7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jaký límec na zablokovaný krk.

10. Září 2018 - 0:22

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Nicky (anonym)
Jaký límec vám pomohl na zablokovaný krk? Žádám radu pro lenochy se zablokovaným, bolestivým krkem z kanclu. Je jasné, že cvičení funguje lépe než symptomatická léčba, ale když už to bolí, tak je límec jedním z řešení jak se dostat z nejhoršího. Ale jaký vybrat? Ono vybrat model který sedí neni jen tak. Jako mladý jsem dostal po lehčím úrazu molitanový s plastovou výztuhou (myslím zn ORTEZA) Nevím jak to říct, furt jsem nevěděl jak si opřít hlavu, vzadu nic moc nedržel ale bradu jsem zas měl až moc vysoko. Nakonec jsem ho potom co bolest trochu přešla už moc nenosil a nebo ho nosil úplně na volno. Usnout v něm bylo těžké. Pište prosím své zkušenosti. Jaký límec se Vám osvědčil na krátkodobé použití (než přejde nejhorší bolest ztuhlého nebo zablokovaného krku)? Které modely sedí?
16. Duben 2013 - 12:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Don (anonym)
Jaký límec vám pomohl na...Je mozne pouzit obycajny mekky krcny limec, plastova vyztuha nieje nutna. V predajni zdravotnickych potrieb poradia. Hlavne aby mal dostatocnu vysku. Ked sa mi to stalo naposledy tak pretoze to bolo dost silne tak som nasadil na spanie koli rychlej renegeracii pevny limec (nemocnicny co sa pouziva po urazoch) lebo nuti mat hlavu v jednej polohe. Stacilo to mat 2 noci a bolest sa vyrazne zmensila. Potom som nosil uz len mekky limec. Mekky limec obmedzuje pohyb hlavy len mierne, nedava dostatocnu oporu, v podstate je len na to aby sa zabranilo prudkemu pohybu. Pevny limec prakticky fixuje hlavu v jednej polohe. Koli pohodliu, cene a jednoduchosti nasadenia sa bezne pouzivaju len mekke krcne limce. Prejde to zvycajne behom par dni, u mna to bolo tak 7 dni. Ak by to trvalo dlhsiu dobu - par tyzdnov tak je nutne ist k doktorovi, samo to nemusi prejst.
14. Květen 2015 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Tak chytněte sousedovic kocoura a vyžeňte ho z kožichu a máte krásnej límec! A jak pomáhá ! Mnoha lety vyzkoušeno! Ale nejlepší je ho vyhnat z kožichu v zimě, letní kožich za moc nestojí!
14. Květen 2015 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
ivana (anonym)
zablokly krk
3. Leden 2018 - 15:39
Obrázek uživatele Návštěvník
ivana (anonym)
mam tri roky zablokovany krk a nikdo semnou nehne je to na obeseni pry se nesmi uz napravovat a drive to slo jek to je mozne
3. Leden 2018 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
vyzkoušej: https://www.youtube.com/watch?v=QqaW_Nf8-TU
3. Leden 2018 - 15:55

Přidat komentář

Reklama

Reklama