6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak pomoci nasi mamince?????????

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Vlasta (anonym)
Dobry vecer, mame starosti o nasi maminku. V minulosti prodelala mononukleozu, rakovinu delozniho cipku, lymeskou boreliozu. Je ji 49 let a nedokaze myslet na nic jineho nez na sve nemoci. Stale se pozoruje, ztratila zajem o svou praci a o okolni svet. Pred dvema mesici informovala nasi rodinu, o tom, ze ma rakovinu prsu, ze citi zmenu tkane (predstadium rakoviny) kterou zadne pristroje nejsou schopny zachytit. Po navsteve nekolika gynekologu, se ujistila ze prsa jsou v poradku a zacala pozorovat sve vajecniky. V patek jde na onkologii, na vysetreni, ktere si primo vybojovala a uz se zase chysta na operaci...Stale pozoruje,jak hubne a hleda pricinu. Po nekolika mesicich jsme vycerpani a mame o ni obavy...Mate nekdo podobne zkusenosti, radu, jak ji pomoci?
22. Červenec 2004 - 19:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Vlasto,tvoje maminka je dost nemocná,navíc v přechodu a to je pro ženu moc špatné období.Záleží na tom,aby byla něčím zaměstnaná a neměla čas se pozorovat.Vy,její děti jí můžete hodně pomoci.Vezměte ji třeba na výlet,nechte se od ní zvát na jídlo,které sama udělá.Pokud je v depresi,tak by to chtělo léčbu.Měli byste jí nakoupit nějakou literaturu,např.Miluj svůj život,aby sama dostala své myšlení a tělo do souladu.Každá nemoc by měla člověka posunout dál,aby si víc vážil svého života.Třeba jí kupte zvíře,ke kterému přilne,asi jí chybí láska.Přemýšlejte o tom,jak udělat mamince radost,ptejte se jí čím můžete pomoci a hlavně jí dávejte najevo a říkejte jí,že jí děkujete za život a péči,kterou vám poskytovala.Uvidíte,jak maminka pookřeje.Sama jsem v tom věku,je to,jako bych to psala svému dítěti.Buďte trpělivé,časem to pomine a bude zas lépe.
22. Červenec 2004 - 21:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Vlasto , ja si myslim , ze tady todle by se uz melo sverit do rukou odbornika , mam na mysli psychologa , potažmo psychiatra . Tvoje maminka si asi užila s lékaři své a samozřejmě se bojí. Nicmene myslím si , že dobrý psychiatr by ji mohl pomoci.
22. Červenec 2004 - 21:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Pr (anonym)
Patrně se nejedná o duševní chorobu, takže na místě je spíš pomoc psychologa, než psychiatra. V každém případě je lépe obrátit se na odborníka, než na diskusní fórum :-)
23. Červenec 2004 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlaďka (anonym)
Ráda bych vám pomohla. Prodávám bylinný preparát z 26-ti za studena lisovaných bylinek a další přípravky jako minerály a vitamíny, které tělo nezbytně potřebuje k životu. Je vidět, že tělíčko vaší maminky je vysáté. Nedivte se, ale v dnešní době máme špatnou stravu a to co dýcháme je utrpení.Moje maminka je také v přechodu, bere tyto bylinky a je jí o hodně lépe.Pokud by jste chtěla více informací o tomto přípravku, tak mi napište. Vlaďka
29. Srpen 2004 - 21:09

Přidat komentář

Reklama

Reklama