14 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Jak oznámit těhotenství?

10. Září 2018 - 0:18

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Evča (anonym)
Dobrý den, dnes ráno jsem zjistila, že jsem těhotná, mé očekávání mi potvrdila i kamarádka gynekoložka! Jsem šťastná jak jen to jde a chci se Vás, milé dámy, zeptat na jednu věc... Jak jste to oznámili partnerovi? Před měsícem mě požádal o ruku a já souhlasila, takže se brzy budeme brát, na miminko se určitě bude těšit, jelikož pořád básní jak jednou budeme mít velkou rodinu, jak by si moc přál miminko apod... Takže myslím, že po tom co mu to oznámím bude rád, ale chci poradit jakým způsob mu to mám oznámit! Chci něco zvláštního, ne jenom větu: "Jsem těhotná, budeme mít dítě..." Máte nějaký netradiční způsob...? Děkuji za rady, mějte se krásně! ;)
9. Srpen 2010 - 1:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Sońa (anonym)
Hlavně s tím nedělej moc cirátů, lepší je jasná přímá řeč třečba při objetí s ním, mu pohla´d jeho nástroj a řekni máme očekávání...
9. Srpen 2010 - 17:00
Obrázek uživatele Návštěvník
vv (anonym)
Kup botičky. dětsky
9. Srpen 2010 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
ally (anonym)
oznam mu, že si bude muset udělat řidičák - na kočárek
9. Srpen 2010 - 18:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Evča (anonym)
Tak jsem to dnes příteli oznámila... bylo to asi takto: koupila jsem dětské botičky, a barevné papíry, z těch jsem vystříhala malinkaté chodidýlka, ty jsem naskládala na cestu od vchodových dveřích do ložnice, tam jsem seděla já a na klíně měla botičky! Rychle pochopil a málem se rozbrečel... ;)
10. Srpen 2010 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Andy (anonym)
Ahoj holky vcera odpoledne sem zjistila ze jsem tehptna. byla jsem u gynekologa a ten mi tuto stastnou novinu. Ale s pritelem jsme dite neplanovali. Jak mu to mam teda oznamit??? bojim se toho ze bude chtit abych sla na potrat. :( a to ja nechci. co mam tet delat??? jsem v druhem tydnu... a jeste ke vsemu mi jeste neni 18 let. bydlime uz spolu tak am strach s jeho reakce na neocekavanou udalost. poradite mi jak to oznamit??? predem dekuji za rady...
27. Listopad 2011 - 8:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ahoj holky vcera odpoledne...Andy, ve Tvém případě je myslím jedno, jestli mu to řekneš nějak jemně "oklikou" nebo rovnou "natvrdo". A jestli bude dělat scény, tak by si měl chlapec uvědomit, že nebýt jeho, těhotná bys nebyla! A koneckonců chlap je "vybaven" k tomu, aby si měl na co nasadit kondom a pokud dítě nechtěl, měl se o to postarat. Jestli ovšem nechal ochranu jen na Tobě, tak je to z jeho strany nezodpovědnost a teď by měl nést důsledky. Asi se to bez nějaké scény neobejde, přeci jen jsi ještě hodně mladá, ale také můžeš být mile překvapená! Třeba mu to vadit nebude. Držím palce, aby to proběhlo nějak přijatelně a jestli budeš chtít, tak písni, jak to dopadlo. Hlavně to dlouho neodkládej, čím dřív to bude vědět,tím dřív budeš mít ty nervy za sebou. Pokud můžeš počítat s nějakou podporou nebo pomocí od rodičů, určitě se miminka nevzdávej! Hodně štěstí.
27. Listopad 2011 - 8:46
Obrázek uživatele Návštěvník
stará holka (anonym)
Ahoj holky vcera odpoledne...Andy, hlavně mu to řekni co nejdříve. Byla jsem v podobné situaci, jako ty, dítě jsem si nakonec nechala. Ze začátku dělal scény, ale nakonec všechno dopadlo dobře, vše se zvládlo a jsme rádi, že dceru máme. Léta běží a letos bude dcera maturovat, podotýkám, že je to naše jediné dítě, jelikož další děti jsme už mít nemohli a nebýt "nehody", kdy selhala antikoncepce, zřejmě bychom asi dítě žádné neměli. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, seber odvahu a řekni mu na rovinu, že čekáš miminko. Dítě je dar.
27. Listopad 2011 - 9:09
Obrázek uživatele Návštěvník
stará holka (anonym)
Tak jsem to dnes příteli...Evčo, tak to moc gratuluji a jsem ráda, že má tvůj partner radost. Ať je děťátko zdravé a má krásné dětství a život!
27. Listopad 2011 - 9:11
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Ahoj Andy, gratuluji. Hlavně se nenech dotlačit k potratu, je vidět, že děťátko chceš a pokud bys ho dala pryč, mohla bys mít doživotní výčitky a psychické problémy (postabortivní syndrom). Pokud by se přítel nebyl schopný postavit se situaci čelem, věřím, že by ses mohla vrátit k rodičům a pomohli by ti. Pokud by tě přítel donutil jít na interrupci (na což nemá právo!), mohla bys ho časem kvůli tomu začít nenávidět a vztah by šel do háje. Pokud potřebuješ poradit, podpořit nebo se jen vypovídat, můžeš napsat na mail marketa.hamanova@seznam.cz . Také budeme rádi, když nám sem napíšeš, jak přítel novinu přijal a jak bude vše pokračovat. Přeji ti pohodové těhotenství a ať jste šťastná rodina :-)
27. Listopad 2011 - 13:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ahoj holky vcera odpoledne...Andy, nechci zpochybnovat tvuj prispevek, ale ve 2. tydnu tehotenstvi toho lekar moc nenajde... Navic to ti jeste nemohla ani vynechat menstruace, to jsi byla na pravidelne prohlidce a nahodou ti zjistili tehotenstvi? Nezlob se, jen mi to prijde zvlastni... Rada se poucim, pokud je to jinak.
27. Listopad 2011 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
:-) (anonym)
Andy, tak jak to dopadlo?
29. Listopad 2011 - 17:26
Obrázek uživatele Návštěvník
evik (anonym)
Dobrý den, dnes ráno jsem...Mě narostlo skoro hned bříško, a jelikož jsme byli nadšeni s manželem, tak jsme byli za moje těhotenství 2x v ateliéru Kamila Jursy a na Vánoce jsme rodičům dali mimo jiné naše těhu foto, tušili to, ale nevěděli 100pro
24. Březen 2013 - 21:21

Přidat komentář

Reklama

Reklama