5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak vysvětlit partnerovi že záchvaty vzteku jsou odraz traumat z dětství

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Melas traumaticky detstvi a nutne potrebujes konzultovat psychiatra. Urcite s sebou vem partnera, aby mu vysvetlil, cim sis prosla.
24. Červen 2011 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárí (anonym)
Bohužel, tohle se tomu druhému většinou vysvětluje špatně. Kdo to nezažil, tak to prostě nechápe. Já jsem také prošla léčbou dost silného vzteku a neobešlo se to bez silných záchvatů. Můj přítel to fantasticky toleroval a pomáhal mi, jak dokázal(pochopitelně jsem si nevybíjela vztek na něm, ale uchylovala jsem se do vhodného prostředí). Moje terapeutka, velmi zkušená paní, mi řekla, že mám obrovské štěstí, protože takto nápomocných dokáže být tak 1% partnerů. Navíc i když mně přítel podporoval a toleroval, tak skutečně pochopit to nedokázal, jak mi řekl. Rozhodně si najdi co nejdřív dobrého psychoterapeuta a začni své dětství řešit. Jinak se můžeš časem dostat do větších potíží.
1. Červenec 2011 - 6:31
Obrázek uživatele Návštěvník
mája (anonym)
První vzpomínka na otce -...Tvůj otec si pravděpodobně nese z dětství podobná traumata jako ty a proto je takový, jaký je. Je jen na tobě, jestli se se svou minulostí dokážeš vyrovnat lépe než on a změnit naučené vzorce chování. Není to lehké a málokomu se to podaří.
1. Červenec 2011 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
hlavně dělej něco se sebou. jdi se léčit!
1. Červenec 2011 - 16:02

Přidat komentář

Reklama

Reklama