62 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak vnímáme nahotu?

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Libor (anonym)
Co pro vás znamená být nahý či nahá? Stydíte se za své tělo? Co říkáte na větu že nahota je ta největší pravda? Že naše tělo vypadá tak jak myslíme? Už v dávných dobách při rituálech na uctění konkrétních božstev předstupovali lidé před zraky boha či spíše bohyně nazí. Nebo je pro vás nahota něco odporného? Čekám na vaše odpovědi...
3. Říjen 2003 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Pro me je nahota nadherna i odporna. Zalezi, jak se pouzije. Mam rada foceni nahoty jako aktu, tak jako fotime prirodu, to je dokonaly. Jsem stastna, kdyz muzu byt naha. Chodim na nudaplaze a je to fajn. Nesnasim, kdyz se k nahote pristupuje vulgarne a je spojovana se sexem v casopisech, na diskotekach... Myslim, ze i nahota ma sve misto, a ze by ji lide nemeli pouzivat ke komercnim ucelum.
14. Říjen 2003 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
arka (anonym)
Zajímavá otázka. Já vnímám sama sebe nahou úplně přirozeně, tj, jsem schopná třeba vařit jen v kalhotkách, když jsem sama a je mi fajn. Nahota partnera či jiných přitažlivých lidí je pro mně vzrušující a u zbytku lidí holt jak je hezké se na někoho podívat - záleží na hezké postavě. Jinak je to spíš hrůza.
2. Prosinec 2003 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Já mám rád nahotu,sám se rád pohybuji nahý v prostředí,kde to nikomu nevadí.Zároveň ale se mi nelíbí dívat se na nahé lidi obézní,staré...mám to spojené s řeckou kulturou těla.Sám se snažím dělat se svým tělem to,abych nikomu nekazil vkus.Před přítelkyní nebo před jinými lidmi,třeba na pláži.Doma chodit nahý nebo třeba ve spodním prádle mi tedy rozhodně nevadí.Nesnáším ale úchylný exhibíky v parcích...A co se týče focení? Akty a erotika jdou vedle sebe,pokud není vulgární...takže i v časopisech se rád podívám,když to má úroveň...
2. Prosinec 2003 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Seth (anonym)
Nahotu mám rád,když sem sám doma(když jsou doma rodiče či sestra tak to pochopitelně nejde;) chodím po byte nahý a je to super..přirozená pohodaNuda plaž sem jeste nikdy nezkusil,ale rad bych...
28. Leden 2004 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Anatolka (anonym)
Víte holky vůbec jak se mužům libí ženské nohy? někteří v tom mají dokonce zálibu, vzrušuje je to, že máme nalakované nehtíky a punčochy... vůbec jsem to nevěděla, než jsem narazila na www.puncoska.com
14. Duben 2005 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
tina (anonym)
Mně nahota nevadí, ale sama se nahá necítím vůbec dobře, i když přecházím z koupelny do pokoje, tak si musím dát aspoň ručník kolem pasu, i když jsem sama doma, nebudu pitvat, proč to tak je...
15. Duben 2005 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
ota (anonym)
Nahota by měla být součástí našeho života a něměli bychom se stydě. Dívam se na to třeba z pohledu rodiny. Děti by měli vedět, jak vypadá tata nebo máma. U mých rodičů to neplatilo a u svých dětí bych chtěl, aby nahota nebyla brána jako něco špatného. Tím ale neříkám, že doma musíme zrovna chodit nazí. Jistě chápete jak to myslím.
3. Srpen 2005 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
U mých rodičů to taky neplatilo,naši se před námi nesvlíkali,nejvýš do spodního prádla.Snad je to ve většině rodin stejný.Takže jsem se začal tak v 11-12 pořádně stydět taky.Když jsem se pak měl v 16 u jednoho doktora svlíknout před mámou (ten doktor chtěl aby byla v ordinaci protože nejsem dospělej) tak jsem se styděl tak že na to jen tak nezapomenu.Když má někdo brát nahotu přirozeně a nemá se stydět musí ho k tomu vést odmalička.
3. Srpen 2005 - 23:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Aňa (anonym)
nahota mi nevadí ale s citem-když vidíš v časácích naháče-tlusté,..tak to teda fakt nemusím!!!Taky ráda chodím nahá a po svých prvních sex.zážitcích se na divám jinak-nestydím se-spíš před holkama!
14. Srpen 2005 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Podle mě je nejnormálnější, když je člověk oblečenej. Když to oblečení nemá, je to jako by mu něco chybělo. Jako oškubaná slepice :).
25. Leden 2006 - 17:25
Obrázek uživatele Návštěvník
novakus (anonym)
Jedmak souhlasím s Radkou a druhak bych rád připoměl odvěký omyl táhnoucí se celou historií lidstva. Od nepaměti dámy vymýšlejí stále nové a stále více oblečení proto, aby se líbily. A od nepaměti platí, že se líbí tím víc, čím méně toho na sobě mají. Platí tedy nepřímá úměrnost ve vztahu textil-přitažlivost. Samozřejmě jsou případy, kdy je tomu naopak, ale mám na mysli normál, nikoliv patologické případy.
23. Únor 2006 - 16:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Mojma (anonym)
Ja osobne vnimam nahotu naprosto prirozene. Plavky u vody kdyz to situace dovoli nechavam lezet na dece, uplne nejradsi spim nahy a s nahotou nemam problem, proc taky, kdyz sem svy telo nikde neukrad, tak nechapu, proc ho schovavat.
2. Červenec 2006 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Na nuda pláži si toho ani nevšímám. Na "normální" pláži je to svým způsobem vzrušující asi pro ten kontrast vyjímečnosti v okolí. Jinak nahota je naprosto přirozená. Jediný tvor na světě oblečený je člověk a i ten se rodí a umírá nahý takže vytváření nějakých zábran a předsudků je čistě umělá věc za účelem manipulace. Ostatně kdo má nejvíce tendenci se maskovat a skrývat za oděv? Politici snaží se dodat zdání noblesnosti a vojáci snaží se skrývat své slabiny. Skutečná osobnost moudrý a vznešený člověk se nemusí skrývat. Jogíni bývají nazí. I kdybych viděl např. nahého Dalajlámu nebo Ježíše nezměnilo by to nic na úctě již k nim cítím. U některých politiků ale nepomůže k maskování ani vyžehlený oblek. Odpad jsou a odpad zůstanou.
2. Červenec 2006 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
všichni tady mluvítě o tom, že tlustí a staří naháči nejsou to pravý. Co třeba mladá celkem pěkná ženská, ale po úraze či nemoci trochu odlišná? Před 3 lety jsem dostala po holení v tříslech zánět a od té doby jsem tam plná jizviček. Jsou sice drobný, ale viditělný. Od té doby se stydím někde vyslíct, protože mám pocit, že se mi tam budou všichni dívat. Do té doby jsem problémy neměla. A nejsem to třeba jen já, ale i ženský po císaři s jizvou přes půl břicha a nebo i ty co mají plný břicho strií a vytahané kůže. Jak se koukáte na tohle?
2. Červenec 2006 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Mně osobně tlustí, staří nebo zjizvení lidé nevadí. Ideálů krásy bez jizev je na světě velmi málo. já sám jsem po těžkém úraze a mám dost zjizvenou nohu. No a co? Žiju, to je hlavní. Kdo nedokáže přijmout život v jeho normální formě k níž patří třebapár kilo navíc, povislá prsa nebo nějaká jizva, a hledá jen kosmetické ideály je to jeho problém.
2. Červenec 2006 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Já na to koukám Moni jednoduše a tak, jak myslím, že je to správné ... Je to prostě lidské ... Tak na to koukám ... Dokonalé není nic, ani dokonalost ...
2. Červenec 2006 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Mona (anonym)
Moniko,byla jsi někdy na nudi?Jestli jsi z Prahy,zajeď na Lhotu u S.Boleslavi(nebo jinam na nudi),uvidíš,že se nemáš za co stydět,o nic nejde,každý člověk má něco,čím se odlišuje od druhých,ale nikdo se nemusí za svoje tělo stydět.
2. Červenec 2006 - 23:52
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Jsem z Brna a chodila jsem u nás na prygl, ale nějak už jsem ztratila odvahu. Právěže asi proto, že tam snad čumí každej na každýho.
3. Červenec 2006 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Franta (anonym)
Jsem na invalidním vozíčku a jak Já říkávám, že jsem jen a jen člověk který jen nechodí. Nahotu mám strašně moc rád a právě proto jsem vyrazil před X lety na nudistickou pláž do Ostrožské Nové Vsi. Přiznám se Vám, že ještě teď po X letech mne mrazí po zádech co jsem musel vyslechnout. No a kor když jsem jedné paní odpověděl na její dotaz co mne je a že jsem postižen po dětské obrně po polio. Okamžitě nějaký......... vymyslel to že tam nepatřím, že dětská obrna je infekční atd.atd. Nikdo se mne s naháčů nezastal a na konec to dopadlo tak, že než jsem se vrátil z vody, tak jsem měl vypuštěné kola na vozíčku a Já musel volat mobilním telefonem městskou polici aby mne nafoukli či opravili vozíček a Já jsem mohl odjet. Tím chci napsat, že většině lidem vadí když vidí někoho postiženýho s tělesnou vadou na koupališti či na nudi a to mne strašně moc a moc bolí. Vždyť i Já jsem jen a jen člověk který jen nechodí.No a lidské tělo je něco úžasného bez rozdílu postižení
6. Srpen 2006 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Victoria (anonym)
Do určité míry souhlasím s Radkou. Nahota má někdy své místo, jindy je odporná. Ačkoliv se zásadně opaluju nahoře bez, na nudapláž bych nikdy nešla. Teda byla jsem tam asi v pěti letech, s rodiči, ale to jsem z toho ještě neměla rozum. Myslím si, že nahota patří do soukromí, ne na veřejnost.
6. Srpen 2006 - 11:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Já beru nahotu jako naprosto pririzenou vec. Doma jsme v léte chodili nyzí naprosto bezne a je tomu tak i dnes ( je mi 19). Obcas zajdu i na nuda pláz, nebo do sauny. A je to o tom, ze to jsou místa, kde to proste normální je, jinak bych se nekde v parku nevystavil ani náhodou :)
6. Srpen 2006 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
kity (anonym)
já osobně přímo nesnáším když se stále v televize někdo svlíká nebo fotí nějaké fotky...at už jde o chlapy nebo ženský, přece jsou důležitější věci než se pořád někde ukazovat ne? všude se ukazuje jenom samá dokonalost, přitom je spousty obyčejných lidí kteří například umí hezky zpívat a nepotřebují se přeci na každém focení svlékat a upozornovat tak na sebe... přečtěte si také někdy příběhy mladých holek které se staly např. anorektičkami protože na každé stránce viděli jen samé ideály krásy a samé blondýnky nejmín s trojkama... myslím že tohle by si měli lidi nechat pro toho koho milují a ukazovat na svoje vlastnosti a dovednosti a ne na to jak vypadají!!!
23. Září 2006 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Napadla mě taková myšlenka ... Nemáte někdy pocit, že erotiku od porna vlastně dělí mužská erekce (nemyslím celkově) !? Vezměte si třeba billboard ... na jednom muž v norm. stavu a na druhém vzrušený ... Nemáte pocit, že v tom vzrušeném stavu je to mnohem pohoršující a diskutabilnější a přitom jde jen o erekci ...
23. Září 2006 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
xxcd, já takovej billboard ještě neviděla. Kde je?
23. Září 2006 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Aha, tak jinak ... Prostě muž v klidu a vzrušený ... Je v tom pro Vás obrovský rozdíl, jakožto ve vnímání nahoty !? Nebo muž s erekcí už spíš hraničí s pornografií ...
23. Září 2006 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
P.S.: Billboard mě napadl pro nastínění situace ...
23. Září 2006 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
To xxcd: Nemyslím, ale to je dáno spíše mým celkově odlišným náhldem na svět, než jaký mají ostatní...
23. Září 2006 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
Nezlob se Jindro, teď mi uniklo, jak jsi to myslel !!! Povídej ...
23. Září 2006 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
No, myslím, že muž, který má erekci je stejně nahý a stejně přirozený, jako muž který ji nemá... (připadám si trochu jako homosexuál, když to takhle popisuju, ale věřte, že nejsem). Dokonce bych toho vzrušeného bral na těch bilbordech mnohem raději, než toho v klidu, neboť to, že je muž v klidu, znamená, že má problémy a starosti, ale když je vzrušený, evidentně jej nic netrápí, myslí na to, na co je vlastní mužům myslet a je to znamením určité spokojenosti... Ale hranice mezi např. uměleckou fotografií a pornografií jest velmi křehká... Osobně bych byl pro legalizaci pornografie, ale to už by potom neměla ten správný dopad a to svoje správné kouzlo. Asi nejvíc by se mi líbilo taky posunutí pornografie kamsi výše, někam na pozici umělecké fotografie... A když už teda zasahuji do této diskuze, tak ještě můj vztah k nahotě: Na jednu stranu ji chápu jako něci naprosto přirozeného, za co se nikdo nemusí stydět, protože se tak všichni narodili, do pěti let se koupali a před kremační pecí se, myslím, také oděv svléká... Co jiného bych měl také psát, když mi pojem NUDA PLÁŽ není cizí. Ale na druhou stranu mě nahota svým způsobem vzrušuje. A já mám rád věci, které mě vzrušují a tak si je taky tak trochu chráním... Takže nahota ANO!
23. Září 2006 - 21:31
Obrázek uživatele Návštěvník
xxcd (anonym)
:) Chápu !!! Ale zase co třeba nahota Tvé přítelkyně !? Dopřál bys ji každému !? :) Nemyslím ve zlém ...
23. Září 2006 - 21:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
Když by pěkně poprosil...:-)) Můžu říci že, že... podle toho jakou formou. Začnu ale jiak: Svou nahotu bych dopřál každému. Je tedy každého věc, jak se svojí nahotou naloží... Pokud bych tedy měl dopřávat někomu nahotu mojí přítelkyně, tak by záleželo v prvé řadě na ní, bych jí nenutil, ani nebránil, ale šlo by tedy spíš o to jak by se mi to líbilo. Asi tak, že by mi to bylo v celku jedno, jen aby pro mě samotn¨ého měla pořád jisté kozlo. Někteří muži se svými přítelkyněmi rádi chlubí, já zrovna ne, ale jednou za čas výjimka taky neuškodí.
23. Září 2006 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
sona (anonym)
Pro me byt naha znamena byt volna. Byt prirodni. Za sve telo se nestydim, i kdyz neni uplne dokonale. Je to moje telo a mam ho rada takove jake je. Rozhodne na tom nevidim nic odpudiveho:)
20. Listopad 2006 - 10:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jak vnímáte nah (anonym)
http://www.goldenbeaus.com/naked/leonardo_dicaprio1.jpg
29. Květen 2007 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Tak to já jsem stydlín. Nazí lidi okolo mě mi nevadí, dokonce i na nuda pláž zřídka zajdu, ale musím chodit ve spodku od plavek. Stydím se nahatá i před mužem a pokud mi paměť sahá, tak jsem se styděla i před rodiči. Čím jsem starší tím je to horší.
29. Květen 2007 - 15:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Lékař (anonym)
http://www.youtube.com/watch?v=Is0L0BruQLA&mode=related&search=
29. Květen 2007 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
mmmmm (anonym)
Já se stydím i ukázat své nohy, natož být nahatý. Jinak, já nahotu vnímám podle úmyslu dotyčného. Aby se uvolnil z oblečení tak to jde, ale aby se předváděl, tak to ne!!! Nesnáším EXHIBICIONISMUS
15. Červen 2007 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
pro mmmmm (anonym)
Ty budeš asi dobře zakomplexovanej ocásek.
15. Červen 2007 - 22:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonina (anonym)
Nestydim se a nahota me tolik nevadi. Zalezi co si pod slovem nahota vybavime. Doma nahata nechodim a nikdy jsem nechodila. V Jugosce jsem se vzdy opalovala bez, bylo to prijemne a hlavne uplne prirozene. Rada se podivam na fotky mladych devcat anebo chlapcu, pokud se jedna o umelecke akty. Porno casopisy nebo filmy me pripadaji nechutne.
16. Červen 2007 - 17:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Ernst Fischer (anonym)
To mmmmm nebo kolik jich tam je: No teda, ty by sis určitě rozuměl s Franzem Kafkou, ten se dokonce koupal v plavkách (model z první čtvrtiny 20. století):-D
16. Červen 2007 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
nick (anonym)
Jestli naše tělo vypadá opravdu tak jak myslíme , nechci znát svoje mmyšlenky
18. Červen 2007 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
mmmmm (anonym)
Anonyme bez přezdívky (pro mmmmm), vy máte v Bohnicích internet???? Občas si říkám, že ho tam zavedl pěknej de*il.
18. Červen 2007 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Sarah (anonym)
pro me je nahota normalni vec, nechapu ze se s tim porad tak nadela.
20. Červen 2007 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivik (anonym)
Nahota je podle mého názoru přirozená, doma chodím ráda nahá, je to takové uvolnujcí a člověk se cítí tak lehce a příjemně, mohu dělat cokoliv a být přitom nahá. Focení aktů je podle mne normální a rády bych se také jednou chtěla necha vyfotit a můj sen je i profesionálně fotit..... podle mne je nahota normální a přirozená.
1. Červenec 2007 - 21:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
jo mě to taky příjde normální, moje mamka taky ráda chodí doma nahá.i když já ne já sem spíš stydliví člověk tak ale stejně mě to příjde normální.
1. Červenec 2007 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
souhlasím s Tebou,že nahota je přirozená věc.Nazí jsme se narodili je ,ale pochopitelné že nemohu svou nahotou nikoho urážet.Pokud máš zájem o focení tak mi napiš na superbik"seznam.cz a jistě se domluvíme
15. Červenec 2007 - 13:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Eduard Nud (anonym)
Moji rodiče taky nahotě příliš nepřáli. Vůbec. Doma jsem na ni nebyl zvyklý a strašně se styděl. Teď ji pokládám za zcela přirozenou (co mám na sobě? ň ň ň pantofle, abych si nenašlapal), ale i když muž, nemám rád, když se spojuje se sexem a s vulgaritou. Ale něha a doteky mi nejsou proti srsti, zvlášť když žádnou nemám, je to moderní, i když netvrdím, že hladce oholen a vyholen. Jsem línej.
1. Prosinec 2007 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Přeska (anonym)
Prý jsem se narodil oblečený, maminka říkala že jsem měl na hlavě šprcku. Dokonce dvě protože další mě visela na nožičce. Otec byl nářuživý a používal ochranu na každý odpich. Máma mu je musela propíchnout, když mě chtěla.
8. Prosinec 2007 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Troník (anonym)
Ježíši a jak s tím můžeš chodit,to ti na noze překáží,na hlavě taky,no to je hrůza,tak alespoň v dešti nezmokneš.
8. Prosinec 2007 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Kulový (anonym)
já když jsem se narodil, tak jsem prý měl na nohou galoše a šálu.
15. Únor 2008 - 20:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama