturni!! A kde jinde nez v hlavn
9. Červen 2008 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
A cikánština s větnamštinou ti nevadí? Skákni do Varů a budeš mít radost z Prahy.:-))))) Rusy neživíš jako cikány. Někteří dělají práci, co my dělat nechcem a někteří sem peníze nosí. (Když potkáš v zimě v Praze ženu v norkovém nebo jiném drahém kožichu a není to turistka Italka, tak to bývá Ruska.) A hlavně : jsou bílí! Takže mě vadí nejméně z těchto tří skupin Rusáci a jejich příbuzní z bývalé SSSR.:-)'
9. Červen 2008 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Viva Russia!
10. Červen 2008 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
dada (anonym)
Uš asyg dloho nebude,já sem něgde čtla,že chystajý nějacý Moldafcy terorystyckí ůtok na Prašskí hrad.Tag asyg y nevým.To se asyg posná.'
10. Červen 2008 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Yvan (anonym)
Sou tu taki čečeni.'
10. Červen 2008 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
gugu (anonym)
jenže rusové jsou kokoti a chovají se jako hovada, zvláště ti bohatí, zbourají barák s histotickou minulostí, nebo postaví ten jejich pravoblbej kostel, ať táhnou odkud přišli, nejsou ti vůbec žádní slovanští bratři ale pouze vymaštěnci. jetě se podívat do ruska na ten jejich svičík a ten náš se vám bude hned koukat lépe
16. Srpen 2014 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Hynek (anonym)
Praha je spíše pohlavním městem...
21. Srpen 2014 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Moravák (anonym)
V Praze bývají slyšet různá cizí jazyčiska, jako jazyčisko anglické, německé, italské, ruské, slovenské a další jazyčiska, která nerozpoznám. Tato jazyčiska jsou tam slyšet celoročně. Vzhledem k tomu, že mě tam každou chvíli nějaký cizí hňup otravuje a mluví na mě některým z těchto jazyčisek, naučil jsem se všemi těmito jazyčisky každého hňupa posílat do řiti, a mám klid.
21. Srpen 2014 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
b (anonym)
Zkuste třeba vyjet do Paříže, Berlína, Vídně a jinam, tam je cizinců z různých koutů světa také jako nasr a co. To je normální a nevím, co se kdo nad tím pozastavuje.
21. Srpen 2014 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Fred (anonym)
Různé jazyky jsou ok, jenže v centru Prahy je slyšet fakt skoro jen tu ruštinu. Rusové se přitom chovají jak burani. Neumí pozdravit, neznají slova jako prosím a děkuji, v krámě mluví rusky a automaticky předpokládají, že jim každý rozumí.
21. Srpen 2014 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
No a co? (anonym)
Různé jazyky jsou ok,...Však ruština je světovej jazyk, jako angličtina a francouzština. Mě spíš udivujou Češi v cizině, kteří si myslí, že jim někdo bude rozumět česky. Je pravda, že Rusové teda nemají komplex malého národa a dost se roztahujou, ale to dělají Američani taky.
21. Srpen 2014 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
Praha je hlavně hlavním městem moravských a slezských politiků.
21. Srpen 2014 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Moravák mě pobavil, ale v podstatě má pravdu. Já to vidim silně podobně. Byly doby, kdy byli cizinci v Praze jenom v létě a jenom v histerickejch částech. Ted' tam sou celoročně a uplně všude. Běžně se neuměj chovat, sou hlučný (hlavně v noci) a víceméně si beztrestně dělaj, co chtěj. Nejvíc mě serou eboly - negři čili černý huby. Furt mě zvou do ňákýho bordelu, votvíraj na mě ty svoje široký tlamy s vod přírody bílejma zubama, až mam chut' jim je vymlátit. V noci u těch bordelů řvou, jak kdyby byli někde v poušti Kalahari u křováků. Vostatní cizáci, at' už běloušové, hnědáci nebo žlut'ásci, to je taky pakáž, zrovna jako vraníci (negři). Já se snažim si jich nevšímat, ale je jich tam prostě tolik, že se každou chvíli někde s ňákym dostanu do konfliktní situace. Ale jelikož cizí jazyky mi sou cizí - nehledě na to, že anglicky taky nerozumí ani nemluví každej z nich - tak jim nemužu ani nic říct. Pravidelně se mi stává, že ňákej nečech nutně potřebuje vědět, kudy kam, a ptá se mě. Předminule se mě na Václaváku ňáký dva ptali anglánsky, kudy do Jágr baru, minule zas na Vyšegrádě v metru ňáký Taliáni italsky, kudy na metro Muzeum. Já jsem to sice věděl, kudy do Jágr baru i na Muzeum, ale když nerozuměj česky, maj prostě smůlu. Navíc já nejsem žádná informační kancelář. Takže jsem měl chut' jim říct: "To nemáte do prdele v mobilu navigaci?" Jenže jsem si zrovna nemoh vzpomenout ani na to, jak se to řekne anglánsky, ani jak se to řekne italsky. Připadá mi prostě cáklý učit se deset cizích jazyků proto, abych se domluvil ve vlastní zemi - když jediný, co bych já každou chvíli musel použít, sou jenom nadávky. Lépe řečeno - připadá mi cáklý se učit i jeden jazyk. Ale Moravák mě inspiroval - stačí se naučit jedna sprostá věta deseti jazykama, a je vymalováno. Pak mě fascinujou třeba takový Vršovice. Tam má každá ulice název podle ňákýho města nebo země nebo já nevim čeho eště z bejvalýho SSSR. Dycky, když tam přijedu, tak si řeknu sám pro sebe: "Vítej v Sovětskym svazu". Praha je možná hlavní město Český republiky. Ale český v ní neni skoro nic.
21. Srpen 2014 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
pro gugu (anonym)
jenže rusové jsou kokoti a...víš, že existuje stavební zákon? Víš,co jsou to dotčené orgány státní správy(v tomto případě památkový úřad), víš, že stavbu mohou zarazit vlastníci dotčených pozemků? A když to nevíš a nikdo s tím nic nedělá - pak chyba bude někde jinde.
21. Srpen 2014 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Evropan (anonym)
Však ruština je světovej...Rustina je o hodne min svetova, nez anglictina a je veliky rozdil mezi "roztahovanim" Rusu a Americanu. Dnes je vyroci sovetske invaze v roce 1968, zustali az do roku 1990. Kdyz spojenci Americane videli nas odpor vuci radarum, plany zrusili a je nepravdepodobne, ze od nas jeste nekdy budou neco zadat. Putin zatim zabral uzemi Gruzie a Ukrajiny a balticke republiky by byly ted na rade, kdyby nepoprosily Americany, aby se u nich trochu vic "roztahovali". V kazde pripade muzeme kdykoliv vystoupit z NATA a pozadat Putina o ochranu. A kdyz budeme k turitum tak protivni jak popisuje Honza, prestanou k nam jezdit a bude dobre.
21. Srpen 2014 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
Rustina je o hodne min...cituji z příspěvku Evropan spojenci Americane videli nas odpor vuci radarum plany zrusili pokud vím tak jeden radar stojí od první poloviny 90let jihovýchodně od Brna - zhruba nevím přesně na spojnici mezi Mohylou míru a Újezdem u Brna
21. Srpen 2014 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
cituji z příspěvku...Jo to stojí, ale s USA nemá žádnou souvislost. Nebo vy si myslíte, že všechny radary na světě staví USA??
21. Srpen 2014 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
dotaz (anonym)
Jo to stojí, ale s USA nemá... zajímalo by mně proč má stejný vzhled jako např další radar NATO v Nepolisích to je myslím u Prahy. Myslím, že to vyjde nastejno jestli je to radar NATO nebo USA.
21. Srpen 2014 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
to je asi radar (anonym)
Protesty okolních obcí nebyly nic platné bezprostředně nutné stavební úpravy vlastního stanoviště a to ve výši 25 milionů Kč. Náklady na stavbu radarové věže budou dosahovat výše cca 80 mil. Kč. Dodávky samotné technologie budou ve výši cca 0,5 miliardy Kč hrazeny z fondů NATO.
21. Srpen 2014 - 19:29

Přidat komentář