Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Je dobré spojení 3 antidepresiv? Poraďte prosím

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Eny (anonym)
Ahoj, moc bych prosila o vaši radu. Poprvé jsem navštívila psychiatra. Mám čím dál tím těžší psychické bloky. Bylo mi předepsáno XANAX, NEUROL A CITALEX. Vzala jsem si to dnes první den a zvracela jsem z toho, jsem malátná a strašně mě bolí hlava. Je to normální? Je vůbec řešit mé problémy tak radikálním řešením? mnoho lidí mne od toho odrazuje, že mám zkusit něco přírodního. Nevím, co mám dělat, díky moc za rady
24. Září 2009 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
m (anonym)
A ČÍM TRPÍŠ? JAKÉ MÁŠ POTÍŽE .SRACH NEBO SE BOJÍŠ LIDÍ - NAKUPOVAT KOLIK TI JE LET ? JÁ UŽÍVALA TAKY NA DEPRESE CITALEX a NEUROL.TEĎ ASENTRU a NEUROL. JEŠTĚ JÍM WASOCARDIN NA TACHICARDII. Z TĚCHTO LÉKŮ MI NIKDY NIC NEBYLO.JSEM V PŘEVRATU A TAK SI BERU JEŠTĚ SARAPIS - SOJA. URČITĚ DR. VÍ,CO POTŘEBUJEŠ.oNO TO TRVÁ TAK MĚSÍC,NEŽ TY LÉKY ZABEROU.JÁ BYCH BEZ NICH NEMOHLA FUNGOVAT.
25. Září 2009 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Viky (anonym)
Ahoj, neboj, nebereš 3 antidepresiva, ale pouze jedno - Citalec, ten beru taky, 1. týden po jeho užívání se mi všechno hrozně zhoršilo, hlavně úzkosti, ale po týdnu to přešlo a pak postupně začal zabírat. Antidepresiva bohužel nemají účinek hned, takže je nutné překonat ty počáteční nežádoucí účinky a na to se právě dávají anxiolytika, jako je Neurol, Xanax, ..., jen nechápu, proč máš brát Neurol i Xanax, protože oba mají stejnou účinnou látku - alprazolam. Myslim si, že by stačil třeba ten Neurol, jak silnou dávku ho bereš? Zkus se ještě zeptat doktora, jestli máš opravdu brát Neurol i Xanax dohromady, jinak pokud ti bude pořád špatněm bude asi potřeba léky nějak poupravit.
25. Září 2009 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
Mě pomohl Floxet,na který nedám dopustit. Opravdu mě vytáhl z takových potíží,o kterých se rozepisovat nebudu. Neboj se brát ty léky. Neurol je sice návykový,ale pak ti je dr. nenapíše.Tak se neboj.0,25 3x denně ti neuškodí.Já ho mám pouze při úzkosti.
25. Září 2009 - 21:35
Obrázek uživatele Návštěvník
clarida (anonym)
Ahoj, moc bych prosila o...co je to za nesmysl??xanax i neurol??jedno a totez jiny vyrobce a vzhled tabl.je oboji alprazolam...nekdo se spletl?!
5. Červen 2015 - 4:08
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Pořád nechápu jak by mi pilule vyřešily potíže ...když budu mít problén a depku že mé nevzali do práce nebo jsem nesplnila požadavky....tak to mi snad pilulka práci přičaruje???? Když partner žárlí a už jsem z toho na švestku....tak to tim že ji spolknu přestane? Těžko.....jednou jsem to brala a bylo mi ještě na zvr....k čemu to je ...a navíc v letäku stálo že 7 z 10 pacientů mívá po užití sebevražedné sklony jako vedl.účinek???? Tak hned po náhodném přečtení šly do koše!!! Čekat jestli když nemam práci navíc jestli mi po pilulích nenapadne se vykašlat na všechno mi přijde akorát na palici!!!!!
6. Červen 2015 - 0:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Flipnic (anonym)
Ja frcim na piku a pohoda. Jedine s perim je zivot o pohode.
6. Červen 2015 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
taky (anonym)
Ja frcim na piku a pohoda....ujíždím na benzáky a SERtralin, zatím jsem vysmátej ale prej to gumuje "myslivnu" ,že by tím? :0)
7. Červen 2015 - 6:07

Přidat komentář

Reklama

Reklama