9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jakého psychiatra na posudek

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
leni (anonym)
Dobrý den , žádám o pomoc kdo by mi mohl doporučit dobrého lékaře z oboru psychyatrie , který by vystavil doporučení o zdravotním stavu,že jsem zcela v pořádku protože se někdo snaží za každou cenu ze mě udělat cvoka a přitom jsem v pořádku. Budu velmi ráda , když mi někoho doporučíte někde z moravy. Moc děkuji.
20. Srpen 2017 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Hele (anonym)
To ti nikdo nemůže napsat.Ty můžeš byt cvok v remisi třeba 50 let.To všichni si mysli,ze jsou zdraví. A ty skutečné zdraví si zase mysli ,že jsou cvoci. To je stejné jako ve vězení. Tam také každý říka, že nic neudělal,že je tam omylem.Uz chápeš .....
20. Srpen 2017 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Hele (anonym)
Tom nám takhle všichni říkají. ...To je slozite
20. Srpen 2017 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Takto (anonym)
To prostě je....Samozřejme výjimky potvrzuji pravidlo......
20. Srpen 2017 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Leni, (anonym)
Dobrý den , žádám o pomoc...a proč by to kdo proboha dělal? Co by z toho hlavně měl? Jestli chceš,napiš víc.Mě by zase zajímalo,zda psychiatr když se mu svěříte,vám může dát nějaký posudek na ID,bez toho,aniž by vás poslal do léčebny a bez toho,aby vám předepsal prášky.
21. Srpen 2017 - 14:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Julius Caesar (anonym)
a proč by to kdo proboha...Ne.Pokud chceš uhrát invalidku přes kukačky tak musís projít určitou dobou hospitalizace v pakarne kde te budou pozorovat a sledovat jestli nehrajes jenom komedii a nejsi jenom lempl co se chce jenom flakat a dojit stát.To by totiž uměl každý vychcany magor přijít za cvokarem a nechat si jentak zaridit placenou flakacku a Veselé se chechtat jak s tím vymrdal.
21. Srpen 2017 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Bylo (anonym)
Ne.Pokud chceš uhrát...mi to jasné.Ale nejde o to něco uhrát,ono je to pravdivé,ale je jasné,že napřed by dala léky,hospitalizaci atd.,prostě to není jenom tak.
21. Srpen 2017 - 15:29
Obrázek uživatele Steve
Steve
Je to těžké jej získat ... asi tak. Hlavně se musí hodně vykázat nemocnost atd. Ale víte jak, radši zdravej přestože chudej. Zdraví se opravdu zaplatit ničím nedá.
22. Srpen 2017 - 0:50

Přidat komentář

Reklama

Reklama