296 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak sbalit ženu na sex ?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Nazdar, zajímalo by mne jak sbalit ženu např. v autobuse na nezávazný sex a klidně i něco více ... Je to vůbec možné ? Povedlo se to už někomu ?
20. Prosinec 2010 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Je to zajímavé (anonym)
Nazdar, zajímalo by mne jak...které řeším už asi 10 let. Je mi 32, od 23 mám trvalou přítelkyni. Celkem si spolu rozumíme, i sex je celkem fajn, ale je ho celkem málo. Přítelkyně je velmi tolerantní, sama mi říká, že si můžu na sex někoho najít. Takže v tom není problém. S balením holek nemám problémy, vypadám docela dobře a vždycky jsem měl novou přítelkyni po rozchodu maximálně do měsíce. Ovšem s nezávazným sexem je to jinak. Holek, hledajících nezávazný sex je zcela kritický nedostatek. Jediná možnost je zapřít trvalou partnerku a pak jde o čas. Dřív nebo později to stejně praskne a je nutné si s ní zasexovat dřív než to rupne. Holky na sex balím kdekoliv a kdykoliv, ale pokud řeknu pravdu, je okamžitě konec. Zkouším i různé sexznamky, ale i tam je šílený nepoměr mezi chlapama a ženskýma. Jednou se mi to povedlo, takže úplně beznadějné to není. Asi rok jsem měl paralelní vztah s vdanou stejně starou holkou. Asi by to trvalo dál, ale bohužel se nakonec rozvedla a našla si přítele v Německu. Od té taky vím, že každá sexuchtivá žena dostane několik set odpovědí na svůj inzerát. Zatímco chlap? Zkus to někdy. Dostanu tak pokaždé kolem 10 odpovědí, když si dám fotku a maximálně 2, když si fotku nedám. Vybírá se znich těžko, kolikrát jsou to otřesné zjevy. Případně ty pěknější se mne pokoušejí nalákat na "normální vztah". Když jim řeknu, že trvalou partnerku mám, tak rychle ztrácejí zájem. Ženy taky mívají zájem o nezávazný sex, ale je jich méně než mužů. A jediná realizovatelná možnost je v práci, protože zatímco muži touží po sexu s neznámou ženou, tak ženy touží po sexu se známým mužem. Pokud jsi nezadaný, je jediná možnost předstírat, že máš zájem o trvalý vztah. Pokud jsi zadaný, je každá rada drahá. Nemám to to vyřešeno. Kdo má stihačku, nelze to vlastně řešit vůbec, protože na takový vztah jsou potřeba prostory a taky peníze na večeře a drobné dárečky. Proč ženy mají tak málo zájem o nezávazný sex, na to jsem nepřišel. Je to diskuze, tak sem možná nějaké napíšou a vyjádří se k tomu.
21. Prosinec 2010 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
CO NA TO ŘÍCT? (anonym)
Že chlap myslí jedině čůrákem
21. Prosinec 2010 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Lojza (anonym)
Že chlap myslí jedině...Jojo...máme to blbý.
21. Prosinec 2010 - 21:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Francek (anonym)
které řeším už asi 10...Tvá přítelkyně ví o všech tvých matračkách? A to jí nevadí? Jejda, to je tolerantní...:)))
21. Prosinec 2010 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
javo (anonym)
Že chlap myslí jedině.......mimoto že jsi sprostá,tak asi nás nenávidíš(nejsi leisba)
21. Prosinec 2010 - 22:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Vůbec neřeš (anonym)
Zajdi do bordelu, nebo od čeho si myslíš, že tady tyto zařízení jsou? Je to bezpečnější než balit někoho dlouze na ulici, pokud jde o tvůj normální vztah. Štětka za tebou nebude lítat nebo od tebe vyžadovat něco víc než peníze. Takže tvůj vztah to neohrozí, narozdíl od toho když nějakou oblbneš. To praskne. Kurva nepraskne! Zaplatíš, odreaguješ se a hotovo. Za hodinku jdeš dom krásně vybitej.
21. Prosinec 2010 - 22:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Gorly (anonym)
....mimoto že jsi...Leisba? To je nějakej živočišnej druh?
21. Prosinec 2010 - 22:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondřej (anonym)
Zajdi do bordelu, nebo od...Vcelku dobrej nápad. Ale nepoleze to do peněz?
21. Prosinec 2010 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiki (anonym)
Myslím, že chlap musí být extrémně přitažilý a pak to jde, protože ženskou rozhicuje jenom svým vzhledem. Ale normální chlap by se muselv posteli snažit a to málokdo bude, když půjde o sex na jednu noc. A ženské to vědě. Aby tě někde opřel a vyklepal se, to za ty rizika nestojí. (pochopitelně z krásnýho chlapa bude ženská celá vyteklá, takže i to opírání a rychlovka ji udělá) o šeredeách (pleš, pivní cejcha) ani nemluvím...
21. Prosinec 2010 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Dominik (anonym)
Myslím, že chlap musí být...Extrémně přitažlivý muž zas nemá zapotřebí nikoho balit. Holky mu téměř do postele lezou samy a tudíž z nich bývá unavený.
22. Prosinec 2010 - 15:53
Obrázek uživatele Návštěvník
T. (anonym)
Když chcete jen sex vyklepte si pytlíky nad gumovou panou.
22. Prosinec 2010 - 16:58
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Když chcete jen sex vyklepte...Mně baví mrdání jenom s živou holkou, moje přítelkyně by souhlasila i s holkou do trojky, ale stejnak se nám nedaří nikoho sehnat. Holky se prostě sexuálně bavit nechtějí. A kurvu nechceme, jsou plné bacilů a virů.
23. Prosinec 2010 - 9:02
Obrázek uživatele Návštěvník
marinet (anonym)
V autobuse těžko,bordely nezkoušej, seznamky taky ne...Nejlepší jsou bary/disco, tam je toho hodně..Nevybírej nezadaný, zadaný tě večer o víkendu neotravujou. Přiznej, že máš holku, nemá cenu to tajit...Sice tě 75 proc holek pošle třeba do háje, ale těch 25 procent se dá pak sfouknout:)
23. Prosinec 2010 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Ja myslim, ze to urcite jde. Existuje plno vdanych zen s detma, co je manzel z ruznych duvodu zanedbava. Tyto hledaji jen nejake zpestreni, ale rodinu rozbijet nechteji. Ale musis hledat u zen od 35 let nahoru. V tehle vekove kategorii uz jsou ty zavazky (deti). Jeden muj znamy si takto milenku nasel a je naramne spokojeny. Ano, vyzaduje to trochu usili, mozna to nepujde hned na poprve, ale radim to nevzdavat. Moje kamoska takto uz vystridala nekolik milencu. S manzelem jsou uz jen kamaradi a nechteji se rozvadet kvuli diteti. doufam, ze neskoncim taky takhle, muj manzel me uz taky zanedvaba, sedi celou dobu u pocitace a mne povazuje za nabytek. Kdyz chci sex, tak se tvari, ze tem mym naznakum vubec nerozumi. Ale nechci byt neverna, mam ho rada a nechci o nej prijit ;-/// Je to tezky, ale ten clovek sex potrebuje.
23. Prosinec 2010 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Dobře děláte holky, já jsem chlap a taky už o tom začínám uvažovat.
24. Prosinec 2010 - 4:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Hugo (anonym)
Ja myslim, ze to urcite jde....no nevím, nevím, Terko. Já mám zkušenost, že i ty zadané se musí zamilovat. Většině ženských to bez citů nic neříká. Pokud jde jen o vlastní orgasmy, ty si navodí ve sprše a bez rizika. Roztáhnot nohy bez vztahu k chlapovi každá nechce.
24. Prosinec 2010 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ilona (anonym)
To co píšeš Hugo je pravdivý,ja to tak zdrovna mam a do milence jsem zamilovaná.A jen tak nějakýmu roztáhnout nohy by se mi moc nechtělo,neni už to takový.
24. Prosinec 2010 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcel (anonym)
To co píšeš Hugo je...I když se dnes stále mluví o emancipaci, holky na nezávazný sex jsou k mání velmi těžko. Domnívám se, že ženy umím balit snadno, vzhledově jsem uspěl i na švédské seznamce pro atraktivní lidi a přesto hovno. Zejména si myslím, že české ženy jsou v tomto smyslu na úrovni Ukrajinek a Rumunek. Takové domací pipiny bez odvahy začít si s atraktivním mužem. Češku jsem prostě neulovil, ale s Němkama nemám problém. Už se druhou mám špičkový sexuální vztah. Bohužel ta frekvence je nízká, mám to přes 300 km
24. Prosinec 2010 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
I když se dnes stále mluví...Hele Marceli a co takový Slovenky, nezkoušel si to s nima? Jo Němky to věřim, ty mladý štíhlý ty sou pěkný a navázat s nima vztah neni nijak těžký, jeden muj známej za timhle účelem zásadně jezdí na hory v létě, je tam plno mladejch Němek, který si o to uměj říct.
24. Prosinec 2010 - 19:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Takže se budu muset naučit německy. Ale je každopádně pravda, že Češky na nezávaznej sex nejsou, zatimco v západní Evropě to je běžný, to myšlení tamějších holek je jiný, tak bodejt' by si vo to neuměly říct. Tudle byl na Seznamu vo tom článek. Eště bych našel vodkaz, ale ted' se mi nechce ho hledat. Jinak já mam uplně stejnej problém. Vo žádnej vážnej vztah mi nejde, nechce se mi ani předstírat, že mi vo něj jde, takže vo nezávaznym sexu si nechávám zdát.
24. Prosinec 2010 - 20:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Laděna (anonym)
Tak teď nechápu,na jednej diskuzi se tu psalo že jak se o češkách říká jaký to sou kurvy a že neni těžký je dostat a tady se píše opak,tak jak to pak je?Asi to spíš záleží konkrétně na holce.
24. Prosinec 2010 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
I když se dnes stále mluví...No přesně, souhlas s Marcelem a Honzou. Českým holkám jde výhradně o vážný vztah. Jiný vztah nepřichází v úvahu. Chodil jsem v Čechách se třema holkama a vždycky to musel být vážný vztah, přestože mi šlo především o mrdání. Já netvrdím, že by se ze sexuálního vztahu nemohl vyvinout dlouhodobý vztah, ale v Čechách to funguje úplně obráceně. Napřed vážný vztah a pak teprv mrdačka. Teď dělám rok v SRN a je to úplně super. V posteli jsem měl víc holek než za svůj předchozí život. A žádný složitý balení. Stačí vyrazit do klubu a holky se o mne úplně derou. Dělá mi to fakt dobře, když slyším, jaký jsem hezký kluk, jaký mám pořádný péro a jak skvěle umím mrdat. Prostě super. Do SRN jsem šel vlastně z donucení, protože jsem byl dlouhodobě nezaměstnaný. Jestli budu chtít někdy trvalou partnerku, tak jedině Němku. Ty naše slípky kluka vůbec nejsou schopné ocenit.
24. Prosinec 2010 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
Takže se budu muset naučit...Já chci vážnej vztah, jenže když hned hledám holku na vážnej vztah, tak jediný který chtěj, jsou devadesátikilový maminy, takový můžou být dobré kamarádky, ale prostě mě nepřitahují, každá holka co hledá vážný vztah a je hezká, tak má hodně velký nároky, takže já bych na to šel spíš oklikou právě přez nezávazný sex jako začátek potencionálního vztahu a taky jde v první řadě o přitažlivost a když si dva sednou v posteli, tak si můžou sednout i jako partneři.
24. Prosinec 2010 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Tak teď nechápu,na jednej...Ano, kurvy jsou v Čechách taky k dispozici. Asi dost kvalitní. Ale já mluvím o holkách na nezávazný sex, které nebudou prcání spojovat s trvalým vztahem. A současně to neberou jako výdělečnou činnost. A tahle kategorie holek v Čechách úplně chybí.
24. Prosinec 2010 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
No přesně, souhlas s...Chlape tys mi dodal štědrovečerní optimismus člověče, já jsem teď taky bez práce a taky uvažuju, že bych šel dělat do Německa, protože tady to stojí za bačkoru úplně ve všem. Hele a dá se tam sehnat holka i někde jinde než v klubech. A jestli se tě můžu zeptat, jak si na tom byl ty s Němčinou, já bych na sobě musel hodně máknout a mam z toho docela strach tam odejít a jak je to tam z ubytovánim myslim cenově? dík..
24. Prosinec 2010 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Chlape tys mi dodal...No, chce to mít nějaký základ. Já jsem měl němčinu na střední škole a ještě než jsem tam šel dělat, dal jsem si 3-měsíční intenzívní kurz. V práci jsem ani moc němčinu nepotřeboval, jezdil jsem s ještěrkou ve skladu a šéfoval mi Slovák. Ale na komunikaci s holkama jazyk potřebuješ, jinak jsi k smíchu. Tak během dvou měsíců jsem do toho přišel. Změnil jsem i místo, prodávám v krámě s elektronikou, mobilama a foťákama. Dneska už se spíš přistihnu, že se mi nevybavujou určitý český slova. Pokud ses němčinu vůbec nikdy neučil, chce to nějaký fakt intenzívní kurz. Třeba každý den a pokud možno s rodilým mluvčím.
24. Prosinec 2010 - 21:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Daniel (anonym)
Chlape tys mi dodal...Ubytování je na naše poměry drahé, spolkne to tak čtvrtinu platu. Možná i míň, ale mně se nechtělo bydlet s Rumunama a Bulharama na ubytovně. Mám pronajatý byt společně s jedním slovenským párečkem. Je to 2+1. Oni mají svůj pokoj a já taky svůj.Když si potřebuju přivést holku na návštěvu, není problém. Majitelka v bytě nebydlí.
24. Prosinec 2010 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
No, chce to mít nějaký...Dík za info, já měl taky němčinu na střední, ale prolejzal jsem z ní s odřenejma ušima,no kurz to je mi jasný, to by byla nutnost. No přesně já taky uvažoval o nějaký práci ve skladu, nebo třeba úržba zeleně sekání trávníků a živejch plotů, tak vidim že bych nebyl ztracenej případ a co se holek týče, chtěl bych si tam najít trvalej vztah, ale s intezivnim sexem, takže pudu do toho, zdar.
24. Prosinec 2010 - 21:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
které řeším už asi 10...Odkud jsi? Možná bychom se mohli sejít spolu...
25. Prosinec 2010 - 0:29

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama