125 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jakákoliv antikoncepce je svinstvo

10. Září 2018 - 0:10

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Maria Viann (anonym)
Jakákoliv antikoncepce je svinstvo. Užití antikoncepce je svinstvo. Užívat antikoncepci jen proto, aby si člověk mohl beztrestně zašukat, to je to největší svinství co může být. Sex slouží k předávání života a ne jako nástroj jak ukojit svoje zvířecí pudy, v rámci kterých se zamezuje právě tomu předávání života.
13. Září 2007 - 17:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucye (anonym)
Takže když bych ráda měla 2 děti a povedlo se to hned poprvý i podruhý, budu mít sex jen dvakrát za život či co... Pokud podle tebe slouží jen k předávání života, proč je tedy tak třeskutě vzrušující a příjemný???
14. Září 2007 - 17:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Tea (anonym)
To napsal nejspíš nějaký impotent nebo frigida...
14. Září 2007 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Ten (anonym)
zakladatel je jen provokatér. Jinak tohoto tématu je na doktorce mraky. Přeji mu permanentní erekci, ať si to ten provokatér nebo pánbíčkář užije.
14. Září 2007 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Ten čo založil tot fórum je zatrpklý magor.
14. Září 2007 - 18:03
Obrázek uživatele Návštěvník
marta (anonym)
antikoncepce je velky byznys zabíjí život a oblbuje uživatelky niči zdravi
30. Březen 2009 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
veru (anonym)
Ale Martičko, my přece nemůžeme za to, že jsi frigidka.
3. Duben 2009 - 18:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Antikoncepce škodí a sex škodí taky!
3. Duben 2009 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
ba-ja-ja (anonym)
Díky antikoncepci můžu šukat od rána do večera a ty se marto třeba z toho poser.
3. Duben 2009 - 22:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to je bud provokater nebo fanatic...
27. Červenec 2009 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Souhlasím s tím, že to je svinstvo. Je to chemie, způsobuje to defekty v organismu, rakovinu. Znečišťuje to řeky, zabíjí to zvířata. Dítě, které se náhodou počně, když uživatelka zapomene antikoncepci bude nemocné. Z toho jsou pak ty rakoviny, nemoci štítné žlázy a nevím co ješte. Jestli to bude takhle pokračovat dál, tak se dočkáme toho, že ženským budou růst vousy a chlapy nebudou mít ptáka. A jestli myslíte, že ne, tak vám pošlu tolik odkazů, že to nepřečtete ani za týden. A taky by mě zajímalo, jak se to vyrábí, nikde se to neuvádí, takže to bude asi pěkný svinstvo.
6. Srpen 2009 - 16:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin 1 (anonym)
Tak můj jmenovec tady napsal něco, s čím absolutně nesouhlasím. Já jsem jednoznačně zastánce antikoncepce, nejen té hormonální. Ale každý ať vybere svůj osud sám ;-)
6. Srpen 2009 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Martine, doufám, že to budou odkazy na nějaké ctihodné biochemické, medicínské a molekulárně biologické časopisy, výzkumy od laboratoří z Harvardu a tak podobně.Že je něčeho taková kupa "že bych to nepřečetla ani za týden" tomu ještě nedodává na věrohodnosti:))) Víš kolik vyšlo knih v edici Stopy hrůzy?"A taky by mě zajímalo, jak se to vyrábí, nikde se to neuvádí, takže to bude asi pěkný svinstvo."Jistě, když narvu třeba miliardu do výzkumu, tak hned druhý den hodím recept na net, aby každý mohl vyrábět generika za třetinovou cenu.
10. Srpen 2009 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Brala jsem HA tři měsíce, začala jsem mít problémy se zažíváním (samovolné zvedání žaludku, zvracení, nechutenství), zhubla jsem, což mě při mých 56 kg na 178 cm rozhodně netěšilo. Paní doktorka mi předepsala jinou HA, bohužel se nic nezlepšilo. Jsou to už dva měsíce, co jí neberu a probémy mám pořád. Pokaždé když něco sním, se mi zvedne žaludek, jsem přecitlivělá a bez nálady a když se na sebe podívám do zrcadla, tak je mi hrozně. Takže ano-hormonální antikoncepce je svině!
13. Červen 2010 - 11:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Tak ať si každý užívá jaká svinstva chce, následky ponese sám, ale bohužel HA už není jen o svém uživateli, ale o tom, že to výrazně ničí přírodu, to mi na tom vadí nejvíc. A celkem se o tom mlčí, že "díky" HA mizí živočišné druhy. Jsou i jiné způsoby antikoncepce, jen to chce překonat lenost a sobectví :-(
13. Červen 2010 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
A ještě jsem zapomněla, pokud se nepřestane s takhle masivním podáváním ženských hormonů, tak za x let už antikoncepce potřeba nebude vůbec - muži budou neplodní.
13. Červen 2010 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Souhlasim s Evou a Barou.taky me to pride takovy divny porad to do sebe rvat jen kuli sexu zvlast kdyz to pak nekomu nesedne a nedela mu to dobre..to tak chlapi to maji fajn,nic do sebe nervou,vystrikaj se a dou dal.to je dobrej zivot akorad tak pro ne,kdyz jim to ujede na potrat taky nemusi jako sem musela ja,gumu taky vetsinou nechteji.tak asi lepsi nesexovat vubec.
13. Červen 2010 - 12:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Skeptik (anonym)
Tak ať si každý užívá...To by mě zajímalo, jak může lidská HA ničit přírodu a způsobovat vymírání živočichů.
13. Červen 2010 - 20:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
To by mě zajímalo, jak...Jsi jistě inteligentní člověk a podrobnější info o tom, jak estrogeny ovlivňují samce některých živočišných druhů, si jistě umíš dohledat.
13. Červen 2010 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Souhlasim s Evou a Barou.taky...Přesně tak, radši nesexovat, ať si na něm chlapi udělaj uzel!!
13. Červen 2010 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Také s vámi souhlasím. Ono je to vpodstatě docela směšné užívat celý dlouhý měsíc hormony, když je žena plodná jen pár dní v cyklu. Kvůli těmto pár dnům do sebe ženy ládují toto svinstvo. Mnohé mají velmi nepříjemné vedlejší účinky (bohužel znám dost případů se svého okolí), ale raději trpí i ty vedlejší účinky jen aby nedej Bůh neotěhotněly. Přitom je tolik jiných a spolehlivých způsobů. Možná nejsou tak pohodlné a vyžadují disciplínu ze stran obou partnerů, ale rozhodně nepoškozují zdraví. Navíc nevím, zda se dá mluvit o "pohodlí", když má žena z HA vedlejší účinky. Bylo by ideální, kdyby se přišlo na jednoduchý a rychlý způsob zjištění 100% plodných a neplodných dnů. Ale to by asi farmaceutické společnosti zkrachovaly.
14. Červen 2010 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Taky souhlasím s Petrou, je to svinstvo a já toho taky teď lituju, že jsem tak dlouho trpěla vedlejší účinky, až mi to poškodilo cyklus. Stejně největší paradox HA je, že utlumí chuť na sex. Akorát s tím zjišťováním plodných dnů je to trochu horší v tom, že se musí brát společná plodnost partnerů, ne jen plodné dny ženy. Každá žena, když se chvíli pozoruje, dokáže spolehlivě určit začátek plodných dní podle hlenu, to problém není. Spíš je problém v tom, že u každého muže je jiná plodnost, spermie od některého přežijí jen pár hodin, od některého dva dny, od jiného až pět dní. Takže pokud by se vymyslel způsob určování plodných dnů, měla by se zjišťovat i plodnost partnera, ne jen ženy. A také stále sledovat, jestli se změnami životního stylu jeho plodnost nemění. Ale bylo by fajn, kdyby vymysleli aspoň třeba nějaké levné testy, např. na hladinu estrogenu, aby žena viděla, když jí začne stoupat, že přicházejí plodné dny:-)
14. Červen 2010 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
V zahraničí je běžná sterilizace - podvázání vejcovodů u žen nebo vasektomie u mužů
14. Červen 2010 - 21:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ano, sterilizace je v zahraničí velmi oblíbená antikoncepce u žen, které už nechtějí další děti. U nás ale platí 40 let starý zákon, který povoluje sterilizaci pouze ženám starším 35 let, které mají minimálně 3 děti a pak tuším, že ženy starší 40 let už žádná omezení pro sterilizaci nemají. Ale upřímně, nedivila bych se, kdyby mé tušení nebylo správné a i ženy starší 40 let by měly pro to nějaké omezení.
14. Červen 2010 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Klinika Marie Stopes International ve Velké Británii provádí bez problémů sterilizace všem ženám starším 18-ti let, bez ohledu na občanství, počet dětí nebo zdravotní stav. Jen si to musíte zaplatit, vyjde to cca na 40 000 korun, ale pokud to bude v mladém věku, tak je to zdaleka nejlevnější antikoncepce (kromě těch "pseudoantikoncepcí" typu neplodné dny).
15. Červen 2010 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
V 18-ti ovšem podle mě nemá holka dost rozumu na to, aby dokážila zodpovědně zvážit takové závažné rozhodnutí na celý život. Většina holek nemá v 18-ti k dětem žádný vztah a mění se to věkem...
15. Červen 2010 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
To už záleží jen na její osobní zodpovědnosti.Osobně si myslím, že pokud je dost vyzrálá na to aby ušetřila 40 000 (tzn. neprobendila všechno co vydělá), tak je dost vyzrálá i na celoživotní rozhodnutí o sterilizaci.Já se pro sterilizaci rozhodla v patnácti letech, letos (kdy jí budu realizovat) je mi 23 a celou dobu jsem si 100% jistá, že nikdy názor nezměním...Samozřejmě existují i ženy, které v padesáti nevědí co chtějí.
15. Červen 2010 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Ester (anonym)
Holky hloupý to nemyslíte vážně, že se chcete ve dvaceti zbavit možnosti mít děti.Vždyť kolem 35-40 roku většina žen nabývá pocit, že bez dítěte život nemá žádný smysl. Jsou ochotné udělat cokoliv od osvojení si malého Roma, až po to někomu ukrást kočárek.Mateřský cit je velmi silný a navíc se vyvíjí a není stále stejný.Jsem několik let po sterilizaci po 4 dětech, a někdy je mi smutno, že nebudu moct mít další a když vidím nějaké malinké, je mi do pláče.Nevím jestli se to dělá, ale snad i po sterilizaci je možné umělé oplodnění, ale zřejmě za své.
15. Červen 2010 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Jasně že to myslím vážně.Nikdy žádné děti nechci ani chtít nebudu, tak proč bych byla plodná? Abych musela zbytečně běhat na interrupce a aby se na mě lepili chlapi, kteří mi po dvaceti letech manželství řeknou "ale co miminečko, já pořád myslel že ti začnou tikat biologické hodiny, prosím prosím prosím já nechci zemřít bez dítěte" a podobné radosti?Znám dost bezdětných žen nad padesát let, které jsou v životě velmi spokojené... a mají naplněnější a zajímavější život než matky, takže z mé strany jasná volba.Umělé oplodnění je sice možné, ale já později doplním ablaci endometria (která je dražší), takže to u mě nepůjde.
15. Červen 2010 - 13:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
To už záleží jen na její...Heleno, pokud nejsi ta Helena, co tu po diskuzích plive po všem, co souvisí s dětmi, poradila bych ti, abys aspoň 2 - 3 roky počkala, zlom přichází velmi často okolo 25, věř mi, bylo to tak u mě, u mých kamarádek a je to velmi časté. Lepší pár let počkat, než pak několik desetiletí hodně trpce litovat.Sterilizaci jsem sice neřešila, ale děti jsem ráda neměla, byly mi protivné. Teď mám na to jiný názor, změnilo se to během dvou let.
15. Červen 2010 - 13:55

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama