6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jakubů Jiří, psycholog

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
J.L. (anonym)
Ahoj. Vzhledem k diskusi týkající se ESETu jsem zde založila vlastní téma k osobě psychoterapeuta Jiřího Jakubů, který nyní působí v CETEŘe, dříve v ESETu... Jaké s ním máte zkušenosti? Já velmi špatné, nicméně ráda podiskutuji a získám i jiné pohledy. Díky.
15. Červen 2012 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
technická zálež (anonym)
Ahoj. Vzhledem k diskusi...Téma se neobjevuje na stránce posledně diskutvaných témat z oblasti "Psychické problémy a psychologie". Prosím admina o jeho zařazení na příslušné místo. Děkuji.
15. Červen 2012 - 20:37
Obrázek uživatele Návštěvník
k Jiřímu Jakubů (anonym)
Prožila jsem s JJ dlouhou terapii, která byla v mnohém radostná i krušná a pro mne často přínosná. Přesto se domnívám, že Jakubů je špatný psycholog i člověk a neměl by toto poslání vykonávat. Hlavní problém vidím ve skutečnosti, že je to člověk labilní, který se jednou chová přívětivě a podruhé z nepochopitelných důvodů obrátí. Chybí mu empatie. Není konsistentní ve svém jednání a mění své názory, čímž klienta mate, zklamává, neposkytuje mu jistotu a ničí jeho důvěru. Není vyrovnaný sám se sebou, nestojí za svými názory a slovem, mění ho podle situace a je ve vleku vlivu jiných lidí, supervizorů, kteří do případu nevidí. Je schopen velice ublížit a klienta zdravotně poškodit. Chladný kariérista, jeho ambice a pohodlnost stojí nad prospěchem klienta. Nezná pokoru, lásku k bližnímu, klient ho ve skutečnosti příliš nezajímá. Jednou je přátelský, práce je nadějná a pomáhá, podruhé je chladný, lhostejný, popírá, co řekl a slíbil na předchozím sezení. Nedoporučuji ho, je to člověk, který by neměl vykonávat profesi, jejímž cílem je pomoc lidem v nouzi. Pocity těchto lidí ho ve skutečnosti nezajímají.
17. Červen 2012 - 14:47
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Souhlas,měl jsem obdobné zkušenosti.
19. Červen 2012 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
No já svou zkušenost již psala nedávno do podobné diskuse (o ESETu). K této osobě již nikdy více :-(
20. Červen 2012 - 8:33

Přidat komentář

Reklama

Reklama