93 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

ještě jsem nedokázal udělat svoji partnerku

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
zdravím,mám takový problém, jsem s přítelkyní necelý rok, milujeme se tak půl roku a to i několikrát denně a řekl bych,že jsem ji nedokázal udělat. I když bych moc chtěl. Je také pravda, že moc dlouho nevydržím. Jaká je vůbec vydrž do orgasmu u žen a u mužů. Díky za rady a názory.K.
17. Leden 2005 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Řekl bys -ty to nevíš? Musíte spolu o tom především mluvit aby ses dozvěděl co ji vyhovuje.Třeba takovou maličkost zda to vůbec již s někým měla a podobně...
17. Leden 2005 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Johanz (anonym)
Jsem z partnerkou asi rok a jak jsme spolu začínali jeji Orgasmus když už byl tak měl takove dva výdechy Chu Chu....Dnes jsme se dostali asi tak na podobu větru na horách asi HUUUUaa-HU HU HUUUUUUa hu...myslim si že to neni konec ale dá to hodně páce naštěstí velmi příjemné......Jediné co mohu poradit je mazlit mluvit mazlit mluvit a Hlavně MAZLITJo a hlavně ještě MAZLIT
17. Leden 2005 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
O výdrži to ani u jednoho pohlaví není nebo se s tím dá mnoho dělat.Co předcházející partnerky stejný problém?
17. Leden 2005 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jerzsy (anonym)
mazlit, mazlit, mazlit, lízat, hladit, mechat se lízat, hladit, lízat, mazlit, milovat, mazlit, hladit, nechat se lízat, lízat, mazlit, milovat, mazlit, milovat, mazlit, hladit. A samozřejmě líbat jak jen to jde Výsledek se dostaví
18. Leden 2005 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Mazlit.......a když to nejde a dříve to šlo ta se poohlédni jinde všechno má své meze.Řeš to dokud je čas.
18. Leden 2005 - 9:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Panejo, to je rada jako stehno.
18. Leden 2005 - 9:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Prostě se své přítelkyně zeptej, co se jí líbí, komunikace je nejdůležitější. Například já mám orgasmus pouze při orálním sexu (a to i 6x za sebou) a nebo při klasické poloze já dole on nahoře (nudné, ale jednou za čas :) ). A i když někdy třeba někdy na vrchol nedojdu, líbí se mi to taky.
18. Leden 2005 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Píšu to z vlastní smutné zkušenosti.Po několika partnerkách kde jsem neměl pražádný problém jsem se zamiloval jak se říká po uši a byl to podobný příklad.Nebyl jsem první ale do té doby to kromě masturbace s nikým neměla.Rok a půl láskyplného mazlení pozorností ......a ono se nakonec zadařilo.Já bláhový si myslel že je to na celý život a ejhle když to šlo tak proč pouze s jedním,jo kamarádky to je věc ty vždy dobře poradí.Dnes to mám za sebou ale když tak koukám kolem sebe tak ,že se setkávám velice často že to tkato končí.Co holky k tomu vede nevím asi to že víme coto dalo práce?Mám partnerku a vypadá to na trvalo.I když je to životní zkušenost tak to beru jako úplně zbytečně ztracený čas.Proto píšu pokud to nejde je to docela dobrý důvod to ukončit.Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán.Za hlupáka budeš ty protože tobě to bude trvat rok a půl třeba a tím po tobě to půjde hned.
18. Leden 2005 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Holmes (anonym)
Jan je jak pan Karel. Taky nepíše čárky i úprava sedí.
18. Leden 2005 - 10:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Holmesi, nebabrej se tady v kravinách, nikoho nezajímá kdo kde co píše, zajímá nás názor!Jinak nevím jestli jako žena bych měla souhlasit! Já jsem se 4 roky nemohla udělat, jenom sama a přítele to nezajímalo! Teď mám skvělého miláčka kterého hrozně miluju a ono to jde skoro samo! Nikdy jsem při sexu neprožívala to co prožívám teď, nikdy jsem u toho tolik nekřičela, neškrábala a nekousala slastí a třeba i když se neudělám, tak mě miláček dodělá hnedka jak si odpočine a to je právě to skvělé, že jeho zajímá jestli se mi to líbí a chce aby se mi to líbilo! Třeba se nemusíme dlouho mazlit, ale vždycky je to super! Předtím se o to nikdy nikdo nezajímal, jestli si to taky užívám! A proto jsem přešla, ale k lepšímu a měnit nechci, taky proto že mě to on naučil!Jinak rada pro K., nevím nesouvisí to s tím co jsem předtím napsala, když píšeš jak se snažíš, možná jsi její první partner, tak ono to opravdu třeba trvá i několik let, než dosáhne žena svého prvního orgasmu při souloži, mazlení je určitě skvělá věc, ale nejlepší bude když si o tom promluvíte, zeptej se jí jak si to dělá sama a jestli se udělá, co má nejradši, prostě se naučit dělat prstíky to co dělá ona a přidej jazýček a třeba jí nech ať si to při sexu dělá sama rukou, nebuď zbrklej a nech jí si to pomalu vychutnávat a dělej co ona bude chtít! Chce to čas, zítra nečekej změnu, ale jestli ji máš rád, tak za pokus to stojí!Kačenka
18. Leden 2005 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
niki (anonym)
zkus se take zamyslet nad tou holkou!! Ona by byla stastna jako blecha, kdyby s tebou orgasmu dosahla, ale proste to nejde. A podle sve situace... ona zaziva docela hnusny stavy, protoze si rika, ze je spatna ona a pred kazdym milovani si rika, jestli se to dneska povede atk. A pak se ji povede, ze ma v posteli pitomce, kterej se ji zepta: " Byla si?"
18. Leden 2005 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Mluvit o tom určitě velice šetrně a s taktem.Třeba kvůli tomu lidi nejdříve spolu chodí a potom po sblížení,kdy jsou schopni spolu komunikovat je toto vše jednodužší.Souhlasím s názorem i když to není pravidlo,že se to ve vztahu může stát nejlepší investicí.Jsou tady ale i jiná témata na této dikusi o nevyrovnaných párech.Proto jsem upozorňoval na nutnost akceptování nějaké meze.Dívka i ty budete možná nešťasní,že se rozejdete pro tento podtrhuji vzájemný nikoliv její nedostatek.Najde si někoho jiného, i ty a ono to najednou půjde.Pokud vnímáš a asi ano ,že je to v nepořádku, tak když se to nepodaří nebo to nebudete řešit můžete být nešťastní oba.Tolik a nic víc.Dejte do toho oba vše a když to nepůjde, tak se netrapte život je krátký.
18. Leden 2005 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Evžen (anonym)
Já fakt jenom zírám na ty názory o rozchodu a podobné žvásty. U nás je to stejné, taky se to ještě nepovedlo, ale rozcházet se k vůli tomu by mě teda nenapadlo. Hoďme to za hlavu, čím víc se na to myslí, tím míň to jde. Buďme v pohodě, vychutnejme si vzájemně jeden druhého a časem to příjde samo...
18. Leden 2005 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Evžen a jak si na tom ty?
18. Leden 2005 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
K. (anonym)
Niki je to nějak zkonkrétizovaný?
18. Leden 2005 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
květa (anonym)
vis,ja měla prvni opravdovy orgasmus až skoro ve 40,,,vzdycky jsem pri milovani mela velmi prijemne pocity,vzrusiva jsem jak raketa,ale nejakou krec,kdy bych o sobe skor nevedela ne...mozna nebo spis urcite to je u zen věkem,ze jim to trva,,ale u me zabrala takova hloupa hra- na spanek,,,po jednou milovani jsme se domluvili,ze nebudu vubec nic delat,jen tak uplne lezet a uzivat si,,vis ja nejako mela porad tendenci vsechny neznosti okamzite vracet a taky jsem se porad jak poucenej blbec "snazila",,no a ta hra na spani + uplně lehounke líbáni v rozkroku, a pak vic a vic mazeni...me to uplne odrovnalo a klepala jsem všude,,,to jsou takove vlny po tele,co pak nejdou zastavit...zkust to,treba to zabere i u vas,,,,at vam to vyjde obema,protoze to je vec opravdu pro dva:-)
19. Leden 2005 - 6:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Evžene pokud je to problém a diskutující to tak berou ,tak házet ho za hlavu? Zavírat oči?.....I to je přístup k životu.Časem to pak přeroste v docela peklo.
19. Leden 2005 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Taky jsem si myslela, že jsem snad vadná, že toho zkrátka nedosáhnu, ale omyl.Stačilo vyměnit přítele a bylo to!Někde jsem četla, že tlakem na bod G(nacházející se na horní straně pochvy)orgasmus vlastně přichází...A tady je to vysvětlení, nový přítel má penis jinak anatomicky tvarovaný, myslím si že právě tento tvar mi vyhovuje a vyvolává tak ten krásný, slastný a nezaměnitelný pocit!Jenže problém je v tom,že je to "jen" přítel,manžel takto tvarovaný není :-))))!!!
19. Leden 2005 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Květo to je úžasné a moc ti to přeju.Nevím od kdy pohlavně žiješ ale každý do 40 nevydřží a řeší to jinak.
19. Leden 2005 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Moniko pozor aby tě někdo nenapadl.I já si myslím,že má vše své meze a když už jsem přesvědčen,že jsem udělal vše tak vyměnit partnera je docela logické řešení.
19. Leden 2005 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Tak to si teda počkám na reakce na Moniku.Já nevěru neuznávám a jestli jde fakt jenom o sex,tak je to ubohý.Chudák manžel,měl by jí to oplatit.
19. Leden 2005 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Pavlo ,proto jsem říkal,že je lepší to zabalit dříve a najít si někoho jiného ještě než se lidé vezmou, protože se to potom tak jako u Květy vyřeší málokdy.Jšeš ale dost tvrdá není to ubohý je to smutný ale může to být i krásný to se nevylučuje.Programově je nevěra špatná ale jsme jen hřešící lidé.Hoď kamenem ty kdo jsi bez viny.
19. Leden 2005 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Pavlo ještě jednu poznámku.Píšeš že pokud jde jenom o sex.Možná ve tvém životě nehraje roli nebo si měla štěstí.Každý neni frigidní nebo a to je asi tvůj případ, neměl takovou kliku, že mu to v partnerském sexu hraje.Prot znovu píšu pokud to nehraje v posteli při chození, raději se rozejděte a hledejte jinde, méně to bolí a neodnesou to děti.
19. Leden 2005 - 16:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Jane máš pravdu je to smutný,Vím,že to může být krásný,ale když se vcítím do role toho manžela,tak je mně ho líto.Nejsem na tom zas tak dobře,ale vím,že trpělivost růže přináší.Věkem se to mění.Když jsou lidi spolu jenom občas,jako při chození,je to ta krásná nedočkavost,kdy se zase uvidíte a vše je jiný,když jste spolu každý den.Hraje tam dost roli únava a nechce se.Ale s tím musí každý,kdo se rozhodne žít v partnerství počítat.Můj muž má se mnou trpělivost a teď po porodu se mu to vyplatilo.Jsem,jak někdo uplně jiný.
19. Leden 2005 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
R.B. (anonym)
Pravidelne nedokazat udelat svoji partnerku, to dokaze opravdu jen pravy impotent. Takoveho "sikulu" jsem jeste tedy nevidel!! Hahaha.
19. Leden 2005 - 18:53
Obrázek uživatele Návštěvník
HS (anonym)
nojo moc se nenavazejte do Moniky, je ji 40 takze se nejspis vdavala jeste v socialismu kdy se lidi brali v 18 letech a vystridali maximalne 1 partnera pred stavbou.co se tyce orgasmu tak obycejnym stykem ho dosahne malo zen....
19. Leden 2005 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
květa (anonym)
odpoved pro R:B.opravdu si myslis,ze vsechny tvoje partnerky mely pokazde vrchol jak tsunami? vis,,je velmi pravděpodbne,ze jen dobře hrály a že ty jsi přesne ten typ,co to chtel mít předvedené,,a vubec sis rozdílu nevšiml:-)
19. Leden 2005 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
HS myslím že je to pravda jen částečně moje matka neměla tolik partnerů možná v posteli ale určitě na tanečních,na čajích se setkala s mnoha muži a jak tvrdila že hledala charakter a ono ji to s otcem vyšlo světe div se.Sestra je ve srovnání s ní jak by řekl voják docela "provozka" a že by byla po této stránce na tom líp si snad nemyslí ani ona.Bylo to dříve jiné a je těžko říci zda lepší nebo horší.
19. Leden 2005 - 20:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Květo v odpovědi pro RB s tebou souhlasim pouze se mi nelíbí a nepíšeš to sama jak pochybuješ o schopnosti muže poznat orgasmus u ženy.Ano u náhodné partnerky pokud nená prokazatelné projevy a nebudu je tady zatím uvádět ale asi se shodneme že s různou intenzitou jsou,je to možná obtížné.U stále partnerky bych řekl proč by to hrála?????Ale i já si dovolím tvrdit, že u své stálé partnerky dokážu na hodně a neříkám na 100 %jen proto abych nevyprovokoval nějakou feministku poznat že měla orgasmus.A vlasně proč ne já to u ní na 100% poznám.
19. Leden 2005 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ale sex přece není jenom o obyčejném styku.A ať mně nikdo netvrdí,že před x lety to bylo jiný.Jo,to když rodiče domluvili svatbu,tak jo,ale to už je hodně dávná doba.To si snad moje prababička pamatuje.
19. Leden 2005 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
sylva (anonym)
ahoj,nemohli byste mi někdo poradit?omlouvam se,že to pisu sem, ale neni tu diskuze na muj problem..muj partner dosahuje normalne ejakulace, ale bez orgasmu..kdyz je sam, tak masturbaci to jde..proste ejakuluje, ale nic neciti..neni to psychikou?dekuji za rady..
19. Leden 2005 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Rony (anonym)
Tak tohle je snad zlej sen.
20. Leden 2005 - 12:17
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Jé to jste trochu popletli! Já nemám 40 let, ale 27! Partnerů jsem na sex za svodobna opravdu ale moc nevystřídala. Pavlo, asi se ti zdám být odsouzení hodná, ale ty jsi měla třeba štěstí na toho pravého v sexu, já bohužel ne... A je to ještě horší, když jsem poznala jak to může být krásné, rozvádět se nechci, je mi z toho sice na nic, ale snažím si říkat, co oči nevidí, to srdce nebolí...
20. Leden 2005 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Moniko je mně taky 27 a znám kolem sebe hodně lidí co si strašně rádi povívají,jak ten či onen podvádí svoji manželku nebo manžela.A nějaká "dobrá duše" to potom tomu podváděnýmu vyzvoní.Nikdy bych se nechtěla do takové situace dostat,tak se tak i chovám.Protože mám kamarádku,které se to stalo.Ten partner se jí hned přiznal,že 1x ujel a bylo mu to hrozně líto.Tehdá jsem jí poradila ať mu odpustí,když to udělal jen jednou a ještě se přiznal.Strašně moc ju to bolelo,ale neopustila ho.Teď jsou spolu moc šťastní a on už ví,že jí to nikdy neudělá,ale taky ona to nikdy ze své paměti uplně nevymaže.Když nad tím tak přemýšlím radila jsem opačně než bych se zachovala já v její situaci.A podle mého názoru,když je to trvalá nevěra,tak je v tom i vztah a v manželství to není zas tak růžový.Jen je mně hrozně moc líto Tvého manžela.To je můj názor a prostě jsem ho musela říct,tak se nezlob.
20. Leden 2005 - 13:40
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Pavlo,tak jako ty jsem smýšlela do nedávna i já,než mě potkalo,co mě potkalo.Někdy toho lituji, jindy si vážím, že jsem to vůbec poznala,a říkám si,že je život krátký...Ale jedno mě to odnaučilo!NIKDY NEŘÍKAT NIKDY!!!
20. Leden 2005 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Pavlo tak jednodušeji.Právě proto co píšeš je důležité dobře ale opravdu se poznat a naučit se spolu komunikovat než začnu s někým spát.Opačný postup může vyjít ale je to větší risk.Tedy když moje maminka se s parnery dříve bavila než spala, tak měla větší pravděpodobnost že odhalí sobce , hlupáka, člověka se kterým si nerozumí nebo nemá co říci.I když to mohl být super milovník.Nebylo to jistě na 100%.Ale lidé jsou omylní.To jsem tím chtěl říct.Je to vysvětleno OK?
20. Leden 2005 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Jane,tak jsem asi jako Tvoje maminka.Možná,že když jsem se svým přítelem spala až po delší době chození a svatdu jsme měli po pěti letech,tak už jsem v sexu věděla do čeho jdu.Píšeš,žes neměl to štěstí a odnáší to děti.Jak?Rozvodem?
20. Leden 2005 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Pavlo pokud diskutujeme měli bychom vždy pozorně číst a potom psát.Tady je co jsem napsal:Proto znovu píšu pokud to nehraje v posteli při chození, raději se rozejděte a hledejte jinde, méně to bolí a neodnesou to děti.A zde Tvá reakce:Píšeš,žes neměl to štěstí a odnáší to děti.Jak?Rozvodem?Vždyť mi vkládáš do úst co jsem neřekl.Já jsem vždy dokázal spojit poznávání se sexem a komunikací.Psal jsem že naši rodiče možná měli více času se poznat než řešili diskutovaný problém. Ale nic o sobě.Snažím se na základě zkušeností diskutovat problém a ne si ohřívat svou polívčičku.To bych si založil vlastní téma.Toto je klasický příklad jak zde ale mnohdy i v životě vy ženy komunikujete a jak je pro vás složité udržet téma a pozornost.Pavlo osobně si tě moc vážím, protože se snažíš být korektní a neosobní.Ale i tobě se stane taková věc.To je potom těžké dobrat se výsledku.|Jinak krásný zbytek večera.
20. Leden 2005 - 23:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
JEŽÍÍÍŠ CO TO TADY ČTU? Kterej blbec to tady psal, že jestli ženská nemá orgasmus, tak že se s ní má chlap rozejít? Co to je za blbosti? Většina žen nemá orgasmus přímo při sexu, ale třeba jí pak taky může dodělat rukou nebo pusou a ne jí takhle nechávat! Tohle jsem taky psala minule a to že jsem napsala že jsem vyměnila partnera a je to super, to neznamená že bych ho vyměnila kvůli tomu že jsem neměla orgasmus! Bylo to přesně kvůli tomu že mu bylo jedno jestli se udělám nebo ne a pak mě vždycky nechal! Teď se můj přítel snaží o to, abych třeba po sexu se ještě udělala vibrátorkem nebo tak a je to super! O tohle jde, když je ženská nešťastná že nemá orgasmus, tak je to protože na ní chlap kašle, když se snaží, tak proč by jí měl hnedka nechávat? Hodně žen opravdu dosáhne svého prvního orgasmu přímo při sexu třeba až po deseti nebo dvaceti letech! No a když se žena nedokáže udělat sama a ještě nikdy orgasmus neprožila, tak by měla zajít k sexuologovi, za to ona ani on nemůžou, to je psychikou!Jinak ohledně nevěry - dokud to neuděláš tak neříkej nikdy - já už to mám za sebou, bylo to super, ale teď teprve říkám - UŽ NIKDY NIKOMU TAKHLE NEUBLÍŽIM! Zdravím všechny diskutující!:)Kačenka
21. Leden 2005 - 14:29
Obrázek uživatele Návštěvník
40- (anonym)
ono je to někdy těžké, když o tom žena nechce ani mluvit, nebo nepřijímá jakékoliv snahy ze strany partnera o dokončení a sama se k tomu také nemá... :) Na jedné straně tady ženy píšou (niki) o tom jak trapné jsou dotazy mužů po tom, na druhé straně je vina muže, když se nezajímá... Tak co s tím dilematem? :)
21. Leden 2005 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
40 souhlasím je to těžké a někdy až neřešitelné.Klasika Kačenka jak chytrá horákyně, orgasmus měla a vlastně neměla a partnera by kvůli tomu neopustila tak že ho opustila.Proč si s ním nepronmuvila a raději si o tom promluvila s milencem.ptože věděle že ten první je nekomukativní sobec přstože s ním spala,kdežto nyní ji podá udělátkoo aby měl pokoj tak to je borec.Po přečtení takového příspěvku i když se tváří učeně ,tak je zněj člověk uplně mimo. Opravdu si ten příspěvek přečtěte a přemýšlejte co je tam napsáno to je děs.Kačenko vím žes to asi tak nemyslela.Jde to ale takto mezi řádky číst.
21. Leden 2005 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
em. (anonym)
1. nemyslím si, že nedosažení orgasmu je pravý důvod opustit partnerku, to je fakt blbost- každej je jinej, takže to, co píše Jan, je pěknej nesmysl. Je dost nepravděpodobný, že by se tvoje nebo partnerka někoho jinýho zachovala stejně jako ta jeho. To je kravina!2. myslím si, že mazlení, mazlení, hlazení, pusinkování, líbání po celém těle je hodně dobrej nápad. Zkus to od jemného romantického, ale vzrušujícího mazlení postupně k vroucímu a žádostivému přesto šetrnému mazlení, tření kůže na krku, bocích, bříšku,zadečku, prsou (ale tam opatrně, protože to jinak dost bolí!!!)atd. ... však to znáš, hlavně aby byla vzrušená! A pak začni stimulovat KLITORIS, to je fakt hodně, hodně mooooooc důležitý!!!!! Dělej to tak, jak to asi děláš s bradavkama- takové malinkaté tření a dráždění na tom vrocholku, kroužení, šimrání nahoru a dolu, pak zajeď k její dírce (ne čokoládové), tam ji taky dráždi kroužením okolo a pak dovnitř, pak zároveň klitoris i dírka..chvilku to trvá, ale to by fakt mělo zabrat (jestli ne tak to může být i nějaká porucha). Někdy stačí k samotnýmu orgasmu jen ten KLITORIS, tak ho můžeš trošku dráždit i po dobu milování, to by mohlo pomoct..tak hodně štěstí!!!!
21. Leden 2005 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Jane já si nehraju na chytrou horákyni, jenom prostě nemůžu se dívat na to jak tady píšou že když ženská nemá orgasmus, tak jí kvůli tomu nechám nebo co? Ono to záleží na obou stranách a měl sis to přečíst celý a ne číst mezi řádky. Fakt si nemyslim že jsem chytrá, jenom tady píšu svojí zkušenost.A víš proč jsem s bývalým přítelem nezůstala a našla si milence? Protože jsem se s nim o tom snažila několik let mluvit a on se nikdy nezmohl na nic jinýho než ze mě pak spadnout a usnout. Tak proto jsem hledala jinde. A když čteš mezi řádky, tak jsi asi nepochopil, že to že mě můj přítel, předtím milenec, teď dodělá třeba vibrátorem neznamená že ho po mě hodí a řekne ať se dodělám, tak asi jak bys to udělal ty, ale znamená to že mě s ním začne dráždit a já nemusim dělat nic jinýho než se uvolnit a vychutnávat si to, protože se stará on o mě, když je pro mě taky těžký se jen tak rychle udělat. Víš u ženský je to docela těžký, protože na to bohužel potřebuje víc stimulů než jenom zasouvání!:)Tak jsem jenom chtěla napsat že je super, když se na tom dva dohodnout a nestresují se tím, přítel chápe že se mi to líbí i když se neudělám a ono ho to tím víc baví, že si to hezky protáhneme a taky si to užívá dýl se mnou, když si pak ještě můžeme hrát! Tak to je to co jsem tím chtěla říct víš? Ty jsi chtěl vědět zkušenosti, tak ti jí píšu, tak mi prosím neříkej že jsem jako chytrá horákyně, takhle nechci působit, ale třeba to tady někomu pomůže nebo ho to bude zajímat!Kačenka
24. Leden 2005 - 9:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Kačenko jako by to psala jiná žena.Souhlasím se vším co píšeš ano tak to může fungovat i já mám tuto zkušenost.Ale prostě když žena nedosahuje orgasmu,a partneři si o tom nedovedou popovídat a i když ano myslím, že je skutečně lépe vztah ukončit pokud si jeden myslí že bylo vše vyčerpáno.Nepovažoval bych tuto otázku za tak minoritní.Dříve nebo později to stejně povede k nevěře nebo k rozchodu.Dovedeš si představit,že takový partner s partnerkou neschopnou vyvrcholit se náhodou vyspí se ženou, kterou uspokojí.Myslím,že je potom rozchod daleko bolestivější a ze strany partnera bezohlednejší , pokud se v takové situaci dá mluvit o ohledech.Prostě si myslím,že je krajně nezodpovědné založit třeba rodinu, když to neklape v posteli.Ono je to jako s pěnězi nakonec je vždy uspokojivý sex až na prvním místě.A jestli si některá žena myslí,že partnerovi stačí ujištění, mě se to líbí i když nedosahuji orgasmu, tak jako pštros strká hlavu do písku.Je třeba si uvědomit, že to prápí i partnera a není lehké s tím žít.
24. Leden 2005 - 10:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Jane, já vím co tím chceš říct, taky si myslím, že pokud to v sexu neklape, tak nemá cenu se trápit a je docela pokrytecké říkat, že sex není ve vztahu důležitý, on je a jak! Když to dvoum neklame, tak přesně jak říkáš to vede k nevěře. Jenomže ono uspokojit ženu opravdu není tak jednoduché jak se zdá a chlapi ani neví kdy to na ně ženská hraje a kdy ne. Já jsem se rozhodla pro to nehrát orgasmus a mě baví sex i bez něj, ale ono je něco jiného, když se partner vůbec nesnaží o to abych ho měla a když se partner snaží přitom i potom a pak ho mám. Víš ona třeba i ta milenka orgasmus předstírá. A hlavně když partner ví, že mě dokáže plně uspokojit a taky ví jak to ženský dovedou hrát, tak myslím že je super, že si dovede v posteli užít i potom, že dovede partnerku uspokojit třeba orálně nebo jinak. Víš ženský to maj těžší v tom, že u nás záleží na tom v jakym jsme zrovna sklonu, jak rychle zajíždí, jestli dělá pauzy nebo ne, tohle všechno dokáže ženskou rozhodit!:)Já neříkám kdyby neměla orgasmus vůbec a kdyby ji to při sexu viditelně nebavilo, ale když si to taky užívá a pak se třeba ještě přímo před tebou dodělá sama nebo s tvojí pomocí, není to hezký dokončení? Nebo začátek pokračování?Kačenka
24. Leden 2005 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenko (anonym)
To uspokojení orální i jiné já nepovažuji za něco navíc, ale jako normí součást milování a sexu.Kopulace abych se tak vyjádři dokonce není přece bezpodmínečně nutná.Navíc pokud je chlap alepo? trochu vnímavý ,tak bych to uspokojení partnerky tak nedémonizoval.Základem je ve všem tedy i sexu je o tom mluvit.K předstírání s tebou souhlasím ,že je to pokrytecké a dlouhodobě neobhajitelné a neúpřímné.Znovu si však dovolím tvrdit,že u stálé partnerky pouze nevnímavý idiot nepozná že byla.Je přece řada indikací i když individuelních ,které nelze nevnímat.Vždyť na vyvrcholení se organismus připravuje postupně.Tolik pouze k tomu předstírání.PS pokud mám prezervativ ,taky umím předstírat vyvrcholení, zvláště když už je to za večer poněkolikáté a jsem unaven.Ale co bych pro partnerku neudělal???????
24. Leden 2005 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Samozřejmě jsem minulý příspěvek psal já.
24. Leden 2005 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Kačenka (anonym)
Jane nemám co k tomu dodat, jenom mi věř že i takový nevnímavý idioti jak říkáš existujou a že i za 4 roky nejsou schopní si na partnerčino uspokojení udělat čas nebo dokonce to dělat poněkolikáté když se mu zrovna moc nechce! A že podle mé zkušenosti, ačkoliv jsem orgasmus nikdy nepředstírala, tak podle mě by nepoznal ani to, že bych ho klidně celý 4 roky hrála. Tak o tom to je. Pokud se partner snaží a snaží a stále nic, pak chápu že se s tim nedá nic dělat a že ho to nebaví, asi jako to děláš ty!:)Kačenka
24. Leden 2005 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
40- (anonym)
Jen bych k tomu dodal, že pokud žena vytrvale předstírá, a s partnerem o tom odmítá mluvit, natož s ním spolupracovat, pak si může za SVOJE BUDOUCÍ problémy sama.
24. Leden 2005 - 13:32

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama