Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak zhubnout jenom v pase?

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Marjam (anonym)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak postupovat, když potřebuji zhubnout pouze v pase a na jiných partiích těla třeba i trochu přibrat. Mám ten problém, že mám trochu větší bříško, ale jak začnu hubnout, tak nejdříve zhubnu přes prsa a potom všude jinde, ale v pase hubnu až na posledním místě. Nechci rozhodně zhubnout přes prsa a ani ne přes boky, ale potřebovala bych se zbavit pár centimetrů přes pas. A přes prsa bych potřebovala přibrat zase těch pár centimetrů, kterých bych se ráda zbavila v pase. Existuje, prosím Vás, nějaký způsob, jak tohoto cíle dosáhnout? Co je při tomto typu hubnutí vhodné jíst a co ne? A jaké je dobré dělat cviky? A nebo co vše udělat pro to, abych zhubla v pase a přes prsa přibrala? Předem všem děkuji za odpověď.
7. Duben 2009 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
rose (anonym)
mam naprosto stejnej problém..:(
8. Duben 2009 - 20:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
JÁ TAKY .
8. Duben 2009 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To nejde, zensky. To opravdu nejde. Musite zhubnout komplet vsude, jen v pase se to neda. Jinak muzete na pas cvicit a posilovat.
8. Duben 2009 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
To je podle typu postavy. Já zase hubnu jenom v pase na přes břicho, a nohy + zadek se ani nehnou...
8. Duben 2009 - 22:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Martas (anonym)
Presne, Baro! Ja to samy! Prvne v ksichte a pak v brichu! Ale vis co? Jednou jsem se vylozene nasrala a zacla hubnout. Asi pred peti lety. Dvakrat tydne aerobic + dvakrat tydne spinning + hodne salatu a celkove tak nejak zdraveji jist. Asi tak 2 mesice. Jsem asi byla tak odhodlana a nasrana, ze mi zacly prvne hubnout nohy a zadek :oD Fakt ale, volny kalhoty, a bruch furt prekypaval :o) Shodila jsem necelych deset kilo, ale radost se na mne pohledet pak. Vypadalo to, ze jsem shodila aspon patnact! Uz pri prvnich kilech si lidi zacli myslet, ze mam anorexii, ci co, protoze jsem se fakt ztracela pred ocima. No tak bych logicky usoudila, ze naopak to musi fungovat taky, ce? Proste kalanetika a makat a makat a makat. Neni boha.
9. Duben 2009 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzi (anonym)
Holky, je to tak. Já jsem také dost zhubla, nejdříve odešla prsa, zadek, stehna a břicho se ne a ne hnout. Pas jsem si tak trochu vytvarovala cvičením, ale to břicho se zmenšuje velice pomalu.
9. Duben 2009 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Vanessa (anonym)
Ahoj bojovnice, ano taktéž můj problém, ale postupně se ho zbavuji, můj největší problém břicho a pas !! Když jsem jen omezila jídlo a necvičila, tak sice jsem na váze měla méně, ale na cm to nešlo. Když jsem začala cvičit-jen doma, a to 25 min. stačí normálně na rotopedu ne nějak rychle a 15 minut na karimatce se zaměřit na sedy lehy a pak zvedání nohou ze strany, neumím to odborně napsat, omlouvám se, sama si ty cviky vymýšlím, nebo promě?uji, tak za takovouhle pravidelnost jsem asi za měsíc se v pase zmenšila o 5 cm. Jako já neměla nějaký extra problém s tloušťkou, ale byla jsem na těch místech kupa sádla, takže jsem se zastavila na váze či měla dokonce o kilo dvě více, to ty svaly, jsou těžší než tuk a zmenšila se objemově. Jinak strava samozřejmě musí být upravena a hodně tekutin, nejlepší metoda, nejjistější, rozhodně funguje než různé přípravdy co tady pořád ty dealeři trapní nabízejí až jsou s tím hnusný, když je téma o rakovině a tam někdo přijde s hubnoucí kůrou. Držím palečky všem a pište !!!
10. Duben 2009 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Dobrý den, ráda bych se...Potřebujete zredukovat Vaši váhu, bez hladovění a JoJo efektu?Udržujte se v kondici s výživovým poradcem.Nabízím analýzu stavby těla ZDARMA, kde zjistíte o kolik je třeba zredukovat Vaši váhu a jak změnit vyživovací stravu. Kontakt:buckova.martina@centrum.cz
8. Prosinec 2011 - 14:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
DOPORUČUJI VIBRAČNÍ PÁS...ZAZNAMENAL JSEM ÚBYTEK 10 CM ZA PÁR MĚSÍCŮ..CHCE HO ALE POUŽÍVAT IDEÁLNĚ PĚTKRÁT DO TÝDNE PŮL HODINY DENNĚ..
9. Prosinec 2011 - 0:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
To je podle typu postavy. Já...Potřebujete zredukovat Vaši váhu, bez hladovění a JoJo efektu?Udržujte se v kondici s výživovým poradcem.Nabízím analýzu stavby těla ZDARMA, kde zjistíte o kolik je třeba zredukovat Vaši váhu a jak změnit vyživovací stravu. Kontakt:buckova.martina@centrum.cz
12. Prosinec 2011 - 11:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Elis: Poky7@sez (anonym)
Dobrý den, chtěla bych zhubnout pas. Jen nevím jak na to potřebuju jen 4 cm a nechci se držet diet na internetu.. nemáte nějakou dobrou radu.?? Děkuji pište na e-mail. Elis
1. Březen 2012 - 16:13

Přidat komentář

Reklama

Reklama