269 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak sbalit spolužačku?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jára (anonym)
Dobrý den,jsem studentem sekundy na jednom nejmenovaném osmiletém gymnáziu. Je mi tedy jen 13 let (proto Vás také prosím o radu - má první láska). A za mnou v lavici sedí právě ona. Dívka, kterou miluji, ale nevím, jak jí to říci, a jak jí sbalit, protože je zde, bohužel, pár komplikací. Základní je ta, že pominu-li to, jak jí to mám říci, tak ani nevím, kde jí to říci, neboť je o přestávky neustále u svých kamarádek. O hodinu mi přijde nevhodné jí to říkat, když by se to dozvěděl její soused. A celkově.. o hodinu není soukromí, a city zapojit nelze. Po škole jdeme oba na oběd jinam, a autobusem poté jedeme též jiným (stejně tak do školy, neboť bydlíme navzájem na jinou stranu města od školy). A další je, že po ní jede ještě jeden kluk (oba jsme zhruba stejně chytří, hezcí atd.). A s tím klukem se ještě k tomu kamarádím - můj nejlepší kamarád. Ale můj kamarád má bohužel větší štěstí.. stejná jídelna, stejný autobus, a bydlí od ní jen 10 minut pěšky (já asi hodinu pěšky). Naše spolužačka (láska) má bohužel prozatím pravděpodobně blíže k mému kamarádovi - píše si s ním po icq, a ve škole se vždy zeptá prvně jeho, až poté mne (ale alespoň, že jsem pro ni nyní na druhém místě). A teď přijdou mé otázky.. Kde jí mám říci, že jí miluji? Jak jí mám říci, že jí miluji? Mám jí na první schůzce i políbit nebo se toho raději zdržet? Jak, respektive o čem si s ní poté psát na icq - zejména první zprávy? A mám se s ní nejdříve sejít nebo si psát po icq? Děkuji za Vaše návrhy. A závěrem bych Vás rád poprosil, abyste napsali alespoň přibližně váš věk, děkuji.A ještě mne napadla jedna věc. Když jsem v pátek přišel do šatny byla tam jen ona a dva kluci, a když jsem se na ní podíval, tak úplně, jak kdybych se změnil - zvýšil se mi tlak, a byl jsem nesmělý jak nikdy.. Je to normální? Děkuji.
29. Listopad 2008 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
tak na gymplu jsem to mívala úplně stejně, asi si tím musí projít každý. Teď je mi 22. Vždycky se mi líbil kluk, tak jsem po něm koukala, ale nedokázala jsem s ním promluvit. Všichni to už věděli a já furt nebyla schopná. Případně jsem volila naprosto šílený strategie- že kámoška bude balit jeho kámoše a tak se s ním já seznámím, no hrůza. takže jsem nikdy nechodila s tím koho jsem chtěla, ale spíš s těma, co mě seznámila kámoška.největší průser je, že se budete vídat ještě tak 6 let. I když ona to zas není taková ostuda když jí to řekneš a ona tě odmítne. To se stává a zvlášť ve 13 letech, asi každý z nás to zažíval:-)Zkus se s ní začít lehce bavit (nemáš tužku, gumu, kapesník, jak ti vyšel tenhle příklad, máš domácí úkol, máš taky strach z písemky nebo zkoušení, jakou jsi napsala odpově´d na tu a tu otázku..), když sedí za tebou, je to dobrý, stačí se otočit:-) Postupně můžeš přidat jakej byl víkend, co plánuje odpoledne. Že nerozumíš nějaký látce a nutně potřebuješ aby ti to nhěkdo vysvětlil a že ona je na ten předmět dobrá (samozřejmě musíš vybrat něco, v čem je minimálně tak dobrá jak ty, aby to bylo věrohodné). Na icq zkus zas o škole- co bylo za úkol, jak jí to vyšlo, jestli se píše zítra test, a pak můžeš přejít: no a co zrovna děláš, mě se vůbec nechce učit, co tobě, radši bych šel ven, ale kámoš zrovna nemůže... nebo že bys rád zašel do kina na nějaký film (ne ale něco typu Terminátor 10, to by nezabralo:-D ) a nemáš s kým...jo a že se před ní chováš jinak je úplně normální, já se chovala jak magor před klukama co se mi líbili- nemohla jsem přijít co mám říkat, blbě jsem se hihňala, hrůza.
1. Prosinec 2008 - 12:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Robert (anonym)
Ujišťuji Vás,milí,mladí přátelé,že s přibývajícím věkem se nic nemění,vždycky se člověk chová jak blbec,když chce na někoho zapůsobit.
1. Prosinec 2008 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jára (anonym)
Katka: já ze strachu nezvolit šílenou strategii nevolím žádnou:D. Právě, a 6 roků chodit do třídy s holkou, co jsem s ní zažil trapas není nic přijemného. Není? Tak jí to asi ještě před Vánocemi řeknu:o:). Hele, že by, že by? Půjčuje si ode mne zhruba 3x týdně tužku. Samotnému mi to je divné - vždyť má jednu super kámošku, od které se div neodlepí. Díky, zkusím - náznaky byli už dnes, po testu z biologie jsme docela hezky pokecali, ale ani nevím,co jsem říkal:D. Také si říkám - ale otočit se není vše, ještě nejednat jak ---. Zkusím, dík. Tak a řekl jsem si, že to rozkopnu - přidal jsem si jí na icq do přátel, a uvidím.. S kinem to taky zkusím - a typ jaký? komedie, romantický nebo něco jinýho? Tak alespoň, že to je normální - ale láska je strašná nemoc:D. Robert: Tak alespoň,že vím, že nemusím čekat na to,až budu jednat normálně - to nenastane:D. Děkuji a držte palce:).
1. Prosinec 2008 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
to máš blbé (anonym)
Než najdeš odvahu,tak se třeba někam odstěhuje a už ji v životě neuvidíš,ale jestli ji máš v lásce to určitě pozná,to nemusíš mít strach,to pozná každý.
1. Prosinec 2008 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
katka (anonym)
do kina ji vezmi spíš na komedii, romantický filmy si nech až spolu budete chodit:-) a jak říkám, já jsem těch 6 let chodila do jedné třídy s klukem, který mě nechtěl, ale přežít se to dá. Za tu nědaji to stojí, pak by sis vyčítal že jste se mohli dát dohromady, kdybys našel odvahu.
5. Prosinec 2008 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
wings (anonym)
neřeš otázku "říct - neříct", kdy a jak, jen se s ní úplně normálně bav a zbytek nech přirozeně vyplynout ze situace
5. Prosinec 2008 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jára (anonym)
to máš blbé: Že by se stěhovala, si troufám říci, že nehrozí.katka: díky, aha. To je také pravda - díky.wings: jasně, díky. Pěkný den.
5. Prosinec 2008 - 16:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Bára (anonym)
Járo, na to že je ti 13 píšeš moc hezky, to se jen tak nevidí, jsi určitě fajn kluk. Myslím, že Katka ti napsala vše naprosto vyčerpávajícím způsobem, takže já ti jen budu držet palce :-)
5. Prosinec 2008 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
tmb (anonym)
Stejně moc nechápu ty tazatele,stejně si s těmi svými problémy musí poradit sami a nějaké rady druhých jim k ničemu nepomohou.
6. Prosinec 2008 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
mrm (anonym)
naprosto souhlasím s tím, že člověk, když se zamiluje se vždy :-) a v každém věku :-) chová jak blbec, teď je to pro Tebe něco nového, neznámého a proto máš pochopitelně obavu, ale ujišťuji Tě, že to není naposledy, protože i když svou první lásku získáš, tak je to jen na nějaký čas, i když samozřejmě jsou asi i takové případy, kdy je to napořád, ale to myslím je výjimečné, a pak zase přijde tosamé, zamilování do jiného objektu a zase ta snaha ho získat :-)) Takže já myslím, že to co zažíváš je krásné, a pokaždé když to budeš zažívat znova a znova to bude ještě krásnější.....Ale nějak se začít musí :-)A já mysl¨ím, že normální konverzací, normálním kamarádstvím, které případně přejde do lásky nic nezkazíš...Vždyť holky dokážou být i fajn kamarádky...:-))Držím palce...A co se týk¨á toho kina? Tak snad vybrat nějakou komedii, tou se nic nezkazí...Držím palce...
6. Prosinec 2008 - 21:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Hele sice chtej snizit vekovou hranici pro sex na 14 let,ale jeste minimalne rok nebude platit a sex ve 13 letech fakt nedoporucuju! I kdyby ti ostatni tvrdili,ze to delaj,ty nemusis! Takze ji radsi nech plavat a rekni ji at si uz konecne koupi tu tuzku:-)! Snad neni tak draha:-)!
6. Prosinec 2008 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A rikat ji miluju te v autobuse by se stejne nehodilo,a v jidelne uz vubec ne! V obou pripadech by se ji mohlo udelat spatne od zaludku!
6. Prosinec 2008 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
tmb (anonym)
T máš dobré,že chodí s tebou do stejné třídy,aspoň ji můžeš často vidět a nemusí ti být bez ní celou školu smutno.
7. Prosinec 2008 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
tmb (anonym)
vypadlo mi písmeno o v prvním slově
7. Prosinec 2008 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co je ve skole neni pro me!
7. Prosinec 2008 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
tmb (anonym)
To jsou takové kecy,kdyby to bylo povolené a měli dost finančních prostředků na zabezpečení případného potomka a ten jejich nejmilejší by je chtěl nebo chtěla,tak by se všichni lidé rádi ženili a vdávali klidně i ve 12 letech a souložili by jak o závod.
8. Prosinec 2008 - 1:56
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
ahoj zamilovaljsem se do jedny holky ktera chodi do vedlejsi tridy.. tj. do Acka ..nikdy sme se spolu moc nebavili jen obcas par slov ve skole...jinak nic..nevim jak ja sbalit? jak ji to rict? nemam nejak odvahu za ni jit a rict ji jestli by nekam se mnou nesla...byla by to moje prvni holka tak vubec nevim jak na to :(
18. Červen 2009 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Chce to akci Pavle, něco jistě vymyslíš´, hlavně nebuď pasivní.
19. Červen 2009 - 13:10
Obrázek uživatele Návštěvník
stepan (anonym)
Dobrý den,jsem...no cuz,hele ja mam stejnej problem,no ale trošku ti poradim :) no takže každá škola jezdi na vejlety ne?(ja ted na jednom zrovna byl) no a když jde sama tak k ní přijd a začni s ní mluvit,já jsem mel sanci ale nevedel jsem co rict :D a hlavne sem se stydel,no a jeste jedna rada:rekni naky tvoji kamaradce jestli by ti nepomohla(holky vedej co na ne zaposubi takže ti rekne co ji mas rict atd...) a je mi 12
15. Září 2009 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Janča (anonym)
Na holky musíš rafinovaně, takže po škole jí třeba nenápadně doprovoď na bus a povídej. No a příště jí třeba natvrdo pozvat do nějaké blízké kavárny...
27. Únor 2010 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
Ja sem pred jednou spoluzackou klecel abych ji premluvil k chozeni.
27. Únor 2010 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
xy (anonym)
A jak jsi dopadl Tomáši?
27. Únor 2010 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
A jak jsi dopadl Tomáši?Chodily jsme spolu mesic a pak me dala kopacky.
13. Březen 2010 - 2:06
Obrázek uživatele Návštěvník
paja-14 (anonym)
to jeden kluk si ode mě pořád půjčuje věci,..ale i od mých kamarádek,vždycky se předháníme,kdo mu něco půjčí(ale mě se líbí a ony to dělají jenom tak-asi)...většinou sedí přede mnou..i si dobře docela rozumíme(radím mu při testech,povídáme si,smějeme se),ale nevypadá to že by mezi náma Něco bylo a navíc je malej
12. Srpen 2010 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Plz jak překonat Stydlivost..(pěkná Sviňucha) !!
13. Srpen 2010 - 23:33
Obrázek uživatele Návštěvník
lukyn (anonym)
je mi 13 a chodim do 7 jedna holka(kterou miluju)sedi ve skole prede mnou psali sme si o hodine a kdyz sem ji jednou napsal"ahoj" tak už neodepsala nevim proc ale kdyz sem se zeptam tak se doslova sesypala nevim proc ale kdyz ji doprovazim k ni domu tak to co k ni citim tak to nedavam na sobe vedetale poradte pls jak ji sbalit uz sem ji skusil pozvat do kyna ale vzdycky sem to ze sebe nedokazal vymacknout takze sem furt sem v zacatcich pls poradte jak ji mam sbalit.
17. Listopad 2010 - 20:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Študák (anonym)
Nejlepší je,nabídnout spolužačce rimming!Jestli není úúúplně blbá,bude souhlasit...
18. Listopad 2010 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Nejlepší je,nabídnout...Vole!
18. Listopad 2010 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jára C. (anonym)
Řekl bych,že nejlepším způsobem jak ji sbalit bude oslovit ji.
18. Listopad 2010 - 21:53

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama