14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jaké plenkové kalhotky na noc pro ležáky?Poraďte.

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Květa (anonym)
Pokud má někdo s tímto zkušenost,prosila bych o radu.Je těchto druhů široká nabídka, těžko se v tom orientuje,proto bych uvítala,kdyby někdo sám napsal a doporučil nějaké,které mají vysokou savost a mohly by vydržet bez prosáknutí celou noc? Děkuji moc.
26. Červenec 2007 - 23:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Inez (anonym)
Pro postiženého, zcela inkontinentního syna - vozíčkáře používám plenky ABRI FORM, jsem s nimi spokojená, vydrží v pohodě celou noc. Oproti na pohled i omak vychytaným dětským pamperskám vypadají sice míň komfortně, ale účel plní dobře. Vyrábějí se v několika velikostech podle obvodu pasu, klukovi je 9 let, ale je poněkud macatější postavy (43 kg), takže jsme momentálně na velikosti medium. Jsou i větší pro dospělé - large a x-large, hradí je pojišťovna na základě poukazu od odborného nebo praktického lékaře.
27. Červenec 2007 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Já pro tchýni - 65 kg ležák používám kalhotky Abriform Medium X Plus, ať jsem počítala jak chtěla, tyhle mi přijdou cenově vzhledem k počtu kusů nejvýhodněji, mají kód VZP 0087018 (když zadáte výrobce Abena, můžete se podívat i na jiné výrobky), předtím jsem dvakrát zkusila noční Hartmann, ale nemají takovou kapacitu. Kupuji i podložky 60 x 90 od stejné firmy (dávám je na noc pro jistotu) a ty jsou taky dobré. Dokud tchýně chodila na den jsem používala od fy Hartmann kalhotky MoliCare Mobile, ty jsou výborné, skoro jako spodní prálo, bez lepítek, navlékací, ale drahé, takže jich máte míň.
27. Červenec 2007 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dobry den, drzim vsem palce, at inkontinenci vyleci. Pokud by nekdo potreboval levne plenkove kalhotky, zbyly nam po mamince a bylo by skoda je vyhodit. Jedny jsou TENA Slip Small 56-85 cm a druhé ABRI-FLEX Small Extra S3. Nove staly v prosinci pred zvysenim DPH 466 a ty druhe 318 Kc. Tak je nabizim za 250 Kc dohromady plus postovne (nebo predani v Brne). Pridal bych k tomu zdarma dalsi ABRI-FLEX, ktere maji roztrzeny obal (ale nebyly pouzite). Kdo potrebujete, muzete mne kontaktovat na e-mail yadake"seznam.cz.
6. Únor 2008 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
helena (anonym)
děkuji za užitečné rady, moc , jste hodná
2. Květen 2009 - 11:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Používám MoliCare Super Plus Large-kapacita 4600 ml. V balíku je 14 ks a cena 300 Kč. Jsou i na předpis. Používají se převážně v nemocnicích atd.. S ohledem na ekologii používám též textilní plenkové kalhotky z froté v kombinaci s ochrannými a fixačními kalhotkami,které si nechávám zhotovit na potřebnou velikost. 100% spolehlivost. Odkaz: Jana Roubcová meil:jaromax"seznam.cz
6. Červenec 2009 - 5:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Nikomu nevnucuji svůj názor, je to jen má zkušenost. Mně nevadí prát plíny (aut.pračka). Pod prostěradlem mám igelitovou podložku PVC a používám klasické bavlněné plíny a igelitové plenkové kalhotky. p.s. spánek v pohodě
25. Září 2010 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
marian (anonym)
Nikomu nevnucuji svůj...Jiri, ja mám slipoplienky stále na sebe, pod nohavicami ich nevidno a na noc si dám ešte gumové nohavičky, tiež mám na posteli igelitovú plachtu, takže noc je v pohode.Ak chceš, môžeme sa mailom spojiť. marian.dillnberger@gmail.com
30. Březen 2011 - 10:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Blbče, (anonym)
běž už s těma plenkama do řiti.
30. Březen 2011 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
běž už s těma plenkama do...Co sem lezeš a máš takový blbý pindy,až je jednou budeš muset nosit a používat tak změníš názor chytrouši.
13. Červenec 2011 - 11:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pet (anonym)
néééééééééééééééééééééééééééééééé
13. Červenec 2011 - 12:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Magda (anonym)
běž už s těma plenkama do...Až Jednou ráno vstaneš a budeš mokrej ze spodu tak si nemysli že prší zdola nahoru. Prostě budeš pochcanej a bude li to vícekráte a já bejt prodavačka na mediálu tak ti naseru a utři se klidně do stanový plachty blbečku a roztrhni si u toho klidně i prdel debile.!!!
31. Prosinec 2011 - 22:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (email: (anonym)
Ahojky všichni, zbyly mi po babičce navlékací kalhotky MoliCare Mobile Ideal Fit. Nosí se a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Díky systému 3násobné ochrany jsou vysoce spolehlivé. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého pacienta. Speciální látka CyDex pohltí rychle a spolehlivě zápach. Oblékají se jako spodní prádlo, svlékání je usnadněno roztržením sváru na boku kalhotek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře – gel se nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Díky vysoké elasticitě a perfektní přilnavosti se přizpůsobí prakticky každé postavě. Velikost medium, obvod pasu 80 -120 cm. Cena v obchodě 380.- Kč, nabízím za 250.- Kč. Momentálně mám k dispozici 9 balení. Jsem z Liberce, tel. 722 818 970. Mějte se hezky.
9. Duben 2014 - 10:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama