98 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

jak překonat odpor k sexu?

10. Září 2018 - 0:06

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Ahoj,moc prosím o radu někoho,kdo má větší zkušenosti než já.Jsem s přítelem téměř 7 let.Rozumíme si ve všech směrech,ale poslední dobou mám nepřekonatelný odpor k sexu.On je velice hezký,má podle mého vzoru dokonalou postavu a přesto mě vůbec nepřitahuje.Když mě začne líbat,musím se odvrátit,je mi tak strašně odporný,že se mi chce zakřičet,ať mě nechá.Vždycky se modlím,ať je to už za mnou,zatnu pěsti a strašně se přemáhám,abych ho od sebe neodstrčila.Mám ho moc ráda a pro své pocity nemám rozumné vysvětlení.On už si toho všiml a má podezření,že mám milence.Ale tak to není.Nedokážu si představit,že bych se s ním rozešla.Navíc se bojím,že bych za čas mohla něco podobného cítit i k dalšímu partnerovi.Mám se léčit?Nebo zkusit třeba arginmax?Připadám si jako blázen...Díky za radu.
25. Říjen 2005 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Mám úplně ten stejný problém. Jsem s manželem 12 let a cítím se stejně jako ty. Přitom je to opravdu hezký chlap. Kolikrát se mi stalo, že mi kamarádky řekli, že mi ho závidí. V sexu je pozorný, udělal by pro mě první poslední, ale prostě jsem se jednoho dne přistihla, že mě už vůbec nevzrušuje. Zkoušela jsem ten sex všemožně ovlivnit, je to sice o něco lepší, ale není to prostě ono. Dřív jsme neměli jediný problém. Mohli jsme se milovat kdykoliv a kdekoliv. A asi právě to mělo za následek, že jsem si našla milence. A musím říct, že tam stačí jediný pohled, jediný úsměv, nepatrný dotek a já šílím, protože mám pocit, že když se hned nepomilujeme, tak expoloduju. A tak to už trvá rok. Nejdřív jsem si myslela, že by to mohlo být antikoncepcí, ale milenec to plně vyvrátil.
25. Říjen 2005 - 12:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne- mravní hlíd (anonym)
No, pořád jsme dítka přírody a feromony jsou nejsilnější pohlavní atraktant. Jestli se ten váš polejval kolínskou a nebyla šance postřehnout jeho skutečnou vůni, ale až za dlouho když se >odhalil< bez kolínské, pak není divu, že vám jeho pach nesedí. Pak si člověk nemůže pomoci. Je nám odporný a nevíme proč. Příroda se tímto brání příbuzenskému křížení genů. Dřív nebo později dojde k rozchodu. V horším případě soužití s trvalou myšlenkou na vraždu.
25. Říjen 2005 - 13:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Díky za obě odpovědi.Přemýšlela jsem o milenci,ostatní muži mě velice přitahují,ale jsem dost zásadová a nevěru bych sama sobě asi neodpustila.Vím,že jediným řešením bude rozchod a to mě strašně bolí,přítel mě velmi miluje.Ale nechat se-trochu s nadsázkou řečeno "znásilňovat", asi dlouho nevydržím. Možná ještě zkusím psychologa nebo sexuologa, ale vyprávět jim TOHLE bude asi bomba...
25. Říjen 2005 - 13:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Jsem na tom dost podobně. Bohužel se nás taky schází víc, co máme tenhle problém, ale poradit nám nikdo nedokáže. Vidím taky jedinou možnost v tom, dojít si k sexuologovi. Tam asi nebude potřeba se stydět.... rozhodně si vyberu raději sexuoložku - ženu, bude se mi to líp rozebírat se ženou, než s chlapem. Musím ale říct, že já na rozdíl od tebe na sebe poslední dobou už nenechám sáhnout. Fyzický kontakt je mi tak protivný, že už to nedokážu jen tak přetrpět, ale prostě to odmítám celkově. Trvá to teď asi měsíc, partner je stále naštvaný, neustále se kvůli tomu dohadujeme. Kdyby to aspoň nechal být, něčím mě rozmazloval a snažil se, ale on mi na to řekne, že když nemá sex, tak na mě milý nebude. Takže jsme v kruhu, z kterýho není cesta.
25. Říjen 2005 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Já jsem si také vždycky říkala, že nevěrná nikdy nebudu. Také jsem uvažovala o rozchodu, ale myslím si, že po čase by se to opakovalo i s jiným partnerem. A rozcházet se celý život není asi možné. V ostatních věcech si s manželem rozumíme, tak proč ten vztah ničit. Takhle mám alespoň možnost si při milování doma představovat, že jsem někde s milencem. Fyzicky se miluju s manželem, ale duchem jsem úplně někde jinde a docela to tak funguje.
25. Říjen 2005 - 14:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Patricie (anonym)
tak to je v pytli. Já jsem si myslela, že to potkalo jen mě a je to důsledek přechodu a tak trochu i "opotřebení" v manželství, které trvá 30 let.manžel je stále při chuti, jenže mě se už fakt nechce. Máme se moc rádi a rozchod nepřichází v úvahu. Rozumíme si ve všem, manžel je velmi tolerantní a netlačí na pilu.Pomáhám si různými způsoby, hlavně se musím předem naladit sama a pak už je to i hezké.Jen mi je stále otázkou PROČ??
25. Říjen 2005 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Chápu, že partner sex potřebuje, pokud mu uspokojení neposkytnu já, najde si milenku. I mě by ubližovalo, kdyby mě partner odmítal. Ale pro mě byl sex vždycky velice tou nejlepší zábavou, nechápu, co se se mnou stalo. Je mi 25 let, co budu dělat po dítěti?! Bude ze mě studená frigidní ženská? Největší krize přichází,když se partner napije.Začíná mě k sexu nutit násilím a tím prohlubuje můj odpor. Sebrala jsem odvahu a promluvila si sním. Požádala jsem ho, aby byl něžnější a víc se mi věnoval, přestože nevím, zda by to pomohlo, ale on to nechápe.
25. Říjen 2005 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
A nezjistila jsi, že jsi třeba na ženský?
26. Říjen 2005 - 8:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
To by nás muselo být hodně na ty ženský. O tom to není. Znám přesně ty chvíle, když manžel přijde a má upito. Není na mě nijak hrubý to určitě ne, ale samozřejmě mě k sexu nutí, což mi vadí. On se v tu chvíli děsně snaží, ale přijde mi, že u toho pomalu usíná a já tam někde uvnitř cítím jak se to začíná bouřit a občas se mi již stalo, že jsem se neudržela a řekla mu ať toho nechá, že ho stejně nechci a že mě v tomhle stavu nevzrušuje a naopak mi to vadí. A v tu chvíli je samozřejmě zle. Ale ono to vážně někdy nejde překousnout. Jinak ho mám opravdu ráda. Jsme spolu od svých 17 let a vyždycky to bylo super. Naopak bych řekla, že když to jinde skřípalo, tak v sexu to vždycky fungovalo. Tenhle stav trvá asi poslední půl rok. Rozhodně to není po dětech, protože klukovi je 12 a malé 4 roky. Fakt nevím a mrzí mě to.
26. Říjen 2005 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
frki (anonym)
Dámy věřte, že rovnaký odpor k své ženě pociťuje i mnoho manželů, mužů. Velikou příčinou zla je zvyk a změna chování partnerky, která zase začíná očekávat neznámého prince.
26. Říjen 2005 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Adéla (anonym)
A nebo změna chování partnera, který očekává krásnou princeznu, že?
26. Říjen 2005 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Ahoj (anonym)
Já osobně si myslím, že problém je právě v tom sexu. U většiny párů je to jediné pojítko. A pokud je vztah založený na sexu, je to největší priorita, tak podle mě nemůže fungovat. Zhroutí se časem, neboť není postavený na pevných základech, na takových základech, hodnotách, které vydrží celý život. Hodnoty, které na rozdíl od sexu a vnější krásy, kvetou. A pak si váží jeden druhého víc a víc. Podle mě vztah, kde funguje sex a nic víc než sex, a vše urovnává jen sex, nemá dlouhé trvání. Já se na vztah dívám zcela jinak. Je mi 26 let, s partnerem(kterému je 30) chodím už tři roky a užíváme si jeden druhého úplně jinak. Ještě jsme spolu nikdy nespali. Ti muži před ním mi vždycky řekli, že se se mnou rozejdou, pokud s něma nebudu spát. Nespěchala jsem a vždy jsem dala rozchodu přednost. A teď mám konečně láskyplný vztah, partner si váží jiných hodnot, hodnot, které nejsou vidět očima. I on po mně samozřejmě chtěl sex, ale když jsem mu sdělila svou představu, přijal ji. I když už jsem se s ním v duchu loučila a čekala jsem, že mě taky kvůli tomu nechá. Pokud máte takové problémy ve vztazích, najděte si muže, existují takoví, který si vás bude vážit a kterému nepůjde jen o sex. Já už se moc těším, až se se svým partnerem začneme milovat, mnohdy mě to stojí obrovské přemáhání, abych po něm neskočila. Ale nic pro vás není ztracené, život tím přece nekončí, jen to chce udělat pevné rozhodnutí a začít znovu s někým jiným.
27. Říjen 2005 - 16:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Milý Dotek (anonym)
Jsme takový batohy nacpaný balastem minulosti. Bez ladu a skladu.V tý změti, kterou si sebou neseme od ranýho dětství, ba i z prenatálu, říká se, že i z minulejch životů, jsou odpovědi na mnohý otázky. Mimo jiný i na tyhle....Doporučuji solidní hlubinnou-regresní psychoterapii - a pak se uvidí, kudy dál...
27. Říjen 2005 - 20:53
Obrázek uživatele Návštěvník
senator (anonym)
Já tedy nevím, ale 3 roky vztahu bez sexu mě nepřipadají řekněme běžné. To je dost velký extrém a nechápu, proč tak dlouho oddaluješ sexuální sblížení. To jste oba dva z ledu, frigidní nebo v nějaké sektě?
27. Říjen 2005 - 21:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
POTŘEBUJU PORADIT.NASLA JSEM SI O 10 LET MLADŠÍHO PŘÍTELE.VELICE SE MILUJEME, ALE MU SEX NIC MOC NEŘÍKÁ.MÁ 26 LET.JE TO NORMÁLNÍ?
2. Únor 2008 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
Já jsem na tom podobně.S přítelem chodím 3 roky,ve všem si rozumíme a máme se moc rádi,ale sex je pro mne nepříjemný.Není mi odporný,to zase ne,ale nedokážu se na sex těšit nebo ho snad dokonce sama vyhledávat.Strpím,když se chce partner milovat,sehraju to tak,že to snad ještě nepoznal,ale to je všechno.Nebaví mě to a nic mi to neříká.Pořád si říkám jak je ta příroda krutá,že jeden by se pro sex upsal čertu a druhý ho k životu nepotřebuje.Nějaký Arginmax vůbec nefunguje,akorát mi po něm bylo špatně dva dny:-(Aby nedošlo k mýlce,není mým prvním prtnerem a rozhodně je velice pozorný.Není to partnery ani přístupem,je to jenom mnou a mou nechutí k sexu.Podotýkám,že jsem na sex nebyla nikdy ani v 15 ti ani ted ve 43 letech.Kdyby někdo věděl,co s tím,tak ráda vyslechnu radu nebo názor.
15. Červenec 2008 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
pipi (anonym)
take bych potrebovala radu,sex se mi zacal hnusit,nesnesu od partnera fyzicky kontakt vubec,ikdyz mam partnera velmi rada,je to pro me uz jen povinost a ne zabava,2krat tydne podrzet..nepritahuji me ani jini muzi..je to pro me nuda porad delat ty srandovni pohyby
15. Červenec 2008 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
No mě se taky po 10letech manželství ten sex nějak odcizuje.Jsem tak ráda,když manžel usne,není mi odporný,ale spíš jako bych byla líná,když už se manžel nějak dobývá,tak neodmítám,ale sama to nevyhledávám. Marie,a to že někdo "není na sex",nejsi sama,moje kamaradka tak samo jak ty sex nemusí vůbec.Tam už jde o to,že je třeba tolerance z obou stran.
15. Červenec 2008 - 11:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Nikdy jsem nebyla na sex, ale přitom prožívám někdy styk velmi intenzívně. Vyhovuje mi, když se milujeme 1 za měsíc,a je to chtěné z mé strany a uspokojivé. Nedokážu žít sexuálně pravidelne. Jsem s mužemuž 30let a ten problém mám pořáda . Vždyckz jsem měla výčitky, že on by potřeboval styk častěji a stresovalo mě to. Myslím, že se s tím nedá nic dělat. Není to asi ani ničí vina nebo chyba. Tak jsme se nějak sešli a v tomto jsme nebyli za jedno.
15. Červenec 2008 - 13:32
Obrázek uživatele Návštěvník
pipi (anonym)
me by to take vyhovovalo 1krat 2krat za mesic,ale manzel uprednostnuje kvantitu nez kvalitu,mluvili jsme o tom,ale v podstate se nic nezmenilo,vlastne jen ja,ze zacinam pred nim utikat a dopadne to tak ze si nejspis najde milenku,nebo krachem vztahu,nedokaze pochopit,ze uz nejsem po 4letech vztahu ,tak sexu lacna jako na zacatku vztahu,jeste ze jde pokazde jen o par minutovy sex,to si v duchu jen rikam,at uz se udela a mam klid na 3-4 dny
15. Červenec 2008 - 15:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Tak to bylo u nás a nejlíp psychicky jsem se cítila, když jsem měla měsíčky, to jsem neměla výčitky svědomí, že nebude sex. Zadělala jsem si tímto přístupem na pěknou neurózu, protože jsem mu to neřejkla hned na začátku vztahu. Říkala jsem si naivně, že se to poddá. Teď už vím, že ne a každého varují - pokud nemáte v sexu stejný apetit a temperament, žádné sexuální hrátky to nenapraví. Je to jako zvykat si proti své vůlia na něco, co nemůžete za žádnou cenu překonat.
15. Červenec 2008 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
:o((( To je tak strašně smutný, co tu píšete...jak může někdo vnímat sex takhle negativně (kromě případů zneužití samozřejmě)...nikoho neodsuzuju, to vůbec, jen to nedokážu pochopit. Je to přece něco tak krásnýho...obzvlášť s někým, koho milujete...ach jo, vůbec nevím, co bych poradila.
15. Červenec 2008 - 15:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Iris (anonym)
Terezo - to se tak někdy přihodí. Je to asi výchovou a špatnou imformovaností v dětství a dospívání, kdy byl sex považovaný ro neši generaci za tabu a nebyla ani antikoncepce.Já jsem už starší a myslím, že mladých se to už netýká a moc mě to těší. Litovat nemá cenu, nejde to vrátit, ono to nebylo jako znásilňování, ale trpěné to bylo, to víš. Mě se v životě téměř všechno splnilo, ale chtěla jsem zažít aspoň někdy báječný sex - tak to se mi nesplnilo.
15. Červenec 2008 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Adina (anonym)
Já jsem během svého života získala, bohužel, přesvědčení, že skutečná láska mezi mužem a ženou je buď naprosto nemožná nebo alepoň tak vzácná, že ji nemám patrně souzeno v tomto životě poznat. Podle své přirozenosti jsem však před lety měla sex velmi ráda. Vždy ale asi byl u mě spojen s city, přestože jsem bývala asi od přírody dost živočišná a vš prožívala asi až příliš Teď, když city v partnerství nějak už neprožívám, ztratil pro mne cenu i sex. Už mě vůbec neláká, spíš naopak. Po žádné lásce již ani netoužím. V podstatě jsem spokojená, jen si uvědomuji, že mému manželovi tento stav samozřejmě nevyhovuje. On sex narozdíl ode mě stále chce. Mám ho pořád ráda, i když jsme si moc oba v životě už ublížili. Měli jsme to v životě totiž dost těžké a vše jsme úplně nezvládli. Vztah s jiným mužem si už neumím ani představit (po pár špatných zkušenostech). Obecně mi muži totiž připadají povrchní, obzvlášť co se týče jejich takzvaných citů (většinou jsou to asi stejně spíš jen hormony - tím však nechci muže urážet, bůh chraň!). Lásku cítím už jen ke svým dětem a také velmi miluju zvířata, to je však na duchovní úrovni. Asi jsem v sobě svou tělesnost jaksi zablokovala. Možná nejsem normální, ale zvykla jsem si už na to, jak žiju. Má někdo z vás podobnou zkušenost a podobně se sexem dopadl?
16. Červenec 2008 - 4:02
Obrázek uživatele Návštěvník
marta (anonym)
Ahoj. Mně je 21, nikdy jsem neměla stálého přítele a jsem Panna. Ale myslím, že si za to můžu sama. Já toužím mít někoho, kdo mě bude mít rád, s kým budu trávit volné chvilky, kdo mě obejme...ale když se o mě zajímal nějaký kluk nebo chlap, představa sexu mi byla odporná, že jsem si snima nic nezačala. Nedávnö jsem ale začala chodit s klukem, do kterého jsem ještě teď blázen, pořád jsem měla potřebu se mazlit, být v jeho blízkosti, ale nic víc jsem zatím nechtěla, podle mě ta chuť na sex musí přijít někdy pak, ale ten dotyčný myslel jen na sex a tím mě odradil. takže jsem zase sama a nemůžu zapomenout na naše mazlení. Proč to chlapi nechápou? Proč chtěj jít hned na věc? Jsem z toho tak nešťastná, že už odmítám automaticky nabídky jen na schůzky!Nikomu nevěřím
16. Červenec 2008 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Noir (anonym)
Marto, i když jsem už o hodně starší - rozumím ti. Chodila jsem za mlada s báječným klukem skoro 2 roky a začali jsme se jen tak mazlit. Bylo to příjemné, ale nebyla žádná antikoncepce, tak jsem se hlavně bála . Rozešla jsem se s ním a on chudák ani nevěděl proč. Možná se taky bojíš z nějakého důvodu. je v tom hodně výchova . On kluk nemyslí jen na sex, ale je to u něho přirozené završní a může tě mít opravdu rád. Odvahu! Však on se ten pravý najde, třeba na tom bude podobně a budete se tomu i trochu smát.
16. Červenec 2008 - 14:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Marto bůch s tebou. jestli to budeš mít takto, skončíš jako stará panna. Dyť ty určuješ kam až ti přítel vleze, tak si prostě necháš vždy kalhotky a máš to vychytaný. Chce to trénovat, bez mužů to nejde stejně tak jako s nimi, na to nezapomínej. Přišla bys o hodně.
16. Červenec 2008 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
LILIEN (anonym)
Stará panna je lepší než neurotická manželka, které se sex hnusí
16. Červenec 2008 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Neurotické manželky nebrat, to raději slevit na kráse, no nemám pravdu?
16. Červenec 2008 - 16:36

Stránky

Přidat komentář