445 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak se spolu milují lesbičky?

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Silvie (anonym)
Zajímalo by mě čistě po technické stránce, jak se spolu milují lesbičky, když z fyziologického hlediska nejsou na spolčený styk dvě ženy uzpůsobeny.
11. Červen 2007 - 15:34
Obrázek uživatele Návštěvník
FILIP A PETR (anonym)
100000000
12. Červen 2007 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Mánička a ta dr (anonym)
Normálně:)Jako žena s ženou!!! A jestli chceš vědět něco bližšího,na netu je o tom spousta článků. Pokud tě zajímá něco jinýho, tak hledej pornostránky:)
12. Červen 2007 - 14:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Izabela (anonym)
Kdo chce vědět přesně a podrobně, jak se milují spolu lesbičky, tak ať si přečte autobiografii Jany Němcové pod názvem "Z deníku lesbičky". V této knížce je velice detailně popisováno milování lesbiček skoro na každé straně.
12. Červen 2007 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Romča (anonym)
Izabelo, kde prosím seženu tu autobiografii Z DENÍKU LESBIČKY?
14. Červen 2007 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
No určitě lépe než dva teplí chlapi. Je takových možností... vlastně skoro stejně jako muž a žena, nandám si penis s opaskem a už to jede. Ale nejardši mám mazlení a cunilingtus ať od už partnerky nebo když jí to dělám já.
14. Červen 2007 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
boze a ty mas kolik let??8???
14. Červen 2007 - 18:26
Obrázek uživatele Návštěvník
veronika (anonym)
teda to by mě taky zajímalo ja se spolu milují lesbičky nemám vůbec představu a tom jsem žena.dva muže si umím představit a dokonce mě ta představa vzrušuje ale dvě ženy to fakt nevim.
14. Červen 2007 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
vy sta totalni .....Jak asi??libaji se,sahaji na sebe,lizou se ano tam dole! maj umely treba i pripinaci penisy............si najdete naky eroticky povidky nejlip....tam to je pekne popsany
14. Červen 2007 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Je to strašně oduševnělé. Ženy se spolu velmi dlouho a velmi intenzívně mazlí, hladí se a laskají. Toto chybí i mnoho ženám u partnerů, proto je jich řada z nich bi... To mazlení a laskání dokážou ženy dělat nádherně, jemně, něžně, s obrovským citem, vědí jak na to. Myslím si, že řada žen, heterosexuálních přešlo na bi a prožívají takové stavy, jako s chlapem nikdy nezažily. Po té se dráždí třeba orálně, nebo se postupně pomilují s umělým penisem, ale myslím, že nejvíce něžné práce dokážou prsty, jazykem, rty, nebo třením se o sebe. Dokážou to dělat dlouho a mají mnohdy nadpozemsky silné prožitky. Petr.
14. Červen 2007 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Nadržená (anonym)
Neříkám,že jsem to nedělala...ale dejte mi pokoj,stříkající péro je prostě stříkající péro.
14. Červen 2007 - 22:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Mrdan (anonym)
Chci ti ji poradne vystrikat ale to ty vis.
15. Červen 2007 - 1:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Izabela (anonym)
Romčo, autobiografii "Z deníku lesbičky" od Jany Němcové si můžeš koupit přes net na www.neoluxor.cz Taky jsem ji tam sehnala, je tam detailně popisováno autentické milování lesbiček skoro na každé straně.
15. Červen 2007 - 7:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Lezby jsou na tom líp jak bukvice,ty vidět šukat tak se pobliju.
15. Červen 2007 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Petře, přebíráš ženské - lesbické takydůvody. Ono také málokterá ženská umí zacházet s pérem. Natahují předkožku k natržení, honí tak divoce a zuřivě, že chlapovi vylézají oči z důlků. Nevědí, že pták je mnohum citlivější, než ženská díra, a že si s ním nemůže dovolit tolik jako při honění své chlupatice. Tuhle radu berte děvčata, méně zkušená, jako zlatou radu do života. Aby vám chlap mohl s důvěrou půjčit svého krasavce.
15. Červen 2007 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
hovadko aby ses z toho svyho krasavce neposral
16. Červen 2007 - 3:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel S. (anonym)
Izabelo, tak jsem si na Tvoje doporučení objednal tu knížku autobiografii "Z deníku lesbičky." Pevně věřím, že si konečně přečtu detailně, jak takové milování dvou lesbiček vlastně probíhá. Jsem na to hrozně zvědavý. Díky za ten odkaz
18. Červen 2007 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Tohle je zajímavé téma, často taky přemýšlím, jak se dvě lesbičky mohou spolu milovat, když ani jedna nemá penis.
20. Červen 2007 - 7:14
Obrázek uživatele Návštěvník
carrie (anonym)
No lidi. Divím se, že o tomto zdá se tak málo víte...stačí přeci představit si, co by dělal muž se ženou kromě klasické soulože. Cest je mnoho.
20. Červen 2007 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
Máme jeden dlouhý umělák, ten si obě zarazíme a jedeme. Je to úžasné.
20. Červen 2007 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Dodržují lesbičky sexualní půst při menstruaci
20. Červen 2007 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
carrie (anonym)
Ježiš. Lesby nelesby...když mají chuť tak to můžou dělat i když menstruují. Není v tom žádnej rozdíl od hetero...proč by měl být. Takže záleží na každé/ na každým...to je jasný. Vy děláte jakoby byly lesby mimozemšťani:)) PS: jsem hetero, jen kdyby mi tadyy někdo chtěl podsouvat, že jsem na neobjektivní...
20. Červen 2007 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
žena hetero (anonym)
to je docela nechutný dělat to i když menstrujujou nemyslíš.a navíc komu by se to chtělo dělat když menstrujuje,žádný žensky není do zpěvu když menstrujuje a ještě by se měla mylovat i jako lesby či jen hetero , prostě při menstruaci je to hnus.
20. Červen 2007 - 20:28
Obrázek uživatele Návštěvník
CJ (anonym)
Škoda že nejsem holka, jinak bych byl lezbou ale co už, sem ogara jako ogara. Mě osobně se líbí lesbycká láska.
20. Červen 2007 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
No jo, jseš zkrátka búza, ynteligente.
21. Červen 2007 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Katarína (anonym)
Jsem BI, ale můžu říct, že milování dvou žen je mnohem krásnější než milování muže s ženou.
4. Srpen 2007 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkopaný (anonym)
Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentálne mírí do srdecní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautu 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i krive! Radnice mi nechce povolit výmenu bytu. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nicí v obci Huzová u Štemberka na Morave. Mouši se na me domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmove 4 v Olomouci - obchod jménem Au..., o 500 Kc. Pokazily mi opet oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za prílišné hlucení z balkónu a to ješte v dobe kolem 19.oo. Policie samozrejme byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pri napomenutí mého hlucení s otevreným balkónem! Ty policisty na me zavolal párecek žijící na Karafiátove 1, se jménem jednoho slovenského umelce. Ješte ten den zástrel na nohy + ukájení hlasu. Pri sepisování zástrel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí prístup na sít! V jedné restauraci na ulici Kosmonautu v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nejakého blba. Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtejí mi dát dívky o které stojím, ackoli jsem heterosexuál! Nekteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavac! Kopou také do mého psa a do kocky, kterým se tvorí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z medunky, spím v alobalové krychli, pojídám horcíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírnuje... P. S.: Prosím všechny, kterí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!
4. Srpen 2007 - 17:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Jako mnozí jiní, i já bych se chtěla svěřit. Především bych si přála, aby se pro Boha otevřela i srdce těch, kteří k němu ještě nenalezli cestu nebo ji ztratili. Byla jsem vychovávan v nevěřicí rodině, když jsem poprvé mluvila s mamkou o své víře, řekla mi, že nechápe, jak jetě v 21. století jetě někdo může něčemu takovému věřit. Ke mně ale Bůh promlouval již od dětství, ať už to bylo prostřednictvím knížky Kája Mařík nebo v 5. třídě základní školy, kdy jsme celá třída tenkrát po revoluci dostali Nový Zákon a já se z něj naučila zpaměti "Otčenáš", ani nevím, co mě tenkrát k tomu vedlo. Pak jsem na střední škole občas do kostela zašla, ale nikdy ne na mši, i když mě to lákalo. To až jednou na Štědrý den, protože můj brácha zpíval ve sboru Rybovu mši. A pak, když jsem byla ve Španělsku jako au-pair a vedle školy, kam jsem chodila, byl kostel, kde byla vždy půl hodiny před začátkem vyučování mše, takže jsem tam občas zašla. Ale teprve když jsem otkala svého bývalého přítele, jsem se rozhodla, že se nechám pokřít. Tenkrát, když mi řekl, že chodí do kostela, mně to strašně moc potěšilo a zahřálo u srdce, i když tenkrát jsem ještě nedokázala o víře mluvit. A i když to nakonec mezi námi neskončilo dobře, On navždy zůstane v mém srdci jako ten, který mi "ukázal cestu". Žehnám mu a nejenom jemu, ale celé jeho rodině, hlavně jeho Tatínkovi a Mamince, kteří mi tak strašně moc "dali" - díky nim všem jsem poznala, co to znamená život a jak má člověk vlastně žít. Dnes se ničeho nebojím, neboť vím, že náš Pán je pořád se mnou a že mě má rád.Vždycky, když si třeba po ránu řeknu Pane, odevzdávám se ti, svěřuji ti své kroky, provázej mě na mých cestách, tak pak prožiju nádherný, krásný den, nebo zažiju něco nádherného, co mě zahřeje u srdce a potěší. Moc bych přála všem, aby také poznali boží lásku.
5. Srpen 2007 - 2:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Prdelník nevěří (anonym)
Náš pán se na vás vysral, hovada věřící pochcaní.
5. Srpen 2007 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Adam (anonym)
Šárko a ty jsi lesba?
5. Srpen 2007 - 22:49

Stránky

Přidat komentář