442 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak rozvíjet zvláštní schopnosti ?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Aby (anonym)
Od dětství (dřív hodně často) se mi stávaly zvláštní věci, měla jsem jakási vidění ve dne, těsně po tom se to pak stalo. Několik lidí mně řeklo, že mám zvláštní schopnosti (léčitelé, kartářky atd.) Já jsem si toho od malička vědomá, ale nenapadlo mě s tím něco dělat. Dnes se mi stalo něco, co jsem sama přivolala, přesně tak, jak jsem chtěla. Rodina není tak praštěná jako já a sestra byla dnes v šoku, když jsem jí to názorně předvedla. Já jsem z toho taky rozpačitá, začínám si myslet, že fakt asi něco je mezi nebem a zemí. Začala jsem něco zkoušet a studovat a ono to funguje. Nikomu nepřeju nic špatnýho, zkouším jen neškodný věci. Ráda bych toto nějak rozvíjela, poradíte někdo ? Nechci, aby někdo psal, že jsem blázen, opravdu mně poraďte.
17. Srpen 2005 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
katae (anonym)
jsi na špatné diskuzi, zkus stránkyhttp://www.wahlgrenis.wz.cz/
17. Srpen 2005 - 21:25
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
ja je mam taky a vim jak to pouzivat jeste nedavno jsem o tom nevedel a ted jsem taky v soku vim neco co 95%lidi na zemi hleda.Dokazu videt taky hodne daleko a prochazet aurama atd.ale vlada tyhle lidi nechce protoze do vseho vidi a jsou tudis pro ni nebespecni.Tyhle schopnosti si musime chranit ze vsech stran.jsme neo jako nad lidi a co je vlastne normalni je to samozrejme vetsina ktera se ale boji techto lidi.
5. Říjen 2006 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
lokomotiva (anonym)
Povez mi aby o tech tvych zkusenostech vic :o)
28. Říjen 2006 - 22:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Zdravim, mě se stává že slyšim hlasy.Když jsem šel do práce před půl šestou to byla ještě tma zaslech jsem hlasy z křoví za plotem, ale bez jakýhokoli štrachání, když jsem u baráku rosvítil nikdo tam nebyl.Jestli to nejsou bytosti např. víly.
29. Říjen 2006 - 4:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Luděk (anonym)
Spíš než víly to bude schizofrenie, to myslím vážně.
29. Říjen 2006 - 17:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Kdyby to byla schíza tak bych to sem nepsal.Já totiš studuji knihy od Františka Bardona a podle nich se člověk naučí neuvěřitelných schopností, pokud se bude tvrdě učit.
29. Říjen 2006 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Lokomotiva (anonym)
Vsechno je mily Ludku skutecne. Nic na svete neni mene skutecne nebo skutecnejsi. Skutecnost Ludku, je to cemu veris. Nikdy nebudes mit dukaz o tom, ze to co zijes, nejni jenom pouhym snem, ktery se kdykoliv muze rozpustit. Silu myslenky nepodcenovat :o), myslim :o)). Ona je prvotni. Vsechno nase poznani je znacne subjektivni v porovnani s vesmirem. Bylo by tedy hloupe vytvaret si iluzi,ze zijeme v objetivnim svete. Skrz tuto iluzi pak muzes snano odsoudit cloveka, kteremu byla trebas podana pomocna ruka. Pomocna ruka, kterou ty Ludku mozna nepotrebujes, ale mozna.. kdo vi? A tak nesudme lidi, nemuzes vedet, jedna-li se o schyzorenii, ci nikoliv. Nikdo to nemuze vedet. Totiz on nikdo nevi, co to presne ta schyzofrenie je a jak vznika. A co jeste je schyzofrenii a co jeste ne. mozna proto, ze pro poznavani dusevnich procesu jsme si vybrali spatny vychozi bod. Vzdyt i samotna psychosomaticka vazba dokazuje, ze s tim materialismem neni neco v poradku. Ale Ludku, neni-li nikoho, kdo by to byl schopen rozhonout, proc soudis lidi a davas jim tu nalepku? Cozpak jsi bez viny? Nesud a ulevi se ti. Uvidis ;o) Preju klid a mir v srdci
29. Říjen 2006 - 22:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Zdravim Lokomotivo máš pravdu jakou duchovní naukou se zabýváš?
30. Říjen 2006 - 0:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Lokomotiva (anonym)
Moje nauka? To se da tezko rici. Z duchovnich knih jsem presetl jedinou a to byla knizka "osho o Zenu". Moje cesta je prirozena. Nenito o hledani ve vnejsich zdrojich, ale o sebepoznavani. je to cesta spojovani mysli a srdce. Tak byh to asi nazval. :o) A jaka je tva cesta Jericho?
2. Listopad 2006 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Moje cesta je stát se mistrem v hermetice jako byl František Bardon.V hermetice je nejvyší zasvěcení Kabala to je cíl.
3. Listopad 2006 - 22:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Jericho,když jsi tak nadšenej z Bardona,nevadí ti,že tvrdí něco v tom smyslu,když dáte pravou ruku sem a levou tam,tak to fungovat bude a když ne,tak to děláte špatně? Nepřipadá ti to jako omezování,jako určování něčeho někým jako to správné a jedině dobré?
4. Listopad 2006 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Ještě se mi nestalo že by mi něco nešlo.Chce to hlavně chtít.Pokud by mi něco nešlo, tak pomůže meditace na konkrétní problém.
5. Listopad 2006 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Je mnoho cest jak dosáhnout x osvíceních.Zvlášť se ještě zabývám Transmisní meditací.
5. Listopad 2006 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Jolanta (anonym)
Prosím co to je transmisní meditace? Není to transcendentální ?Děkuji za odpověď
5. Listopad 2006 - 13:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Bardon neni jedinej kdo určil dobrou cestu.V dnešní době např. Benjamin Creme.
5. Listopad 2006 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Transmisní meditace je snadným způsobem služby a současně mocným prostředkem osobního růstu.Je kombinací dvou druhů jógy: karmajógy(jógy služby) a lájajógy(jógy energií nebo čaker).
5. Listopad 2006 - 13:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jericho (anonym)
Víc informací na http://sweb.cz/ekoland.klub
5. Listopad 2006 - 14:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mac (anonym)
jednou možná bude vytvořeno místo,kde budem moci svoje schopnosti rozvijet,zatím se budem muset učit pro sebe či mezi sebou
8. Listopad 2006 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
silenec (anonym)
od destvi kdyz sem chtel aby se neco nekomu stalo tak se to stalo a zabil jsem svou matku hrozny co.
14. Duben 2007 - 22:14
Obrázek uživatele Návštěvník
jkeb (anonym)
Zdravím všechny já se těmahle věcma začínám zabýt , přemejšlel někdo zvás proč takoví schopnosti lidi maj? třeba máme na zemi nějakém úkol pro něco tu sme měli by sme najít místo kde by sme své schopnosti rozvíjeli a přibírali k sobě dalši a skuli ten svět trochu uskromnit od toho zla.
8. Leden 2008 - 1:05
Obrázek uživatele Návštěvník
mimóza (anonym)
caute! Týmito vecami som sa nikdy nezaoberala, lebo sa hovorí, že je to nezmysel, ale mala som vždy napriek tomu pocit, že som trochu "mimo". Mám 23 rokov a až teraz som objavila na nete stránky, kde sa o týchto veciach píše seriózne a nejak ma to ťahá...Má zmysel venovať čas takémuto samoštúdiu? Ja neviem. Lebo neviem, či to, čo občas vnímam alebo vidím nie sú len optické klamy. Napríklad tzv. "aura". Ked som sa pred týždnom učila na skúšku z dejín umenia, mala som už unavené oči a tak som ich nechala chvílu hladiet "do blba". Pozerala som sice do knihy, ale oči neboli na text zaostrene, písmená boli zahmlené a zliate. Na stránke som mala položenú ruku. Nemyslela som na nič v rámci oddychu. Všimla som si, že sa mi začal prekrývať obraz položenej ruky s textom v knihe, akoby to boli transparentné obrázky. Potom som si všimla , že mi ruka svieti ako neónka:) nie pokožka, tú som moc nevnímala, ale okraje ruky. To svetlo tak trošku neviem ako to definovať-...no pulzovalo alebo čo.proste- mierne sa rozširovalo a zužovalo okolo ruky, ako plamienok, ked vyžaruje. To svetlo malo svetlomodrú farbu (asi takú ako obloha, ked je vonku jasno)a bolo doslova ako neónové. Bezmyšlienkovito som sa s ním začala hrať a svietila som si rukou po riadkoch rozmazaného textu ako baterkou:). Ked som začala zaostrovať zrak, zmizlo, ked som nezaostrený zrak chcela preniesť na iný prst, zmizlo tiež. Skúšala som potom iné farby pozadia a iné osvetlenie, vždy bolo svetlo neonovomodré. Keby som tu neobjavila stranky s "paranormalnymi" javmi, tak som si na istom, že je to len optický klam. Kedykolvek sa snažím to svetlo opat vidiet, vždy je najprv také belavé a potom sa sfarbí domodra. Šírka svetla na ruke- odhadom najviac 2-5cm-podla toho ako sa zrovna objavi(lebo meni hrubku)ked zmurkam, tak sa to kazí (zmizne-akoby ho vcucla ruka-ale to je asi o zaostrovaní zraku? ja neviem). Ako to vidíte vy? Bol to optický klam, alebo vážne moja "aura" alebo tá energia, čo človek vyžaruje? Je to vôbec možné vidiet volným okom, nie je to len ilúzia? Dík
8. Leden 2008 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
No......dáse tomu naučit,řiká se že pro děti je to uplně normální.mam známou,která to nevidí ale dokáže to cítit (nemyslím tím nějaký pach) ale intuitivně a plus tím dokáže rozpoznávat co je s tělem v nepořádku.uvidíš sama...jen si věř a dokážeš všechno:-)
8. Leden 2008 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Já aury nevidím (zatím), ale třeba pohledem do očí - obličeje poznám co je to za čověka a taky mi to pomáhá při určování diagnózy a léčby.
8. Leden 2008 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
mimoza (anonym)
Tie oči- na tom asi niečo bude. Lebo ked na niekoho dlhšie civím, mám niekedy pocit, že som on/ona a jeho/jej pocity a spôsob myslenia sú mi dosť známe, aj ked ho/ju často nepoznám. Ale vôbec neviem, kedy má kto aké problémy v organizme. To nechápem, ako môže niekto vidieť. Klobúk dolu.
10. Leden 2008 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
mimóza (anonym)
Dnes sa mi stala dalšia divná vec-ráno,ked som sa zobudila a este oddychovala, prichytila som sa ako bezmyšlienkovito uprene civím na šnúrku, čo visela zo županu, ktorý bol na stoličke asi meter aj odo mňa. Vnímala som len ju, pred očami sa mi rozplynula na akési "nič"- akoby bola z plynu v jej tvare(neviem to ináč povedať). Šnúrka sa začala hýbať!:O Skúšala som pokus- myšlienkou som ju viedla stále do jedného smeru, reku, či to nie je iba chvenie vzduchu. "Mykalo" ju do toho smeru. Ale len trošku. Potom som sledovala či sa mi to iba nezdá, ale nie. Reálne sa slabunko hýbala pri intenzívnom poh?ade. Napadla mi v tej chvíli taká hovadina-že "zdvihnem" jej konček do vzduchu, ale samozrejme, že nič sa nestalo. Len sa zase ?ahko pohla. Trochu som z toho dostala taký malý strach. Len dúfam, že mi nezačína šibať...
11. Leden 2008 - 15:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Když se něčím hodně zabýváš, tak se i tvé schopnosti začnou směřovat tím směrem. Taky jen tak zkoušel jestli nepohnu šňůrkou, ale nešlo to, asi by to chtělo trochu trénovat.
11. Leden 2008 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
mimóza (anonym)
Možno áno. Ale ja aj tak neviem. Ešte stále sa mi nedá úplne uveriť (na 100 %), že také veci reálne sú možné. Stále mi vrta v hlave, že je to len ilúzia . Asi som ešte stále materialisticky zameraná:) Možno to časom úplne prejde... Držím ti palce.
12. Leden 2008 - 21:41
Obrázek uživatele Návštěvník
misa (anonym)
me se stava skoro furt ,ze kdyz je zamraceno nebo jasno proste neco takovyho tak ja jdu ven a zacnu myslet treba na at fouka vitr a prizenou se najednou mracna a zacne foukat vitr nebo zacne prset ,protoze na to myslim . Prosim porattemi jak to rozvijet .prosim
16. Březen 2008 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
z.karollina (anonym)
Taky se zbývám věcmi mezi nebem a zemí a pokud by Vás zajímalo čím, mám své stránky - www.magieazahady.blog.cz
17. Březen 2008 - 13:01

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama