540 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

jaké jsou možnosti výdělku doma přes internet?

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Zdravím, taky se snažíte si něco přivydělat z domu? Já jsem už zkoušela všechno možný. Klikání na e-maily, propagování testů, za směšný peníz. Stálou práci mám, ale dělám na směny a je těžký si něco najít mimo. Ale je to pár dnů co jsem narazila na www.sluzbyprovas.bmoney.eu Mrkněte na to,a napiště jestli by to mělo ňáký smysl v tom začít. Ale zatím se mi to zdá asi tak nejlepší.
26. Září 2009 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
jirka (anonym)
Takže jsi, Míšo, sama zjistila, že možnosti výdělku doma přes internet jsou téměř nulové. Dnes už si vyděláš snad jen když občas poskytneš pohlavní rozkoše nějkému pánovi co je finančně za vodou. Ale vyžaduje to určité fyzické předpoklady.
28. Září 2009 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Misa (anonym)
Takže jsi, Míšo, sama...Jirko, tak bohužel se musím smířít s tím, že si asi z pohodlí domova nepřivydělám:-D Možná tak na live chatu. Ale na to nemám buňky:-)
30. Září 2009 - 11:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Zdravím, taky se snažíte si...No dívala jsem se na tu stránku a nevypadá to špatně:-))
2. Říjen 2009 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
No dívala jsem se na tu...Holky MLM společnosti, affiliate web... S
2. Říjen 2009 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
No dívala jsem se na tu...Holky MLM společnosti, affiliate web... S
2. Říjen 2009 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Holky MLM společnosti,...sorry.... S tím si vydělát tak bůra za týden. Ledaže byste docílily návštěvnosti svých stránek 1000000/den.
2. Říjen 2009 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
ALVEO.PINKY@sez (anonym)
Na výše uvedeném kontaktu vám poskytnu informace o možnosti spolupráce se společností, která vyrábí špičkové doplňky stravy. Obchodní systém MLM, který má obrovskou výhodu proti společnostem Amway, Avon, Oriflame atd. Obchod jde z ČR ven, u jmenovaných společností tomu bylo opačně.
3. Říjen 2009 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Na výše uvedeném kontaktu vám...Žádná obrovská výhoda oproti Amway neexistuje!!! To dokládá 50let existence firmy Amway a vlastní firmu Nutrilite,jednička ve výrobě přírodních multivitaminových doplňků stravy,která má 75leté výročí.To jestli to "jde ven",nehraje roli.Ale jak je ta firma silná finančně,aby zabezpečila odměny za odvedenou práci...V tom hledej jistoty.
3. Říjen 2009 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
ALVEO.PINKY@sez (anonym)
Marcelo, Nutrilite je jedničkou ve výrobě přírodních doplňků v bobulích. Každý ví, že mnohem lepší jsou produkty ve formě tekuté!! Není pochyb, že Amway má bezkonkurenčně nejlepší obchodní podmínky. To, že obchod jde z ČR ven, obrovská výhoda je!! Jak správně píšete, Amway existuje 50 roků a působí ve více jak 80 zemích. I když dnes můžete po otevření hranic mít svůj obchod v mnoha zemích, těžko tam budete hledat někoho, kdo společnost Amway a její vynikající výrobky nezná, nepoužívá. Naše společnost příští rok oslaví 10 výročí a ve všech 13 zemích, kde zatím působí, je špičkou v tomto oboru. V MLM je důležité být mezi prvními a to už v Amway není možné. Naše společnost bude otvírat další trhy, celkem jich bude padesát. Příležitostí být mezi prvnimi , bude tedy ještě hodně. Že je firma silná finančně a má na vyplácení odměn je jistě důležité a naše společnost také finančně silná je, ale pokud nenajdete nikoho, kdo bude od Vás produkty kupovat, tak Vám to není nic platné.
4. Říjen 2009 - 8:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Uvádíte lidi v omyl tvrzením,že je v MLM důležité být mezi prvními. Je v pořádku,že věříte firmě s kterou spolupracujete,ale netvrďte o Amway bludy.Ten ,kdo se zapojí dnes může být úspěšnější,než ten, kdo už je zapojen 20let. Záleží na tom ,jakým systémem pracuje,a jestli je vůbec aktivní.A právě proto,že produkty jsou exkluzívní patentované,neokpírovatelné a lidé je znají a opakovaně je čím dál víc kupují. Nehledě na to, že je za tím příležitost -být svobodný.Ne dealer.A to málo kdo pochopí.
4. Říjen 2009 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
ALVEO.PINKY@sez (anonym)
Marcelo, bavíme se o MLM a ne o dealerech. O Amway žádné bludy netvrdím, je skutečností, že má nejlepší obchodní podmínky a vynikající výrobky. Každému používání výrobků doporučuji, ale pouze pro svou potřebu. Obchodování je již pasé. Může se stát, že bude ještě dnes někdo úspěšný, ale tak jeden z milionu. Lidé, kteří už produkty znají a používají, jsou již registrovaní a jsou Vám prd platní. Pokud Amway děláte již 15 roků, tak jste tento obchod chytla v ČR tuším téměř od samotného začátku. Samozřejmě, že je v MLM důležité být mezi prvními, první vydělávají nejvíc peněz. Nechcete mně snad tvrdit, že když uděláte prezentační akci, kam se dostaví 50 lidí a z nich bude 45 registrovaných uděláte větší obrat, než když se tam dostaví 50 lidí, kteří o Amway nikdy neslyšeli. Nejen, že nic neprodáte, ale nebudete mít ani koho registrovat. Nejde jen o Amway, až bude naše společnost v ČR fungovat 50 roků, bude se těžko hledat někdo, kdo ji nezná a šance někoho nového zaregistrovat, bude nulová. Taková je realita, to platí pro všechny společnosti. Být aktivní je snad samozřejmostí, ale ani tak, to dnes začátečník v Amway již daleko nedotáhne a nějaký rozumný výdělek, pouze zbožné přání.
4. Říjen 2009 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Marcelo, bavíme se o MLM a ne...Ponechme si svoje přesvědčení,přeji Vám v tom Vašem úspěch.Pouze jsem reagovala na to,že má nějaká firma obrovskou výhodu oproti Amway,no tak to se tedy fakt mýlíte a nemá cenu dále polemizovat.Hezký den
4. Říjen 2009 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Karl_von (anonym)
Chci se zeptat na jednu věc: když tvrdíte, že je to tak perfektní příležitost (amway), tak mi vysvětlete, proč podle výsledků za rok 2007 (a není to jen u nás, ale i jinde, dokonce i v USA) je přes polovina distributorů v podstatě ve ztrátě (za nákup motivačních materiálů a vše co s tím souvisí dají víc než vydělají) a další část se motá někde kolem tisícovky měsíčně? A nepište mi, že je to tím, že to není pro každého, takové procento neschopných lidí zase být nemůže. A přitom nemáte žádné logistické náklady - pronájem skladových prostor, vytápění, skladníky.
4. Říjen 2009 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Ja bych (anonym)
rekla ze je to samej ojeb, nebo velice nizky vydelky, kdy nema cenu tim travit cas...
4. Říjen 2009 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
ALVEO.PINKY@sez (anonym)
Marcelo, nejde o přesvědčení, ale o realitu.
4. Říjen 2009 - 17:21
Obrázek uživatele acz
acz
Jirko, tak bohužel se musím...Veřte mi lidi, kdyby šlo vydělávat doma na internetu, tak na ulici nepotkáte ani nohu. Bohužel nic jako pečení holubi přímo do úst neexistuje. Každý výdělek musí mít nějaký zdroj finančního obratu, který kumuluje zisk. A to prostě bez práce nejde. Pouze majitelé firem a investoři, kteří už jen vydělávají další peníze tím, že otáčejí ty, které už mají, si mohou dovolit "ne-pracovat doma". Ale cesta k takovým pozicím je dlouhá a pracovitá. Dobrá zpráva pro každého je, že je však reálná pro každého, kdo to skutečně chce. Rozkopnout dveře a najít bohatství, to je mýtus. To nefunguje ani ve Sportce ani v kasinu, natožpak v práci či podnikání.
4. Listopad 2009 - 7:06
Obrázek uživatele acz
acz
Chci se zeptat na jednu věc:...A zasloužíte si odpověď. Uvedené statistiky nejsou dostupné nikde na světě. Pokud jste někde četl takovéto vyjádření, jsou to jen fabulace z cizích zdrojů. Profit v Amway je zaručen jen pokud něco děláte a děláte to správně. Velké procento lidí je zaregistrováno jen proto, aby si kupovali výrobky za velkoobchodní cenu v pohodlí domova s donáškou do domu. Podnikání v Amway je prostě nezajímá. Ale ani tak nejsou ve ztrátě, jen prostě nakupují jako dřív, jen jinde a jiné zboží. Začínající podnikatelé Amway jsou vždy zpočátku ve finančním mínusu, Stejně jako každý podnikatel na světě, věděl jste to? Např. otevření vlastního obchodu "na růžku" by Vás stálo několik milionů aniž byste prodal jedinou žvejkačku. V den otevření se pak modlíte, abyste své dluhy splatil alespoń do DESTI LET. Investice v Amway pro ty, kteří mají ambice vybudovat spotřebitelskou síť jsou do vzdělávání a do svého času dělat to. No žádná škola, studium na světě nejsou zadarmo, že ne, v porovnání s těmi ostatními je studium v Amway v podstatě zdarma, přestože jeho efektivita je ohromující. Je na každém jednotlivci, jestli bude studium v Amway proměńovat za efektivní příjem, nebo bude jen pasivně studovat, ale s nabytými znalostmi a vědomostmi dál nepracuje. V takovém případě je samozřejmě reálné, že Amway podnikatel nic nevydělá ani přesto, že vydává pár peněz na studijní materiál a studijní semináře. Ale to není chyba systému Amway, resp. vzdělávacích "větví", ale chyba toho, kdo systém ignoruje. Píšete, že takové procento neschopných lidí být nemůže. Jaké procento? Dejte nám prosím přesné a relevantní informace, ať si nemusíme myslet, že se snažíte jen o manipulaci. 90% lidské populace vlastní jen 10% světového majetku, chodí do práce za průměrnou mzdu a na sklonku života živoří se státním důchodem. Rozhlédněte se prosím okolo sebe. Jak vysoké je 90%? Není to náhodou trochu moc?
4. Listopad 2009 - 7:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Sona (anonym)
Nabízím spolupráci s českou firmou DEDRA jež se zabývá prodejem bytové ekologické drogerie.Spolupráce bez rizika, bez VSTUPNÍCH ČI OBNOVOVACÍCH POPLATKŮ,sleva až 30% na všechny nákupy, žádné nucené odběry, propracovaný provizní systém, spolupráce bez i s ŽL. Záleží jen na Vás kdy začnete a jak budete úspěšní. Doporučuji nejdřív vyzkoušet přípravky, ale určitě budete spokojeni a navíc je to cenově dostupné, což jsem uvítala a jsem spokojená, že nemusím chodit do drogerie. Pokud máte zájem klidně si napiště o víc info, těším se na vás sona.dedra@centrum.cz
14. Duben 2011 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
andy (anonym)
Dobrý den, díky za Váš zájem a dovoluji si Vám představit tuto nabídku: Jedná se o projekt serveru www.emailing.cz , kde se člověk zaregistruje a na jeho e-mailovou adresu chodí české reklamní maily. Každý den přijdou v průměru 1-4 maily, které pokaždé končí ***@emailing.cz. Za každý přijatý mail pak příjemce dostane peníze. Důležité je na konci každého mailu kliknout na nápis pro potvrzení o přečtení, tím se započítávají peníze, což si pak můžete vždy zkontrolovat po přihlášení na emailing.cz. Registrace je zdarma a už z toho plyne, že se nejedná o žádný podvod. Na brigádě pracujete za cca 90 Kč na hodinu a Váš plat je více méně pořád stejný nemůžete si ho zvýšit, , ale u referenčních systémů můžete. Ze začátku při 15 minutách denně vyděláte 300 za 1. měsíc, za 2. měsíc je to už cca 700, 3. měsíc cca 1500, 4. měsíc 2000, 5. měsíc 3500, 6. měsíc 5000... Jednoduše řečeno, tento business nemá platový strop. Rovnou Vám říkám, že tyto peníze nebudou hned, chce to jen vydržet ty první týdny nebo jen na začátku pořádně zapracovat. První týden jsem měl na kontě jen pár korun. Tím se rozhodně nesmíte nechat odradit. Sami uvidíte, že až pod sebou budete mít pár lidí, ty peníze budou přibývat stále rychleji a rychleji. Rozhodně se to vyplatí! Je na Vás, jaké tempo zvolíte, hlavně nezastavujte. A nyní jak je to tedy s penězi: Jakmile dosáhnete nejméně 100,- na kontě, ve Vaší osobní stránce klikněte na: Vyplacení našetřené částky, nebo koukněte do FAQ a tam si najděte, kam máte poslat mail, že jste této částky dosáhli. Následně Vám přijde e-mail se smlouvou, kterou si vytisknete, vyplníte jméno, adresu, číslo účtu nebo zda to chcete zaslat poštovní poukázkou, a tuhle smlouvu odešlete. A pak už jen čekáte, až Vám dorazí peníze. A nebojte, není to žádný podvod, peníze opravdu dorazí! Pro první peníze jsem si sám osobně zašel do kanceláře v Praze a bez problémů mi je vyplatili. Pokud budete chtít, zašlu Vám kopii potvrzení. V registraci uveďte co nejvíce informací, hlavně zájmy (podle toho Vám budou chodit reklamy, které Vás budou i zajímat) a Referenta (To je člověk který vám toto doporučil), za jehož maily rovněž máte peníze - což je výrazná odlišnost od jiných podobných systémů, kde to často funguje jen jednosměrně. Za přijetí mailu dostáváte 0,10 Kč + 0,10 Kč za každou zodpovězenou předchozí informaci, takže dostanete až 0,50 Kč za mail. Teď si asi říkáte, jak jsem na tom mohl vydělat tolik peněz měsíčně? Rozhodně ne tím, že by mi chodilo tolik mailů, denně chodí 1 až 4 maily, vydělal jsem to tím, že jsem tento systém doporučil dál. Ze začátku se registroval 1, 2, 3 lidi denně, ale když si to osaháte, když už máte vyzkoušené kam dávat inzeráty a co tam napsat, jde to MNOHEM lépe než na začátku a peníze chodí, chodí hodně často... Rozhodně nepoužívejte "rychlou registraci", nebudete pode mnou, nebudete dostávat peníze za moje emaily a také budete mít za každý Váš mail jen 0,10 Kč. Uživatelé, kteří zadávají nesprávné údaje nebo pod sebe podvodně registrují sami jiné e-mailové adresy jsou mazáni. Doporučuju si přečíst pravidla. Tento referenční systém je 3 patrový, takže je dobré sehnat si pod sebe lidi, potom máte bonus i z jejich příchozích emailů, stejně jako oni mají bonus z Vašich příchozích emailů za to, že jako doporučujícího člověka uvedli Vás. Co je velmi důležité, ještě než se pustíte do registrace, založit si novou e-mailovou adresu na jiném serveru než Centrum.cz, Atlas.cz, Seznam.cz, jelikož tyto servery už mají plné, takže pokud máte mail u těchto skupin, zkuste se přihlásit (někdy může někdo odpadnout, tak to může vyjít). Pokud Vám to ale nahlásí, že už mají v tomto portálu plno, bude nutné založit si e-mailovou adresu někde jinde: yahoo.com, gmail.com (zde ji mám já, vřele doporučuju), hotmail.com a tímto mailem se přihlásit. Hlavně nezapomenout ty maily asi 1-2x týdně zkontrolovat a potvrdit přijetí. Nyní tedy znovu stručný NÁVOD 1. založit email jinde než na českých serverech (př. yahoo.com, gmail.com, hotmail.com) 2. registrace na emailing.cz přes tento odkaz: http://www.emailing.cz/validate-registration-fast.php?code=515c58d8d6671d288c6cfaf3ad8a557d Dole vyplníte kontrolní kód a zaškrtnete Souhlasím s pravidly a podmínkami a hned na další stránce by měl být hned v první kolonce můj email: maraslama@gmail.com ,pokud tomu tak není, doplňte ho tam prosím, vyplňte jméno a pokračujte dál podle daných instrukcí. Znovu upozorňuji, nepoužívejte rychlou registraci. Klikněte na odkaz, který je výše a pokračujte, jak jsem již psal, děkuji. 3. A to je ten nejdůležitější krok, abyste mohli mít slušné peníze: sehnat další lidi. Nyní vám poradím, jak shánět další lidi. Vyhledejte servery, na kterých můžete zveřejňovat inzeráty nebo brigády zdarma. Takovéto servery jsou např. prace.xinzerce.cz, Tetaberta.cz, inzerce.zacatek.cz, hyperinzerce.cz, atd. Na všech těchto serverech zveřejněte inzerát, tak jako já. Můžete použít i ten můj, není to problém. Uvidíte, že zájemců bude spousta. Inzeráty tam dávejte tak často, jak to jde, někdy to jde každý den, tak toho využijte. Čím víc inzerátů, tím víc zájemců. Zájemcům poté posílejte tento mail, ve kterém si upravte svůj referenční odkaz (přijde Vám mailem po registraci) a číslo. Dále můžete oslovit také své blízké, kamarády apod. Poté se jen dívejte, jak se pod vás lidi registrují a jak vám přibývají peníze za to, že jim chodí reklamní maily. PS.: Registrace je zdarma, opravdu to funguje, stačí Vám kolem 15 minut denně (zveřejňovat inzeráty, posílat zájemcům tento mail) a výsledky se dostaví, dřív nebo později, což záleží na Vaší píli. ZAHOĎTE VEŠKERÉ POCHYBNOSTI A ZKUSTE TO, NEMÁTE CO ZTRATIT!
14. Červenec 2011 - 8:16
Obrázek uživatele Návštěvník
DG (anonym)
Výdělek na netu. Jedná se o surfbar. Stáhnete si prográmek a no vám dole na ploše zobrazuje reklamu a za to vám platí. http://en.20dollars2surf.com/?ref=407410 Více info na http://i-penize.mypage.cz/menu/autosurfy/20dollars2surf-com Jo a admine jestli se regneš a hodíš to sem na stránky, tak tam pls nech můj refflink. Platí do desáté úrovně 10%, takže moji reffové budou vydělávat stejně i tobě.
29. Srpen 2011 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
* (anonym)
Dobrý den, díky za Váš...To je pěkná blbost.
30. Srpen 2011 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
NSS (anonym)
STIFORP Zcela nový a unikátní systém, ve kterém nemusíte sami nikoho registrovat (ale samozřejmě můžete a je to výhodné) a přesto můžete vydělávat až 2047,50 dolarů měsíčně. Všichni zaregistrovaní z celého světa se řadí postupně tak, jak se zaregistrovali. Podívejte se SEM http://nss.stiforpprofits.com/ . Můžete provést zcela nezávaznou předregistraci (zdarma), aby jste si mohli vše prostudovat. Dostanete svoje ID a od té doby se registrovaní zájemci řadí již do Vaší struktury a do deseti dnů máte čas se rozhodnout, jestli registraci potvrdíte. Už také uvidíte, jak máte velkou svoji strukturu. Stránky jsou v angličtině, ale součástí stránek je překladač i do češtiny. Denně se bude počet lidí postupně zvyšovat. Po registraci dostanete 3 weby s Vaším registračním linkem a nástroje k jejich prezentaci. Oficiální spuštění je 20. září, tak buďte na počátku této jedinečné příležitosti a nenechte si ji utéct. ZDE registrace http://nss.stiforpprofits.com/ ...zdarma Hodnocení: Po 2 týdnech mám na účtu první bonusy za 2 registrované lidi - 50 USD. Již jsem zvědavý na další uzávěrku a vyúčtování. Jen tak dál!
11. Září 2011 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Každý má v životě moment, kdy chce sám něco změnit. I Vy se můžete o to pokusit. Nabízíme vám totiž jedinečnou příležitost, kdy můžete vydělat i bez toho, aniž byste museli shánět lidi! Zkuste tady a projděte si info i výdělky ;-): http://www.prace-zdomu.wbs.cz/STIFORP.html
13. Říjen 2011 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
j (anonym)
Zdravím, taky se snažíte...Za Váš přečtený email až 5Kč. 3 levely na provize z Vašich doporučení podle druhu levelu vyplňování dotazníků od cca 20Kč až po stokoruny za dotazník 100Kc za registraci http://www.ermail.cz/link/NVlYcJXYaVjNJXTNNlCjXXJT2Cjl7NcT
14. Listopad 2011 - 0:11
Obrázek uživatele Návštěvník
j (anonym)
Za Váš přečtený email až 5Kč. 3 levely na provize z Vašich doporučení podle druhu levelu vyplňování dotazníků od cca 20Kč až po stokoruny za dotazník 100Kc za registraci http://www.ermail.cz/link/NVlYcJXYaVjNJXTNNlCjXXJT2Cjl7NcT
14. Listopad 2011 - 0:12
Obrázek uživatele Návštěvník
mravenečník (anonym)
Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s výdělkem přes internet, ve kterém jedu již dva měsíce. Jediné co jsem udělal, byla registrace za 2.800,- Kč a pak už NIC! Ne opravdu už nic jiného. Teď už jen sedím a koukám jak to naskakuje. Firma připravila provizní systém, který odstartoval v září letošního roku a už letos získal cenu za nejlepší na světě. Aktuálně mám díky němu pod sebou již 213 lidí a stále přibývají z celého světa. Aktuální měsíční zisk je cca 2500,- Kč :) Neudělal jsem nic, jen se registroval na www.evogenetic.xf.cz email na mě swire@centrum.cz, pošlete mi email, dáme o tom řeč, můžu Vám ukázat skutečné výplaty :) všechno funguje a je to pro všechny :)
24. Listopad 2011 - 9:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Žanta (anonym)
Nabízím jednoduché a ověřené výdělky na internetu. Všechno je zaručeně vyzkoušené. Práce je možné vykonávat spolu s Vaším stávajícím zaměstnáním. Všechny informace a kontakty najdete na webu: http://www.prace-vydelek.cz
16. Leden 2012 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
prace (anonym)
Jirko, tak bohužel se musím...A proč to nezkusíš tady? Získejte peníze po zapnutí počítače Kdybyste měli možnost dát vydělat sobě i svým přátelům....udělali byste to? Všichni tuto šanci mít nebudou - VY ANO! http://www.prace-zdomu.wbs.cz/WAZZUB---sance-do-01042012--.html
16. Leden 2012 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
gurmi (anonym)
https://www.marketagent.com/user/newreg_start.aspx?RefUID=257368 Vyplnovani dotazniku za penize. 1,5 eura za registraci 1-2,5 eura za vyplneni dotaznik vyplata jiz po prvnim vyplnenem dotazniku ozkouseno, 100% funkcnost lehký přivýdělek pro každého! :)
13. Únor 2012 - 22:24

Stránky

Přidat komentář