58 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak slušně odmítnout muže?

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Ahoj, Poslední dobou se dostávám do velmi nepříjemných situací, kdy mě oslovují neznámí muži a potřebovala bych poradit, jak je slusně a zároveň jasně odmítnout? Co říct někomu, kdo na mě začně mluvit třeba u baru když nemám sebemenší zájem se s ním o čemkoli bavit a zároveň nechci být neslušná, koukat na druhou stranu a dělat že ho neslyším? Co říct někomu, když si chce přisednout (ostatní stoly jsou volné) nebo když mě pozve na drink? Máte nějakou univerzální frázi, která se dá použít? Co říct člověku, který mi byl představen a chodí takzvaně kolem horké kaše, neřekne nic přímo, takže ho nemůžu odmítnout, ale jenom naznačuje? Jak mu mám naznačit, že nemám zájem tak ať mi dá v tomto ohledu pokoj? Jak mám odmítnout, když mi chce dát někdo pusu pod záminkou, když si třeba začněme tykat nebo při loučení? Děkuju za Vaše rady, hodně mi to ulehčí život :)
2. Květen 2012 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Malvik (anonym)
Začni před ním jakoby telefonovat a předstírej, že voláš domů svým třem dětem. To uvidíš jak rychle si od tebe odsedne.
2. Květen 2012 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Začni před ním jakoby...Máš recht! A kdyby jí navrhnul, že ji doprovodí domu a požádá její rodiče vo její ruku, tak at' mu řekne, že to nepude, protože manžel by zuřil a děti by se smály.
2. Květen 2012 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Bea (anonym)
Ahoj, Poslední dobou se...Taky můžeš předstírat, že voláš na oddělení venerologie kvůli výsledkům. :-) Ne, vážně, je na to celkem jednoduchá odpověď: JSEM UŽ ANGAŽOVANÁ JINDE - pokud jde o dvoření. Nechat se pozvat na drink bych brala jako charitu.
2. Květen 2012 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Taky můžeš předstírat,...Nebo taky: "Já jsem rozpracovaná na více místech".
2. Květen 2012 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Mohlo by zabrat,když znakově ukážete, že jste hlucho- němá nebo řící krkolomě: ja nerozumim czeski Nejlíp se ale s fanynkama vyrovnal E. Iglesias, řekl při rozhovoru, že má tak malý penis, žena něj nemůže sehnat kondom.
2. Květen 2012 - 20:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
Mně se osvětčila formulka " počkej jak tě dostanu"
2. Květen 2012 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
lola (anonym)
Krásně mi voníš a cítím bít tvé srdce
2. Květen 2012 - 20:55
Obrázek uživatele Návštěvník
fsh (anonym)
Slušně mu řekni, že máš mykozu ve vagíně. Dá ti pokoj, věř mi.
3. Květen 2012 - 13:49
Obrázek uživatele Návštěvník
ida (anonym)
No tak tohle by žádalo podrobnější vysvětlení. Poslední dobou znamená, že jsi začala poslední dobou vysedávat po barech nebo ses tam nechala zaměstnat? Protože nic naplat, když jde sama ženská do baru, tak i kdyby se tvářila kdovíjak a točila se zády, tak pořád platí, že je na lovu..Proč tam tedy chodíš, když je ti to nepříjemné?
3. Květen 2012 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
S tou hluchoněmostí je to nesmysl, to je přece žena snů !!!
3. Květen 2012 - 15:45
Obrázek uživatele Návštěvník
VN (anonym)
No jo Yardo, ale když neumíš znakovat, jak ji řekneš, že ji chceš do postele? Pokud sepneš ruce a dáš si jako pod ucho, jak se to dělá malým dětem,třeba to pochopí tak že tě nudí a chce se ti spát.
3. Květen 2012 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
Ale je to náhodou hezké, že se zakladatelka ptá. To totiž dost žen absolutně nezvládá. Já nejsem moc atraktivní (asi), páč se mi to stává velmi často, ale někdy je opravdu těžké rozlišit, kdy naznačuje, že ne a kdy se jen chce "nechat dobývat". Úplně nejhorší jsou kokety, které na 100% vědí, že nic nebude, ale vodí kluka za nos, protože se jim ty lichotky přece jen dobře poslouchají, to bych je kopnul :-). Takže, dámy, pokud máte jasno, nestyďte se říct ne, nic složitého na tom není. Je to jako odmítat někoho, kdo vám chce dát štěně. "Díky, těší mne Tvůj zájem, ale nejde to." K tomu lehký úsměv a je to vyřešeno bez nepříjemných emocí. Holkám, které mají sebevědomí to jde samo, které ho nemají, mají tendenci se chovat dětinsky - buď utíkat (doslova nebo obrazně), dělat uražené (pokud byl návrh slušný, je to směšné), nebo ragovat agresivně - "tss! co si o sobě myslíš, vodprejskni!", což je sice spolehlivě odrazující, ale také dost pod úroveň.
3. Květen 2012 - 16:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Yarda (anonym)
No jo Yardo, ale když...VN, ty jsi holka, že jo? Protože chalpa by takováhle otázka vůbec nenapadla :-). Naopak s hluchoněmou je to daleko jednodušší, protože můžete (musíte!) nechat hned promluvit těla. Ostatně na chlapovi se to stejně hde pozná, tak co :-)
3. Květen 2012 - 16:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Tak jsem se od srdce zasmála, když jsem si četla Vaše příspěvky, ale zatím mi nikdo nenapsal nic použitelného. Poslední dobou se mi to stává proto, že jsem shodila nadbytečné kilogramy a jsem pro muže zase atraktivní. Je úplně jedno, jestli si jdu s kamarádkama zahrát šipky do baru nebo jestli jdu s kamarádkou třeba na diskotéku, kde hraje náš kamarád atd. Nevím, proč bych tam neměla chodit, jdu se bavit, ale nestojím o to, aby mě někdo oběžoval a balil. Ani se neoblékám výstřeně nebo vyzývavě a většinou nejsem ani namalovaná, takže nekřičím do světa, že jsem na lovu. Já umím být taky pořádná koketka, takže když se mi bude někdo líbit, tak dokážu nahodit všeříkající úsměv, dám jasně najevo svoje sympatie, takže chlap hned ví, na čem je a ani nemám problém udělat první krok. Je mi ale nepříjemné, když mě uhání někdo o koho nemám zájem. Když mě někdo pozve na drink, tak můžu říct jen ne, děkuji. Ale co když chce někdo jakoby "nezávazně" začít rozhovor a já se s ním ani nechci bavit? Co když ten dotyčný je známý mého kamaráda, od kterého ví že nemám přítele (takže nemůžu nadhodit, že jsem zadaná) a nějak pořád naznačuje a chodí kolem horké kaše a nechápe, že z mojí strany není žádná odezva? Jak se vyhnout tomu, když mi chce dát někdo na přivítanou nebo rozloučenou pusu, když mi to není příjemné? Kdybych chtěla být hnusná, tak mě napadá tisíc hlášek, ale já hnusná být nechci. Chci být zdvořilá a prostě v tomhle opravdu neumím chodit. Tak mi prosím pánové poraďte, co Vám mám říct nebo jak Vám mám naznačit, že nemám zájem abyste to pochopili a vzali to v pohodě. Moc děkuju :)
3. Květen 2012 - 22:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Kalo (anonym)
Tak se zase staň baculkou a máš po problémech, když Ti tak vadí zájem chlapů.
3. Květen 2012 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
h (anonym)
U holky co nemá chlapa a je hezká a jde na disco se čeká že si ho tam chce pravděpodobně najít, takže si najdi kluka ať máš po problémech, nebo to hold budeš muset snášet...
3. Květen 2012 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Heleno, (anonym)
o chceš ještě slyšet? Vždyť těch způsobů zde bylo několik. Třeba Yarda, ten to má z první ruky- "Díky, těší mne Tvůj zájem, ale nejde to.
4. Květen 2012 - 6:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Teda (anonym)
Heleno ty jsi ale fakt slepice. Co chceš vlastně slyšet? Je přece tisíce způsobů jak dát někomu najevo, že si s ním nic nechci začít. Ale není na to univerzální rada, vždycky to vyplyne ze situace. To by mě zajímalo kolik ti je vlastně let. Nebo proč ti třeba vadí pusa na tvář při nabídce tykání atd. Celý mi to přijde vycucaný z prstu, ten zájem o tebe a ten tvůj nezájem o druhé pohlaví. Čti po sobě jak to působí na okolí.
4. Květen 2012 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
Třeba je Helča hezkej chlap a baví se tím, jak se ostatní snaží něco vymyslet, viď Helčo!
4. Květen 2012 - 9:51
Obrázek uživatele Návštěvník
hmm (anonym)
Připadá mi to podivné, působí to na mne i tak, že to Heleně ve skutečnosti lichotí a chce to tady nějak ventilovat. Také - na jednu stranu píše, že se jde bavit a na druhou stranu jí vadí, když se s ní nějaký kluk začne vykecávat a že se s dotyčným nechce bavit - tak proč proboha leze do společnosti? Když si chceš tedy pokecat jenom s kámoškou, proč nezůstaneš doma? A také je otázlou, jestli si tzv. "zájem" mužů neinterpretujěš takhle jenom ty, třeba to ani zájem není, třeba si vážně chtějí jenom pokecat a pak nazdar...A pokud ti vadí, že se třeba někomu líbíš (i když tomu nevěřím, každé ženě lichotí, že se líbí), tak choď jako strašidlo do zelí a raději se vůbec nemyj, každý se ti pak bude vyhýbat na sto honů, když je to tedy problém a nechceš se s nikým bavit a nikomu líbit... Ale teď vážně - snad nejsi tak tupá a nevíš, jak zareagovat, od situace, do situace. A odmítnout pusu od neznámého chlapa je triviální, tak řekneš, že NE a je to. Mně se nikdy nestalo, že by se proto někdo urazil, všichni to respektují. Myslím, že celá příhoda je pěkně nadsazená a z komára se dělá velbloud.
4. Květen 2012 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Bjetulka...´´´´ (anonym)
Ahoj já mám přítele kterého si vážím a nechci od něho odejít.A na disco tece mě sváděl nákej magor a já sem mu slušně řekla že nemám zájem a bodl mi do břicha nuš.A vyhrožoval mi zabitím a ted´mam strach jít na policii.
4. Květen 2012 - 14:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ty vole (anonym)
to teda musel bejt podnik, kde bodají do břicha noše...
4. Květen 2012 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Betulka... (anonym)
to teda musel bejt podnik,...Já sem se moc bála.
4. Květen 2012 - 15:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já sem se moc bála.Myslím , že to je krásný důkaz lásky. Nechat se bodnout do břicha kvůli věrnosti. Vím, že můj miláček by to kvůli mě taky udělal :-*
4. Květen 2012 - 15:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Betulka... (anonym)
Myslím , že to je krásný...Já mam přítele a vubec sem mu to neřekla co se stalo.
4. Květen 2012 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
A pročs (anonym)
tam chodila sama?
4. Květen 2012 - 15:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Betulko (anonym)
a tvůj přítel nepoznal že máš probodnuté břicho???
4. Květen 2012 - 15:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Betulka (anonym)
a tvůj přítel nepoznal že...Ne nepoznal, protože jsem to už měla zavázaný a řekla jsem, že tam mám škrábanec, jak jsem projížděla křovím na kole.
4. Květen 2012 - 16:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Betulka (anonym)
Sama jsem na disco nešla, byla jsem domluvená s přítelem, ale protože je instalatér musel urgentně odjet k prasklému potrubí, tak když už jsem tam byla, tak jsem tam šla.
4. Květen 2012 - 16:13

Stránky

Přidat komentář