2187 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

JAK SBALIT MUŽE ve znamení PANNA a co na ně platí????

10. Září 2018 - 0:07

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
nechápavý (anonym)
Mě by teda moc zajímalo, proč tady někdo tak vehementně chce sbalit chlapa ve znamení Panny. Asi jsem blbej, ale co je na nich tak zajímavého? Díky za odpověď.
21. Červen 2006 - 0:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Iri (anonym)
Mne by moc zajimalo, jak jde ulovit chlapa ve znameni Panny. Co by na ně tak asi mohlo platit, fungovat, co se jim asi líbí??? A naopak, co na holkách nesnášejí apod. Byla bych moc ráda, kdyby se někdo podělil se zkušenostmi. Tak pište. Jinak mne osobně přijde, že při namlouvání muže Panny, jsou možná stošku takoví nejistí, možná jako by stydliví, nevyvíjí moc aktivity, spíše vyčkávají. Ale to je pouze můj názor. Jednou jsem četla, že kdo si u Panny počká, ten se dočká, ale jak dlouho má člověk čekat, aby to zjistil :-) Máte někdo zkušenosti?????? Zdraví iri.
25. Červen 2006 - 10:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Jo kdo si počká ten se dočká:) Nevim teda jestli to platí u všech ve znamení Panny, ale s tím svým jsem dlouho nevěděla na čem jsem. Zval mě na rande, ale nedával najevo naprosto nic i já jsem se teda držela zpátky i když jsem o něj moc stála jako o přítele, ale skoro 4 měsíce to vypadalo jen jako kamarádství. Teď už jsme spolu tři roky.
28. Červen 2006 - 11:55
Obrázek uživatele Návštěvník
pann(on) (anonym)
Za sebe můžu říci, jaká "boduje": musí to být pří-JEMNÁ žena, romanticky stojící na zemi, nehysterická, neuřvaná, s velkým smyslem pro praktičnost, neufňukaná,žádná trapná sprostota a od přírody hezká (i bez makeupu, výstředností a věčného "dodělávání-se). A velmi důležité: mít smysl pro humor, udělat si srandu i ZE SEBE a přitom zůstat dámou. Není to teorie, už jsem takové potkal.
28. Červen 2006 - 12:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
A jak vy muži panny dáváte najevo, že o ženu stojíte? Mne právě přijde, že to nedáváte najevo nijak. Dá se to nějak poznat?
28. Červen 2006 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
Ja jsem pozvala chlapa pannu na rande, protože se k tomu nějak neměl a pak to bylo fain rande. Co myslíte, jak se na to koukají, když je žena pozve? Nebo radši přebírají iniciativu jako první?
28. Červen 2006 - 13:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Ja mam pritele ve znameni PANNY, taky jsem o byla ja, kdo se prvni projevil. Proste jsem mu rekla, ze se mi libi a ze s nim chci chodit a bylo. Jsme spolu skoro 4 roky, je to muj milacek :o))) Prijde mi, ze co tu popisuje pann(on) presne sedi na meho pritele, presne takove holky ma rad. Panny se pry drzi trochu zpatky, ale pokud podle toho jednoho pripadu muzu soudit, tak kdyz se to pak povede, tak je neskutecne romanticky a lasku vyznava na kazdem kroku. Ovsem moc se mi nelibi to takhle generalizovat, precejen kazdy je trochu original bez ohledu na sve znameni.
28. Červen 2006 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Já jsem se s jedním seznámila přes xchat, dohodli jsme si schůzku a já se do něj okamžitě zamilovala. Našli jsme si spolu plno společnejch témat a zájmů. Teď se často scházíme. Ale kdoví co bude dál
28. Červen 2006 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Zbyněk (anonym)
Raději by se to mělo hned říct na rovinu. Milostná romance s mužem Pannou může sentimentálně založenou dívku pěkně zchladit a zpravidla to bolí. Tento muž žije téměř výhradně na praktické materiální úrovni a stojí to hodně úsilí přivést ho na práh milostného vztahu. Druh lásky, který se projevuje dramatickými city, slzavými vyznáními nejenže nechává muže Pannu chladným, ale může ho natolik vystrašit, že chytí nejbližší vlak či autobus a honem pryč z města. S hledáním objektu lásky si muž Panna dává zpravidla na čas, protože je při výběru ženy stejně kritický a pečlivý jako v jídle, vzhledu a pracovních návycích. Není lehké pohnout jeho city. Jakmile však dospěje k rozhodnutí, učiní vám vyznání s dojemnou prostotou. Jeho láska bude stálým plamenem a nikdy nebude kolísat. Muž Panna je dobrosrdečný a vede v patrnosti všechny maličkosti, na kterých ženám záleží. Nebude zuřivě a vášnivě žárlivý, přesto však si dělá extrémní vlastnické náruky. Máte-li v srdci muže Pannu, raději byste měla vzít rozum do hrsti a používat ho v jeho přítomnosti. Panny nesnášejí ignoranci, hloupost a neuspořádané myšlení. Muži v tomto znamení hledají ženy, které se dobře oblékají a nemusí to být podle posledních výstřelků módy. Nějak jsem se rozepsal, ale to je myslím zatím v kostce vše podstatné. Zdraví Zbyněk.
28. Červen 2006 - 15:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Mno, Zbyknu, jesli rikas metode cut&paste "rozepsani se"... Jinak to vidim obdobne jako Pann(on). Byt narocny se nakonec vyplati. :)
28. Červen 2006 - 19:33
Obrázek uživatele Návštěvník
xx (anonym)
Zbynďo a jaký je na to tvůj osobní názor? Neboť tyto pasáže jsou ze Slunečních znamení že? :-)
28. Červen 2006 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
jája (anonym)
Já osobně znám několik mužů ve znamení Panny, ale příjdou mi tak neuvěřitelně nepraktičtí, neslaní nemastní a hloupí, že je snad lepší je nebalit...
29. Červen 2006 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
soteris (anonym)
prosím jak na muže PANNU sexuálně? Chtěla bych udělat svému příteli(panně) něco moc hezkýho ,ostatní muži ve znamení panny můžete mě prosím inspirovat.. co máte nejraději? třeba to klapne...
29. Červen 2006 - 23:06
Obrázek uživatele Návštěvník
7819 (anonym)
když mám svou ženu prohnutou před sebou a držím jí přitom pevně za vlásky
29. Červen 2006 - 23:13
Obrázek uživatele Návštěvník
zbyněk (anonym)
Mohu užít i spoustu jiné literatury, ale myslím, že tam je to psáno nejsrozumitelněji.I moje dlouholeté zkušenosti to potvrzují.
30. Červen 2006 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Y. (anonym)
Kdysi jsem chodila s mužem ve znamení Panny, byl to neuvěřitelný puntičkář a pedant, všechno měl přesně srovnané, ulizené a nalinkované, včetně svého života na xx let dopředu. I k sexu přistupoval velice systematicky a jakoby podle nějakých tabulek, navíc to byl hrozný suchar, prostě to s ním bylo strašné, víc jak půl roku jsem to nevydržela. Od té doby uplynulo už dvanáct let a on je ve čtyřiceti pořád svobodný, čemuž se vůbec nedivím. Ale samozřejmě nemusí být všichni muži - Panny stejní, tenhle byl typický odstrašující příklad.
30. Červen 2006 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Taky se mi mooc líbí jeden kamarád, který je v panně. Když se naše pohledy setkají, často se na mě mile usměje. Zajímalo by mě proč. Možná je prostě tak moc hodný, že mi chce udělalat radost jen tak. Nepatří to k pannám? Jak mám poznat, že se mu třeba líbím?
30. Červen 2006 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Myšák (anonym)
Hočata, tak abych taky přidal něco do mlejna. Jsem taky ve znamení Panny a na otázku, jací jsme bych odpověděl asi takto. Je mi už něco přes 50 a tak snad mohu o tom něco říci. Nejsme dostateční tvrďáci, spíše naopak, máme rádi ženy čisté, nastrojené, vonavoučké, milé, nehádavé, ale sneseme přece jen trochu toho vedení. Nečekte od muže v Panně sexuálního Herodese. Spíš máme radost, když je hodně dobře vám, ženám. Jsme mazliví, se smyslem pro útulno a vše pěkné.
1. Červenec 2006 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Myšák (anonym)
Tak to můžu říci celkem jistě. Rozhodně trochu aktivity, nevtíravosti, hodně citu a jemné, ne hrubé zacházení a rozhodně ho hned netahejto do postele. Krásně se oblékejte, buďte příjemně voňavá a trochu koketerie nám Pannám nikdy neuškodí, protože to nás láká mnohem více, než slova. Tak co frajere, jsi dobrej? Jé, to je malér. Hodně často se kolem něj pohyybujte a dejte mu myšlenku, že on si Vás sbalil. Hm a to by mohlo stačit. Myšák
1. Červenec 2006 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A můžete mi pánové říci prosím jako Panny, zda se raději necháváte na schůzku pozvat od ženy nebo to pro vás není příjemné a raději iniciativu přebíráte sami?
1. Červenec 2006 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Nepřipadá vám, že muži (i ženy) ve znamení panny jsou opravdu zvlášť velmi hezcí lidé?
1. Červenec 2006 - 22:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak to mi teda až zase jako pravidlo nepřipadá. Znám několik můžu v tomto znamení i žen. Ale, že by všichni byli zvlášť velmi hezcí lidé? To rozhodně ne. Pouze jeden z nich, je moc hezký mladík.
1. Červenec 2006 - 22:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Tak ne! Asi jsou shodou okolností mimořádně hezké jenom ty panny, které potkávám já. Určitě to nebude pravidlo, jen mi připadá, že lidé v panně o sebe často pečlivě dbají a na vlastním vzhledu jim záleží. Ale asi nebude panna jako panna.
2. Červenec 2006 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Panna (anonym)
PAnny ženy o sebe opravdu velmi dbají, potřebují být převážně perfektně originální. Ale můžum se to vždy nedaří. Jsou dost často nesnesitelní, ale v sex jim jde.
7. Červenec 2006 - 0:58
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Zuzanu (anonym)
A jak jsi to Zůzo takovou dobu vydržela, když jsi nevěděla na čem jsi? Já mám trošku podobnou situaci a jsem z toho docela nešťastná. Také o něho velice stojím, ale vůbec nevím, zda on o mne a v kontaktu jsme. Není tam žádný náznak ani zájmu ani nezájmu, prostě se v tom člověk nevyzná. A kdo to má ale vydržet :) !!!!!
10. Červenec 2006 - 9:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Já ti ani nevim jak jsem to vydržela...prostě mi nic jinýho nezbylo. Říkala jsem si, že mi je s ním fajn i jen takhle jako s kamarádem a že si radši žádný naděje dělat nebudu a budoucnost vůbec nebudu řešit. Potom mi řekl, že se mu na mě líbilo právě to, že jsem byla v pohodě, netlačila na pilu a že měl pocit, že mi je vlastně jedno jestli něco bude nebo ne a to ho právě přimělo k akci. Jinak by mu to prý trvalo i dýl:))
10. Červenec 2006 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
I. - pro Zuzanu (anonym)
Zuzi a jak často jste byli v kontaktu nebo jak často jste se viděli nebo scházeli? A kdo hlavně vždycky koho kontaktoval či navrh schůzku? A dal ti alespoň někdy najevo, že o tebe má zájem? :))
10. Červenec 2006 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
No vídali jsme se jednou týdně a někdy i víc a většinou to inicioval on, takže to pro mě bylo znamení, že o mě má zájem a mohla jsem doufat...ale na všech těch schůzkách se nikdy nedělo nic, ani náznak hlubšího zájmu. Prostě jsem nevěděla jestli si se mnou rád povídá nebo přemýšlí i o něčem dalším. Jak to je u vás, jak často jste v kontaktu a jak to probíhá?
11. Červenec 2006 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzce (anonym)
No u mne je to asi nevypadá tak nadějně jako u tebe. Bohužel. My jsme si nejprve přes měsíc psali na netu. Já byla v zahraničí. Pak jsem měla cestu asi na tři dny domů, tak jsem se zeptala na schůzku a on hned souhlasil, bez váhání. Dokonce mne moc překvapilo, že právě o mne jevil veliký zájem, byl velice přátelský a chtěl o mne vědět fakt mnoho, až mne to někdy udivovalo. Takový malý výslech :) První rande bylo milé a hned mi naznačil, že druhý den bychom se mohli sejít zase. To jsme spolu byli celý den u něj a nakonec jsem tam i přespala, což mi také naznačil on. Ale nebylo v tom nic víc. Moc mne ale udivilo, jak byl milý a vstřícný a jak o mne pečoval. Dokonce jsem dostala i pár letmých polibků a pohlazení. Měla jsem z toho moc hezký pocit. Pak jsem ale zase musela odcestovat. A nastalo zklamání nebo spíše tápání. Najednou komunikace trochu vázla, z jeho strany, a spíše více. Ale když mi napsal, tak to bylo stále milé, jenže ne už tak vstřícné a se zájmem jako před tím, což byla nějvětší změna, a veliká. Pak jsem po dalším měsíci přijela, což bylo nedávno. Dostala pozvání na skleničku, ale nemohla jsem přijet kvůli špatným spojům. Pořád jsem doufala, že navrhne nějakou schůzku, ale vůbec se k tomu nemá a ni mi už moc nepíše, tak jsem také v ústraní, abych se nevnucovala a čekám. A asi po dvou týdnech jsem měla cestu do města, kde bydlí, tak jsem dala vědět že tam jsem a dostala jsem pozvání. Ale tohle setkání nebylo už tak vstřícné z jeho strany. Už nebyl polibek, ale milý byl. Prostě jen nevím, jak mám chápat, že nejdříve se mohl "zbláznit" a pak jako by se stáhnul do ústarnní. Neřekl ani ano ani ne a nevím jak to mám chápat. A hlavně nevím, jak se mám zachovat a jsem z toho smutná. Nemáš nějakou radu?
12. Červenec 2006 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
lucy (anonym)
Jsem sama Panna an i otec mé dcery i dcera jsou Panny.Spousta mých milenců byla v tomtéž znamení. Píšete tu o mužích v tomhle znamení jako o někom, kdo se nedá "sbalit". Řekla bych opak, nikdy jsem s tím neměla problém a že by byli nějak výjimeční, než ostatní muži, také říct nemůžu. A teď reakce na poslední příspěvek. Nemůžeš se divit, že chlap, který tě vidí jednou za nějaké měsíce bude štěstím bez sebe. Odloučení dělá divy i u partnerů, natož u rádo by počínajícího vztahu. To by couvnul a odcizil se i Beran, Váha, Blíženec či jiné znamení. Nesvádějte to na povahu Pann.
12. Červenec 2006 - 23:04

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama