26 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak poznám zda jsem se už zbláznil nebo mne to teprve čeká?

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Honza Skula (anonym)
Trvá to zhruba třetí rok. Nemám chuť a sílu setkávat se s lidma mimo kontakt nezbytně nutný. Nejsem schopen se pro nic nadchnout a ani se bavit. Nepiju, nekouřím, nefetuju, nemám žádného bizardního nebo finančně náročného koníčka a díky zdravotnímu stavu už nemohu ani sportovat. Cítím únavu a přesto nemůžu spát. Přežívám den po dni a vím že to je špatně, ale nemám žádný nápad jak z toho ven. Nic mne netěší a vše dělám mechanicky ve "standby" režimu. S€r€ mě to a zároveň mi to je jedno... Vše začalo ztrátou práce kde jsem ztrávil šest let cca. 16hodin denně včetně většiny víkendů a i když to bylo na prášky, tak mne to bavilo. Teď mne práce NETĚŠÍ a ubíjí, ale už nejsem schopen se pro nic nadchnout... :-( Pokud se tak už nestalo, tak mám obavy, že se ani zbláznit nedokážu und sebevražedné sklony taky necítím... ta prázdnota je to hnus
17. Květen 2012 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Trvá to zhruba třetí rok....Mně to připadá jako klasická deprese. Zkus si o tom něco načíst. Ale být tebou řeším to spíš s odborníkem. Byla jsem na tom stejně, začala jsem se stahovat do sebe, až se mi vyvinula sociální fobie. A potom začalo peklo...
20. Květen 2012 - 17:44
Obrázek uživatele Návštěvník
jj (anonym)
Každopádně je pořád lepší se aspoň přihlásit sem a dát s někým řeč, než se z toho skutečně zbláznit. Já tomu říkám vyhoření z dnešní doby, které se mnou cvičilo několik let a je to fakt na hlavu... a člověk opravdu nesmí si nic brát tak vážně jinak je to v dnešní době vstupenka do cvokhauzu. Bývalá přítelkyně a nyní kamarádka na to bere prášky se Serotoninem, což je něco co se používá na deprese a bere se to delší dobu.Každý člověk má holt jinou odolnost vůči světu. Někdo je splachovací a někdo se tím trápí zase až moc a nemůže z toho spát,pracovat a vlastně skoro nic... Já jsem se naučil,nedívat se na zprávy a pod. a nedělat něco z čeho za jiné budu mít problémy já. Prostě jsem se začal vyhýbat hovadinám a snažím se mít se víc rád, než dosud, kdy jsem se zbytečně nervoval za věci které se mě vůbec netýkaly,ale já jsem si je nechal od ostatních vnutit, jako, že to jsou taky i mé problémy. Nejsou !!! Starám se normálně o sebe,stejně tak jako druzí a nenechám si už nakukat, že to je sobecké, není ! Každý má jen jeden život a jedno zdraví a to vše je pouze jeho ! Jo a jednou za čas si normálně zajdu i na pivo...
20. Květen 2012 - 17:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Kateřina (anonym)
Každopádně je pořád..."Prostě jsem se začal vyhýbat hovadinám a snažím se mít se víc rád, než dosud, kdy jsem se zbytečně nervoval za věci které se mě vůbec netýkaly,ale já jsem si je nechal od ostatních vnutit, jako, že to jsou taky i mé problémy. Nejsou !!! Starám se normálně o sebe,stejně tak jako druzí a nenechám si už nakukat, že to je sobecké, není ! " Tak v tomhle se poznávám. Každému jsem naslouchala, radila, pomáhala, až si ze mě někteří udělali onuci, a to i v práci. Také první rada psycholožky zněla: začněte být sobecká a tyhle upíry odstřihněte. Dala mi strašně moc a konečně mám pocit, že si život užívám: čtu, pracuji hodně na zahradě, fotografuji, jezdíme autem na výlety, tam se projdeme (také mi zdravotní stav neumožňuje aktivní sport:-((, zlobí mě od 30 let srdce). Ale před pár lety jsem jenom přežívala.
20. Květen 2012 - 18:24
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Pro Honza Skula: Pokusím se vás uklidnit. Pokud vaše potíže začaly ztrátou zaměstnání, může se jednat i podle příznaků o reaktivní depresi, případně může jít o dysthymii (chronická mírně depresivní nálada). Ovšem pro přesnou diagnostiku potíží je nutné vyšetření, na dálku diagnostikovat nelze. Vzhledem k tomu, že máte potíže dlouhodobé (píšete 3 roky), tak doporučuji návštěvu psychiatra, určitě je na místě. Doporučení od praktika nepotřebujete. Stav, který popisujete, může postupně přejít např. do těžké deprese, nebo únavového syndromu. Nyní se u vás může projevovat také "syndrom vyhoření". Určitě jste se nezbláznil a zřejmě se nezblázníte, ale zajděte rychle k odborníkovi. Jedině on vaši situaci správně posoudí. Přeji hodně štěstí.
22. Květen 2012 - 11:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Nono (anonym)
Musím se přiznat. Jsem pražská rajda, co se budí úzkostí a bojí se bojí a to moc zeleného zákalu. Jsem hypochondr už nevím co bych užívala za léky. Věčně sem vylepená na diskuzi RIVOTRIL. Vypadám jak strhaná prostitutka. Mám pocit úzkosti, že jsem si posrala život. Navenek jsme silná, ale jinak jsem sračka. NESTYDĚLA jsem se ani kouřit trávu, věčně na neurolu. A jsem po kolena v sračkách.
27. Květen 2012 - 0:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Musím se přiznat. Jsem...Co ty jsi za sračku? Nějaká hodně vyšinutá, co?
27. Květen 2012 - 0:42
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Musím se přiznat. Jsem...co ty jsi za kravu?
27. Květen 2012 - 1:07
Obrázek uživatele Drevokocúr
Drevokocúr
Nono, vážím si Tvého vyznání, ale to už mi přijde tak trochu jako sebemrskačství. Takto bychom mohli uvažovat my všichni psychouši, ale jedno na tom dobré je. Můžem leccos změnit.
27. Květen 2012 - 21:51
Obrázek uživatele nona
nona
Nono, vážím si Tvého...Co to plácáš Drevokoc, ty jsi nepochopil, že to tady jsou všechno faky? A na všech diskuzích? Už dvě noci. Někdo zneužil můj nick, ráno jsme se o tom bavili. No dovol, teď jsi mě naštval..pak, že nedokáže jeden úchyl zmanipulovat diskuzi. To se mi snad jen zdá, že zrovna ty na to skočíš. Proč myslíš, že DrW doporučil, abychom se zaregistrovali. Uf
27. Květen 2012 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
50 (anonym)
Jejda, a Renda nikde. Co se mu zas v tý šišce asi zrodí
27. Květen 2012 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
René (anonym)
Chtěl bych se vám všem omlvit, choval jsem jako malý, nevychovaný šulínek. Vydával jsem tady mnoho lidí, už si ani nevzpomínám za koho všeho. Když na mne tady byli všichni zlí, tak jsem rozrobil a psal jejich jménem. Ještě jednou se omlouvám, dobrou noc.
28. Květen 2012 - 0:58
Obrázek uživatele Návštěvník
René (anonym)
Vydával jsem se tady za.. a tak jsem se rozrobil mělo být. Psal jsem rychle.
28. Květen 2012 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Aleno! nepřihlá (anonym)
Chtěl bych se vám všem...Zase se vydáváš za druhé. Tobě nestačí, že jsi psychicky vyšahaná, zkrachovala personalistka, kouřící trávu? Ty chceš z toho, že jsi nezaměstnaná, zřejmě zcvoknout úplně? ŠÍLENÁ STRACHY, ABY SI NEMĚLA ZELENÝ ZÁKAL? Jinak je dobře, že ses konečně omluvila, jen si spletla jméno. Mělo být ALENA - Nono. Neboť ses nepřihlásila, ty jedna nepovedená psycholožko. A máš pravdu za svůj zjebanej život si můžeš jedině ty a nikdo jiný. Pokud nedáš pokoj, budeš se moc divit!
28. Květen 2012 - 1:09
Obrázek uživatele Návštěvník
waywardone (anonym)
Pro Honza Skula: Pokusím se...prosim vas aj mne to povedzte:)...ze sa pravdepodobne nezblaznim. tiez so prisla o zamestnanie ktore ma velmi bavilo aj ked to bol fakt ze stres...postupne som sa s tym akosi zmierila, ale ked uz bol cas znovu si najst pracu nastupili u mna panicke ataky kvoli ktorym som si sama zasla na psychiatriu a tam mi predpisali xanax, ten pomohol ale bolo ho treba coraz viac a mala som po nom akesi cudne myslienky, napadali ma bludy aj ked som vedela ze su to somariny akoby naschval sa vracali, cim viac som sa im chcela vyhybat tym castejsie ma napadali. dr. mi dala na skusku coaxil no to bol des a hroza. po troch tyzdnoch som po nom uplne vycerpana ale nespim, uz ho neberiem ale stale nespim...nedokazem normalne fungovat taka som unavena. po tom coaxile mam rivotril ale bojim sa ho, vsade pisu ze je to svinstvo. ale asi do toho pojdem...tak co, este stale som normalna?:)
29. Květen 2012 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
J. (anonym)
Milá waywardone, nejde o žádné bláznění. Léky Xanax a Rivotril patří mezi benzodiazepiny, které slouží k potlačení úzkosti a napětí. Někdy se může stát, že se mohou po benzodiazepinech objevit halucinace nebo bludy, pak je nutná návštěva psychiatra. Tyto léky se nesmí užívat nepřetržitě déle než měsíc, protože na ně může vzniknout návyk, příp. i závislost. Po delší době se nasazují antidepresiva (např. Coaxil), na ně návyk nevzniká. Někdy je nutné vyzkoušet víc léků, než se najde ten pravý. Hodně štěstí.
1. Červen 2012 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Nazi (anonym)
Mně to připadá jako...Chyba!! Nic si nečti !!! Neviš kam tě to zavede.. V žadnem připadě si nic nečti na internetu!!! Běž za psychologem on ti pomuže,jenom to že si s nim o tom promluviš tak se ti uděla lip :)
21. Červen 2015 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Mam dost (anonym)
Tak lidi co jste tady predvedli je k smichu nevim kolik vam je ale kdyz jsem si to procetl tak vam neni ani patnact let :D chapu ze jste divny ale tohle je uz moc
8. Srpen 2018 - 1:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Mam dost (anonym)
Tohle to je spis demence co tady predvadite
8. Srpen 2018 - 1:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Tim (anonym)
Záleží kolik toho Rivotril berete - 3 kapky na noc z vas zavislaka neudelají. Berou to epileptici doživotně . Když se někdo zblázní a to je široký pojem, on o tom neví.
8. Srpen 2018 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
LUCIE (anonym)
Když se člověk zblázní,tak mu je už opravdu dobře,a je mu všechno jedno.Myslím že je to ideální stav.
8. Srpen 2018 - 10:30
Obrázek uživatele Návštěvník
dost (anonym)
Když se člověk...Jak pro koho ideální stav. Pro okolí snad ne? Udělat ze sebe blázna může každý, ale začít sám se sebou pracovat v dnešním blahobytu, jde hůře, než v krizových situacích, kdy vám jde o život. Nikdy tolik lidí nebylo na psychiatrií v blázinci jak v dnešní době a to lide museli prožít válku, hlad, krizi finanční.
8. Srpen 2018 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
To je pravda (anonym)
Jak pro koho ideální stav....Máme se moc dobře, ale mezilidské vztahy moc nefungují. Ale psychika je sviňa.
8. Srpen 2018 - 13:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Ne (anonym)
Tak to není - nemáme motivaci ani příklady do budoucnosti, o nic nám nejde... nemáme kondici, všechno chceme hned a rychle...
8. Srpen 2018 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Tak to není - nemáme...jak kdo.
8. Srpen 2018 - 16:38

Přidat komentář

Reklama

Reklama