255 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak trestáte své děti

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
milada (anonym)
já používam na syna když zlobí řemen a zajímali by mne i jiné mámi jak dávají dětem kolik a čím abych vjeděla či je to ješte dobré takhle trestat
16. Únor 2009 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Ja sve deti telesne netrestam.Obcas dostanou pohlavek a to je vse.Nepotrebuji si zvysovat sebevedomi,mlacenim malych,slabych a bezbranych deti.Autoritou jsem i bez toho.Muj nevlastni otec me jako dite fyzicky a psychicky tyral.Mlatil me vsim,co mu padlo do ruky,remenem,prodluzovakem,ci antenou z auta.Take facky a pesti.Kdyz uz jsem lezela na zemi a prosila tatinku ne,jeste do me parkrat vsi silou kopl.Nikdy v zivote,se k necemu podobnemu nesnizim.Nastesti jsem normalni,ale porad vim,jak jsem se citila
17. Únor 2009 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
zranena,vydesena a sama.O to vic,ze k tomu nemel duvod.Nikdy nedovolim,aby me deti trpeli rukou mou ci jinou!A vy Milado,pokud mate rozum,prestante syna mlatit remenem.Existuji i jine metody,pri kterych nemusite diteti fyzicky ublizovat a ponizovat nekoho,kdo se nemuze branit.
17. Únor 2009 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
zranena,vydesena a sama.O to vic,ze k tomu nemel duvod.Nikdy nedovolim,aby me deti trpeli rukou mou ci jinou!A vy Milado,pokud mate rozum,prestante syna mlatit remenem.Existuji i jine metody,pri kterych nemusite diteti fyzicky ublizovat a ponizovat nekoho,kdo je slaby a nemuze se branit.
17. Únor 2009 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Trest,pokud uz nejaky,ma byt adekvatni prohresku
17. Únor 2009 - 23:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Trestala jsem děti bitím(většinou za lež)-tak vychovávali i nás.Nijak to nepomohlo.Dospěly,a mne dnes každá rána která padla pálí stokrát,i když jsem si tenkrát myslela,že to dělám v jejich dobro.Dnes bych své děti nikdy nebila a každé ráno by vstávaly a čekalo by je veselé a pěkné překvápko a hezký den.
18. Únor 2009 - 0:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Deniso (anonym)
já se obávám,že milada rozum nemá,podívejte se na její příspěvek.To muselo psát malé dítě,nebo totální primitiv. Jinak já si pamatuji,že mi otec říkal,že když dítě dostane,tak vždy rukou,protože to bolí oba:-) Syn,kterému je 9 let,občas dostane pohlavek. V případě lhaní se s ním prostě odmítnu bavit,že lhář mi za rozhovor nestojí.A jinak si dítě umím uklidnit slovně.K třískání dítěte páskem bych se nikdy nesnížila.
18. Únor 2009 - 8:27
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Miladu (anonym)
Vážená Milado, podle Vašeho stylu psaní se domnívám, že kvůli trestání vlastních dětí byste měla navštívit odborníka a poradit se s ním. Domnívám se totiž, že neumíte ani řádně přečíst slabikář, natož potom diskutovat o výchově. Bylo by dobré, kdybyste si našla třeba psychologa a poradila se s ním, než svého syna jako máma ztratíte. Možná se Vám můj příspěvek nebude zamlouvat, ale věřte mi, že je lepší dobrá rada na začátku, než smutný konec a nevyřešené vztahy na konci.
18. Únor 2009 - 8:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já děti seřežu na hromadu hajzly a pak je nakopu do skříně a tam jsou dokud neřvou hlady.
18. Únor 2009 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
D.A. (anonym)
Holky, já s vámi naprosto souhlasím. Nedovedu si představit, že bych dítě mlátila a to ještě páskem! Toho jsem si v dětství užila ažaž, takže vím, že to nic pozitivního nepřináší. Možná tak na nějaký čas klid, ale v duši bolest, nic víc. Když moje děti zlobí, tak si o tom popovídáme- proč mají potřebu dělat takové vylomeniny, proč nechtějí poslouchat, co z toho vlastně mají, ale také jak by ty jejich blbinky také mohly dopadnout...Je důležité, aby si děti uvědomily a porozuměly, PROČ tu kterou věc nemají dělat. Většinou na to přijdou již při rozhovoru, pokud jsou naštvané, pošleme je do dětského pokoje v klidu přemýšlet.
18. Únor 2009 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
možná to psalo nějaké dítě, aby zjistilo, jestli dostávají i jiné děti. Jinak vzhledem k pravopisu autorky si myslím, že ona není ten člověk, který má právo někoho bít, když sama není nic moc. Připomíná mi to mého otce, který vždy velmi rozebíral mé známky ve škole a jaké bylo mé překvápko, když jsem později zjistil, že se vyučil s trojkama.
18. Únor 2009 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
sH (anonym)
Taky jsem jako dítě dostávala od mámy vejprask, jakož i moje sestra. Od táty nikdy, buď byl klidnější nebo si nedovedl představit mlátit holky. Už tehdy mi to jako dítěti přišlo trapný a ponižující, o výchovném efektu ani nemluvě, nevede to vůbec k ničemu. Dodneška si za to táty vážím víc, nedá se s tím nic dělat. Sama mám tři děti a v životě ode mě nedostaly ani pohlavek, nějak se mi to příčí. Maminky - nebuďte hysterické, je to ubohé mlátit slabšího, který se nemůže bránit.
18. Únor 2009 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Ano,ja s vami souhlasim.Milada ocividne rozum nema.A prave proto,bude sveho syna mlatit dal,bez ohledu na nase prispevky.Takovych lidi je bohuzel porad dost.Mozna byla trestana stejne v detsvi a proto si muze myslet,ze je to tak spravne.Ale v tom pripade,se plete.
18. Únor 2009 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jíra (anonym)
Přikláním se k názoru Toma, že Milada je dítě (právě kvůli pravopisu a celkové stylizaci dotazu).
18. Únor 2009 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahojík, jsem maminka tří děti, a věřte , že jsem s nimi měla taky trápení, když zlobili, ale nikdy jsem se nesnížila tak hluboce, abych je musela sřezat řemenem, natož jinou pomůckou.Snažila jsem se jim domluvit vždy a vysvětlit jim spíš, proč to nemají to a to dělat, jak byli malí, tak jsem jen plácla rukou trochu přes zadek-ale bylo to spíš láskyplné, než myšleno násilně.Neuznávám vybíjení zlosti na dětech a když bylo třeba razantněji přikročit,jednalo-li se o vážnější čin, třeba syn vědomě něco vyvedl schválně , dostal trest v podobě zákazu televize a dala jsem mu nějakou práci-třeba úklid pokojíčku-aby ho ty "šaškárny" přešly. Myslím, že je lepší pro ty maminky .které o sobě vědí, že nemají sílu ,nebo povahu zvládnout problématické dítě, aby raději zašly za dětským psychologem,než aby mu ubližovali, tam jistě ji pomůžou nějaké řešení najít, jak zvládat problématické dítě ve výchově. Mě taky v dětství naši často naplácali řemenem, ale já jsem si řekla, že svoje děti bít nebudu, protože to není stejně řešení-jen se člověk tak ukáže před tím dítětem, jak je slabochem.Hezký den maminky a nezapomeňtě- děti jsou to nejdrazší co máme, mějme je rádi i pro jejich chyby .
19. Únor 2009 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
omlouvám se za pár chybiček- ale nefunguje mi na klávesníci pár tlačítek...děkuji všem a ahoj
19. Únor 2009 - 8:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Lili (anonym)
Dobré ráno, píšu z pozice dítěte...tedy už poměrně přerostlého :). Má matka i její přítel mě velmi ostře fyzicky trestali...pro psychiku dítěte je to obrovská rána, i když vím, že problém byl hlavně v ní a něm...měli prostě nějaký komplex, který si tímto ventilovali...každopadné to vedlo do extrémů:( noční můry, pomočování, okamžity reflex "krytí" si obličeje před zdvihlou rukou....radím netrestat fyzicky a jestli je to opravdu tak neúnosné, tak pouze tak, aby dítě vědělo, že rodič jste Vy! Dítě nesmí nikdy poznat, že jako rodiče už jste vyčerpaní a dítě má nad Vámi nadvládu...to už nelze vrátit zpátky:( pevné nervy a hezký den:)
19. Únor 2009 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
emma (anonym)
Oni to těm,kteří je mlátí ty děcka pak vrátí.Až budou staří,budou se k nim chovat taky hrubě. Protože budou opakovat vzorec chování,který je ti samí naučili.
19. Únor 2009 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Ladislav (anonym)
Milado predstav si,ze vzdycky co by jsi udelala spatneho a nerikej,ze sem tam nedelas. Tak by ti nekdo z tvych blizkych narezal,jako ty svemu diteti-urcite by te to stresovalo a uchovavala by jsi nehezke vzpominky-nemam pravdu-zku se nad tim zamyslet,to detatko je clovek a zadny clovek ani rodic nema pravo- telesne trestat deti
19. Leden 2010 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Gently (anonym)
já používam na syna když...je mi 18 let a nestačím se divit jak takhle nevzdělaná žena může mít dítě? uvědomujete si jak je to nezodpovědné??? lituji toho syna!!! je mi z toho zle když vidím vaše slovo ,,vjeděla!!!" píše se to vědet!
19. Říjen 2011 - 19:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřina (anonym)
Já zatím své dítě nijak moc netrestám, jsou mu teprve tři. Sama si to nepamatuji, ale první výprask vařečkou jsem prý dostala ve školce asi v šesti. Potom někdy v deseti-jedenácti letech matka usoudila, že je třeba přitvrdit a zakoupila mi klasickou rákosku, s kterou to nejen hrozně bolelo, ale která způsobovala na zadku hnusná jelita. Hrozně jsem se styděla, že jsem doma takhle bitá, vlastně až skoro do osmnácti. Takže to určitě dělat nebudu, ale nějaké to naplácání rukou nebo vařečkou už asi brzy vyzkouším, to mi tak hrozné trestání nepřijde.
26. Říjen 2011 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Alena (anonym)
Já zatím své dítě nijak...Jiřino,v naší rodině byly a jsou výprasky velmi časté.Přesto si myslím,že taková výchova není špatná.Když něco provedu,dostanu rákoskou (vlastně lískovým prutem) přes zadek a věc je vyřizena.Je to určitě daleko lepší,než domácí vězení,zákaz televize.Mám kamarádku v Praze,která byla velice překvapena,když jsem byla bita,protože jsem si neuklidila věci,když jsem se převlékla do domácího.Říkala,že u nich by z toho bylo kázání,výčitky.U nás šel život dál.
30. Říjen 2011 - 15:05
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Jiřino,v naší rodině byly...Tak pokud Tě někdo mlátí za neuklizení věcí, tak to vypovídá hodně o Tvojí rodině. A pokud připouštíš, že je to daleko lepší než jiný trest, tak je to jenom důkaz, že bití dětí není o výchově, ale o vyjádření nadřazenosti dospělého. Nesnáším lidí, kteří bijí děti pro každou kravinu.
30. Říjen 2011 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Já své děti tělesně netrestám a domnívala jsem se, že takové ty hrozné výprasky, které jsem mimochodem sama zažila, jsou už minulostí. Není to tak, nedávno mě kolegyně pozvala na kafe a pochlubila se mi novou rákoskou, kterou si pořídila za účelem trestání svých tří dětí. Na ukázku s ní párkrát švihla do polštáře a když jsem si představila, že by tam mohl být můj zadek, tak se mi udělalo docela špatně.
1. Listopad 2011 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Prosba (anonym)
Ahoj, udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj. A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude ! MocMocDěkujeme
1. Prosinec 2011 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
já používam na syna když...Já používám proutek z devíti lískovích prutů. To je účinější.
13. Leden 2012 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
... (anonym)
Já používám proutek z...Možná bys mohla spíš hledat něco účinnějšího na Tvou psychiku. A k tomu trochu doladit češtinu, když již chceš někoho bít.
13. Leden 2012 - 20:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Milena (anonym)
Proutek nechává jelita. Pásek je lepší.
13. Leden 2012 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
zranena,vydesena a sama.O to...Deniso souhlasim.
14. Leden 2012 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Já taky používám pásek.
15. Leden 2012 - 22:01

Stránky

Přidat komentář