5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak se registrovat u lékaře?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
fanda (anonym)
Mám takový problém. Potřeboval bych si vyřídit potvrzení pro zaměstnavatele, že jsem jako zdravý a můžu pracovat. Jenže nemám žádného lékaře, naposled jsem byl u doktora ještě pro děti a dorost a na to už pěkných pár let nemám nárok. Byl jsem na středisku ve svém obvodě, že zjistím co a jak. Jenže tam je akorát spousta dveří se jmény a úředními hodinami. Slyšel jsem, že obvoďáci bývají rozdělení podle ulic, tak jsem čekal někde nějaký seznam ulic a k nim příslušných lékařů, nebo nějakou kancelář informací, nic takového jsem ale nenašel. Jak se dá zjistit, ke kterému lékaři mám jít? Nebo mám použít metodu ""ententýky dva špalíky""?
28. Únor 2006 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Nespletl sis dobu? Obvodaci rozdeleni podle ulic? To snad bylo driv, ne? Dnes si muzes vybrat praktickeho lekare dle sveho uvazeni, svobodna volba.
1. Březen 2006 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Nespletl sis dobu? Obvodaci...Tak to asi budete muset jít ke svému poslednímu a to tedy dětskému lékaři, který vám má vyhotovit výpis z vaší dokumentace. Pak se můžete zaregistrovat u kterého chcete praktického lékaře. Nejlépe si to domluvit přímo u toho lékaře, kde chcete být odteď.
26. Říjen 2011 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Luisa (anonym)
Pozeptej se ve svém okolí, který lékař je dobrý a pacienti jsou s ním spokojení. Potom mu zavolej přímo zda-li by tě vzal a co je k tomu zapotřebí (zdrav. dokumentace nebo výpis od bývalého doktora). Možná, že to budeš muset zkusit víckrát, někteří doktoři prostě nové pacienty nepřijímají. Jinak jsi šťastne člověk, kolik let nepotřebovat doktora!!!
26. Říjen 2011 - 16:58

Přidat komentář