Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
103 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

jen jedno varle

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Verunka (anonym)
Ahoj, musím se svěřit s něčím co mě teď moc trápí. Mám nového kluka a před týdnem jsem si všimla, že asi má jenom jedno varle. Na druhé straně šourku má takovou jizvičku. Doufám, že nepoznal, že jsem si toho všimla. Nechci s ním o tom mluvit, abych ho netrápila. Zároveň se však bojím, aby byl tam v těch věcech zdravý a v pohodě. Nevíte prosím někdo, může to nějak ovlivnit jeho plodnost nebo množství hormonů v těle ? Děkuji moc.
17. Leden 2006 - 20:07
Beruna (anonym)
Kolik let je Tvému příteli?
17. Leden 2006 - 22:31
Beruna (anonym)
Verunko,neechceš se sejít?To bymohla být rakovina varlete.Vím o tom bohužel hodně.
17. Leden 2006 - 22:31
xx (anonym)
no aj s jednym vajcom je mozne mat deti
18. Leden 2006 - 12:54
Jeane (anonym)
Memu bratrovi museli lekari vzit jedno varle, kdyz mu byly dva mesice. Uskripla mu ho kyla. Pak lekari rekli, az se dokonci jeho fyzicky vyvoj, dostane nahradu, ale jen aby to nevypadalo divne. Takze vyrustal uplne normalne jen s jednim. V 17 letech byl na male operaci, do pytliku mu dali umele varle. Ted je mu 28 let, ma dve deti, treti na ceste. Na "funkci" to opravdu nema vliv:))
18. Leden 2006 - 13:31
Emil (anonym)
Také mám jen jedno varle a nijak mi to nevadí, dítě mám také. Protézu bych si dát nenechal, divně to nevypadá a motá se mi tam toho méně.
18. Leden 2006 - 15:54
Verunka (anonym)
Ahoj a moc díky za odpovědi. Příteli bude 21 let. Tak snad to jedno bude na všechno stačit :-). Radši ale o tom s ním mluvit nebudu. Mé dřívější kluky jsem tam byla zvyklá hladit, no teď si to taky odpustím. Dík Verča.
18. Leden 2006 - 20:19
Martin (anonym)
Podle mne jde o hovno. Bud to má vrozené nebo je po operaci kvůli rakovině. Každopádně to nemá žádný vliv na plodnost nebo sexuální výkonnost. I když je pravda že lidé s rakovinou varlete někdy musí podstoupit radioterapii a to by mohlo mít na plodnost negativní vliv.P.S Hitler měl taky jedno varle.
19. Leden 2006 - 2:10
Coufal (anonym)
"Karle máš jedno varle" to byla říkanka našich dětských let.A ten spolužák má 5 dětí.
19. Leden 2006 - 15:39
Beruna (anonym)
Verunko,myslím,že by jste spolu o tom měli mluvit.
20. Leden 2006 - 6:46
Denisa (anonym)
Verunko, dej mu cas, ja jsem se taky nikdy nesverovala se svymi zdrav. problemy hned po seznameni. Jak uz tu bylo psano jedno varle rozhodne neznamena nemoznost mit deti. A na to, ze mu bylo odstraneno kvuli rakovine taky ne. Pri rakovine varlete se odebiraji i uzliny z trisla, tudiz by nemel jizvu na pytliku ale v trislech a to poradnou. Navic rakovinou varlete onemocni ve vetsine pripadu muzi od 25-35 let, takze ten tvuj je mladsi. Vypada to spis na kylu, ci mohl mit nejaky uraz a varle si rozdrtil, proto mu bylo odebrano a proto ta mala jizvicka.
20. Leden 2006 - 23:50
Marťan (anonym)
Já mám tři,jedno bych mu půjčil.
21. Leden 2006 - 1:01
Petr (anonym)
Je to asi pro ženu trochu šok, mít najednou kluka s jedním varletem. Nemusí to ale znamenat nic pro váš vztah a to jak v rovině sexuální, tak rodinné. Varlata jsou párovým orgánem, stejně jako mnoho dalších v lidském těle. Disfunkce nebo absence jednoho je suplována tím druhým. V praxi to samozřejmě není tak jednoduché. Vzhledem k věku tvého přítele a povaze jizvy, bych neviděl problém v rakovině. Spíše se jednalo o úraz, nebo kýlu, popřípadě varletní torzi, při které muselo být postižené varle akutně odstraněno. Bohužel se to stává i ve velmi útlém věku. V případě torze, čili překroucení a zaškrcení semenného provazce dochází do několika hodin k odumření varlete a je nutná okamžitá operace. Disfunkce jednoho varlete může totiž způsobit poškození varlete druhého, a chlapec by se stal neplodným, proto se to poškozené eliminuje!Muži si ale bohatě vystačí jen s jedním varletem!
25. Leden 2006 - 1:36
bezkulka (anonym)
Já mam jizvu taky akorát varle žádný! No, aspoň mě nikdo nemůže kopnout do koulí. A píchám bez problémů, jupí!!!
3. Červen 2006 - 17:08
viki (anonym)
ahojky čtu tady a koukám abych zjistila jak se mám připravit na možné následky nebo co mě vlastně čeká můj muž 43 má taky jedno varle přišel o něj kvůli rakovině v tříslech už před 15 roky říkali že je to zhoubný prodělal procedůru s ozařováním a zatím se to zastavilo ale jak na dlouho? bojím se že o něho přídu jak se taková nemoc drží dlouho nebo myslíte že už to zmizelo? vyléčil se?kéž by jsem na dně a pokaždé kdy se tam drží že ho to bolí mám větší a větší strach že se to probudilo poradíte mi jak to zvládnout co to vlastně je jak se to dá zmírnit on mi nic neřekne a nechává si to pro sebe a já se tím trápím děkuju 1.vsb"seznam.cz
1. Listopad 2006 - 10:59
Magdaléna (anonym)
viki,chápu tě,že se bojíš,ale když už je to 15 let,tak je v pořádku.Kritických je prvních 5 let,neboj.
1. Listopad 2006 - 11:16
Tonda (anonym)
Ahojky já jsem před 6léty taky přišel po zánětu o jedno varle a dodnes mám v operovaném místě bolesti a taky v tom co mi zbylo.Sexu jsem si už 6let neužil-nejde to když to bolí.Máte někdo pod.problém-je nějaké řešení-léky od bolesti na mě vyskoušeli doktoři snad všechny nyní beru morfin.
4. Únor 2007 - 5:02
Zuzana (anonym)
Nějakou příčinu to mít přece musí. To tě bolí pořád, nebo jen při sexu? Asi tam budou nějaké změny po tom zánětu. Nech si udělat spermiogram jestli jsi vůbec plodný. Otázka je, jestli je šance na zlepšení když 6 let se nic nemění a jestli by nebylo lepší uvažovat i o tom druhém a pak akorát místo léků na bolest brát hormony. Něměl bys ty bolesti čímž by se zlepšil určitě i sex. Těžké rozhodování...
4. Únor 2007 - 11:45
Thunder (anonym)
Mám spolužáka má jedno varle, jeho bratr se narodil naopak se třmemi. Nidy jsem o něčem takovém neslyšel, je to straščně zajímavé, ale je obětí šikany, chudák....
5. Březen 2007 - 8:49
Tepich (anonym)
Ano bohužel musím potvrdit, že ten chudák, invalida, je obětí šikany a hnusných posměšků i od takových debilů jako je helda!!!
5. Březen 2007 - 9:01
Ichwill (anonym)
Ano je to pravda má jenom jednu kouli a tu druhou má vejpůl na klíčkách.
5. Březen 2007 - 9:05
Jirka (anonym)
Ano, jsme obětí přírody. Žiju takhle 30 let, mám ženu, dítě a další je na cestě. Jinak nám "postiženým" chci vkázat, že partnerka, která tuto skutečnost není schopna přijmout a rozejde se s vámi, pak není ještě zralá, tedy jde ještě o dítě.
29. Srpen 2007 - 16:56
nasledky priusn (anonym)
ahoj.chtel bych se zeptat.Pred rokem a pul sem mel priusnice.bolelo me tehdy prave varle. Leve nastesti vubec.No primarka mi tehdy rekla, ze deti budu moct mit diky tomu ze se jedna o parovy organ. Prave varle mi vsak po priusnicich zmeklo a zmensilo se ( o hodne) a myslim si ze uz nefunguje tak jak by melo.Zajima me jestli to nemuze mit vliv na funkci leveho (zdraveho) varlete.Tehdy sem to nijak neresil a rikal sem si ze tomu zdravemu se nemuze nic stat.Ale po tom co sem si dnes precetl tady tu diskuzi uz si tak jisty nejsem. predem dik za odpoved. Jarda
18. Leden 2008 - 14:22
nasledky priusn (anonym)
este bych dodal ze zadne problemy nebo obtize s tim nemam. nic me neboli ani v nicem nevadi ..
18. Leden 2008 - 14:24
Martin26 (anonym)
Ja taky patrim mezi muze co maji jen jedno varle, prisel sem o neho diky rakovine a je to uz temer 10 let. Ale na sexualni zivot to nema absolutne zadny vliv mit jen jedno. Dyt je uplne jedno jestli partnerka vam hladi obe nebo jen jedno varle, hlavni je ze vse funguje tak jak ma u chlapa fungovat a pokud s tim ma nejaka zena problem, ze muz nema dve varlata, asi neni vyzrala.
18. Leden 2008 - 16:35
Martina (anonym)
Můj přítel má také jen jedno varle a vůbec mi to nevadí.
25. Únor 2008 - 10:51
Jirka (anonym)
to je fajn
7. Březen 2008 - 22:09
verča (anonym)
ahoj veru, na plodnost to nema zadny vliv. tvuj kluk ma jeste dost spermii. neboj se a zeptej se ho. je to normalni vec.
30. Duben 2008 - 15:47
Tom (anonym)
ahoj, také mám po operaci jen jedno varle. bohuzel mi to dost psychicky vadi, rozhodl jsem se pro umelou nahradu. byl bych rád, kdyby se mi nejaký kluk, co náhradu již má, ozval na mail: uzda25"centrum.cz zajímaly by me zkusenosti s operaci, vyhody, nevýhody atd. dekuji
6. Květen 2008 - 18:50
Návštěvník (anonym)
zdar chlape, já jsem si to nechal čerstvě udělat .... uvidím jak to dopadne protože se mi to právě hojí, ale obávám se že mi vybrali menší náhradu, než bych potřeboval a že mi ji v šourku upevnili hodně vysoko oproti originálu .. uvidím jak se to bude hojit a jestli to budu chtět dál nějak řešit. Dělaj to na urologii, tak si tam skoč a zeptej se na rizika a nevýhody ... dbej na to chlape aby ti ultrazvukem zjistili správnou velikost, víš jak, aby ti to za to stálo, páč ta náhrada stojí asi 6 tis., výkon hradí pojišťovna
19. Květen 2008 - 13:09
Honza (anonym)
Ahoj. Poznal jsem první dívku a samozřejmě za nedlouho dojde i na sex. Ale můj problém je, že jsem přišel v mládí o varle a mám tudíž jen jedno. Bojím se, jak bude holka reagovat, až při sexu zjistí, že mám jen jedno varle. Aby nebyl konec.... Mám jí o tom říci dopředu, nebo to nechat náhodě a nechat jí, aby na to přišla sama a počkat, jak zareaguje?
7. Listopad 2008 - 21:09
Honza (anonym)
Mám časté záněty varlete a nemůžu se toho zbavit. Doktor se mnou mluvil o možnosti nechat si varle odstranit. Druhé je zdravé tak by to prý nemělo mít na nic vliv. Také jste někdo přišli o varle? Jaké to je bez něj? Neměli jste pak problém se sexem nebo tak? Trochu se toho bojím. Na druhou stranu kdyby to nevadilo tak se rád končně zbavím potíží.
9. Srpen 2009 - 20:48
M (anonym)
Honzo, myslím, že pro holku není důležité počet varlat. Můj otec má pouze jedno a zplodil dvojčata a syna. Na funkci rostlináře tedy počet nemá vliv. Hodně zdaru.
11. Srpen 2009 - 20:58
Yossarian (anonym)
Nazdárek JEDNOKULÁCI! tak co vy mrzáci jedni-šoustáte?!?
11. Srpen 2009 - 21:52
Bearnsdorf (anonym)
Jednou jsem poslouchal v radiu vypraveni veterinare, ze kamarad, ktery si koupil vystavniho psa jej nebude moci vystavovat, protoze mu chybi jedno varle. Tak nasli nekde sklenenou kulicku, voperovali a postupne jak rostl, tak tu kulicku vymenovali a vesele chodili na vystavy. Jednou jako prisedici za nim pribehl rozhodci a rika: pojd sem, to jsi jeste nevidel, svetova rarita. Pes a ma 3 kulicky. Tak se byl podivat a byl to ten 'jeho' sverenec. Tak uplne vazne rika, dobre , takovy pes na vystavy chodit nemuze. Odoperujeme mu jedno varle a bude to v poradku. Psa vzali, odoperovali sklenenou kulicku, aby zbylo misto pro sestouple varle. Jen tak na odlehceni a je to pry pravda.
12. Srpen 2009 - 6:59
asdf (anonym)
Ahoj, musím se svěřit s něčím...Smula no
29. Září 2009 - 18:23
marek (anonym)
Ahojte, je mi 22 mám 1 varle a už jsem měl párkrát sex a říkám že na funkci to vůbec nemá vliv. Orgasmus byl výborný , žádné problémy takže nebojte se. já jsem měl v břichu u matky dvě varlata, ale jedno tam zůstalo, takže jsem si také myslel v pubertě, že nejsem plodný ale hned po sexu či masturbaci se to ujasnilo , takže ještě jednou je to jedno jestli máte jedno nebo dvě varlata , je to úplně to stejné:)).
9. Říjen 2009 - 23:35
roman (anonym)
mám jedno a píchat můžu ostošest! orgasmus naprosto v pořádku a přítelkyně si taky nestěžuje. ničemu to nevadí takže šuku zdar!
7. Březen 2010 - 21:53
Dominik (anonym)
Dobry den chtel bych se naneco zeptat jedno varle mam normalne vetsi a to druhe male jak mimino jako malemu my ho sundavaly protoze nesestoupilo pri vyronu semene mne velmy boli je mi 15 let jestli je treba nejaka operace je mozno aby o tom rodice nevedeli? dekuji odpovezte na jing@technet.ms
11. Březen 2010 - 16:36
Dominik (anonym)
Dobry den chtel bych se naneco zeptat jedno varle mam normalne vetsi a to druhe male jak mimino jako malemu my ho sundavaly protoze nesestoupilo pri vyronu semene mne velmy boli je mi 15 let jestli je treba nejaka operace je mozno aby o tom rodice nevedeli? dekuji odpovezte na jing@technet.ms
11. Březen 2010 - 16:36
Vinc (anonym)
Dobry den,mam takovy zvlastni dotaz: mam dve varlata-normalni velikosti a pak nad pravou varli takovou malou kulicku,kdyz zmacknu tak je citliva,sama od sebe ale nijak vedet nedava....nevite co by to mohlo byt? jsem z toho posledni dobou nervozni a tak prosim o radu,dekuji:)
12. Březen 2010 - 22:05
Ilča (anonym)
Dobry den,mam takovy zvlastni...Ahoj můj manžel měl před rokem jedno varle úplně tvrdé,nakonec šel na urologii a měl to rakovinu varlete.Už je zdraví bohužel má jen jedno,ale na nic to nemá vliv.Rači si jdi k doktoroj,třeba to nic není,ale nic se nemá zanedbat.
13. Březen 2010 - 11:12
Jakub (anonym)
Ahoj chci se zeptat,jak se pozná rakovina varle?Děkuju
6. Červen 2010 - 22:18
Ondřej (anonym)
Ano bohužel musím potvrdit,...Také mám jedno varle o to druhé jsem přišel v mých 5 letech kvůli překroucení.Mohu jen říci že je to velice bolestivé.
20. Říjen 2010 - 19:42
Wosk Sarkon (anonym)
zdravím, potřeboval bych rychlou odpověď... může se varle otočit kolem své osy? blbá otázka do anatomie, omlouvám se že s tím otravuju:) pravděpodobně je tím myšlena otočka o 360 stupňů kolem vertikální osy...
11. Prosinec 2010 - 20:08
HONZA (anonym)
Zdravim Vás mám jeden problém a nevím co dělat... od mala mám jen jedno varle a nevím jak to řešit až budu mít přítelkyni,jestli jí to říct před sexem nebo až to zjistí... a ještě se chci zeptat jak souložit,jelikož když sem měl sex,tak sem ejakuloval asi za 2 minuty,je to normální vůbec?? nevím co dělat
30. Prosinec 2010 - 8:50
xxx (anonym)
...muj manzel ma take jedno varle a ejakuluje take velmi rychle...honzo zkus to podat sve pritelkyni trochu s humorem,a pokud te ma opravdu rada,bude te mit rada i s jednim varletem..pro me to nebyl problem a vypada to roztomile,jen jedno varlatko..co se tyce rychle ejakulace,zkus to s kondomem,s manzelem uz tohle praktikujeme leta at ma delsi vydrz....
30. Prosinec 2010 - 9:40
dvouvrstva mega (anonym)
za predpokladu ze bych byl hitler a mel jedno maly varle mohl bych mit deti????dekuji
19. Leden 2011 - 18:26
Zvláštní tvar p (anonym)
Dobrý den, můj problém spočívá ve tvaru mého pravého varlete. Má tvar jako burský oříšek nebo spíš jako číslo 8. Když jsem to zjistil, myslel jsem, že to bude v pohodě, ale je to už rok a je stále stejné. Prosím pomozte, případně poraďte. Děkuji
19. Listopad 2011 - 10:46
... (anonym)
Sedí takhle chlapi v hospodě a najednou Franta povídá: Chlapi vsaďte se, že tady s Pepou máme dohronady 5 varlat.Pepa se k němu nakloní a potichu říká: pokud nemáš 4, tak tu sázku prohrajeme.
19. Listopad 2011 - 18:25

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama