30 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

jak se seznámit?

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
mmm (anonym)
poraďte mi někdo nějaké finty, jak oslovit slečnu na diskotéce, kterou neznám? popř. o čem s ní vést potom rozhovor? díky. jsem na tohle hrozné dřevo....fakt poraďte. klidně i holky přidejte své zkušenosti'
18. Únor 2005 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Na diskotéce není nejlepší prostředí pro seznámení.Záleží na tom kolik ti je?'
18. Únor 2005 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
black hawk (anonym)
A zkousel jsi podmaniva slova slova, kterym kazda divka podlehne? Tzn.: pod sukat, buchto!!
18. Únor 2005 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
:-D už vidim, jak by uspěl :-))'
18. Únor 2005 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Blue Hawk (anonym)
A zkousel jsi podmaniva slova...Podlehla. Zlomila mi čelist.
21. Duben 2010 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Nevím, kolik ti je, ale já osobně považuju diskotéky za špatné prostředí pro seznámení. Jelikož vyhledávám vzdělanější partnerky ve věku nad 20 let, tak hledám v prostředí vyskokoškolských klubů a areálů vysokých škol obecně. Ale je fakt, že seznámit se není jednoduché, pro někoho možná jo , ale nejsem ten případ.
21. Duben 2010 - 23:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
No jo, někdo se seznámí i na pustým ostrově...:) Ale tady ta rubrika bude spíš o normálních lidech...
22. Duben 2010 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
tak poradte nekdo naky vety, co rict hned na zacatek....
6. Prosinec 2010 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Rada (anonym)
tak poradte nekdo naky vety,...čau zlato,jdem na to ?!
6. Prosinec 2010 - 15:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Nevím, kolik ti je, ale já...Přesně tak, také to tak mám, vysokoškolačky jsou nej...ovšem problém je, když sám vysokoškolák nejsi, což možná tvůj případ neni zato můj ano, takže ani nevim, jak se do takového vysokoškolského klubu dostat a kde jinde takové slečny hledat a hlavně jak zaujmout.
6. Prosinec 2010 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
P. (anonym)
Když se chceš seznámit na diskotéce tak ani nic říkat nemusíš,stačí když budeš jen jako otevírat na prázdno pusou a ta dotyčná si prostě bude jen myslet že tě neslyší a budeš mít klid od vymýšlení nějakých kravin.
6. Prosinec 2010 - 17:11
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Michale, univerzální věta se těžko radí, každá holka se chytne na něco jinýho. Doporučuju spíš vzít to oklikou. Je to složitější, ale vyhneš se přímýmu odmítnutí, který demotivuje a bolí. Nejlepší je jít s partou, aby tam byli kluci i holky a při tanci sledovat cvrkot kolem. Tu správnou holku poznáš - koukne občas po tobě, oplatí ti lehký úsměv, který jí pošleš, prostě ji trošku "zaháčkuješ" že o tobě ví. A když pak za ní přijdeš a slušně jí požádáš o tanec (ne hned ploužák) tak tě nejspíš neodmítne. No a rozhovor je nejlepší vést o tom, co ji baví a to už si snad dokážeš zjistit sám...
8. Prosinec 2010 - 22:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukko (anonym)
Ono hodně záleží na člověku. Taky nejsem baličem na první pohled a stále hledám holčinu. Diskotéky nejsou na trvalý vztah vhodný - max. na několik nocí. Situace je těžší u těch kluků,co už pracují a mají v práci v kolektivu převahu chlapů nebo podstatně starších kolegyň - což je můj případ. Jinak mi je 30 let. Spíš mám pocit, že dneska holky nechtějí dělat moc kompromisy a hledají své vysněné prince. Málokterá si chce dát tu práci kluka postupně poznávat. A další nevýhodou je, že dneska ve vztazích letí převážně image. Image napomáhá hodně vztahům a pokud je kluk inteligentní a slušný, tak se stává, že holka dá přednost klukovi s vhodnou image, který je ovšem pod její úroveň. Toto má pak často za následek, že holky se stávají svobodnými mamkami. Na seznamkách je takových holek plno. Lepší než nehledání holek je seznamka, ale je ta je o dost velké náhodě a nemá cenu jí brát úplně vážně. To myslím, v tom smyslu, aby klukovi po několika nevydařených setkáních nespadlo zdravé sebevědomí. Jinak asi je neideálnější využívat životní situace, např. pokud je příležitost se dát do poklábosení s nějakou holčinou v dopravním prostředku, obchodě atd.
9. Prosinec 2010 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Ono hodně záleží na...Souhlasim s tebou, jo taky jsem ten případ nebo spíš donedávna jsem byl, že v práci mam jenom starý baby a ještě protivní k tomu, to je pak na palici, tak akorát otevřít si večer flašku. No v tom dopravnim prostředku je to asi hodně individuální, já jsem v tomhle moc úspěšnej nebyl, to člověk musí být na první pohled sympaťák s velkym S, aby měl jakž takž nějakou pozitivní odezvu, jinak je to jen trapnej trapas a vydět otrávený ksicht nějaké supergirl už vážně netoužim.
9. Prosinec 2010 - 21:40
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
oprava vidět, já nevim, proč mi to tam pořád skáče
9. Prosinec 2010 - 22:17
Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
Zaručená hláška zní: "Víš jaký je rozdíl mezi sexem a konverzací?? ne? A nechceš si jít o tom ke mě popovídat?" (MAFIA II) ... to je samozřejmě jen vtip.
14. Prosinec 2010 - 21:48
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Pánové, vcelku s vámi souhlasim, ale!!! Ale neni to tak složitý. Podle mě stačí splnit tři podmínky v následujícím pořadí: ZAUJMOUT, PŘEKVAPIT, POBAVIT. Zaujmout nějakou vtipnou hláškou, překvapit tím, že se chováte jinak (a líp) než ostatní šedý dav a pobavit tak, aby si vás pamatovala. Pak je šance.
15. Prosinec 2010 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Jaroslav (anonym)
Pánové, vcelku s vámi...Jo jenže když nejsi bavič, tak pokus o vtip bude vypadat akorát trapně, chovat se jinak, tak to trošku nechápu jak to v reálu myslíš a k pobavení taky musí být povaha, ono se to někomu snadno řekne když takovej je(tim se tě nechci nějak dotknout ani nechci, aby to vypadalo jako fňukání) prostě jen tvrdim, že na to musí mít člověk dispozice a hlavně sebevědomí, osobně jsem ten typ, co hezkou holkou zkoukne, ale neosloví, ono je jedna věc zaujmout a druhá jaký člověk je ve zkutečnosti a jaké předpokládá požadavky z druhé strany.
16. Prosinec 2010 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukko (anonym)
Zaujmout, překvapit a pobavit? Jo, to je dobrá myšlenka. Ještě ale dost záleží na tom, který typ kluků se holce líbí. Osobně mám dojem (a tím se nechci fakt nikoho osobně dotknout), že nemálo holek nemá takový kluky, na který ve skutečnosti mají. Zkrátka mají kluky pod svojí úroveň. Osobně také takové páry znám. Myslím, že hodně holek dneska u kluků oceňuje jejich akční chování a dělání různých bláznovin, než jistotu o kterou se ve vztahu jedná především. To se pak může chlap před hezkou holkou snažit, jak chce, ale pokud jí více imponuje klučina, co např. drží hořící sprey, tak to nemá šanci uspět. Toto se samozřejmě týká vzdělaných a inteligentních holek. Počet mladých svobodných matek za poslední roky dost rapidně stoupl. Jenže svobodné mamči ocení jistotu až když mají dítě - což už je docela pozdě.
16. Prosinec 2010 - 20:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Ema (anonym)
Zaujmout, překvapit a...Jeste nikdy jsem nevidela klucinu co drzi horici sprej. Jak to prosimte vypada?
16. Prosinec 2010 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Zaujmout, překvapit a...Tak to mluvíš asi o nějakejch puberťačkách maximálně tak do 18, tak ty mě neimponují, ale máš v tomhle pravdu, holky letěj na frajírky, př. taková fešná i vcelku inteligentní středoškolačka kolem 20 +- dá určitě přednost klukovy typu třídní frajírek, co jezdí v drahym autě pujčenym od rodičů, má tzv. ostré lokty a vysoké sebevědomí, nebo pokud se jedná o trochu staršího např.25, ten má př.pěknou silnou motorku a vlastní bydlení, no a pak je tu kluk třeba spolužák kolem 20ti, co neni třídní frajírek, spíše trošku introvert s hlubšími zájmy, než jsou večírky, vymetání diskoték atp., ve svém věku bydlí stále u rodičů a na auto musí ještě nějaký pátek pečlivě spořit. Takže kontrolní otázka soudruzi, kterého z těch kluků si ta holka vybere?
16. Prosinec 2010 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Zaujmout, překvapit a...Nemyslím si, že by ve vztahu šlo především o "jistotu".
17. Prosinec 2010 - 1:56
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Jaroslav, Lukko, Jarda: Pánové, když píšu "zaujmout, překvapit a pobavit", tak samozřejmě nemyslím praktikovat to takto do nekonečna. To by tu holku / ženu / dámu brzy omrzelo. Tady jde o to "nahodit udičku". Je mi 36 a věřte mi, i seriózní ženy kolem 35 jsou potěšeny, když je příjemný muž adekvátního věku zaujme, překvapí a hlavně pobaví. Vyzkoušeno, ověřeno! Nejsem žádný zkušený balič, ale pobavit ženu není takový problém. Pobavená a potěšená žena snáze svolí k dalšímu setkání (třeba k pozvání na kafe hned teď). A nad kafem můžete postupně ukázat své pravé já - to seriózní, vážné, romantické, introvertní. Ale i tak je dobré to občas odlehčit něčím lehčím, co ji pobaví.
17. Prosinec 2010 - 23:48
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Vemte si to obráceně: Které dívce dáte přednost? Té, která se na vás usmívá a s humorem si s vámi povídá nebo té, která je smrtelně vážná a seriózní a povídá si bez humoru? Za předpokladu, že jsou stejně hezké, stejně chytré a i v dalších oblastech jsou srovnatelné?
17. Prosinec 2010 - 23:53
Obrázek uživatele Návštěvník
petr (anonym)
Jo a majetek je určující jen u některých žen/dívek. Podle mě to není rozhodující.
17. Prosinec 2010 - 23:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Souhlas. Těm, kterým jde o prachy, to kouká z očí.
28. Prosinec 2010 - 2:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Moje zkušenost (anonym)
O prachy jde hlavně takovim co sou moc nazdobené,namalované,většinou mini sukýnky,vysoký kozačky,odbarvený vlasy a v očích člověk vidí takovou potvůrku,to sou fakt největší mrchy a přisavky na peníze
28. Prosinec 2010 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
O prachy jde hlavně takovim...To máš pravdu, naštěstí takový mě odpuzujou už od pohledu svym zjevem,jak má ženská vysoký kozačky, už je mi nesympatická.
28. Prosinec 2010 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
;-) (anonym)
To máš pravdu, naštěstí...No teda kámo,moje řeč,si stejnej jako já.
28. Prosinec 2010 - 14:17

Přidat komentář