0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jaký je život s BÝKEM? :-)

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Můj partner se narodil ve znamení býka :-) a jeho typickými vlastnostmi jsou nerozhodnost, ukvapenost. Jinými slovy, nedá se s ním nic plánovat, neboť dnes je něco tak a zítra onak. Strašně mě to rozčiluje :-) a asi s tím nic neudělám, prostě je takový jaký je, ale máte i někdo z Vás podobnou zkušenost? Já sama jsem narozená na samotné rozhraní dvou znamení a to raka a lva :-)
2. Září 2004 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Ahoj Katko, taky žiju s Býkem. :-) A je to býk býkovatej, protože má i ascendet v býku, což je vlastně zdvojení všech běžných vlastností býků... Ten můj je sice taky nerozhodnej, ale zase když už se pak rozhodne, nic s ním nehne a stojí si za svým. Takže se to projevuje i v tom, že když se domluví výlet apod. skutečně to tak potom je a na výlet se jede. Já sama jsem Lev a rozčilovalo by mě asi dost, kdyby se pořád něco měnilo. Já změny zrovna v lásce nemám. Ale zase Býci mají svoje kladné stránky. Např. je to vyloženě dotykový a hmatový typ, takže si vůbec nemůžu stěžovat, že by se mě nedotýkal i mimo postel. Pořád mě hladí, objímá, laská ve vlasech (bydlíme spolu již pět let). To je jeho velký klad. Není prostě studený čumák. Je velmi citlivý a má dar empatie. Tohoto si na něm moc cením.
2. Září 2004 - 13:12
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
To je dobré, jak jsme se tady Lvice sešly :-). Můj mladší syn je býk a musím s Vámi souhlasit. Je nerozhodný, ale když už se pro něco rozhodne, nic s ním nehne a je to taková moja muchla, pořád by se mazlil (je mu 10 let). :-)
2. Září 2004 - 13:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Vasp (anonym)
Já sama jsem jsem Lev a žiji 6 let s býkem a můžu říc, že jsem moc spokojená. Můj býk je docela rozhodný, je až moc optimista a i trochu flegmatik, z ničeho si nedělá hlavu a nikdy nepropadá panice. Jinak můsím úplně souhlasit se Smajlinkou, můj je taky citlivý a taky se mě neustále dotýká, prostě je fajn a také souhlasím s tím, že ani já nemám ráda změny. Já lev jsem pruďas, ale s býkem mi to klape super, sice jsme oba dominantní povahy, ale umíme se respektovat a chápat i navzájem obdivovat. Také máme oba rádi pohodlí a to býk teda může. Takže můj život s býkem je pohoda a spokojenost.
2. Září 2004 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Vasp, úplně mi mluvíš z duše. Ten můj je taky hroznej kliďas, já jako cholerickej Lev to absolutně nechápu. Jeho skoro nic nerozčílí. A je pravdou, že oba máme rádi pohodlí a taky dobrý jídlo a pití (i sex), takže v tomhle si taky dobře rozumíme... Oblíbené jsou např. naše večery u dobrého vína s olivami, dobrým salámem a sýrem... :-) Všude píší, že Býk a Lev se k sobě absolutně nehodí, ale já to vidím úplně jinak. On mě dokáže zklidnit, pozvednout mysl nad běžné problémy a jít dál, tak jak to dělá on se svou býčí povahou.
2. Září 2004 - 13:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Býci jsou tvrdohlaví, konzervativní, přátelští, klidní, stálí, spolehliví, pyšní, mají smysl pro hmotné zajištění. Bojí se unáhlených a nevratných rozhodnutí. Rozhodování je pro ně dlouhodobým procesem, na kterém si dávají záležet. Pokud chcete svádět Býka, vybavte se dostatkem peněz a trpělivosti. Býci rozhodně nejsou pouze materialisté, ale jsou velmi citliví. O Býcích se traduje, že jsou to nejsmyslnější milenci a milenky, dokáží uspokojit i ty nejnáročnější. Důležitá je pro ně spokojenost partnera, o kterou se s velkým úsilím snaží. Mají rádi romantické a pohodlné prostředí. Velmi si libují v dlouhých předehrách, svádění a milostném tokání. Býci většinou milují naplno, sobecky a často majetnicky. Partner jim musí být věrný, nevěru neodpustí. Co na srdci, to na jazyku. Partnera si Býk vybírá zodpovědně, touží zejména po harmonii a porozumění. I když jsou možná trochu nerozhodní (tomu mému Býčkovi to taky déle trvá), ale to ostatní stojí za to ne??? Já bych neměnila!!! Sama jsem narozená ve znamení Berana...občas bojujeme rohy proti sobě, ale jinak to asi ani nejde :o)
2. Září 2004 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Tak ten můj býček se trochu liší. Citlivý je velmi, tvrdohlavý taktéž, ale co se týče sexu, pak se jde hned na věc :-) a ta nerozhodnost a ukvapenost je šílená. Nazvala bych to tak, že někdy plácá ani neví co :-) A pokud se domluví výlet nebo nějaký srazík s ostatními, pak se pochopitelně drží pravidel, což znamená, že se jde a dokonce tam musíme být na čas, jinak je zle. U mě je to tak, že deset minut sem a deset tam, nedělám si s tím těžkou hlavu, ale to byste pak měli vidět jak se tenm můj býček rozzuří ;-)
2. Září 2004 - 14:23
Obrázek uživatele Návštěvník
kristina (anonym)
porad lepsi zivot s BYKEM nez s VOLEM.
2. Září 2004 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Vasp (anonym)
To Smajlinka: jak tak čtu Tvůj poslední píspěvek, začínám mít pocit, že to píše můj klon s nickem smajlinka :))))Večery s vínem , dobré jídlo, pohoda, to mám na denním pořádku. Taky to, že můj býk zklid?uje, nevědomky mou povahu a taky, že ho skoro mic nevytočí (jen to, pokud byť jen trochu zesměšňuji jeho matku), proto se taky skoro nehádáme, já třeba chci, potřebuji se trochu vyventilovat, tak začnu, ale on s ledovým klidem na to : "co blbneš, prosím tě..." zasměje se tomu a jde si třeba číst noviny. Nebo třeba už se už i pár blbin ze sebe vychrlím a on na to: "ale ale ten lvíček je ale vztekloun" a směje se, takže se žádná hádka nerozběhne. A to jsme spolu pořád v práci i doma.Takže my dva k sobě jdeme, to netvrdím jen já, ale dokonce i on a kámošům u piva (což mě těší)
2. Září 2004 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Smajlinka (anonym)
Vasp, ten můj se taky nikdy nechce hádat. Né, že bych to milovala, ale někdy je fakt potřeba vyčistit vzduch. Ten můj, když začnu být v ráži, tak se mnou přestane komunikovat do doby, než se zklidním. :-) A to je prosím pěkně šílený. :-) Ale má to výsledky, protože když chci něco vyřešit, tak se skutečně zklidním a jde to pak lépe. :-) Jinak, co se týče toho sexu, jak psala Katka, že se jde hned na věc, u nás je to většinou taky tak. Ale vzhledem k tomu, že mi tu "předehru" vynahrazuje prakticky celý den tím muchláním, dá se to odpustit. :-)
2. Září 2004 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Vasp (anonym)
To je fakt sranda, já když chci něco řešit a má to jen trochu podrážděný tón, když chci , jak říkáš, jen tak trochu vyčistit vzduch, tak se mnou taky hodně často přestane komunikovat do doby, než mě to přejde, pokud to nepřejde tím humorem jak jsem psala. A zásadně se mnou nechce žádný problény rozebírat, protože si on pohodář zřejmě myslí, že si je sama vymýšlím a dává najevo, jak ho obtěžuje mě vůbec s těma nepříjemnostna poslouchat a uzavře to slovy, to je ale blbost, pokud vůbec reaguje.A s tím sexem...jde samozřejmě hned na věc, předehrou se skoro nezatěžuje, ale mě to zase nějak moc nevadí. Taky si to asi vynahrazuje tím přitulováním během dne.
2. Září 2004 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Adinka (anonym)
Jaký je život se mnou???Skvělý.... :o)Jsem taková milá a přítulná býčice co má rada přijemné okolí,poctivě pracuje, moc toho nenakecá, ráda se miluje a mazlí a skvěle vaří.Zkrátka typ pro domácí idylku.:o) :o) :o)
2. Září 2004 - 16:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Elli (anonym)
Měla jsem přítele Býka. Výborný milenec, rozhodný, co vyřknul, za tím si stál, pracovitý, spolehlivý, zábavný a vtipný, dosti žárlivý, v hádkách málokdy ústupný. Ale milovala jsem ho ze všech nejvíc. Já sama jsem račice.
6. Září 2004 - 21:43
Obrázek uživatele Návštěvník
klárka (anonym)
Ahoj, tak já jsem býk, ale jsem žena. Žiju s beranem - manželem a malým beránkem( no 13. ti letým). Je to síla, jak se začnem přít o názor. Píšete, že býci jsou klidní, to je sice pravda ale já už někdy šílím z těch rohatých kolem sebe:--)))). Jsou to berani, kteří neustoupí. Ale jinak to co píšete, že býk je dotykový typ- tak to platí. Já bych se furt tulila, jenomže moji beránci nechcou- ani jeden :-)) ach jo. Mám kamarádku , kerá je Lev a seperně si rozumíme. Taky všude čtu, že si Lev s Býkem nerozumí, ale u nás je tomu naopak.Takže se mějte býci.. a nejen vy.
7. Září 2004 - 10:59
Obrázek uživatele Návštěvník
webmaster (anonym)
Předmět: Býk Autor: H Datum: 17.9. 2004 21:09:42 Tak se holky taky přidám do diskuze jájsem taky býk a můj kluk taky a není to moc dobrý.já jsme strašně hádavá a můj býček si to nenechá tak kolikrát slovíčkaříme o blbostech.joo ten můj taky není nějak na předehry a já bych se tak mazlila Předmět: Býk Autor: saba Datum: 18.9. 2004 15:15:35 Ja se taky pridam.Muj byvaly pritel byl byk, ale protoze se z neho posleze stal vul, radsi jsem se na to vyprdla. Předmět: Býk Autor: Mirka Datum: 18.9. 2004 20:34:50 Ja som tiež Býk, ale vôbec nie som hádavý typ. Neznášam hádky, nechám toho svojho, nech si kecá ko?ko chce, urobím si aj tak po svojom. Mám jednu ve?mi dobrú vlastnosť, že dokážem "nepočúvať".Môj brat je Býk, moje dvojča, rozumieme si perfektne. On má ženu tiež Býka a v tomto manželstve mi to pripadá, že je dosť pod papučou. Jeho žena je stále unavená. On chodí s dieťaťom do škôlky, zo škôlky, na nákupy, s dieťaťom vždy maródi on... Pripadá mi ako žena v domácnosti. Mám aj dcérku Býka(2,5r.), začína si vydobíjať svoje dupkaním.
29. Září 2004 - 23:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Helča (anonym)
Já jsem račice a můj přítel býk a jsme moc spokojení. V podstatě jsme oba stejní (citově založení, vyžadujeme lásku) a zároveň úplně jiní (on kliďas, rodinný týpek, co má rád své pohodlí a já náladová, někdy citově nevyzpytatelná račice). Máme strašně krásný vztah, hodně si rozumíme, ale jakmile přijde na hádku, tak to je Itálie jako hrom. Hádky nejsou časté, ale jakmile přijde, tak to je bouře. Pak je nám to líto a hladíme se ještě víc než předtím. Jinýho chlapa bych nechtěla.
30. Září 2004 - 12:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Já sice sluneční býk nejsem, ale mám hoooodně jeho vlastností (klid, mlsný jazyk, miluji doteky, laskání a hraní:-)) Problém je ale v tom, že jsem teď sám a chybí mi holka, se kterou bych si mohl takhle laskat a hrát:-) nebo zajít na nějakou pěknou romantickou večeři při svíčkách.
30. Září 2004 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
andrea (anonym)
s Býkem se hádat naštěstí nedá, jen diskutovat a slovíčkařit, přetahovat se o správnější smysl slova či věci :) opravdu Býk uklidnuje, a naštvat ho může sebemenší slovní poškozování rodinných členů...
11. Listopad 2004 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška (anonym)
Přece skvělý. Býčice Eliška
11. Listopad 2004 - 19:34
Obrázek uživatele Návštěvník
webmaster (anonym)
Předmět: Život s býkem Autor: Jitka T. Datum: 23.2. 2005 16:01:21 Děvčata dnes jsem náhodou narazila na tuto diskusi a musím potvrdit,že je to vše přesně tak jak tady píšete.Já a můj Býček jsme spolu 4 roky,z toho 1 rok jako manželé.Já jsem kozorožka a myslím,že jen málo jiných by semnou vydrželo.Co se týká těch doteků během dne-to je něco nádherného!Ale když přijdou na řadu naše rohy!To je totální zkáza pro vše,co nám přijde do cesty.Jinak je to ten nej... chlap,kterého bych za nikoho nevyměnila. Jitka Předmět: Život s býkem Autor: uma Datum: 24.2. 2005 9:20:12 Taky mám býka!Já jsem tedy střelec.Občas ze mě nevěří,ale umí zachovat klid a zklidnit i mě.Ty doteky,to je fakt,jsou to velmi kontaktní stvoření.A zodpovědní.Akorát verbálně to není žádný šlágr-ale co,nepotřebuji to slyšet,když to tak bytostně cítím každou minutu.Takový lev mi cpal dokola jak mě miluje,ale bylo to tak prázdné,jak kdyby říkal dobrý den.Býci jsou nejlepší chlapi-opravdoví chlapi.
24. Únor 2005 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
kosatka (anonym)
ahoj holky, přečetla jsem si tuhle diskusi jen tak ze zvědavosti, žádného chlopa-Býka osobně neznám a nemám s těmito zvířátky žádnou zkušenost ;+, legrace je, že by to měl být údajně "ideální" chlap pro mě, já jsem v Rybách. Našla by se nějaká rybí kolegyně, jak jim to funguje? znáte někdo osobně toto spojení?
25. Únor 2005 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Měla jsem přítele býka.Já jsem panna.Byli jsme spolu 3,5 roku a byl to ten nejúžasnější chlap,kterého jsem kdy potkala.Moc mě mrzí,že nám to tenkrát nevyšlo a že jsem to svou hnusnou povahou zničila!
25. Únor 2005 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Myslím,že býk vydrží snad s každým.To co vydejchá ten můj je neuvěřitelné.Ani to s ním nehne.Je to balzám na nervy.Když dostanu svůj střelčí záchvat,tak se jen pobaveně usmívá.A je prý rád,že jsem taková divočina-sám to neumí,ale prý ho to rozveseluje.Jinak já se udajně k býkovi nehodím vůbec-naopak je to jedna z nejhorších možností-ale lunu mám v rybách a pak dva domy v kozorohu,tak možná proto to jde.Znamení,která ke mě mají jít,byly vždy průšvih.
25. Únor 2005 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Nejsem Ryba, ale Panna. Chodila jsem s Bykem, podle horoskopu bychom se k sobe meli hodit idealne. Realita byla jina. Oproti tomu vsemu, co se tu pise, me se ten muj Bycek nikdy nedotykal na verejnosti, byl dost chladny, i kdyz se rad mazlil v soukromi. Hodne jsem trpela pocitem, ze mi je neverny, protoze mi odmital cokoliv rict ke vztahum ke svym kamaradkam. Mela jsem pocit, ze nejsem a nikdy se nestanu soucasti jeho zivota. Kdyz jsem ho opustila, prekvapilo me, ze jsem ho zranila. Zjistila jsem, ze neni bez citu, ale ma to hodne hluboko v sobe. Nas vztah byl nezraly, plny hadek, ale mel jiskru a nemuzu na neho zapomenout. Presto si nemyslim, ze by znameni melo byt pro vyber partnera urcujici.
25. Únor 2005 - 16:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
My jsme se taky hádali,přesto mi na něm moc záleželo.Svého nynějšího partnera nemiluji ani z části tak jako toho býčka.Nejradši bych se k němu vrátila kdyby chtěl.
25. Únor 2005 - 16:47
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Oni nedávají své city moc najevo.Neuslyšíte od nich ani že máte hezké to a tohle,působí chladně proto,že jsou obvykle dost vyrovnaní.Ale o to hlouběji nás mají v sobě.Ríká se,že obecně platí pro muže,že čím méně se vyjadřují verbálně,tím víc cítí.U žen je to naopak,žena nemluví aby sdělovala,ale pro utužení vztahů.Zezačátku mi taky chybělo:tobě to sluší,čím to voníš,ty jsi taková a maková-ale zvykla jsem si,protože je to velmi silně cítit,že mě miluje.Býci pryý své city dávají najevo hlavně zajištěním.Linda Goodman-am.astroložka hezky napsala,že ostatní muži pějí ody a nosí kytky,ale býk Vám přinese ukázat plán domu.myslím,že je to trefné.
25. Únor 2005 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Má tam být malé v já vím.
25. Únor 2005 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Verco, moc Te nepotesim, taky mi chybi. Byk se nevraci. Umo, me nejvic stvaly ty ruzne kamaradky...
25. Únor 2005 - 19:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jozin (anonym)
Jsem vodnar s bykem nemam nic spolecneho,ale pokud vas zajima charekteristika jednotlivych znameni potom se podivejte na stranky..www.empatia.cz,kde jsou rozebrany vlastnosti ruznych znameni opravdu vystizne a trefne.
25. Únor 2005 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
uma (anonym)
Ten můj má také kamarádky a já zase kamarády-nemáme s tím problém.je fakt,že z poloviny jsou to u obou čekatelé-no,ale vybral si mě,ne?A já zas jeho a pokud lovím znovu-vždycky v uplně jiných vodách,takže čekatelé se nedočkají.Nebo jsi myslela ty kamarádky jinak,než jsem to pochopila?
26. Únor 2005 - 8:56

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama