Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
27 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak zrušit pevnou linku a nezešedivět u toho

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Prosím zkušenější o radu.Rozhodla jsem se zrušit pevnou telefonní linku a linku ADSL. Myslela jsem, že podám písemnou žádost v úřadovně O2, ale rychle mě vyvedli z omylu. Pro tyto účely je zřízená pouze zvláštní telefonní linka, kde zvláštní agent posoudí vaši žádost a následně ji vyhodnotí jako neoprávněnou. Hodinu jsem se dohadovala o tom, zda mám právo telefon a internet zrušit, protože prý jistě nebydlím v domě sama a ostatní rodinní příslušníci s tím jistě nesouhlasí, protože máme vysoký provolaný účet, tudíž je linka plně využívána.Když se mě zeptali na výši výdělku, aby mohli posoudit, jestli si mohu dovolit telefon platit, tak jsem se tak vytočila, že veškerá asertivita šla stranou a zařvala jsem na ně, ať mi sdělí svoje jméno, že si na ně budu stěžovat, že mi znemožňují zrušit službu, o kterou už nemám zájem.To trochu zabralo, protože mi příslíbili zaslat poštou ověřovací kód, kterým se aktivuje zastavení služby.Kód sice přišel, ale už druhý měsíc mi nikdo na lince O2 nezvedá telefon, takže kód nemůžu použít.Myslím, že je to schválně, protože moc dobře vědí, kdo a za jakým účelem volá.Prosím pěkně, věděl by někdo, co mám dělat?
5. Listopad 2008 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
mm (anonym)
Slyšela jsem od kamarádky, že její bratr zažil něco podobného jako ty. Já nedávno zrušila pevnou celkem bez problému, jen to chvíli trvá (asi 2 měsíce). Na lince 800123456 mi zaměstnankyně O2 nadiktovala znění a kam je nutno zaslat dopis. Je to nějaký PO BOX, aby to lidi měli co nejsložitější a nemohli jim asi psát na ofiko adresy. Jestli máš zájem, nech nějaký mail, vyhledám to a napíšu.
5. Listopad 2008 - 16:22
Obrázek uživatele Návštěvník
O2 (anonym)
Na to stačí pouze štípací kleště,nic víc, nic míň.
5. Listopad 2008 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
pro mm : To by jsi byla zlatá, já už jsem fakt zoufalá! 4.rp"seznam.czDěkuji!pro O2:To mě napadlo taky, ale na zasílání faktur by to asi vliv nemělo.
5. Listopad 2008 - 17:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj, já řekla, že odjíždíme na delší dobu za hranice, abych měla klid, stejně je to hrozný, člověk musí lhát, aby ho tihle magoři nechali na pokoji
5. Listopad 2008 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
honza (anonym)
to mi přijde jako nějaký neuvěřitelný nesmysl. mně zrušili pevnou linku hned ke dnu kdy jsem to byl nahlásit. i když je pravda že internet jsem měl přes jinou firmu a telefon jsem skoro nepoužíval takže nic moc neztratili akorát paušál.pokud dělají problémy tak se obrátit na sdružení obrany spotřebitelů
5. Listopad 2008 - 19:10
Obrázek uživatele Návštěvník
O2 (anonym)
Ale mělo, to by jsi se možná divila!!!
5. Listopad 2008 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Lejla (anonym)
To jste mi připomněli, když mi zemřela maminka, tak jsem šla zrušit její pevnou linku.Hotovej horor!Tekly mi nervy, řvala jsem na ně taky a vyhrožovala, pak to šlo, ale ztuha!
5. Listopad 2008 - 19:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Také jsem nedávno rušil pevnou linku u O2 a naoprosto v pohodě. Nikdo se nic neptal a po měsíční výpovědní lhůtě byl telefon odpojen. Nechápu vaše problémy.
6. Listopad 2008 - 7:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ja rušila pevnou linku da se rict bez problemu. Zašla jsem v Trutnově do O2 a zdělila co chci jelikož jsem rušila telaf.svého otce paní mi řekla že musí otec přijít osobně načež jsem ji zdělila že je nemoný a že tam nedojde tak mi dala formulář který jsem doma vyplnila otec podepsal a celý odeslala na určenou adresu do 14dní přišel dopis přesvědčovací zda si to ještě nechceme rozmyslet a pokud ne že nám ke konci měsíce telef. bude vypnut.A tot vše takže bez problému máme všichni mobily a pevnou?Tu už ani nepostrádáme platili jsme jen nehorázný paušál a u mobilu ne tak pevné nervy ono někdy na těch úřadech je to hrůza ale nasmíte se dát!!
6. Listopad 2008 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
No to jsem teda jelen!Znovu jsem kontaktovala O2 a opětně mi sdělili, že po novotě jiný způsob zrušení než přes aktivační kód a telefonní linku neexistuje.Jsem sice z Jižních Čech, ale asi si také ráda dojedu do Trutnova! :-)
6. Listopad 2008 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Ja sem ji rusil pul roku, mel sem tam nauctovane sluzby, o kterych sem nevedel. Hotovy horor, navic hlavni centralu maj v Brne.Zavolej si tam z mobilu a rekni pani, ze uz mesic nebo 2 mas ten kod a at ti to zrusi, rozhodne neplat pausal za ty 2 mesice, kdyztak pohroz COI.
8. Listopad 2008 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
vilda (anonym)
rušil jsem pevnou linku O2 - stáhnul jsem si na internetu příslušný formulář vypnil a poslal na udanou adresu do Brna. Jednou mi zavolali jestli si to nerozmyslím a když jsem řekl NE, tak mi za 5 týdnů přišlo vyrozumění o zrušení pevné linky. No Problem!
8. Listopad 2008 - 13:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Evka (anonym)
To je neskutečné co se zde píše a lidé si nechají libit, já jsem si nejdříve nechala na čísle 800 123 456 nastavit telefon tak aby se z něj nedalo telefonovat a ani se nikdo nedovolal za cca 130 kč měsíčně a po 2 měsících, kdy jsem měla jasno, že mě mobil výjde levněji, jsem si požádala o zrušení, kde opravdu mi bylo řečeno, že mi příjde kod..s tím jsem opět zatelefonovala, nahlásila a za 3O dnů mi byl telefon odpojen.Je pravda, že je sprosté lhůty natahovat a vydělávat na lidech a pokud někdo nevěří operátorovi, tak žádejte zaslání kodu doporučenou poštou, hovorty jsou monitorovnány, taktéž to lze i udělat z PC a komunikovat s o2. jen se člověk nesmí dát.
10. Listopad 2008 - 0:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
Mockrát děkuji MM , která mi poradila zaslat písemnou žádost na centrálu v Brně a poskytla mi i adresu.Už se mi ozvali a běží mi výpovědní lhůta!Huráááá!Pro případné další chudáky uvádím onu inkriminovanou adresu :Telefonica O2PO BOX 10BrnoPSČ 656 10
12. Listopad 2008 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Vy co máte problém se zrušením pevné linky, tak bych prosil ještě tu o Karkulce.Tchýně nedávno rušila pevnou a absolutně bez problémů. Nebylo to ze dne na den, ale No problem, jka psal vilda.
12. Listopad 2008 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
marta (anonym)
Rušili jsme pevnou linku a internet a neměli jsme žádné problémy. Přemlouvali nás, jestli si to nechceme rozmyslet, ale nebylo to nic hrozného. obratem nám poslali kod, kterým jsme to potvrdili. Teď nám běží výpověď, ale zatím jsme žádné problémy neměli, asi jsme měli větší štěstí na lidi.
12. Listopad 2008 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
NEMĚLA JSEM PROBLÉM JSEM TAKÉ Z TRUTNOVSKA ZAŠLA JSEM VE MĚSTĚ DO O2 ZDĚLILA JSEM POŽADAVEK DOSTALA JSEM FORMULÁŘ VYPLNILA ZASLALA DO BRNA NA PŘILOŽENOU ADRESU ZA 5 TÝDNŮ MI VYPNULI TELEFON TOT VŠE STRUČNĚ A JASNĚ!
18. Listopad 2008 - 14:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Telefoňák (anonym)
Od nového roku už telefon zrušit jen tak nepůjde. Pokud ano, poplatek za zrušení bude 5000Kč a výpovědní lhůta jeden rok. Pokud někdo přestane platit s tím, že chce linku zrušit, bude mu 5000Kč za zrušení připočteno k dluhu. A tvrdě vymáháno. Třeba i exekucí.
14. Prosinec 2008 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Rob (anonym)
Kecáš a strašíš lidi nesmyslama. Nikde nic takového ve smlouvě nemám, takže to nemohou ani uplatnit. První soud a prohrají to.
14. Prosinec 2008 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
w (anonym)
Radím oholit si hlavu!
14. Prosinec 2008 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Je to picovina, je pravda, ze kdyz mate linnku, musite ji mit rok, pak ji miuzete bez poplatku zrusit.Telefonaku, nejsi nejaky blby O2?
16. Prosinec 2008 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Rudolf Jelínek (anonym)
Jsou to KU*VY nevšední, ZM*DSKÁ banda ZA*RANEJCH PRAČ*RÁKŮ. Už si od nich neobjednám nic do konce života a všem kolem sebe budu doporučovat to samé.Až jim nějaký psychicky nevyrovnaný jedinec nechá něco vyhodit do povětří, vůbec se nebudu divit. Než ho za to zavřou (jako že se o to S*ÁČI z ouuuutu postarají), osobně mu půjdu poděkovat a ve vězení ho budu všemožně podporovat.ZMRDŮM ZMAR !!!! :-(
11. Prosinec 2015 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ještě (anonym)
někdo má pevnou linku? Se divím.
11. Prosinec 2015 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
někdo má pevnou linku? Se...Jo, někdo ji eště má. Můj fotr.Před rokem a půl s tou pevnou linkou byl menší problém. Najednou zničehonic nebylo možný se na tu pevnou linku dovolat (ale volat z ní šlo všude). Jak na tu pevnou linku někdo volal, dycky se mu vozval záznamník, kerej hlásil, že volanej účastník neni dostupnej, vopakujte volání pozdějc. Samozřejmě jsem to zkoušel i ze svýho mobilu, a vozvalo se mi to samý. No a pozdějc samozřejmě taky nebyl dostupnej.Tak jsem se to já pokoušel řešit místo fotra. Psal jsem e-maily, volal jsem všude možně, chodil jsem i osobně všude možně... Zajímavý bylo to, že každej všude dycky bezpečně věděl, že u nich jsem špatně, že musim jít tam a tam. No a tam a tam taky věděli, že u nich jsem špatně, že musim jít jinam. Když už jsem nevěděl, kudy kam, tak jsem se vrátil zase tam, kde jsem původně začal. Jako v tý pohádce Honza málem králem, jak tam řikal Kemr: "Jsme-li s rozumem v koncích, začněme tam, kde to všechno začalo - od začátku, u sedláka". Tak jsem začal od začátku u sedláka. Zavolal jsem zase tam, kam jsem původně volal jako na uplně první místo. Podle hlasu to tam vzala jiná baba, než poprvý. Tak jsem jí vylíčil, vo co jde - a světe, div se, ani ne za hodinu ta porucha zmizela - už se na tu pevnou linku dalo dovolat.Poučení: Všude je všechno jenom vo člověku. Židle muže bejt furt stejná, na tom nezáleží. Podstatný a důležitý je, jestli se na ní vobčas vystřídaj zadky.No a ted', jak to tady tak čtu, tak asi nezbejvá, než si tu pevnou linku nechat. Zrušit ji by tedy asi nešlo.Ale snad by mělo zabrat, kdyby to člověk jednoduše přestal platit, ne? Když příde upomínka, že jsem "zapomněl" zaplatit, tak navoplátku pošlu takzvanou "vyližprdel" - to znamená ne uplně slušný vysvětlení, že jsem to myslel naprosto vážně, že už tu pevnou linku nechci, takže jsem ji přestal platit schválně z čirýho zoufalství a v naději, že se vám konečně rozsvítí v palici. Tim pádem mi ji laskavě zruště a rovnou zapomeňte na to, že vám zaplatim ňáký penále. Čau!
11. Prosinec 2015 - 22:21
Obrázek uživatele Návštěvník
merry (anonym)
02 otřes, to jsme se dočkali po 40 letech věrnosti pevné linky
11. Květen 2016 - 1:58

Přidat komentář

Reklama

Reklama