Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
28 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak slavíte narozeniny?

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Ahoj, zajímalo by mne, jak slavíte své narozeniny. V mém okolí všichni pořádají ohromné oslavy na své kulaté narozeniny - 50-100 lidí, kapela...Mne takovéto oslavy úplně děsí, nějak nemám ráda bavit se na povel, navíc mne nějak nic nedojímá na tom sledování věku. Člověk se nějak cítí, jednou na míň, jednou na víc, beru věk jako číslo, které vůbec není důležité. Taková velká oslava mi přijde spíš jako stres a zátěž, oslavenec většinou nemá čas si pořádně s někým popovídat. Dost často se to zvrhá jen v chlastačku. Já ráda slavím narozeniny jen se svými nejbližšími - buď nějaký hezký výlet, dobrá večeře v nějakém pěkném podniku nebo jen hezký den doma. Jak to máte vy. Co milujete na velkých oslavách.
6. Duben 2017 - 9:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ahoj, zajímalo by mne, jak...Já mám narozeniny dnes,ale už dopředu jsem říkala že nechci žádnou velkou oslavu.Jen rodinná večeře,květina od manžela potěší.Dříve byli pozvaní kamarádi,přátelé.Ale jak říká Káča nakonec se to zvrhlo v pomluvy ožralých příbuzných z 10 kolene,které sebou přivedli ti které jsem pozvala.Když sestřenka přivedla nezvaného hosta-nějakého bratrance svého manžela kterého jsem neznala,oslava skončila jeho odvozem na záchytku.Ať se tedy příbuzní naštvou,ale nikoho nezvu.Stejně nesnáším to přetvařování a za rohem pomluvy.Těším se na květinu a jen večeři s nejbližšími,tak je to nejlepší.
6. Duben 2017 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Já mám narozeniny dnes,ale...Tak Jitko všechno nejlepší a ať si ten svůj den hezky užiješ podle svých představ :)
6. Duben 2017 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
okresní pomrdný (anonym)
Vožeru se a pobliji se, to je jediné co dělám,
6. Duben 2017 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
si nejdřív zamrdám.
6. Duben 2017 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Tak Jitko všechno nejlepší...Děkuju za přání Káčo.Odhaduju že asi máme stejný názor.Taky nesnáším to povinné veselí,přetvařování a dárky u kterých se očekává na oplátku dárek ve stejné ceně až bude slavit ten kdo mi ho daroval.Určitě mě více potěší květina s láskou darovaná manželem.Poděkuji za přání zaslané jako sms kamarády kteří se chtějí pozvat,ale kategoricky odmítám osobní návštěvu.Ať se klidně naštvou a jdou si chlastat jinam za své peníze.Možná někdo nechápe proč nechci slavit,ale mě prostě vadí ta přetvářka.
6. Duben 2017 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Já si upeču dort, koupím dobré víno a udělám dobrou večeři. Pokecám jen tak v rodinném kruhu. Velké oslavy pro mě nejsou, to platí třeba i o Silvestru. Pokud už někdy náhodou jsem pozvaný na oslavu narozenin, tak přinesu dobré vínko nebo něco upeču. Dárky nekupuju, vlastně ani na Vánoce. Prostě veselí na povel, nebo obdarovávání kvůli Vánocům či narozeninám mě nikdy k srdci nepřirostlo. Ale většině lidí jo, takže mě nikdo nikam nezve. Ale zase mě to nijak netrápí. Užij si narozky, jak to vyhovuje Tobě, ne společnosti!
6. Duben 2017 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Já si upeču dort, koupím...Lukáši mě už asi nikdo taky nepozve,ale vůbec mi to nevadí.Nedokážu se veselit na povel.Včera jsem si narozky užila v klidu,upekla jsem si dort.Manžel uvařil večeři,prostě pohoda.Prostě mi to tak vyhovuje bez ožralých rádoby kamarádů kteří jen chlestali a nakonec jsem je ani nezajímala.Každý to máme jinak,někdo slaví rád.Já upřednostním domácí pohodu a klídek.
7. Duben 2017 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Neslavím narozeniny od 60. Už mi to lezli krkem, příbuzní a tak.
7. Duben 2017 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Péťa (anonym)
Jsem na tom podobně.Moje rodina většinou slavila narozky členů vždy pozváním příbuzných do nějaké restaurace.Nebylo to sice nic ohromného ale já to stejně nemám rád.Už dávno jsem prohlásil,že já velké oslavy dělat nebudu.Hlavně z toho důvodu,že prostě nesnáším být středem pozornosti.Dáme si drobný dárek s nejbližšími a pak jedem třeba na výlet.To je pro mě ideální.
7. Duben 2017 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Se mnou máti nemluví, že jsem odmítla oslavit čytycátiny u ní na baráku - aby vesnice koukala :). Aspoň mám od ní klid. Vždycky věděla, že narozeniny s manželem slavíme sami, tak nevím, co jí to popadlo. Už od ledna jsem jí upozorňovala, že nic nehodlám slavit a stejně mně ! přišla v červnu pozvánka na mé narozeniny.
8. Duben 2017 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Neslavím narozeniny od 60....Proč si prosím nezamrdáte?
8. Duben 2017 - 11:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Touha (anonym)
Narozeniny slavím dnes :). Hodláme se s rodinou a přáteli dobře najíst a opít do vesla a vtipna. Není to tak každý rok, nějak mě nebaví slavit zrovna své narozeniny, ale v posledních letech se toho mnoho změnilo a já se těším do společnosti :)
8. Duben 2017 - 11:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Narozeniny slavím dnes :)....Tak to ti mohu jedině popřát vše nejlepší, hlavně zdraví a kvalitní vztahy. :-)
8. Duben 2017 - 13:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Pokud slavíme jen s přítelem, tak volíme nějakou romantickou procházku, naposledy jsem byli na procházce okolo svaté Barborky www.venkazdyden.cz/tip-na-vylet/lesem-a-kolem-rybniku-ke-svate-barborce/629 ale pokud slavíme s dětmi, tak si děti většinou zvou kamarády k nám domu a slavíme doma :-)
27. Září 2017 - 15:02
Obrázek uživatele Návštěvník
KarolínaK - Dár (anonym)
Zdravím, prosím mohli byste mi poradit co koupit mamce k narozeninám? má je za cca 2 týdny. Já nemám ani tušení, když se jí zeptám co by chtěla tak mi odpoví nedělejte si žádnou škodu. Já opravdu nevím do bytu nepotřebuje nic, koníčky žádné nemá krom cvičení (v tomto ohledu jsem veškeré možnosti vyčerpala na vánoce), na kosmetiku nechodí a u kadeřnice byla před 14- ti dny a jediné co sbírá jsou sloni, ale těch má doma opravdu moc a nemá je už kam dávat :-D ... Máte někdo nějaký nápad?
15. Leden 2018 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Waltr (anonym)
Nejlepší je narodit se 29. února a jmenovat se Horymír.
15. Leden 2018 - 20:41
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Tak to se sem dealerky nahrnou a vybereš si :-)) Podle věku maminky. Možná bych jí zaplatila pedikůru, koupila dárkový koš s dobrotama co má ráda.
15. Leden 2018 - 20:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Věk (anonym)
Zdravím, prosím mohli...jsi skutečně nezmínila. A ten je pro dobrou radu opravdu důležitý. A taky skutečnost, kde bydlíte. Ale podíval bych se na zážitkové poukazy. Já tam vybírám třeba masáže pro ženy nebo třeba návštěvu výborné restaurace. Hmotné to není, ale velmi dlouho se na to vzpomíná
15. Leden 2018 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarka (anonym)
jsi skutečně nezmínila. A...Je fakt, že čím je člověk starší, tím víc ocení nehmotné dárky, protože krámů již většinou má plno. Jinak k původnímu dotazu napíši, že též nemám ráda nějaké velké oslavy. Moje ideální narozeniny by byly v nějakém krásném prostředí, dobře se vyspat, dobře se najíst, zrakapitulovat si minulý rok, udělat plány pro příští...
16. Leden 2018 - 9:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Co třeba rámeček s fotkama, nebo kalendář s vašima fotkama(na slevomatutoho byva hodne), nebo nějakou pěknou knížku, oblečení, nebo poukaz jestli si netroufneš vybrat sama. Mě mamce třeba dělají radost kabelky a boty. Letos jsem jí koupila kabelku, šátek a peněženku jako set aby jí to ladilo a byla nadšená. Pro inspiraci muzes mrknout tady https://www.novakabelka.cz/ , třeba něco objevíš
17. Leden 2018 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Co třeba rámeček s...Tak to máš odvahu dealerko. DNES NENÍ NA TO DOBA, VŠE JE DRAHÉ A NEMUSÍŠ SE TREFIT DO MAMINČINÉHO VKUSU. Ale dala jsi sem k mrknutí zase odkaz, tak zas vím kde nemrkat.
17. Leden 2018 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Co třeba nějaký víkendový pobyt v lázních? Ted je toho spoustu a není to drahé. Nebo my jsme mamce nechali namalovat veliký obraz z její fotografie. Jinak kabelka je dobrý dárek, eshop dokonce znám, mě osobně by kabelka moc potěšila, jenom je těžké trefit se do vkusu dané osoby.
18. Leden 2018 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Žanett (anonym)
Řeším něco podobného moji mamce bude 48 a ja vubec nevim co ji mam dat k narozeninam ma hrozne rada orchideje ale uz jich má moc tak nevim jestli by to nebylo blbý jí dát další :D
19. Leden 2018 - 17:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka (anonym)
Tak já myslím že kabelka, boty nebo nějakým šperkem nepohrdne žádná ženská. Jenom se člověk se musí trefit do vkusu, (nekdo už to tu psal), jinak je zle :-D Já bych si mamce netroufla vybrat, jelikož máme naprosto odlišný styl, ale spousta mých kamarádek si dokonce půjčuje s mamkou věci!
21. Leden 2018 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
Ještě že bývají kontejnery Adry a podobné. Takové věci tam většinou skončí. Nevybírala bych pro druhého ani pobyt v lázních. My to řešíme společným nákupem. Ať si maminka vybere co potřebuje a co se jí líbi. Nebo si koupí věc a my jí to proplatíme.
21. Leden 2018 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Dotyčný (anonym)
Ožeru se jak to prase a z verandy bliju zase!
21. Leden 2018 - 19:51

Přidat komentář

Reklama

Reklama