52 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jen tak... Jak se máte?

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
Ahoj všichni, jak se máte?
5. Duben 2004 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
gloglogloglória (anonym)
Děkuji za optání,mám se výborně,skvěle.(to bylo po americku,a teď po pravdě a po česku)Stojí to za vyliž kapsu,ale mohlo by být i hůř.
5. Duben 2004 - 13:56
Obrázek uživatele Návštěvník
chachá (anonym)
Nezdá se Vám lidi, že nikdo neřekne, že dobře? Ono by opravdu mohlo být i hůř!
5. Duben 2004 - 14:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Já se mám dnes výborně! Jsem zdravá, mám práci která mě baví a hodného přítele.. Sice žádné extra výdělky ani bydlení (zatím) ale to jistě přijde!! Tak se lidičky usmívejte jako sluníčka a užívejte každého dne! Pa pa
5. Duben 2004 - 14:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Mám se skvěle. Ráno mě nestavěli poldové, práce mi šla od ruky jedna radost, taky přišly na konto prachy, co mě jeden debil dlužil půl roku. Akorát se se mnou před chvilkou rozešla slečna... Ach jo, půjdu se opít, i když to asi moc nepomůže.
5. Duben 2004 - 14:11
Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
Vidím, že většina z nás nic moc....Taky se tak dnes cítím, ale proč? Já vím, že bych mohla být šťastná, že jsem relativně zdravá, mám hodného kluka, práci.... jsem hold nevděčná, nemá někdo recept jak myslet pozitivně?
5. Duben 2004 - 14:12
Obrázek uživatele Návštěvník
rud (anonym)
Drogy, jedině drogy. :o)
5. Duben 2004 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
To myslíš vážně?Tak to jsem tohle téma nemusela vůbec zakládat. Ale ty to nemyslíš doopravdy že? Já jsem spíš chtěla, abychom si zkoušeli nějak společně uvědomovat krásu bytí, abychom si předávali naději a víru v lepší budoucnost ....
5. Duben 2004 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
Já se mám úplně fantasticky, ale vzhledem k tomu, že jsem už třetí rok na antidepresivech, tak to asi tak neplatí, žejo?
5. Duben 2004 - 19:35
Obrázek uživatele Návštěvník
chachá (anonym)
Já jsem na nich, Káťo, už 15 let. Byly doby kdy bych se nejradsi neviďela, ale teď se mám celkem dobře a moc se těším na léto!
5. Duben 2004 - 20:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Káťa (anonym)
Já se cítím taky super, akorát toho, kdo by mi ty prášky chtěl vzít, kousnu!
5. Duben 2004 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Blue,odpověď si dáváš už sama - "hledat krásu i v dešti". Ale přesto Ti něco chybí, tak jdi víc a víc duchovní cestou. Ráno, můžeš-li, vstaň dřív, protáhni si nějakým cvikem tělo, pak si vezmi oduševnělou knížku a přečti si byť jen řádek, zklidni se a nastartuj do nového dne. Pak to půjde všechno k Tvé radosti, spokojenosti atd. M.
5. Duben 2004 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
korálek (anonym)
V neděli se mi dostala do rukou knížka ruského lékaře Norbekova: Jak se zbavit brýlí a musím vám sdělit,že přesto,že je o vážných věcech (zdraví atd)rozesmál mě,až mě tekly slzy, protože jsem si uvědomila,jak je to jednoduché.Mám se skvěle a všem doporučuju tuto knihu.
6. Duben 2004 - 6:12
Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
M. díky za inspiraci, ale to je právě to co mi nejde. Já mám doma plno duchovní literatury, všeho, ale jsem klidná jenom, když nenám stres... a ten mám skoro ze všeho --- no nebudem to rozebírat, dnes jsem vstala pravou takze jsem docela v pohodě...:)
6. Duben 2004 - 7:36
Obrázek uživatele Návštěvník
johana (anonym)
TAk si to tady vsechno procitam a smeji se , nebot i ja mam krasny zivot - ziji si jako princezna a denne se stresuji jako idiot :-).Pojde hromadne naskakat do rakvi :-)))))).vase Johana
9. Duben 2004 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Abby (anonym)
Mám se dobře,neskáču teda štěstím,ale už vím,že to je můj problém.Jediný co mi vadí je,že se stále nedokážu smířit s tím,že jsou věci,které nemůžu ovlivnit.Připadám si kvůli tomu chvílemi bezmocná.Ještě se mám tak,že si připadám trochu jako v "čekárně".:-)))asi hloupá odpověď.Jinak dobrý,jsem zdravá,mám zdravé děti,jsem zaměstnaná a tudíž bych měla být v pohodě:-)úúúúplně super je,že miluju..horší už je,že dotyčný není u mě,ale to už je asi prkotina:-))
9. Duben 2004 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
w. (anonym)
Ráno mi bylo blbě, ale dopoledne jsem dostala mail, na který jsem dlouho čekala a je mi o moc líp...
9. Duben 2004 - 12:43
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
Pěkný den přeji všem!Tak já se mám skvěle, žiji si skoro jako v ráji. Mám kolem sebe nádhernou přírodu, stromy, rybník, oblohu, květiny (teď mě udivuje krása kopretin), voňavé bylinky ... Mám krásnou práci, která mě baví, už nejsem ani na ten život sama ... Nádhera. A co dělat pro to, abychom byli šťastní? Rozdávat radost, lásku, prostě dávat to dobré pro ostatní. Co si zasejeme, to budeme mnohonásobně sklízet. Jsou někdy chvíle horší, kdy tak nejásám, doléhají problémy, ale netrvá to dlouho. Tak se mějte skvěle! Z každé situace je nějaké východisko, ať se děje cokoliv, máme naději. Jen chtít!
22. Květen 2004 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
To je hezke se takhle jen tak zeptat,aspon se muzu pochlubit,ze ja se mam skvele.Pred 5 tydny se mi narodil kloucek a ted je z nej petikilovy broucek.Takove hezke dny jako prave ted prozivam ja preji vsem.Terka
23. Květen 2004 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
ayam (anonym)
Zrovna dneska mizerne. Od rana jsem napruzena a okoli mi moc radosti nedela, hlavne sefa asi brzo poslu kamsi. Tyhle stavy mivam malokdy,ale dneska to stoji za to.
24. Květen 2004 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Janinka (anonym)
Ja se mam docela blbe. Jsem v nove praci a mam svatek. Myslela jsem, ze me tu jeste nikdo nezna, tak jsem nic (pohosteni) nebrala a najednou se tu zjevilo asi 8 mych kolegu a vsichni mi prali.... Je to od nich mile, ale me je trapne....
24. Květen 2004 - 14:00
Obrázek uživatele Návštěvník
bluegrasshopper (anonym)
je večer a jsou prázdniny,takže relativně dobře....ale teď zrovna ztrácím čas že odpovídám na nějakou blbost.......:)
18. Srpen 2004 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
ahojky, mám se nádherně, jsem moc zamilovaná,nádherný pocit, který každý zná, přeji každýmu kdo je smutný, aby byl zase veselý a hodně lásky všem opravdu z celého srdíčka :-))
19. Srpen 2004 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
j. (anonym)
Děkujeme moc, Jani, Vám také vše krásné!:-)
19. Srpen 2004 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Život je krásný, když člověk vnímá všechny stromy, kytičky, vůně ročních období atd., ale mohl by být mnohem krásnější, kdyby lidé nebyli na sebe tak zlí. Mnohokrát vyjdu s úsměvem a dobrou náladou a za prvním rohem potkávám někoho naštvaného, předrážděného a když se podíváte na jakýkoli příspěvek tady, vždycky nebo skoro vždycky končí napadáním a popichováním. Přes to všechno mám život ráda a mám se vcelku dobře. Ač jsem od narození nevyléčitelně nemocná, našla jsem si hodného muže, máme svůj milý byteček, kde je nám spolu dobře a rozumíme si. Štěstí si člověk vytváří v sobě a na něm záleží jestli ho najde. Mohla bych napsat - jsem nemocná, nikdy se to nezmění, nemohu to, to, a to a proč zrovna já?? To je taky jeden úhel pohledu, ale vím, že bych právě takhle podupala všechno krásné co i přesto mi život dává.
19. Srpen 2004 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Já myslím,že odpovědět na tuto otázku je celkem jednoché.Záleží totiž na úhlu pohledu na život.Jsou lidé,ktéré život zkouší jak nejhůř může a oni si jen optimisticky říkají,proč bych měla pořád naříkat,vždyd´je stále plno krásy,ze které se mohu radovat.Když svoji životní situaci přijmu,tak se mohu na ostatni i usmívat,vyjde to totiž na stejno.Naopak jsou lidé,kteří mají vcelku vše a stále náříkají,že mají málo.Ti se budou mít stále zle.Přeji lásku v srdci a úsměv na tváři.
3. Únor 2005 - 3:55
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Aáááále Fpohooo!..dobry,dobry je to..
3. Únor 2005 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Kika (anonym)
Aaale, je to na prd.
3. Únor 2005 - 8:24
Obrázek uživatele Návštěvník
slunisko (anonym)
Jak se mam ? Jsem vlastne stastna...ikdyz mam chripku, nejsem jinak uplne zrava, ve skole me diky zameskanym hodinam cekaji doplnkove zkousky, pozitri si jdu k psychiatrovi pro antidepresiva, nemam kluka...ale i presto jsem stastna, protoze: dycham, vidim, slysim, mluvim, mam dve ruce a dve nohy,mohu svobodne vyjadrit svuj nazor a svobodne vyznavat svou viru, bylo mi umozneno studovat a vzdelat se...mam: kde spat, strechu nad hlavou, jidlo v lednicce, saty na sobe, nejake usetrene penize, milujici rodice...vsechny tyhle veci jsou pro nektere naprostou samozrejmosti ale pro jine by znamenaly absolutni stesti...premyslejte o tom. Mejte se krasne a zadne chmury !Tereza
8. Únor 2005 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
JSEM VDĚČNÝZa partnera, který noc co noc pomačká peřiny,Protože není venku s někým jiným.Za daně, které musím platit,Protože to znamená, že mám stále zaměstnání.Za nepořádek, který musím uklízet po oslavě,Protože to znamená že jsem obklopen přáteli.Za šaty, které jsou mi trochu těsné,Protože to znamená, že mám co jíst.Za trávník, který je třeba kosit, okna, která je třeba umývat a okapy, které je třeba opravovat,Protože to znamená, že bydlím ve svém domě.Za všechny stížnosti,které poslouchám na vládu,Protože to znamená že máme svobodu projevu.Za volné parkovací místo, které je až na konci parkoviště,Protože to znamená, že mohu chodit.Za vysoký účet, který platím po večeři s blízkými,Protože to znamená, že jsem štědrý a že mám někoho rád.Za únavu a bolavé svaly na konci dne,Protože to znamená že jsem byl schopný těžce pracovat.Za otravný budík, který musím ráno vypnout,Protože to znamená,že jsem ještě naživu.A konečně za tento e-mail,Protože to znamená, že mám přátele,kteří na mě myslí.A ještě něco ...Říká se, že člověk potřebuje jen 1 minutu,Aby zjistil, že se mu nějaká osoba líbí,1 hodinu, aby ji správně poznal,1 den, aby ji začal mít rád či milovat,ale potřebuje celý život, aby na ni zase zapomněl.Přátelství je prostě přátelství.Pošli tato slova všem, na které nechceš zapomenout.Pokud toto nikomu nepošleš, znamená to, že stále spěchášA že jsi na své přátele zapomněl (aspoň pro tuto chvíli)Najdi 1 volnou minutu, anebo je to, co právě děláš, pro Tebedůležitější...?
9. Únor 2005 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Acnelka-L (anonym)
Pro Nika-teda musim ti rict,ze je to opravdu krasny mail:)Mam se prave dost mizerne,ale vsechno sou to jen malickosti(krize s pritelem,otravna chripka,nemam praci),ale tohle me teda zvedlo zase na nohy.Vsechna trapeni mi prijdou ted mnohem mensi.Fakt diky
9. Únor 2005 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Precetla jsem vase príspevky. MÁTE SE VSICHNI dobre, jste mladí a zdraví. Já jsem v letech, bolí me nohy a nemohu spávat. ZTRÁCÍM SMYSL ZIVOTA. Za pár roku na tom budete také tak. Proto si uzijte toho, ze vás nic nebolí dosytosti práve ted' a nepromarnete ani jeden den zbytecne.
10. Červenec 2005 - 23:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Ahojki, napište už někdo něco na opětovné otevření tohodle tématu. Já dnes nic moc tak ani se nesnažím. Přeju všem optimistům hodně úsměvů a pohody.. Možná zítra..
31. Říjen 2005 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
blueblueblue (anonym)
Ahoj, dnes se taky moc necítím, možná se jenom bojím říct,že je mi dobře abych to nezakřikla nebylo hůř. Ne, fakt prožila jsem si trošku stresové období, teď stresuju, že musím zítra do práce a co mě tam čeká. Nevím, jak se stresu zbavit, vím, že mi ničí život a nevidím kvůli němu krásu života.
31. Říjen 2005 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ja se mam dobře. Do prace už skoro nechodím protože delam na hotelu a nejsou hosti a v prosinci mi konci prac. smlouva a to bude teprve nadhera. Dam si prazdniny tak do dubna :-) budu chodit na vylety a jezdit na bezkách. Jediny co by me mohlo trápit jsou finance, ale nastesti nikoho nezivim a o sebe se clovek vzdy nejak postara :-) Takze vykaslete se na zamestnani a uzivejte dokud to jde! Kdo ceka na duchod (v 70 letech?? haha nasrat) ten se třeba ani nedocká.. :-(
31. Říjen 2005 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Jak se máte??? Zrovna nic moc. Sedím sama v bytě už 20 dní a lituji, že jsem se po třech letech žití v jedné domácnosti rozešla s přítelem, který mi nic neudělal. Byl to ten nejlepší chlap na světě. Akorát nám to neklapalo v posteli... Takže jak se asi mám mít???
31. Říjen 2005 - 23:11
Obrázek uživatele Návštěvník
hana chaluš (anonym)
WWW.ABSOLVO.CZ aktuálně: 13. 5. 2006 workshop učitel/léčitel CHIRÓN - naše vnitřní zranění www.absolvo.cz - odkaz aktualita hana.chalus"gmail.com, 774 13 10 12
6. Duben 2006 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
..jako po smrti..
4. Září 2009 - 1:26
Obrázek uživatele Návštěvník
jim (anonym)
Lidičky nezoufejte!Usmějte se!Vždyt pán Ježíš Kristus vstal z mrtvých a nezemřel jenom kvůli Vám,neb on žije pro Vás.Pro ty co po nás šlapou chystá Lucifer provaz...
4. Září 2009 - 20:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Josefína (anonym)
nevěřím a jsem tomu ráááda
4. Září 2009 - 21:18
Obrázek uživatele Superman
Superman
??? MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ???
17. Červen 2011 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
mám se (anonym)
nahovno
18. Červen 2011 - 3:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendelín (anonym)
nahovnoStručně a jasně řečeno.
18. Červen 2011 - 4:55
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Velmi depresivne.
20. Červen 2011 - 17:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendelín (anonym)
Velmi depresivne.Žijeme holt v depresivní době. A bude hůř.
21. Červen 2011 - 3:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Kde jsou ty časy, kdy to stálo za hovno....
21. Červen 2011 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Mám sa fajn, naozajn fajn, nemám dôvod sa na niečo sťažovať.
21. Červen 2011 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendelín (anonym)
Mám sa fajn, naozajn fajn,...Šťastná to žena.
21. Červen 2011 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Díky za optání. Mám se skvěle a jsem šťastná.
21. Červen 2011 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Skvěle!
13. Říjen 2013 - 19:55

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama