64 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Na jakou VŠ?

10. Září 2018 - 0:08

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mina (anonym)
Prosím, potřebovala bych poradit.. Jakou VŠ byste mi doporučili? Umím se nadchnout pro leccos, ale vůbec se nemůžu rozhodnout, kam jít. Chtěla bych nějaký obor s kterým se uplatním... Prosím, poradíte? Děkuju..
28. Prosinec 2006 - 12:55
Obrázek uživatele Návštěvník
k2 (anonym)
promin, ale kdyz se takto ptas a jeste k tomu tady, tak snad radsi zadnou
28. Prosinec 2006 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
d (anonym)
Me to prijde jako normaln dotaz i kdyby chtela VS jen proto aby ji mela.Snaha se ceni ne?Lepsi nez nedelat nic.
29. Prosinec 2006 - 5:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak hlavneě musíš vědět, k čemu tíhneš... jestli k humanitním vědám nebo něčemu jinému, pak ti můžeme aspon trochu poradit.
29. Prosinec 2006 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
amalie (anonym)
já jsem taky po střední škole nevěděla, co a jak, přihlásila jsem se na fakultu sociálních věd, na žurnalistiku. protože náhoda přeje nepřiprveným, dostala jsem se tam, ale nakonec jsem odešla během druhého semestru. chtěla jsem jít do pnějaké práce ujasnit si, co vlastně chci a jestli něco, doma šíleli, nevěřili, že někdy něco vystuduju... za 4 roky dost divokého života plného různých prací, cestování a volovin jsem se rozhodla vystudovat fyzioterapii, rok jsem se učila chemii, fyziu, biologii na přijímačky, vyšlo to, vystudovala jsem, sedm let pracuji v oboru, mám docela úspěch, teď přemýšlím o další škole, kterou už bych studovala při práci a kterou bych si ještě doplnila svoje vzdělání... zkrátka a dobře, když nevíš, tak tomu dej čas, najdi nejdřív sama sebe, pak to, co tě bude bavit a pak studuj. znám hodně studovaných lidí otrávených z vlastní práce, terá jim sice nese peníze, má snad i nějaký smysl, ale není to to jejich hodně štěstí!
29. Prosinec 2006 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Ano, hlavně se rozhodni, co tě aspoň trochu baví a k čemu máš vztah. Nemůžeme ti radit třeba medicínu, kde se 100% uchytíš, když ti to prostě nesedne.... Myslím, že filozofické obory nemají temer zadné uplatnění, například kamarádka vystudovala češtinu, je jí to k ničemu, práci v tomto oboru prostě nesežene. Když už, tak berou žurnalisty a podobně. TAkže přemýšlej perspektivně. Rozhodně bych nešla na tu filozofii... A jazyky v teto dobe umi kde kdo, takze samostatny jazyk taky nenajde uplatneni, musel by byt v kombinaci s necim lepsim. Fyzioterapie je fakt super :-)
29. Prosinec 2006 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
bar (anonym)
Ahoj, já jsem vystudovala chemicko-technologickou, zaměřenou na potraviny (protože jíst se bude pořád), práci jsem si našla ještě než jsem dokončila školu - stejně jako naprostá většina mých spolužáků. Takže o uplatnění není nouze a po pravdě o peníze taky ne. Práce je navíc pestrá, zajímavá, často cestuju. Ale! Vím, že s životními zkušenostmi, které mám teď, bych znova na to samé nešla. Prostě jsem se našla, teď už vím, co chci, ale taky vím, že je pozdě na to, toho dosáhnout. Tak se přikláním k názoru Amálie, raději nějaký ten čas pocestuj, popřemýšlej, poznej sama sebe a teprve potom přemýšlej, co chceš nastávajících 35 let dělat.
29. Prosinec 2006 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
tereza (anonym)
Ahoj, nevíte, jestli se dají někde studovat jazyky dálkově? Myslím bakalář, našla jsem jenom mgr.
31. Březen 2007 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
já jsem taky po gymplu netušila kam bych šla, zkusila jsem práva, ekonomku a zemědělku. Dostala jsem se na VŠE, ale fakulta mě strašně nebavila, takže po 2 semestrech jsem udělala znovu přijímačky a dostala jsem se na fakultu, kam jsem chtěla. Jsem ve 2.semestru a ani na okamžik jsem nezalitovala. Podle mě VŠE je dobrá volba, je docela všestranná, jen musíš překousnout třeba matiku a pár dalších předmětů co tě nebudou bavit. Ale když si vybereš dobrou fakultu a obor (a teď už přestupovat mezi fakultami jde, kdyby tě nebavilo to vybrané), určitě nebudeš litovat.
31. Březen 2007 - 18:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Bony (anonym)
Já šla na Bankovní institut, sice soukromá, ale není to špatná škola, byla jsem celkem spokojená, můžeš si vybrat z oborů Práv, Informační technologie, Bankovní management apod.
31. Březen 2007 - 23:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
na doporučení mého budoucího tchána ( snad... ) letos nastupuji na sociální práci se zdravotnickým profilem na Ostravskou univerzitu. Doufám, že mě to bude bavit. Ráda bych poznala někoho, kdo se chystá na stejný obor, nebo ho už studuje.... díky
21. Srpen 2007 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
BIVS určitě NE! (anonym)
Proboha jen si nevybírejte BIVS - Bankovní institut vysoká škola. Na této škole začala působit p. Svátková, která si předmět Daňové systémy vzala snad jako určitý druh náboženství. Požaduje neskutečné množství informací, které se staly několika desítkám studentů posledních ročníků magisterského studia smrtelným. Díky svému přesvědčení byla donucena odejít i z VŠE Praha, kde dříve působila. Vedení školy začínají chodit petice a stížnosti, studenti se začínají bouřit. Pokud mohu poradit, tak na tuto školu pokud nespěcháte, se přihlaste za pár let, až tam doc. Svátková nebude.
15. Duben 2011 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Šikana na BIVŠ (anonym)
Vážení spolužáci BIVŠ v Praze Jelikož většina studentů kombinované formy propadla u státních závěrečných zkoušek, je naší povinností varovat všechny čerstvé Bakaláře, kamarády, známé, rodinné příslušníky, aby zvážili další ( případné ) působení na BIVŠ. Doporučujeme magisterská studia na jiných soukromých VŠ v Praze, kde je procento neúspěšnosti minimální. Dále máme již dílčí informace, kdy je možno nastoupit ( přestoupit ) na jiné VŠ již do 2. ročníku magisterského studia s uznáním zkoušek z BIVŠ. Zvažte, jestli budete riskovat úspěšnost u státních zkoušek na "naší" škole v příštím roce, nebo vsadíme na jistotu úspěchu u jiné školy. Ráda budu všechny informovat o průběhu státních zkoušek v letošním roce na jiných VŠ v Praze, které se opravdu nedají srovnat s přístupem BIVŠ, které mnohdy hraničí se šikanou. Prosím všechny o informace, jak SZZ probíhaly. Tyto informace monitorujeme přes kamarády i na jiných školách. Samozřejmě uděláme porovnání několika škol a výsledky se budeme snažit dostat do přístupných médií. Pro další informace a možnou komunikaci používejte kotakt: bivs-protest@email.cz
10. Červen 2011 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
VELKÝ DAŇOVÝ PODVOD ! Když jsem se zamyslel nad návrhem „změkčené“ daňové reformy a zjistil, že to je divadýlko s velkým podvodem. Budeme počítat se základem 100 Kč: dnes je daň 10% ze 100 Kč = 10,00 celkem cena vč. DPH 110 Kč v roce 2012 bude 14,5% = 14,55 cena vč.DPH 114,50 Nesmíte zapomenout, že v roce 2013 se bude daň 17,5% počítat ne z dnešních 100Kč, ale z částky zvýšené v příštím roce o 14,5% Takže bude: 2013 17,5% ze 114,5 = 20,03 cena celkem 120,03 --------- PŮVODNÍ NÁVRH BYL 20% 120,00Kč Takže to mají ty ku… velmi dobře spočítané. Ve skutečnosti zvednou DPH na 20%, i když to vypadá, že „jen“ na 17,5%
10. Červen 2011 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
MaMa (anonym)
Vážení spolužáci BIVŠ...A co bys chtěla? Aby titul dostal automaticky každej, kdo zaplatil školný, i kdyby u státnic věděl velký kulový? Náhodou je to dobře, že blbce povyhazovali. Aspoň si na BIVŠ nebudou lidi ukazovat jako na plzeňská práva, ale absolventi budou bráni jako lidé, kteří něco umí. Takže si tady, huso, nestěžuj. Evidentně si vybíráš školu podle toho, která je nejlehčí a stačí na ní tvá nevalná mozková kapacita.
10. Červen 2011 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
dana (anonym)
a opravnej termín není?
10. Červen 2011 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
pche (anonym)
A co bys chtěla? Aby titul...stejně ukazujeme - jen si z vás chtějí vyždímat ještě nějaký bakšiš za opakování ročníku nebo alespoň za opakování státnic
13. Červen 2011 - 1:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Poradim ti. (anonym)
Poradne se nauc... Pak te nevyhodi.
13. Červen 2011 - 11:03
Obrázek uživatele pavlikhajek
pavlikhajek
Ahoj, já doporučuju studium na http://www.unyp.cz Sice je to soukromá škola, ale kvalita výuka je neskutečná. Nejlepší věc asi je, že dostanete dvojí titul. Jak český tak americký.
8. Září 2011 - 14:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Darja (anonym)
Ahoj, já doporučuju studium...To bych ráda viděla, jak v USA všichni čumí na tem americkej titul z český soukromý školy.
8. Září 2011 - 15:32
Obrázek uživatele Návštěvník
DE (anonym)
VELKÝ DAŇOVÝ ...Co to meleš! Cena bude furt vycházet ze základu, tzn. bez DPH a tudíš bude nejprve 14 a pak 17. Přičítání je absolutní nesmysl.
19. Prosinec 2011 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
démon (anonym)
To bych ráda viděla, jak v...V USA si můžeš pořídit i neskutečně obskurní tituly - ale jejich význam je stejný jako význam titulu z UNYP, totiž žádný. Relativně uznávaným vzděláním z ČR je vzdělání získané na některých fakultách Univerzity Karlovy v Praze (vyjma pedagogické fakulta, teologické fakulty, fakulta humanitních studií a legislativně není možné automatické uznání lékařského vzdělání a z důvodů kompatibility právnické vzdělání), Českého vysokého učení technického v Praze, Vysokého učení technického v Brně (vyjma podnikatelské fakulty), Masarykovy univerzity v Brně (vyjma ekonomicko-správní fakulty, pedagogické fakulty, legislativně pak právo a medicína) a Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Uznávání titulů je totiž věcí prestiže, nikoliv cáru papíru.
19. Prosinec 2011 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
V USA si můžeš pořídit i...Na UNYPU se dostává titul od americké university Emire state college state university of new york, která je takovou fůzí spojená s UNYP. Nikoli od UNYPu, takže v Americe bude uplně normálně uznávaný. Po 2ou letech studia na UNYP se přechází s kredity pod tuto universitu a ta po uspěšné kompletaci studia vydá americký titul. Český titul je možno získat pod záštitem UNYP po složení českých státních zkoušek.
25. Září 2013 - 12:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
oprava: Empire state college - přesně
25. Září 2013 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
tomx (anonym)
VELKÝ DAŇOVÝ ...jako že by se platilo ještě DPH z DPH jo? ty jsi kokot :)
12. Únor 2014 - 13:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Je to sice hezke studovat socialni praci, ale reknete mi, jake mate uplatneni? Osobne jdu studovat obor pravo v obchodnich vztazich a doufam, ze to bude siroce vyuzitelne v praxi.
1. Srpen 2014 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Aha (anonym)
Proboha jen si nevybírejte...Jak je možné, když studenti procházejí s dobrým hodnocením v průběhu magisterského studia, dostanou se ke státnicím a nakonec je nemůžou zdolat pro pár jedinců v komisi??? Nikdo nemá pochopení, že je student před komisí ztrémovaný, nenechají ho soustavně mluvit a pokládají mu nesmyslné otázky tak, aby při trémě byl ještě víc rozhozený... Takže BIVŠ nikdy, nejhorší soukromá škola!
14. Říjen 2015 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
Na žádnou... Když vidím, co ti vzdělaní vysokoškoláci provádí v reálu, styděl bych se mít vysokou... Jistě, mají peníze, ovšem zbláznit se a vymazat si mozek můžu i bez vysoké. Jistě jsou výjimky, ale až na pár příkladů jsou tou školou poznamenani, a pro real život nepouzitelni.
14. Říjen 2015 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
no jistě (anonym)
Je to sice hezke studovat...Právnická verbez...
14. Říjen 2015 - 17:39
Obrázek uživatele MMilena
MMilena
Chodila jsem do Brna na mednelku a přišlo mi to jako dobrá škola, našla jsem hned po státnicích práci v oboru, takze jsem celkem spokojená :)
15. Říjen 2015 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Erika (anonym)
Proboha jen si nevybírejte...Slyšela jsem že na BIVŠ je nové vedení, pravé přemýšlím že tam přestoupím z VŠE, u nás na škole se nese že tam učí hodně profesoru z VŠE ale přístip ke studentům je tam daleko lepší. Studentů si váží. Ráda bych to tam vyzkoušela.
3. Červen 2016 - 13:04
Obrázek uživatele Návštěvník
mamut (anonym)
Doporučuji techniku. Za chvíli bude málo kvalitních techniků, protože skoro každý studuje humanitní obory, marketing, ekonomiku a podobné nesmysly. A nebo také stomatologii. Zubaři už zoufale ubývají. Mě s mými pěti zuby už je to jedno, ale mladí budou mít smůlu.
3. Červen 2016 - 17:42
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
No přece na tamtu co dělají z volů doktory!
3. Červen 2016 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Já teda osobně si myslím že na BIVŠ se toho naučím dost, studium není jednoduché, ale pokud se člověk učí dá se zvládnout, Rozhodně to není o tom, jenom platit jak na některých jiných soukromých školách. Tahle škola má úroveň, a komu se to nelíbí ať jde jinam. Kdo se naopak učí, tak má třeba slevy na školné, což třeba já mám každý semestr.
7. Červen 2016 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
dobrá reklama (anonym)
Já teda osobně si myslím...ale vhodná pouze pro prosťáčky. O tom příspěvku výše, kde někdo uvažuje, že přestoupí z VŠE ani nemluvím. Ale ke kase v Tescu to bude dobrý a prestižní titul, protože ve větší a slušní firmě místo rozhodně nezískáte.
7. Červen 2016 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
A mužeš klidně jít dělat hajzbábu! Papír jako papír!
7. Červen 2016 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
většina vysokoš (anonym)
vypadá v reálném světě,jako by studovali fakultu Dr.Chocholouška.
7. Červen 2016 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
vypadá v reálném...A nejvíc takových produkuje VŠO,UJAK,METROPOLITNÍ UNIVERZITA Praha,VŠEM a Západočeská univerzita Plzeň.
8. Červen 2016 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Mára (anonym)
Já teda osobně si myslím..."BIVŠ dnes nenabízí pouze vzdělání pro bankéře, ale připravuje studenty na profesní dráhu i mimo obor bankovnictví." Není nad 19 letého bankéře.
8. Červen 2016 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
vypadá v reálném...Ono se to bohužel netýká jen vysokých škol. Úplně stejný problém je s úrovní těch, co se vyučili. Ta nekvalita českého školství jde napříč všemi obory.
9. Červen 2016 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Ono se to bohužel netýká...můj kamarád má kámoše vysokoškolského profesora...Po roce 1989 byl v rámci výměny v USA učit,protože angličtinu uměl dobře. Po návratu řekl,že si myslel,že naši studenti jsou dementi,ale to co zažil na běžné vysoké škole v USA bylo neskutečné...Uroven jejich vysokoškoláka,nedosahovala zdaleka uroven našeho středoškoláka té doby...dnes již je to stejné,hlavně ovládat IT technologie,a umět manipulovat ostatní.jinak ubohost.
10. Červen 2016 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom... (anonym)
Ono se to bohužel netýká...To není o nekvalitě škol, až na výjimky, ale o tom, že se pouští ven s papírem i studenti, který by ten papír neměli dostat.
10. Červen 2016 - 6:25
Obrázek uživatele Návštěvník
??? (anonym)
A už se taky na těch VŠ taky připravujou ta tu INKLUZI? Jenom aby neměli z toho akorát OKLUZI ale v gatích!
10. Červen 2016 - 9:32
Obrázek uživatele Návštěvník
mirek (anonym)
A už se taky na těch VŠ...Mám informace, že na VŠ již inkluze taky běží. Jak jinak nazvat, když holka po obrně nějakého nervu ve tváři špatně mluví a nejenže je učitelka, ale dokonce učitelka českého jazyka. Vím, že za to nemůže, ale její projev je prý žalostný.
10. Červen 2016 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Blééé (anonym)
Když posloucháš naši ministrantku poškolství tak mám stejný pocit!
10. Červen 2016 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
!!! (anonym)
Lidi hlavně si dobře pamatujte, co kdo prosadil a kdo co nařídil! To proto až se ukáže, že to byl skutečně nesmyslný experiment který jen stál spoustu peněz. Bude potom potřeba po těch lidech chtít náhradu a aby uhradily z vlastního veškeré náklady. nesmyslné vyhazování ze společných peněz musí konečně někdo zarazit!
10. Červen 2016 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Dívejte já osobně mám bivš za sebou a rozhodně si nepřipadám hloupá, dostala jsem půl roku po státnicích dobrou prácí v české spořitelně. Sama mám 2 vysoké. Tak to můžu srovnat. A ta škola mě bavila, byla se tam spokojená.
14. Červen 2016 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
kkjh (anonym)
Karolíno jak je to cenama školného? viděla jsem reklamu, že při zaplacení do konce tohoto měsíce je slva na školné a pak jsou další slevy na prospěch. Más tím zkušenosti? Dostal někdo , koho znáš takovou slevu?
26. Červen 2016 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Slevu za prospěch má hodně studentů, myslím že víc jak polovina a sleva na školné je vždicky při zaplacení do konce června 5000kč a to se taky moc vyplatí.
29. Červen 2016 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
hhhh (anonym)
Karolíno a erasmus? a jak to máte s praxí?
30. Červen 2016 - 7:47

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama