8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak změnit lékaře

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anina (anonym)
Matka potřebuje změnit psychiatra, ale ta její lékařka jí to nechce dovolit. Vyhlédla si nového lékaře, ale ten tvrdí, že její lékařka je vynikající a že matku bude léčit, až mu stávající lékařka předá dokumentaci. A ta si najednou matku zve na kontrolu a nechce ani slyšet o tom, že by matka odešla. Jak se dá z tohoto bludného kruhu vyjít ven?
12. Červen 2006 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Da.Jen nechapu toho lekare,ze ji lzive tvrdi o prehlaseni az po predani dokumentace!Matka si musi najit lekare,ktery ji bude ochoten vzit do pece a tim se vlastne prehlasi.Dokumentaci ji stavajici dr.pote prevede.Zatim ta doktorka nemuze myslim nic delat,kdyz je stale jako hlasena u ni.Jinak bavit se s doktorkou zda souhlasi je zbytecne.Mame kazdy pravo si lekare vybrat.
12. Červen 2006 - 20:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Romča (anonym)
Jasne, tak at si najde psychiatra, ktery nebude proti... Jako nemel by to byt problem... on si pak sam proste zazada automaticky o kartu a je to, ne? Ja taky jednou musela zmenit doktorku a samozrejme, ze kdyz se to ta moje doslechla, tak byla silene neprijemna. Ale kazdy pacient ma pravo si vybrat doktora, tak jsem ji zmenil a aje klid:)
13. Červen 2006 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaja (anonym)
Pokud vám lékař nevyhovuje, doporučuji vyměnit a neváhat. Z vlastní zkušenosti vím, že poté co jsem udělala výměnu ze mne opadl pořádný stres. A to nikdo nemá zapotřebí. Lékaře můžete měnit každé 3 měsíce.
2. Červenec 2006 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
Jsem u vojenské zdravotní pojišťovny a vždy u nového lékaře vyplňuji "souhlas" - dostávám kopii, pokud se chci přehlásit k jinému, stačí kopii souhlasu odevzdat novému lékaři a ten by měl vše zařídit.hodně štěstí.
3. Červenec 2006 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Opravdu se může lékař měnit až po 3 měsících?
30. Březen 2009 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ano, nejdříve za 3 měsíce. Pokud měníte lékaře, tak nový lékař by měl zažádat o dokumentaci sám nebo vyplnit žádanku o dokumentaci, se kterou si to pak zařídíte sami.
31. Březen 2009 - 18:51

Přidat komentář